Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 14:59:12
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C
ID_CR8126
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-22
Data rozpoczęcia2017-07-09
Data zakończenia2017-07-17
OrganizatorFundacja Szachowa im. gen. K.Sosnkowskiego
WojewództwoMA
MiejsceWarszawa
SędziaFA Paweł Suwarski
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników203
Średni Ranking turnieju1346
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-22] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MA 66453 ROZAK Jakub III Zatwierdzona 
2 DS 74452 PAJĄCZKOWSKI Sławomir II Zatwierdzona 
3 MA 76970 JAWORSKI Jakub II+ II
4 MA 58286 RYDEL Kacper II Zatwierdzona 
5 MA 60750 PASTUSZKO Katarzyna I III [2017-07-22] pierwsza kategoria.
6 MA 66449 GRZYWOCZ Wojciech II Zatwierdzona 
7 PL 52240 SZCZOTKA Matylda I III [2017-07-22] pierwsza kategoria.
8 WP 45117 SZAFRAŃSKI Piotr II+ III
9 MA 47085 OKRASA Mateusz I III [2017-07-22] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
10 MA 10896 ŁAPA Aleksandra I+ II
11 MA 26084 TOMSIA Jakub I III [2017-07-22] pierwsza kategoria.
14 MP 57124 PUDEŁKO Magdalena III
15 LB 59919 SIEKAŃSKA Maria II
17 PL 54487 BACKIEL Hubert III
18 MA 32076 BIAŁCZYŃSKI Michał III
19 MA 65732 MĘŻYKOWSKA Emilia III
20 WP 62656 ŁAŹNIEWSKA Zofia III
21 MA 31863 WASYLEWSKI Marcin III
22 WP 45116 SZAFRAŃSKI Maciej III
23 MA 44577 ŻURAWICKI Jakub III
24 SK 49017 SŁONIEWSKA Alicja III
25 LU 46656 SAWA Daria III
26 MA 31323 WOŹNICA Alicja III
27 SL 54927 KAŁKOWSKI Igor III
28 MA 47211 DĄBROWSKA Aleksandra II
29 MA 56044 NOWACKA Dorota III
30 MA 68574 HOŁUBCZAT Maciej III
31 SK 49613 PRZEPIÓRA Anna III
32 MA 24163 DUDA Ryszard III
33 MA 11058 BASIAGA Sebastian III
35 WM 59075 KOZŁOWSKI Michał III
36 MA 40711 OSSOLIŃSKA Matylda III
37 MA 40924 DRÓŻDŻ Jakub III
39 MA 54251 CZARNOMSKI Dominik III
40 LU 17391 KUŹNIARZ Maciej III
41 WM 46893 KIETRYS Maciej III
43 PL 31725 KORUCH Maria II
44 MA 36915 FURMAŃSKI Krystian III
46 MA 21808 SOĆKO Weronika III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006