Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Wrzesie 23 2017 23:53:18
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Turnieje PZSzach
Rok:    


Turnieje zatwierdzone przez Polski Zwi您ek Szachowy

Lp Numer Data rejestr. Data roz./zak. Nazwa turnieju Miejsce S璠zia www
1 8322 2017-09-23 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-10
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga Poronin-Limba IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
2 8321 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
XX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego Malbork - sala Muzeum Zamkowego "Karwan" Lech Ga趾owski wy鈍ietl
3 8320 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
OxWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A O豉wa IA Rafa Siwik wy鈍ietl
4 8319 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej Ko這wy Chess in Chrzan闚 A (fide) ZS1 Chrzan闚, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
5 8318 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow SP8 Chrzan闚, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
6 8317 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej Ko這wy Chess in Chrzan闚 B ZS1 Chrzan闚, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
7 8316 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
I Festiwal Szachowy o Puchar Pa豉cu w Olszanicy - Blitz Olszanica Krzysztof Skiba wy鈍ietl
8 8315 2017-09-23 R: 2017-09-07
Z: 2017-09-07
<b>Turniej szach闚 b造skawicznych przy II Lidze w Szklarskiej Por瑿ie </b> Szklarska Por瑿a Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
9 8314 2017-09-18 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-17
VI Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Kr鏊owi"(FIDE) Lublin, al. Pi連udskiego 22, godz.09,00 zapisy, I runda 10,00 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
10 8313 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
III Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2017 w Szachach B造skawicznych (FIDE BLITZ) Lublin, al. Pi連udskiego 22, godz.16,00 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
11 8312 2017-09-18 R: 2017-08-29
Z: 2017-09-07
Og鏊nopolski-Szachowy Turniej Integracyjny " FIANCHETTO " w Jastrz瑿iej G鏎ze O鈔odek VIS ul. Kr鏊ewska 13 Jerzy Olszewski (P) wy鈍ietl
12 8311 2017-09-18 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-10
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski II Liga Szklarska Por瑿a IA Rafa Siwik wy鈍ietl
13 8310 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
GP Polonii Wroc豉w Wroc豉w Artur Czy wy鈍ietl
14 8309 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 OP/SL - ch這pcy Chorz闚, ul. Lompy 13 - M這dzie穎wy Dom Kultury IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
15 8308 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 OP/SL - dziewcz皻a Chorz闚, ul. Lompy 13 - M這dzie穎wy Dom Kultury IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
16 8307 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
I Festiwal Szachowy o Puchar Pa豉cu w Olszanicy Olszanica Krzysztof Skiba wy鈍ietl
17 8306 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (do 2199 ELO) Czernikowo Marek Kubicki wy鈍ietl
18 8305 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400) Czernikowo Marek Kubicki wy鈍ietl
19 8304 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1200) Czernikowo Marek Kubicki wy鈍ietl
20 8303 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - D18 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
21 8302 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - D16 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
22 8301 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - D14 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
23 8300 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D12 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
24 8299 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach Szybkich - D10 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
25 8298 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach Szybkich - D08 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
26 8297 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - C18 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
27 8296 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - C16 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
28 8295 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - C14 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
29 8294 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach Szybkich - C12 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
30 8293 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach Szybkich - C10 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
31 8292 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach Szybkich - C08 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
32 8291 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach B造skawicznych - D18 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
33 8290 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach B造skawicznych - D16 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
34 8289 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach B造skawicznych - D14 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
35 8288 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach B造skawicznych - D12 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
36 8287 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach B造skawicznych - D10 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
