Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 06:03:06
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A
ID_CR8241
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-20
Data zakończenia2017-08-27
Organizator
WojewództwoWP
MiejscePoznan
SędziaFA Maciej Cybulski
Tempo gryStandard: 90min +30sec increment per move starting
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników105
Średni Ranking turnieju1745
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 DS 71985 Domanski Marcin III Zatwierdzona 
2 WP 46620 CHACZYŃSKI Kamil I III [2017-09-02] pierwsza kategoria.
3 WP 52316 WOJDAK Jan II+ III
4 ZP 7321 MAŁACZEK Mateusz I II [2017-09-02] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
5 WP 71357 ZADYMOV Ihor I II [2017-09-02] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
6 SK 17264 JĘDRAS Piotr I++ I
7 WP 29379 TOMCZAK Marta II
9 WP 22753 WALKOWSKI Jonasz III
10 WP 17529 WOJCIECHOWSKI Antoni III
12 LD 1682 WOLNIACZYK Daria III
13 WP 45926 KUKOROWSKI Jan III
14 WP 42783 JANICKI Rafał III
15 WP 6739 KUPSIK Joanna II
16 WP 17851 STOCHNIAŁEK Dominika II
17 WP 6729 MOCNY Tomasz II
18 DS 12965 KORPALSKA Joanna II
19 WP 49052 WAWRZYNIAK Paweł II
20 KP 1038 KWIATKOWSKI Jacek III
21 WP 28444 PAWŁOWSKI Rafał III
22 WP 6866 LESIEŃ Przemyslaw III
23 WP 22754 WALKOWSKI Miłosz II
24 DS 14559 LASCAR Radosława II
25 WP 6993 HUCHWAJDA Katarzyna II
26 MA 23223 SACHAREWICZ Krzysztof III
27 WP 6257 OLEJARCZYK Wojciech III
28 LB 1408 NUN Grzegorz II
29 WP 16736 SIMON Marek III
30 WP 22823 WILK Oktawia II
31 KP 1225 ZIELIŃSKI Olgierd II
32 WP 6599 GLATTY Zbigniew III
33 WP 17519 KAŁUŻNY Tomasz III
34 WP 6943 DUSZCZAK Dariusz III
35 WP 23624 NIEDBAŁA Wojciech III
36 WP 7216 STACHOWIAK Slawomir III
37 WP 7043 KOZLOWSKI Tomasz III
38 WP 40014 NIEMIER Hubert III
39 WP 7208 SOBCZAK Mirosław II
40 WP 7124 NADSTOGA Wojciech II
42 WP 6608 ROZUMEK Krzysztof III
43 WP 7042 KOZLOWSKA Marzena II
44 WP 6640 PURZYCKI Jan Dawid III
45 WP 7111 MICHALSKI Karol II
46 WP 7132 NOWAK Rafał I
47 WP 41361 KUŚ Aleksander I
48 DS 346 MOTYL Tomasz III
49 WP 9841 BAJERLEIN Dawid II
50 WP 15771 BANACH Szymon II
51 LB 22613 MĄDRAWSKI Krzysztof II
52 MA 1333 BEDNARSKA-BZDĘGA Małgorzata II
53 WP 7546 ZAKOŚCIELNA Kinga III
54 SL 5980 ORZECHOWSKI Jacek I
55 WP 39447 NOWAK Mikołaj II
58 LB 9795 KOITKA Jakub II
59 WP 22286 RACZYŃSKI Krzysztof I
60 WP 7299 ZAKRZEWSKI Marek I
61 SL 5414 POLOK Kacper I
62 SL 7186 SCHMIDT Włodzimierz I
63 WP 26062 NIEKRAŚ Dawid I
64 WP 6915 CHOJNACKI Krzysztof I
65 DS 7192 SIECIECHOWICZ Marcin I
66 SL 7258 URBAN Klaudiusz I
67 SL 7240 SZELĄG Marcin I
68 SL 7250 TOMCZAK Jacek I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006