Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 01:32:49
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga
ID_CR8155
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-08-04
Data rozpoczęcia2017-07-21
Data zakończenia2017-07-30
OrganizatorUKS Pałac Młodzieży Katowice
WojewództwoSL
MiejsceCentrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk
SędziaFA Michał Wejsig
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników239
Średni Ranking turnieju1478
Liczba rund11
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:


Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 LB 27560 GOŹDZICKI Maciej II+ III
2 WP 23138 DIXA Joanna I III [2017-08-04] pierwsza kategoria.
3 DS 22507 HOŁOWNIA Michał I+ II
4 DS 26361 SZCZURASZYK Jarosław I III [2017-08-04] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
5 PK 28195 MIROWSKA Oliwia I++ I
6 PK 38866 HALS Emilia II+ III
7 OP 39891 HASTEROK Łukasz II Zatwierdzona 
8 OP 45946 PIETRUSZKA Agata II Zatwierdzona 
9 PO 40766 FILIPSKA Maja I++ II
10 WP 46616 ŁAŹNIEWSKI Tadeusz II+ III
11 SL 61923 BURDZICKI Jan II+ III
12 SL 24085 HAMPEL Anna I++ I
13 SK 49613 PRZEPIÓRA Anna I II [2017-08-04] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
14 SL 21973 WÓJCIK Jagoda I++ II
15 MP 33591 SUDER Jakub I+ II
16 WP 34020 DIXA Oskar I+ II
17 MP 25771 GOLENIA Wojciech I++ II
18 MP 28782 BUDKIEWICZ Magdalena I+ I
20 WP 40199 MARKIEWICZ Krzysztof III
24 SL 56119 KARWACKI Piotr III
25 SL 50132 MRÓZ Lena II
26 PK 17432 PĘDRAK Paulina III
29 MP 38936 RÓG Mateusz III
30 MP 58513 BAR Klaudia III
31 MP 38588 SURPETA Julia III
32 MP 50473 PAWLAK Emilia III
33 OP 10835 CHARCZENKO Dominik III
34 SL 21777 PLUTA Natalia I
35 SL 28541 ŻYLIŃSKI Piotr III
36 SL 26570 BILCZEWSKA Olga III
37 LD 32351 GUZIK Natalia II
38 LD 39508 STRZELECKI Maciej II
39 LD 26603 BAKALARCZYK Zuzanna III
40 LD 53523 MATYJASEK Michalina II
41 SL 41703 NOREK Bartosz III
42 SL 28416 HRYŃ Zofia I
43 SL 28414 HRYŃ Aleksandra II
44 WP 41361 KUŚ Aleksander II
45 WP 43190 ROSZKIEWICZ Anna II
46 WP 17851 STOCHNIAŁEK Dominika II
47 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
48 MA 48412 FISZER Bartosz II
49 MA 50215 ĆWIEK Ryszard III
50 PO 48949 PAWLETKO Szymon II
52 PO 40965 WYRZYKOWSKA Aleksandra III
53 PK 41940 RUDECKI BARTOSZ III
54 PK 26801 WINTER Anna III
55 PK 47546 ULIASZ Katarzyna III
56 DS 26081 KAWAŁKO Adam III
58 WP 40013 WALKOWIAK Bogumiła II
60 SL 61924 BURDZICKI Stanisław III
61 SL 24887 KNAPIK Julia III
62 DS 29018 MAJOCHA Piotr III
63 DS 40230 LECHMAN Gabriel III
64 DS 38703 WĄSALA Wiktoria III
65 SL 49942 KUPIECKI Szymon III
66 SL 56031 NIEDBAŁA Bartłomiej II
67 SL 43892 LICHORAD Mateusz III
68 SL 44895 HERTLEIN Irena II
69 PK 58711 TOKARZ Izabela III
70 PK 23093 TRYBOWSKA Barbara II
71 PK 39912 GAJ Magdalena II
72 SL 23195 KLEPEK Witold I
74 SL 22916 GREDKA Dominika III
75 SK 17549 POSUNIAK Weronika II
76 SK 48928 LENDZION Kamil III
77 SK 41401 LIBURA Julianna II
78 SK 50647 ANYŻ Monika II
80 SK 27167 ZARĘBSKA Lena II
81 SL 39302 KUKUŁA Karol III
82 SL 21830 TUSTANOWSKI Mateusz II
84 SL 43116 PISAREK Elżbieta III
85 PK 23641 MIĄSIK Adrian III
86 PK 48777 CIASNOCHA Michał III
87 PK 30561 BABIARZ Arkadiusz III
88 MA 32226 LASZCZAK Przemysław II
89 SK 49022 SŁONIEWSKI Michał III
90 MA 55053 SYRKIEWICZ Michał III
91 WP 39447 NOWAK Mikołaj II
92 WP 26388 LEŚKIEWICZ Ignacy III
93 WP 64249 KLIMKOWSKI Jan II
94 WP 30427 WALIGÓRA Julia III
95 DS 14667 GRELA Kacper I
96 DS 23328 KARYKOWSKA Anna I
97 DS 50840 KEJNA Piotr III
98 DS 23327 LASCAR Maria Elena II
99 MP 49697 BROŻYNA Mateusz II
100 MP 28410 PIWOWARCZYK Arkadiusz III
102 MP 53092 DZIEWOŃSKI Dariusz II
103 MP 41636 FURTAK Joanna II
104 MA 22301 RZESZOWSKI Dominik III
105 MA 61145 MATYSZKIEWICZ Wiktor III
106 MA 30634 BUJALSKI Mateusz II
107 MA 23217 TKACZYK Weronika III
108 MA 38399 PAŹDZIERZ Klaudia III
109 MA 38401 PAŹDZIERZ Paulina III
110 WP 15729 ADAMCZEWSKI Maciej II
111 WP 21913 JANISZEWSKI Filip II
112 WP 46302 OCHĘDZAN Tymon III
114 WP 40176 KUBASIK Aleksandra III
115 WP 42729 WAWRZYNIAK Weronika III
116 SL 21851 KLEMENTOWSKI Dawid II
117 SL 28929 FRITZ Antoni II
118 SL 52323 GROCHOL Kamil III
119 SL 18426 CIEŚLAK Wiktoria II
120 MA 31066 KOKOSZCZYŃSKI Jan II
121 MA 28080 MOŚCICKA Pola I
122 MA 53675 TRZASKOWSKA Hanna II
123 MP 25772 GOLENIA Jan II
125 MP 22937 DĘBOWSKA Michalina III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006