37 8286 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach B造skawicznych - D08 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
38 8285 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach B造skawicznych - C18 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
39 8284 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach B造skawicznych - C16 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
40 8283 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach B造skawicznych - C14 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
41 8282 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Junior闚 w Szachach B造skawicznych - C12 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
42 8281 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach B造skawicznych - C10 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
43 8280 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 w Szachach B造skawicznych - C08 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
44 8279 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
XXVII MEMORIA ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA - OPEN FIDE Choszcze雟ki Dom Kultury Oskar Ros這n wy鈍ietl
45 8278 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 1A STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
46 8277 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
V PUCHAR 涉BIEGO KRAJU - STRUMIE 2017 - turniej 5 STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
47 8276 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
7. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
48 8275 2017-09-18 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
I Otwarte Mistrzostwa Roztoki Junior闚 Gr-B Roztoka Remiza OSP Stanis豉w Gamo wy鈍ietl
49 8274 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
Festiwal Szachowy P60 Grupa OPEN Rudzkie Lato 2017 Sala konferencyjna ODK Country Ruda 奸御ka Bykowina ul. Sztygarska 9 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
50 8273 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
Festiwal Szachowy P60 Grupa do 13 lat Rudzkie Lato 2017 Sala konferencyjna ODK Country Ruda 奸御ka Bykowina ul. Sztygarska 9 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
51 8272 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
II Turniej O瘸nna 2017 O瘸nna (k. Le瘸jska) Artur Chowaniec wy鈍ietl
52 8271 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 Ozanna Artur Chowaniec wy鈍ietl
53 8270 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-08
GP Polonii Wroc豉w Klub Szachowy Polonia Wroc豉w Artur Czy wy鈍ietl
54 8269 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
XIII cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wy鈍ietl
55 8268 2017-09-18 R: 2017-09-10
Z: 2017-09-10
VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA A ZIELONA G紑A FA Marek Matlak wy鈍ietl
56 8267 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
MMM2017 WM-MA - ch這pcy B瘰ia O鈔odek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wy鈍ietl
57 8266 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
MMM2017 WM-MA - dziewcz皻a B瘰ia O鈔odek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wy鈍ietl
58 8265 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES CIESZYN IA Jacek Matlak wy鈍ietl
59 8264 2017-09-18 R: 2017-09-03
Z: 2017-09-03
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp2 Wilkasy GOK ul. Olszty雟ka 54 Bogdan Je瘸k wy鈍ietl
60 8263 2017-09-14 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp1 Wilkasy GOK ul. Olszty雟ka 54 Bogdan Je瘸k wy鈍ietl
61 8262 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
XXIV Grand Prix Gminy Jab這nna turniej 1A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jab這nnie, ul.Modli雟ka 102 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
62 8261 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-08
6. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
63 8260 2017-09-18 R: 2017-09-03
Z: 2017-09-03
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej finalowy (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
64 8259 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
XIII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN B - z rank 1600 i ni窺zym TS Wis豉 Krak闚, ul.Reymonta 22, 30-059 Krak闚 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
65 8258 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
XIII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krak闚 - OPEN C ur.2008 i m這dsi TS Wis豉 Krak闚, ul.Reymonta 22, 30-059 Krak闚 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
66 8257 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
XIII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN A FIDE 2200 Krak闚, ul.Reymonta 22 - Hala G堯wna TS Wis豉 Krak闚 Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
67 8256 2017-09-18 R: 2017-09-06
Z: 2017-09-06
Fina這wy V Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodleg這軼i 141, VI pi皻ro, sala 607a Stefan Wronicz wy鈍ietl
68 8255 2017-09-06 R: 2017-09-05
Z: 2017-09-05
I Turniej Akademii Szachowej Macieja Janiszewskiego dla V kategorii Zabrze, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
69 8254 2017-09-06 R: 2017-08-30
Z: 2017-09-05
XXXII Puchar Grunwaldu ζjs Andrzej Gula wy鈍ietl
70 8253 2017-09-06 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
2nd Luna Cup Hostel Luna, 鏚, ul. Limanowskiego 157 Rafa Kowalczyk wy鈍ietl
71 8252 2017-09-05 R: 2017-09-04
Z: 2017-09-04
I Turniej Akademii Szachowej Macieja Janiszewskiego dla pocz徠kuj帷ych Zabrze, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
72 8251 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
