Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 07:19:16
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaWROCŁAW OPEN 2017
ID_CR8185
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-08-20
Data rozpoczęcia2017-08-10
Data zakończenia2017-08-15
OrganizatorFundacja im. Adolfa Anderssena, Gimnazjum nr 13 Wrocław
WojewództwoDS
MiejsceGimnazjum nr 13 Wrocław, ul.Reja 3
SędziaMichał Dzikowski
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników91
Średni Ranking turnieju1766
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-08-20] Opłata rejestracyjna FIDE.
    Do zapłaty: 624.62 PLN

  • [2017-08-20] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zapłaty: 1820.00 PLN

  • [2017-08-20] Opłata Rejestracyjna CR.
    Do zapłaty: 5.00 PLN

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 DS 46241 KRZYŻOSIAK Anna I+ I
2 DS 49134 WIECZOREK Mikołaj I III [2017-08-20] pierwsza kategoria.
3 DS 9503 PIETRASZKO Jakub I III [2017-08-20] pierwsza kategoria.
4 LD 21593 OCHMAN Sebastian II+ II
5 PK 23570 KULEC Gabriela III
6 PK 22970 ŁUKA Agnieszka III
7 DS 65569 ŚMIETAŃSKA Wiktoria III
8 DS 44753 JĘDRZEJKO Martyna III
9 DS 58064 LUBERAŃSKI Jakub III
11 PK 40485 GŁUCH Paweł III
13 DS 25508 DYTMAN Radosław III
14 OP 3689 OLSZOWSKI Andrzej III
17 DS 14579 BOROWSKI Przemysław II
18 DS 21712 JANKOWIAK Piotr II
19 DS 56584 PAWICKA Magdalena II
20 DS 14659 MARKO Piotr III
21 DS 440 WITKOWSKI Krzysztof III
22 MA 24526 KAMIŃSKI Jan III
23 DS 23328 KARYKOWSKA Anna II
24 PK 4080 SONDEJ Dominik III
25 DS 9899 ZOMBIRT Filip III
26 DS 330 MADERA Mateusz III
27 OP 3585 JACHYM Adam II
28 DS 346 MOTYL Tomasz II
29 MP 3256 WIDŁA Piotr II
30 PK 21552 KANARKIEWICZ Michał III
31 DS 14662 KANICKI Krzysztof II
32 DS 1311 CZACHOR Grzegorz II
33 MP 5482 DZIODZIO Angelika I
34 DS 44668 SZCZEPANIAK Łukasz II
35 DS 1323 JAGODZIŃSKI Piotr I
36 PK 22085 GIERULSKI Kamil I
37 MA 19517 REZA Wojciech I
38 DS 74 DOWGIRD Filip I
39 DS 580 KOWALCZYK Paweł I
40 DS 23928 NOWAK Kamil I
41 LB 21991 KUCZA Karol I
42 DS 13968 PIOTROWSKI Przemysław I
43 DS 412 ŚWICARZ Maciej III
44 DS 7192 SIECIECHOWICZ Marcin I
45 PK 59625 SERGEEV Vladimir I
46 MA 2672 GRABARCZYK Mirosław I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006