Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 05:41:58
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B
ID_CR8125
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-22
Data rozpoczęcia2017-07-09
Data zakończenia2017-07-17
OrganizatorFundacja Szachowa im. gen. K.Sosnkowskiego
WojewództwoMA
MiejsceWarszawa
SędziaFA Paweł Suwarski
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników178
Średni Ranking turnieju1874
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-22] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MA 31893 TARKA Aleksandra I++ II
2 KP 1152 CICHOCKA Katarzyna I++ II
3 MP 49193 MEERS Hubert I+ II
4 MA 32226 LASZCZAK Przemysław I++ II
5 MA 7703 GĄSIOREK Dariusz II+ II
6 LU 53746 GROCHOWSKI KOSMA I+ III
7 KP 33711 PALIWODA Borys I II [2017-07-22] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
8 MA 2444 KOSIOREK Przemyslaw I+ II
9 PO 26918 WYCZLING Bartosz I++ II
10 MA 66588 BĄK Mariusz III
11 SL 28414 HRYŃ Aleksandra II
14 MA 56707 REJNIAK Zuzanna III
15 MA 55489 PÓŁGRABIA Mirosław III
16 KP 31100 WŁOCH Mikołaj III
17 MA 24500 KLEYNY Maciej III
18 MA 61145 MATYSZKIEWICZ Wiktor II
19 LD 53437 ŻURKIEWICZ Krzysztof III
20 SL 28416 HRYŃ Zofia II
21 MA 2142 TRYBUŁA Agata II
22 MA 24434 PASTERNAK-WINIARSKI Adam III
23 KP 49896 KACPRZAK Karol III
24 WM 21788 WOJTUNIK Maciej III
25 SK 49022 SŁONIEWSKI Michał III
26 SL 39001 GAJZNER Ryszard III
28 MA 7602 SZYMAŃSKI Jan III
29 LB 50146 CZECHOWSKI Jakub III
30 SL 41703 NOREK Bartosz III
31 MA 33413 OSSOLIŃSKI Ziemowit III
32 LD 39508 STRZELECKI Maciej III
33 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon III
34 MA 25224 ŻELAK Władysław III
35 WP 30096 SZELĄG Zuzanna I
36 DS 7566 NAJDZIONEK Boleslaw III
37 MA 48412 FISZER Bartosz II
38 WP 64249 KLIMKOWSKI Jan II
39 WM 15944 GNIADO Radosław III
40 SK 40427 MŁYNARSKI Kamil III
41 MA 23223 SACHAREWICZ Krzysztof III
42 PL 16912 RUDNIK Anna II
43 MA 28080 MOŚCICKA Pola I
44 SL 38070 KULPA Zuzanna II
45 MA 21916 HERMAN Monika II
46 PL 10249 DZIENISIUK Janusz III
47 MA 2823 MAKOWSKI Tomasz II
48 MA 2187 PIETRZAK Wojciech III
49 MA 43812 MAMIŃSKI Hubert III
50 MA 24526 KAMIŃSKI Jan III
51 PK 2289 KUROWSKI Andrzej III
52 PO 48949 PAWLETKO Szymon II
53 SK 17549 POSUNIAK Weronika II
54 MA 32085 PĘŚKO Tomasz II
55 MA 110 ROMEJKO Konrad III
56 MA 65750 RADECKI Wojciech II
57 ZP 39509 MIKE Patryk II
59 DS 42096 FIEDOREK Michał II
61 MA 24568 LEWANDROWSKI Tomasz II
63 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria I
64 MA 4785 PAJĄK Jakub III
65 ZP 7321 MAŁACZEK Mateusz II
66 MA 31354 KACZMARSKA Joanna I
68 4683 JAGODZINSKI Mariusz II
69 DS 30619 HARAZIŃSKA Magdalena I
70 PK 2727 KANIAK Justyna II
72 MA 2891 PEKACKI Stanislaw II
73 MA 28846 JARZĘBOWSKI Kacper II
74 MA 2984 SZEFER Michal III
75 MA 22301 RZESZOWSKI Dominik III
76 PL 22425 PYTEL Maciej II
77 SL 2848 MRÓZ Waldemar I
78 MA 31477 MARKIEWICZ Michał II
79 MA 31955 WADEŁEK Karol III
80 MA 30638 GOLECKI Jan III
81 MA 2301 BAJKOWSKI Marcin III
82 MA 2258 PASTUSZKO Kinga II
83 WM 6528 SŁAWIŃSKI Mirosław II
84 MA 2996 SZYMCZAK Rafał III
85 MA 9834 CHOROSZEJ Aleksander I
86 PL 22360 KAMIŃSKI Maciej II
87 WP 26388 LEŚKIEWICZ Ignacy III
88 MA 2946 SAWICKI Mikołaj II
89 LB 47163 CHYŻY Jakub II
90 MA 2617 DELEGA Tomasz III
91 MA 2732 KASPERKIEWICZ Pawel I
92 DS 15 SŁABICKI Andrzej III
93 MA 5223 KIELAR Maciej II
94 PL 4183 MURAWKO Katarzyna II
95 MA 2804 LIBERADZKI Slawomir III
96 MA 26002 SANZ WAWER Daniel II
97 MP 19853 POPIÓŁ Michał III
99 MA 23207 PAROL Pola I
100 KP 30345 KOPACZEWSKI Adam II
101 SL 6097 SROKA Janusz II
102 MA 2963 SLIWERSKI Radoslaw III
103 MA 2766 KRASIEWICZ Robert II
104 MA 43889 MALICKA Maria I
105 OP 3685 NAJBAR Mateusz III
106 KP 11823 DROZDOWSKI Konrad II
107 MA 2493 PIETOCHA Pawel I
108 WP 28939 PILZAK Marcin II
109 MA 31981 PRACZUKOWSKI Stanisław I
110 MA 9876 RENKOWSKI Piotr II
111 MA 2821 MAJ Paweł III
112 DS 13911 OSZCZANOWSKI Witold II
113 MA 23206 PAROL Paweł II
114 MA 23209 SULIBORSKI Jakub I
115 DS 4348 ŁUKASIEWICZ Anna I
116 KP 871 ŚLIWICKI Damian I
117 WM 38301 HRYMOWICZ Artur II
118 MA 10308 MALEC Sebastian I
119 MA 31066 KOKOSZCZYŃSKI Jan II
120 MA 21393 RÓŻYCKI Bartłomiej I
121 MP 5331 SMOŁKA Marcin II
122 WP 15729 ADAMCZEWSKI Maciej II
123 SL 4874 WALKUSZ Witoslaw II
124 PL 4290 BORAWSKI Jakub II
125 MA 9935 GOSLAWSKI Michal II
126 DS 19764 ŁUKASIEWICZ Krzysztof I
127 MA 17034 CHOMCZYK Marek II
128 PK 5909 MARKIEWICZ Jerzy I
129 SL 24753 MUCHA Piotr II
130 KP 1100 PAPROCKI Jaroslaw I
131 KP 11442 ŻEBRACKI Tomasz I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006