Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 15:06:41
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDrużynowe Mistrzostwa Polski II Liga
ID_CR8311
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-09-18
Data rozpoczęcia2017-09-01
Data zakończenia2017-09-10
OrganizatorKSz STILON Gorzów Wlkp.
WojewództwoDS
MiejsceSzklarska Poręba
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gry90\'/40 + 30\' + 30\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników290
Średni Ranking turnieju2033
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:


Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 PK 3767 AUGUSTYN Jan II+ III
2 SL 18633 FARON Rafał K+ I
3 SL 16699 RYDZEWSKI Paweł I+ II
4 PL 4183 MURAWKO Katarzyna K+ I
5 WP 7299 ZAKRZEWSKI Marek K+ III
6 SL 10564 TOMASZEWSKI Kacper K+ M
7 MA 9876 RENKOWSKI Piotr K+ I
8 MP 19853 POPIÓŁ Michał I III [2017-09-18] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
9 PK 22085 GIERULSKI Kamil II
10 PK 15578 NOWAKOWSKI Jacek III
12 KP 780 BAUMANN Dariusz II
13 KP 1100 PAPROCKI Jaroslaw I
14 KP 1208 WIŚNIEWSKI Przemysław II
15 WM 1114 RAK Tomasz II
16 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
17 MA 1190 VOLOSHIN Leonid M
18 MA 24407 KOZIOŁ Paweł III
19 MA 2996 SZYMCZAK Rafał III
20 MA 4630 BARANSKA Monika III
21 DS 319 LIPIEŃ Wiesław III
22 DS 95 KMIECIK Wojciech III
23 DS 573 SANDOR Aleksandra III
24 DS 105 KMIECIK Emilia III
25 MP 40927 USTIANOVICH Nazar III
26 MP 5331 SMOŁKA Marcin I
27 MP 43965 MUSIAŁ Tomasz II
28 MP 3376 KMAK Wieslaw II
29 MP 28006 PYZIO Amelia III
30 MA 17057 NOWICKI Bartosz I
31 MA 23206 PAROL Paweł III
32 MA 23209 SULIBORSKI Jakub II
33 MA 23207 PAROL Pola III
34 MA 17131 RYKAŁA Monika III
35 MA 22850 ZYCHOWICZ Marcin III
36 SL 18604 DZIERŻAK Radosław II
37 SL 23596 WALTER Szymon I
39 SL 7772 KASTELIK Adrian I
40 SL 18246 BINKOWSKA Agata I
41 SL 5780 KAMIŃSKI Piotr II
42 SL 5814 KNOPIK Krzysztof II
43 SL 5897 GONSIOR Monika I
44 WP 7546 ZAKOŚCIELNA Kinga M
45 WP 7261 WALASZCZYK Witold II
46 WP 7234 ŚWIĄTNICKI Andrzej II
47 WP 4644 BUKOWSKA Katarzyna II
48 SL 20274 MOLENDA Marcin I
49 SL 17383 CZERW Dawid I
51 SL 50191 GAŁUSZKA Tomasz II
52 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
53 WM 6381 DANILUK Jerzy II
54 WM 6448 LISOWSKI Krzysztof II
55 WM 6468 MIGALA Andrzej II
56 WM 6412 JĘDRA Waldemar II
57 WM 6441 KUPRYJANIUK Tomasz II
58 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra II
59 WP 17994 ŚNIHUR Piotr I
60 WP 39447 NOWAK Mikołaj II
61 WP 6806 KWIATKOWSKI Wiktor III
62 MA 2258 PASTUSZKO Kinga I
63 WP 26787 MATLEWSKI Adam III
64 WP 26388 LEŚKIEWICZ Ignacy III
65 PK 4456 KUMALA Aleksander II
66 PK 3977 KASPEREK Ryszard I
67 PK 6499 PUCZYŁOWSKI Marcin II
68 PK 21552 KANARKIEWICZ Michał I
69 PK 2253 ŻURKOWSKI Andrzej I
71 WP 26062 NIEKRAŚ Dawid I
73 WP 9841 BAJERLEIN Dawid III
74 WP 7088 DĘBOWIAK Arleta III
