Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 12:27:14
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
Nazwa53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open A
ID_CR8222
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-19
Data zakończenia2017-08-27
Organizator
WojewództwoDS
MiejscePolanica-Zdroj
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gryStandard: 90min/40moves + 30min/end +30sec increme
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników71
Średni Ranking turnieju2007
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 LU 60330 ROGACEWICZ Mikołaj I+ II
2 DS 18921 DRYJA Szymon I++ I
3 LD 38364 PSYK Radosław K+ I
4 ZP 7409 KORBAL Arkadiusz K+ I
5 SL 16644 BILCZEWSKI Kacper K+ I
6 DS 42274 SKIBA Aleksandra II
7 ZP 21524 KWAŚNIAK Kacper III
8 DS 9155 GALANT Ireneusz II
9 LD 47192 MECHLIŃSKI Jakub II
10 DS 12039 KIEDOWSKI Artur III
11 DS 12825 ANTONIEWICZ Jakub III
12 DS 30 ŻAK Paweł III
13 DS 21712 JANKOWIAK Piotr III
15 SL 38070 KULPA Zuzanna II
16 SL 56031 NIEDBAŁA Bartłomiej III
18 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA I
19 WP 7280 WITWICKI Pawel II
20 LD 39508 STRZELECKI Maciej II
21 PO 7967 SOBCZYNSKI Roman III
22 SL 28929 FRITZ Antoni III
23 SL 44309 BĄCHÓR Tomasz III
24 LB 27229 JANKOWIAK Tomasz III
25 ZP 17138 MARUSZCZAK Joanna I
26 LD 41363 SŁOMCZEWSKI Michał III
27 SL 18426 CIEŚLAK Wiktoria II
28 SL 16696 ROSICKI Marcin II
29 MP 43965 MUSIAŁ Tomasz II
30 MA 2951 SIEKIERSKI Pawel III
31 KP 1068 MAZALON Mariusz I
32 SL 9379 MALINOWSKI Damian II
33 PO 4516 HISZCZYŃSKI Jakub II
34 MA 2963 SLIWERSKI Radoslaw III
35 SL 23286 KUCHARSKA Honorata I
36 OP 50872 TALIK Patryk II
37 KP 780 BAUMANN Dariusz II
38 LB 1335 BIELIŃSKI Dariusz II
39 SL 5283 ŁAPAJ Mateusz I
40 DS 324 LUBA Łukasz II
41 SL 22933 DOMAŃSKI Łukasz II
42 SL 23195 KLEPEK Witold II
43 PO 4615 ZIELIŃSKI Wojciech I
44 SL 18633 FARON Rafał III
45 MA 30627 FUS Jakub II
47 WP 15729 ADAMCZEWSKI Maciej III
49 OP 19741 WIŚNIEWSKI Michał II
50 SL 21731 GARBOWSKI Jakub I
52 LD 1684 KOWALCZYK Rafał I
53 KP 1033 KUKUŁA Paweł III
54 PO 4643 BUGALSKI Michał I
55 MP 26164 KYĆ Jerzy I
56 PO 21652 ZALESKI Łukasz III
57 LB 21991 KUCZA Karol I
58 DS 112 GOLUCH Piotr II
59 MA 2009 CYBOROWSKI Łukasz I
60 SL 4396 WARAKOMSKI Tomasz M



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006