Grand Prix w Wie篡 - Turniej nr 1. - KLASYK WIE烙WAWERSKI Dom Parafialny Ko軼io豉 MBKP - ul. Rze嬌iarska 46 January Jedynak wy鈍ietl
73 8250 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Grand Prix w Wie篡 - Turniej nr 1. - RAPID WAWERSKI Dom Parafialny Ko軼io豉 MBKP ul. Rze嬌iarska 46 January Jedynak wy鈍ietl
74 8249 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
MISTRZOSTWA SUWAΘ JUNIOR紟 MΜDSZYCH (9, 11, 13) Suwa趾i ul. Szkolna 7 Miko豉j Bura wy鈍ietl
75 8248 2017-09-05 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-03
Mini-ELO Bia造stok 2017 (13) - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
76 8247 2017-09-05 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-03
Mini-ELO Bia造stok 2017 (13) - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
77 8246 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-30
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - V TURNIEJ SZACHOWY D、KI 2017 - GRUPA B D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
78 8245 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-30
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - V TURNIEJ SZACHOWY D、KI 2017 - GRUPA A D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
79 8244 2017-09-02 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open B Suwalki FA Maciej Cybulski
80 8243 2017-09-02 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
MIEDZYNARODOWY MEMORIAL IRENY WARAKOMSKIEJ - TURNIEJ A ELO 2100 Suwalki FA Maciej Cybulski
81 8242 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
XXVIII Memoria Szachowy J霩efa Kochana Koszalin Tomasz Kamieniecki wy鈍ietl
82 8241 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-27
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A Poznan FA Maciej Cybulski
83 8240 2017-09-02 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Blyskawicznych Poznan FA Judek Magdalena
84 8239 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OG粌NOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZK茛 GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
85 8238 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OG粌NOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZK茛 PODSTAWOWYCH - KLASY V - VI D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
86 8237 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OG粌NOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZK茛 PODSTAWOWYCH - KLASY III - IV D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
87 8236 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OG粌NOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZK茛 PODSTAWOWYCH - KLASY I - II D帳ki k/Dar這wa Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
88 8235 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-28
Turniej szach闚 B造skawicznych przy turnieju "V DabkiChess Open" D帳ki k.Dar這wa Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
89 8234 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 6 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
90 8233 2017-09-02 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-01
5. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
91 8232 2017-09-02 R: 2017-08-30
Z: 2017-08-30
Edukacja przez Szachy w Szkole Bogucin 2017 Bogucin Piotr Piwowarczyk wy鈍ietl
92 8231 2017-09-02 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa B Mikoszewo ul. D逝ga 4 Marcin Dobrowolski wy鈍ietl
93 8230 2017-09-02 R: 2017-08-30
Z: 2017-08-30
IV Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodleg這軼i 141, VI pi皻ro, sala 607a Stefan Wronicz wy鈍ietl
94 8229 2017-09-02 R: 2017-08-25
Z: 2017-08-25
Edukacja przez szachy w szkole - 奸御k Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k
95 8228 2017-09-02 R: 2017-08-03
Z: 2017-08-05
Turniej Klasyfikacyjny - Kolonia Szachowa Centrum Natury Beskid Szczyrk ㄆkasz Foltyn wy鈍ietl
96 8227 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-30
Po瞠gnanie Lata 2017 - gr.B Gorlice Piotr Kretowicz wy鈍ietl
97 8226 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open E Polanica-Zdroj IA Rafa Siwik
98 8225 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open D Polanica-Zdroj IA Rafa Siwik
99 8224 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open C Polanica-Zdroj IA Rafa Siwik
100 8223 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B Polanica-Zdroj IA Rafa Siwik
101 8222 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open A Polanica-Zdroj IA Rafa Siwik
102 8221 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-29
Wy軼ig po kategorie szachowe - turniej dla IV kat i silniejszych. Start 9:00 Lubartowski O鈔odek Kultury Piotr Opolski wy鈍ietl
103 8220 2017-09-02 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
32. Memoria Mistrza Czes豉wa B豉szczaka - GRUPA B (MΜDZICY) Nowa hala gimnastyczna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wroc豉wiu, ul. Reja 3 Marta Wolska wy鈍ietl
104 8219 2017-09-02 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
32. Memoria Mistrza Czes豉wa B豉szczaka - GRUPA C (JUNIORZY) Nowa hala gimnastyczna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wroc豉wiu, ul. Reja 3 Marta Wolska wy鈍ietl
105 8218 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-28
Wy軼ig po kategorie szachowe - dla V i bez kategorii - start 9:00 Lubartowski O鈔odek Kultury Piotr Opolski wy鈍ietl
106 8217 2017-09-02 R: 2017-07-03
Z: 2017-08-28
Wakacyjne ELOgranie w Hetmanie Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141, lok 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
107 8216 2017-09-02 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-27
