Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 21 2017 17:59:35
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMemoria Romana B彗a - Otwarte Mistrzostwa 奸御ka
ID_CR8359
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-09-25
Data rozpocz璚ia2017-09-16
Data zako鎍zenia2017-09-22
OrganizatorChorzowskie Towarzystwo Szachowe
Wojew鏚ztwoSL
MiejsceChorz闚
S璠ziaFA Bogdan Obrochta
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚79
字edni Ranking turnieju1675
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-09-25] Op豉ta rejestracyjna FIDE.
    Do zap豉ty: 542.26 PLN

  • [2017-09-25] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zap豉ty: 1580.00 PLN

  • [2017-09-25] Op豉ta Rejestracyjna CR.
    Do zap豉ty: 5.00 PLN

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 SL 18167 CUPIA Bart這miej II Zatwierdzona 
2 SL 64968 PARZOCH Tomasz II III Zatwierdzona 
3 SL 71461 KIEyASA Ewa II Zatwierdzona 
4 SL 21544 OSUCHOWSKI Samuel II Zatwierdzona 
5 SL 30018 ORLIK Sandra I++ I
6 SL 23595 STEMPLEWSKI Kamil II+ III
7 LU 26079 NOWOSAD Jan II+ III
8 SL 16707 SZCZECINA Kamil I++ I
10 OP 24958 MYKHAYLYAK Wiktoria III
11 SL 65730 SEEMANN Jakub III
13 SL 39560 PANEK Bartosz III
14 SL 54927 KAΘOWSKI Igor III
15 SL 19629 LENDLA Janusz III
16 SL 57475 KANIA Dominik III
17 SL 22916 GREDKA Dominika II
18 SL 28414 HRY Aleksandra II
19 SL 52600 Z、RO Maksym III
22 SL 24085 HAMPEL Anna I
23 SL 5719 GROMADA Andrzej III
24 SL 48484 TRYBU Daniel III
25 SL 2941 RYCHLIK Bogdan III
26 SL 5808 KLEMENTYS Jerzy III
27 SL 24143 SOΒK Zenon III
28 SL 19375 KORCZ Daniel III
29 LU 25749 FR。ZEK Weronika I
30 SL 41703 NOREK Bartosz III
31 SL 5350 MARINI Jan III
32 SL 46600 KOΜCZEK Maciej III
33 SL 5252 STEPANIEC ㄆkasz III
35 SL 5919 MATUSZCZYK Krystian II
36 SL 5987 PA哸ZYSZYN Wiktor II
37 SL 9924 KR粌 Rafa II
38 SL 6097 SROKA Janusz II
39 PK 3973 KARDY Zbigniew II
40 LD 1587 STRZELECKI Jerzy II
41 SL 5797 KAZEK Krzysztof I
42 MA 9834 CHOROSZEJ Aleksander I
43 SL 5938 MORKISZ Bogdan I
44 LU 2021 FR。ZEK Dariusz I
45 SL 5754 JANISZEWSKI Maciej I
46 SL 18633 FARON Rafa II
47 SL 6043 RASZKA Janusz I
48 70940 PIANKOV Evgenij III
49 SL 5845 KRUSZY垶KI W這dzimierz I



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006