Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 11:57:10
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga
ID_CR8165
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-08-12
Data rozpoczęcia2017-07-21
Data zakończenia2017-07-30
OrganizatorMKSz Rybnik
WojewództwoSL
MiejsceCentrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk
SędziaIA Łukasz Brożek
Tempo gry90'/40 pos. +30'+30"/pos.
System rozgrywek:Kołowy
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników85
Średni Ranking turnieju1822
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:


Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 DS 29659 GUMULARZ Szymon K I [2017-08-12] kandydat na mistrza krajowego.
Do zapłaty: 80.00 PLN
2 LB 50147 DZIDA Kamil I++ II
3 DS 23928 NOWAK Kamil I
5 DS 41913 CZOPOR Maciej I
6 DS 42096 FIEDOREK Michał II
7 DS 16851 DWILEWICZ Katarzyna II
8 DS 30619 HARAZIŃSKA Magdalena II
9 OP 19741 WIŚNIEWSKI Michał II
10 OP 34071 PACAN-MILEJ Kosma I
11 OP 33657 OGŁAZA Oskar II
12 SL 44309 BĄCHÓR Tomasz II
13 OP 53657 SOWA Wiktoria II
14 SL 22548 GAZIK Viktor M
15 KP 23091 KARPUS Michał II
16 SL 58322 OBORSKI Artur III
17 SL 39271 PEŁKA Michał II
18 SL 16683 KUBICKA Anna I
19 SL 46071 JAROCKA Liwia II
20 MA 25375 WINIARSKI Mikołaj II
21 MA 33850 CHYLEWSKI Patryk II
22 MA 30638 GOLECKI Jan III
23 PO 23465 OLECHNICKA Karolina II
24 PL 30078 MARCIŃCZYK Monika II
25 SL 18088 KOZIOŁ Kamil II
26 SL 37359 ŻYŁKA Stanisław I
27 MP 45818 PNIACZEK Marek II
28 SL 23286 KUCHARSKA Honorata II
29 SL 42585 KRÓLICZEK Gabriela II
30 PL 19833 MOCKUN Dawid II
31 PL 52157 SAPIŃSKI Sebastian III
32 PL 27314 RUDZIŃSKA Michalina I
33 PL 38499 WOŁĄGIEWICZ Kinga II
34 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
35 PL 16956 SZÓSTKO Jakub I
36 PL 45076 BANCAREWICZ Aleks III
37 PL 21639 KIOŁBASA Oliwia I
38 PL 29549 CHOMICKA Kinga III
39 WM 23258 JANIK Igor I
40 LB 47163 CHYŻY Jakub III
42 LB 38161 RACZYKOWSKA Paulina II
43 MA 26451 KOWALSKI Igor II
44 MA 25140 SZUSTAKOWSKI Antoni I
45 MA 33413 OSSOLIŃSKI Ziemowit II
46 MA 31354 KACZMARSKA Joanna I
47 MA 43889 MALICKA Maria I
48 DS 22767 SERNECKI Franciszek II
49 DS 49131 MAZUREK Bartosz III
50 DS 26370 FREJ Zofia II
51 DS 39053 CZARNIECKA Aleksandra I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006