Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 14:56:46
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open B
ID_CR8244
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-02
Data rozpoczęcia2017-08-11
Data zakończenia2017-08-18
Organizator
WojewództwoPL
MiejsceSuwalki
SędziaFA Maciej Cybulski
Tempo gryStandard: 90min/40moves + 30min/end +30sec increme
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników82
Średni Ranking turnieju1901
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-09-02] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-09-02] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 SL 18188 BECZAŁA Paweł I II [2017-09-02] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
2 MA 1542 TARNOWSKA Aleksandra I++ II
3 LD 17132 FRONCZAK Sebastian I II [2017-09-02] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
4 PK 49888 MEDVEDYK Volodymyr II+ II
5 PL 4204 MAMMADOV Vafa II+ II
6 LU 67368 BOGDANOV Ignat II+ III
7 PL 27315 CHOIŃSKA Debora III
8 PL 38499 WOŁĄGIEWICZ Kinga II
9 SL 19776 MATUSZCZYK Mateusz III
10 WP 45926 KUKOROWSKI Jan III
11 SL 19569 KWAŚNIEWSKI Paweł III
12 WP 6739 KUPSIK Joanna II
13 SL 46600 KOŁOCZEK Maciej III
14 SL 21283 WIELEK Thomas III
15 DS 14559 LASCAR Radosława II
17 LU 27098 SZCZYGIEŁ Jakub III
18 MA 33413 OSSOLIŃSKI Ziemowit III
19 SL 41703 NOREK Bartosz III
21 PL 22426 PYTEL Przemysław III
22 SL 5933 MILANOWSKI Jan III
23 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
24 MA 27097 SZCZYGIEŁ Konrad II
25 PL 27314 RUDZIŃSKA Michalina I
26 DS 39053 CZARNIECKA Aleksandra II
27 PL 17902 LADA Michal III
28 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin III
29 PL 22485 WIDELSKI Kacper II
30 PL 32359 WIERZBICKI Michał III
31 PK 2727 KANIAK Justyna III
32 SL 5738 HASIŃSKI Krystian III
33 LB 27229 JANKOWIAK Tomasz II
34 ZP 17135 WĄCIOR Maciej II
35 KP 1216 WOLAŃSKI Michał III
36 WP 7208 SOBCZAK Mirosław II
38 PL 4358 OSTROWSKA Dominika II
39 DS 10551 CZAPLEWSKA Klara II
40 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
41 MA 31354 KACZMARSKA Joanna III
42 SL 17326 SZOLC Grzegorz III
43 PO 26930 BELCZEWSKI Jacek II
44 MA 30638 GOLECKI Jan III
45 PL 22425 PYTEL Maciej II
46 PL 4183 MURAWKO Katarzyna I
47 KP 11465 BUDNIK Mateusz III
48 MA 27641 LITNER Igor III
49 SL 39326 ŚLEZIŃSKI Nikodem II
50 PO 4455 KOTŁOWSKI Tomasz II
51 SL 22980 JANULEK Dawid II
52 LD 1525 BUDZINSKI Jan II
53 MA 6966 GAWROŃSKI Mirosław I
54 WM 38301 HRYMOWICZ Artur II
55 SL 9250 KALMUK Krzysztof II
56 WM 6468 MIGALA Andrzej II
57 MA 2766 KRASIEWICZ Robert II
58 MA 25040 KOWALEC Maciej I
59 MP 3299 BĘTKOWSKI Andrzej II
60 SL 6061 SAPETA Robert III
61 MA 24632 SZEWCZYK Mariusz I
63 WP 6970 GOŁEK Jagoda II
64 PL 4176 GRABOWSKI Adam II
66 WM 1114 RAK Tomasz II
67 WM 6448 LISOWSKI Krzysztof II
69 WM 3708 SUDER Ryszard II
70 SL 5754 JANISZEWSKI Maciej II
71 SL 6058 SAMBORSKI Henryk II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006