Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 07:36:33
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDrużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga
ID_CR8166
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-08-12
Data rozpoczęcia2017-07-21
Data zakończenia2017-07-30
OrganizatorMKSz Rybnik
WojewództwoSL
MiejsceCentrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk
SędziaIA Łukasz Brożek
Tempo gry90'/40 pos. +30'+30"/pos.
System rozgrywek:Kołowy
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników71
Średni Ranking turnieju1768
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:


Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MP 31033 GOŁDA Sebastian I++ II
2 LB 49917 GÓRKIEWICZ Mateusz I II [2017-08-12] pierwsza kategoria.
3 SL 16644 BILCZEWSKI Kacper II
4 KP 30345 KOPACZEWSKI Adam II
5 SL 16705 STEBEL Agata II
6 SL 55010 BUGAJ Hanna III
7 DS 19764 ŁUKASIEWICZ Krzysztof II
9 MP 31108 SZCZUREK Krzysztof I
10 MP 44143 ŚWIĘCH Łukasz III
11 MP 17193 MARCZUK Anna III
12 MP 43635 DYLĄG Emilia I
13 WP 22286 RACZYŃSKI Krzysztof II
14 WP 38969 KAMIŃSKI Piotr III
15 WP 30096 SZELĄG Zuzanna II
16 WP 29379 TOMCZAK Marta III
17 PO 40872 GODZWON Iwo II
18 PO 26918 WYCZLING Bartosz III
19 PO 27071 TECLAF Paweł I
20 SL 50191 GAŁUSZKA Tomasz III
21 SL 47150 GAZIK Jakub III
22 SL 42563 ZNISZCZOŁ Wiktoria III
23 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
24 SL 28959 ADAMCZYK Zuzanna III
25 WP 23608 TOMCZAK Mikołaj I
26 MP 23052 ŁĘCZEK Weronika III
27 MP 43054 ŚLUSARCZYK Milena III
28 MP 55723 KULESZA Andrzej III
29 LU 39430 WASZCZUK Patrycja II
30 MA 28846 JARZĘBOWSKI Kacper III
31 MA 32002 BAUM Jonasz II
32 PK 43029 CZERNEK Tymon II
33 MA 31893 TARKA Aleksandra III
34 MA 56707 REJNIAK Zuzanna II
35 LB 30373 WOŁOCH Oskar II
36 LB 27229 JANKOWIAK Tomasz II
37 LB 59155 LAMBRECHT Tomasz III
39 LB 30372 KARŁYK Maria III
40 PK 23650 SZPAR Miłosz I
41 PK 40265 KOZAK Antoni II
42 PK 36952 MIŚ Mieszko I
43 PK 40516 KUCHARSKI Bartłomiej II
44 PK 26366 ŚWIĘCH Joanna III
45 PK 43503 WIKAR Martyna I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006