Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 04:41:09
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMIEDZYNARODOWY MEMORIAL IRENY WARAKOMSKIEJ - TURNIEJ A ELO 2100
ID_CR8243
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-11
Data zakończenia2017-08-18
Organizator
WojewództwoPL
MiejsceSuwalki
SędziaFA Maciej Cybulski
Tempo gryStandard: 90min/40moves + 30min/end +30sec increme
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników86
Średni Ranking turnieju2312
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 PK 37131 KYRYCHENKO Maryan II+ I
2 SL 18604 DZIERŻAK Radosław K II [2017-09-02] kandydat na mistrza krajowego.
Do zapłaty: 80.00 PLN
3 MP 3268 BARSKI Radosław M I [2017-09-02] mistrz krajowy.
Do zapłaty: 100.00 PLN
4 MA 6368 CHOJNOWSKI Marcin II
5 SL 6102 STANISZ Patryk II
6 PK 6499 PUCZYŁOWSKI Marcin II
7 PO 4615 ZIELIŃSKI Wojciech II
8 SL 4874 WALKUSZ Witoslaw II
9 PL 4356 OCYTKO Andrzej II
10 MP 5331 SMOŁKA Marcin II
11 MA 17034 CHOMCZYK Marek II
12 SL 24753 MUCHA Piotr I
13 OP 3672 KRZYWDA Andrzej II
14 OP 19741 WIŚNIEWSKI Michał I
15 KP 1100 PAPROCKI Jaroslaw II
16 MP 6363 BUKOJEMSKI Adam II
17 PL 4191 SOWUL Bartosz I
18 PK 4456 KUMALA Aleksander II
19 SL 23596 WALTER Szymon I
20 SL 10564 TOMASZEWSKI Kacper I
21 SL 6098 STACHAŃCZYK Jacek I
22 SL 2557 JAKUBIEC Edyta I
24 SL 17383 CZERW Dawid I
25 MA 19603 CZAJKOWSKI Adam I
26 ZP 69493 DZHUGURYAN Tygran II
27 MA 25140 SZUSTAKOWSKI Antoni I
28 SL 984 JAROCH Karol II
29 WP 7299 ZAKRZEWSKI Marek III
30 PL 10822 ŻOCHOWSKI Kacper I
31 PO 4775 OKRUCINSKI Tadeusz II
32 SL 5414 POLOK Kacper II
33 PO 4643 BUGALSKI Michał I
35 SL 5948 MULET Piotr I
36 MA 27664 NOWAK Łukasz I
37 WM 1699 BEDNAREK Sylwester I
38 DS 4363 BARTEL Marta I
39 SL 18088 KOZIOŁ Kamil I
40 DS 2272 PLICHTA Kamil I
41 MA 3824 LEWTAK Damian I
42 LU 2130 STOMA Paweł I
43 MA 7481 KULON Klaudia I
44 DS 112 GOLUCH Piotr II
45 SL 37359 ŻYŁKA Stanisław I
46 SK 10901 KACZMAREK Aleksander II
47 PO 27071 TECLAF Paweł I
48 LB 1352 CZERWOŃSKI Aleksander II
49 DS 506 CUKROWSKI Filip I
50 SL 20274 MOLENDA Marcin I
51 DS 451 ZAWADZKA Jolanta M
53 SL 26053 JARMUŁA Łukasz M
54 SL 5328 KRZYŻANOWSKI Marcin M
55 MP 2801 LENIART Arkadiusz M
56 SL 4321 JAKUBOWSKI Krzysztof M
57 LB 7465 KANAREK Marcel M
58 SL 4396 WARAKOMSKI Tomasz M
59 PL 10435 KVEINYS Aloyzas M
60 SL 2834 MARKOWSKI Tomasz M
61 SL 3317 CZARNOTA Paweł I
62 DS 3466 SADZIKOWSKI Daniel M
63 DS 49998 MASTROVASILIS Dimitrios I
64 SL 7250 TOMCZAK Jacek M
65 DS 2569 BARTEL Mateusz M



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006