Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 11:01:34
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
Nazwa53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B
ID_CR8223
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-19
Data zakończenia2017-08-27
Organizator
WojewództwoDS
MiejscePolanica-Zdroj
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gryStandard: 90min/40moves + 30min/end +30sec increme
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników62
Średni Ranking turnieju1724
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 6764 POPIOLEK Henryk II Zatwierdzona 
2 ZP 21347 BUĆKO Wiesław II+ II
3 DS 11911 TOMALAK Stanisław II+ III
4 PK 62236 SOJA Adam I III [2017-09-02] pierwsza kategoria.
5 SL 2941 RYCHLIK Bogdan I++ II
6 SL 6241 ZOWADA Kazimierz K+ I
7 DS 27895 DACIUK Stanisław III
8 MA 2595 BUDREWICZ Henryk III
9 MA 2793 KWIEK Janusz II
11 DS 632 HALUBEK Stefan III
12 LB 1388 KUŚNIERZ Janusz III
13 MP 6039 RADWAN Jan III
14 SL 5114 GRABCZYŃSKI Zdzisław III
15 SL 5947 MUC Zbigniew III
16 WP 7284 WODA Janusz III
18 LD 1487 ZAWADA Jozef III
19 MA 49901 SOBÓTKA Jan II
20 MA 8013 WILCZYNSKI Adam III
23 WP 7269 WEGLARZ Janusz II
24 SL 5278 SANTURA Janusz II
25 DS 6190 WIDERA Jan III
26 OP 3651 GRUCA Zdzislaw III
27 DS 223 JAGIEŁA Piotr III
28 DS 294 KRUPA Jerzy II
29 OP 55698 KLUCZNIK Andre II
30 PO 4750 MARSZK Kazimierz II
31 LB 1261 PRZYSIECKI Kajetan III
32 SL 24143 SOŁEK Zenon III
33 DS 207 GRUBIAK Roman II
34 MP 3373 KAWULA Andrzej II
35 7435 CZUCHNICKI Jan I
36 DS 307 ŁADA Ireneusz I
37 DS 5648 DRĄŻEK Władysław II
38 SL 5628 CUDNIK Andrzej II
40 DS 206 GROSSMANN Ryszard I
41 SL 6065 SEIFERT Henryk I
42 WM 1173 SZYMCZAK Zbigniew I
43 KP 951 GRALKA Julian I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006