Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 16:49:44
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
Nazwa53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open C
ID_CR8224
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-19
Data zakończenia2017-08-27
Organizator
WojewództwoDS
MiejscePolanica-Zdroj
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników180
Średni Ranking turnieju1560
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 DS 77481 MINKIEWICZ Jakub III Zatwierdzona 
2 DS 51761 ŁUCZKO Daniel III Zatwierdzona 
3 DS 71408 TUREK Michał III Zatwierdzona 
4 DS 16944 SZANDURSKI Radosław II+ III
5 MA 26667 PODGÓRSKI Maciej II Zatwierdzona 
6 OP 39889 GRZELAK Piotr II Zatwierdzona 
7 PO 33893 TWARDOWSKI Hubert II+ II
8 SL 26570 BILCZEWSKA Olga I+ I
9 SL 24450 KOZŁOWSKI Marcin II+ III
11 DS 65569 ŚMIETAŃSKA Wiktoria II
12 KP 27550 KARABASZ Kacper III
13 KP 50305 DAHMS Medard III
14 PK 48718 KUSIAK Mateusz III
15 WP 31129 ANDRZEJEWSKA Maja III
16 DS 44753 JĘDRZEJKO Martyna III
17 LU 58857 BOROWIK Wojciech III
18 DS 46561 MATELA Krzysztof III
19 SL 44895 HERTLEIN Irena III
20 MP 50662 ZABRZAŃSKA Weronika III
21 DS 46250 KRZYŻOSIAK Marta II
22 ZP 28239 TREMBOWIECKA-WYSOTA Aleksandra II
23 WP 52858 LEWANDOWSKI Witold III
24 SL 46175 DISTEL Paweł III
25 SL 54293 WIERZBICKI Dawid III
26 DS 39773 KURTYCZ Maciej III
27 WP 43190 ROSZKIEWICZ Anna II
28 KP 11455 PROCZEK Mateusz III
29 DS 46241 KRZYŻOSIAK Anna III
30 SL 22955 SUCHANEK Paulina III
31 DS 90 WÓJCIK Grzegorz III
32 DS 50840 KEJNA Piotr III
33 PO 23314 ZIELIŃSKI Konrad III
34 MA 60624 SZYNALSKI Bartosz III
35 SL 24085 HAMPEL Anna II
36 PO 24577 KACZANOWSKI Paweł III
37 PO 40766 FILIPSKA Maja II
38 SL 42585 KRÓLICZEK Gabriela III
39 DS 13010 WOLSKA Marta II
40 DS 25508 DYTMAN Radosław III
41 SL 26751 POSŁUSZNY Tomasz III
43 DS 14071 SAWICKI Jerzy III
44 DS 64142 SYPIEŃ Natan III
45 KP 50311 STRASZEWSKI Tomasz III
46 DS 11911 TOMALAK Stanisław III
47 SL 30018 ORLIK Sandra III
48 SL 33493 ZAMARSKA Sylwia II
49 LD 51124 WYSOCKI Mateusz III
51 WP 6913 CHMIELEWSKI Miroslaw III
52 SL 43892 LICHORAD Mateusz II
53 KP 1152 CICHOCKA Katarzyna III
54 KP 22281 BORKOWSKA Zuzanna II
55 OP 33531 HASTEROK Mateusz III
56 KP 998 KARPIŃSKI Andrzej II
57 SL 26656 BURZAK Wojciech III
58 SL 52323 GROCHOL Kamil II
59 SL 39001 GAJZNER Ryszard III
60 OP 19743 RACŁAWICKI Kacper III
61 OP 26728 TRUSZ Julia II
62 LD 27576 RAK Maciej III
63 DS 26619 MASTALARZ Józef II
65 DS 56949 MADEJ Marek III
66 MA 25224 ŻELAK Władysław III
67 DS 56 MAJDZIAK Witold III
68 ZP 22731 LANICA Łukasz II
69 DS 433 WASYLKIEWICZ Andrzej II
70 KP 990 JEZIORNY Janusz III
71 SL 5577 BŁASIAK Mirosław III
72 SL 21777 PLUTA Natalia I
73 LD 1482 CAP Piotr II
74 MA 4656 CYRA Dariusz II
75 WP 30482 BUTYROWSKI Marcel II
76 SL 5559 BANASIK Henryk III
77 DS 26081 KAWAŁKO Adam III
78 SL 18246 BINKOWSKA Agata II
79 DS 22 DZIECZKANIEC Piotr III
80 KP 916 CICHOCKI Konrad II
81 ZP 39509 MIKE Patryk II
82 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin II
83 SL 17310 KONOPACKA Martyna I
84 WP 15730 ADAMCZEWSKI Jędrzej II
85 KP 703 DAROWICKI Mariusz I
86 MA 2737 KICINSKI Jacek II
87 LD 41363 SŁOMCZEWSKI Michał II
88 DS 458 ŻMINDA Bogdan II
89 KP 7535 SZCZEŚNIAK Andrzej II
90 SK 4986 BAKALARZ Leszek II
91 DS 203 GROMCZAK Dariusz II
92 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
93 LB 1449 SZYLKO Waldemar II
94 ZP 7377 CZUCHNICKI Adam III
95 MA 27641 LITNER Igor II
96 DS 380 PYKA Roman II
97 MP 3472 SŁABEK Grzegorz III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006