75 WP 6984 HEMMERLING Jarosław III
76 OP 3736 ZGADZAJ Rafal III
77 OP 6143 SZTWIERTNIA Jan Krzysztof II
78 OP 3680 MAŁECKI Rafał II
79 OP 3709 SZAJDA Marcin III
80 OP 3686 CHMIEL Dominika I
81 KP 701 BRZEZIŃSKI Mateusz I
82 KP 2781 KUJAWSKI Adam II
83 KP 1068 MAZALON Mariusz II
84 KP 6535 MACKIEWICZ Anna II
85 ZP 7524 SAPIS Witalis I
86 ZP 7523 RUDNICKI Miłosz I
87 ZP 23081 KOWALSKI Maciej III
88 ZP 7449 GOŚCINIAK Maria I
89 SL 37359 ŻYŁKA Stanisław I
91 SL 6173 WAŁACH Marcin I
92 SL 8028 WOŁYŃSKI Krzysztof II
93 SL 18426 CIEŚLAK Wiktoria I
94 DS 74 DOWGIRD Filip II
95 DS 623 DOBROWOLSKI Aleksander I
96 DS 38 KWIECINSKI Marian II
97 DS 206 GROSSMANN Ryszard II
98 DS 214 HELASZEK Edward II
99 DS 646 KOROŚCIEL Aneta I
100 PK 4094 SYPIEŃ Mateusz I
101 PK 4088 SYCZ Dariusz I
102 PK 4065 PULIK Krzysztof II
103 PK 3907 SKOMIAŁ Mateusz III
104 PK 4003 KRZYŻANOWSKA-ŻĄDŁO Lidia I
105 MA 3824 LEWTAK Damian I
106 MA 19517 REZA Wojciech I
108 MA 179 CZERNIAWSKI Marek III
109 DS 10551 CZAPLEWSKA Klara I
110 PK 3519 ZASKALSKI Arkadiusz I
111 PK 5909 MARKIEWICZ Jerzy III
112 PK 3963 JAŁOWIEC Halina II
113 PK 3911 AUGUSTYN Sebastian I
114 PK 3823 CZARNECKI Wojciech II
115 PK 4026 MARKIEWICZ Mateusz III
116 SL 4653 CICHOCKI Adam I
117 SL 4874 WALKUSZ Witoslaw I
118 SL 4808 RAWSKI Sławomir II
119 SL 1368 MIKULEWICZ Joanna III
120 SL 6642 SMARSZ Agata III
121 DS 13968 PIOTROWSKI Przemysław II
122 DS 42096 FIEDOREK Michał III
123 DS 301 RYNG Małgorzata I
124 DS 5898 MACIOŁ Ryszard I
125 MP 17194 MARCZUK Dominik III
126 MP 17208 CHMIEL Marcin I
127 MP 3339 GBYL Andrzej I
128 MP 31033 GOŁDA Sebastian I
129 MP 17193 MARCZUK Anna III
130 MP 31034 JĘDROCHA Katarzyna I
131 MA 1331 BARGŁOWSKI Filip I
132 MA 25375 WINIARSKI Mikołaj III
133 MA 33850 CHYLEWSKI Patryk II
134 MA 21393 RÓŻYCKI Bartłomiej II
135 MA 31066 KOKOSZCZYŃSKI Jan I
136 SL 6098 STACHAŃCZYK Jacek III
137 SL 5728 GUMUŁA Daniel III
138 SL 4711 KOŁOSOWSKI Paweł III
139 SL 21731 GARBOWSKI Jakub II
140 SL 21777 PLUTA Natalia III
141 MA 10199 BURACZEWSKI Rafał II
142 MA 7502 MICKIEWICZ Piotr II
143 MA 2889 PAZDERSKI Ziemowit III
144 MA 2816 MACIAGA Marcin III
145 MA 2766 KRASIEWICZ Robert III
146 MA 4280 ANDREJCZUK Beata III
147 SL 5195 MROZIAK Maciej I
148 SL 5091 WANDZIK Wojciech I
149 SL 5700 GOLA Karol II
150 SL 19061 LIZAK Jakub I
151 MP 42391 GOLUBKA Petro III
152 MP 2837 MARSZAŁEK Maciej I
154 MP 3211 OLESIAK Marcin III
155 MP 5482 DZIODZIO Angelika I
156 WP 6996 JANASZAK Dawid I
157 WP 6942 DUDZINSKI Piotr II
158 WP 6941 DUDZINSKI Pawel III
159 WP 7282 WLODARCZYK Oskar I
160 WP 7089 CZERWIŃSKA Milena I
161 SL 6425 KOLAGO Marcin I
162 SL 5416 WIEWIÓRA Eneasz I
163 SL 984 JAROCH Karol M
164 SL 6058 SAMBORSKI Henryk II
165 MA 2672 GRABARCZYK Mirosław I
166 MA 50017 ALIAVDIN Nikolai I
167 MA 2699 JĘDRYCZKA Krystian I
168 MA 1747 LESZNER Liliana I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006