TURNIEJ KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI - LATO 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia ul. Zawiszy Czarnego 1. Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
108 8215 2017-09-02 R: 2017-08-26
Z: 2017-08-27
Po瞠gnanie Wakacji 2017 Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych Sok馧ka ul. Osiedle Zielone 2 J霩ef Bochenko wy鈍ietl
109 8214 2017-09-02 R: 2017-08-27
Z: 2017-08-27
III Mistrzostwa Le瘸jska w Szachach B造skawicznych Le瘸jsk Artur Chowaniec wy鈍ietl
110 8213 2017-08-27 R: 2017-08-26
Z: 2017-08-26
I Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2017 Gr. A Seniorzy Tarnobrzeg Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
111 8212 2017-08-27 R: 2017-08-27
Z: 2017-08-27
XXIII Solidarno軼iowy Turniej Szachowy "SIERPIE 2017" - Grupa A Seniorzy Mielec Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
112 8211 2017-08-27 R: 2017-08-25
Z: 2017-08-25
4. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
113 8210 2017-08-27 R: 2017-08-22
Z: 2017-08-27
OFSz Kopernik 2017 Open A i B Olsztyn Zesp馧 Szk馧 Ekonomicznych ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
114 8209 2017-08-27 R: 2017-08-16
Z: 2017-08-21
TURNIEJ O PUCHAR W粑TA GMINY OSTR笈A BOGUSxWA FIJASA Ostr鏚a Wies豉w Libura wy鈍ietl
115 8208 2017-08-27 R: 2017-08-14
Z: 2017-08-21
TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTR笈Y CZESxWA NAJMOWICZA OSTR笈A Wies豉w Libura wy鈍ietl
116 8207 2017-08-27 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
XIV Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej B造skawiczny Ostr鏚a Wies豉w Libura wy鈍ietl
117 8206 2017-08-27 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa A Mikoszewo ul. D逝ga 4 Marcin Dobrowolski wy鈍ietl
118 8205 2017-08-27 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Open Mikoszewo ul. D逝ga 4 Marcin Dobrowolski wy鈍ietl
119 8204 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrze瞠" 2017 - A Mikoszewo, O鈔odek Wypoczynkowy "Le郾y Zak徠ek", ul.Gda雟ka 14 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
120 8203 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrze瞠" 2017 - C Mikoszewo, O鈔odek Wypoczynkowy "Le郾y Zak徠ek", ul.Gda雟ka 14 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
121 8202 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrze瞠" 2017 - B Mikoszewo, O鈔odek Wypoczynkowy "Le郾y Zak徠ek", ul.Gda雟ka 14 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
122 8201 2017-08-25 R: 2017-08-24
Z: 2017-08-24
V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrze瞠" 2017 - Turniej Blitza Mikoszewo, O鈔odek Wypoczynkowy "Le郾y Zak徠ek", ul.Gda雟ka 14 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
123 8200 2017-08-25 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open D Suwalki Miko豉j Bura wy鈍ietl
124 8199 2017-08-25 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy Ostr鏚a - Szachowe Nadzieje Ostr鏚a Wies豉w Libura wy鈍ietl
125 8198 2017-08-25 R: 2017-08-17
Z: 2017-08-20
III MI犵ZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE Stare Mierzwice Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
126 8197 2017-08-25 R: 2017-08-17
Z: 2017-08-20
III MI犵ZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE Stare Mierzwice Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
127 8196 2017-08-25 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C Suwalki Igor Pyrkosz wy鈍ietl
128 8195 2017-08-25 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-20
Turniej Szachowy o Puchar Lata 84-100 Puck, ul.Lipowa 3c, MOKSIR Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
129 8194 2017-08-20 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
V Memoria Szachowy im. Jana Derbisza Bystrowice Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
130 8193 2017-08-20 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-20
Hajduczek 2017 Open A Krynica Robert Karnasiewicz wy鈍ietl
131 8192 2017-08-20 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-19
Hajduczek BLITZ Krynica Zdroj Krzysztof Tomkiewicz wy鈍ietl
132 8191 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-19
WAKACJE z SZACHAMI - grupa A Szyd這wiec Krzysztof G鏎a wy鈍ietl
133 8190 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-19
WAKACJE z SZACHAMI - grupa B Szyd這wiec Kot Anna wy鈍ietl
134 8189 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy Ostr鏚a-Szachowe Nadzieje do lat 10 Ostr鏚a Wies豉w Libura wy鈍ietl
135 8188 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy Ostr鏚a-Szachowe Nadzieje do lat 8 Ostr鏚a Wies豉w Libura wy鈍ietl
136 8187 2017-08-20 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-18
3. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
137 8186 2017-08-20 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-26
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonie Szczyrk 2017 - grupa A Beskid Centrum Natury - Szczyrk ul. Sosnowa 7 Piotr Straupisz wy鈍ietl
138 8185 2017-08-20 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
WROCxW OPEN 2017 Gimnazjum nr 13 Wroc豉w, ul.Reja 3 Micha Dzikowski wy鈍ietl
139 8184 2017-08-16 R: 2017-08-16
Z: 2017-08-16
I GM Tournament Gens Una Sumus Krakow FA Cybulski Maciej
140 8183 2017-08-16 R: 2017-07-29
Z: 2017-07-29
II MI犵ZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY Wy逝szczarnia Nasion (sala konferencyjna), Ruciane-Nida, ul. Dworcowa 1. Pawe Or這wski wy鈍ietl
141 8182 2017-08-16 R: 2017-07-30
Z: 2017-07-30
XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, ul. Matejki 5 Pawe Or這wski wy鈍ietl
142 8181 2017-08-16 R: 2017-07-12
Z: 2017-08-11
189th YMCA Summer 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
143 8180 2017-08-16 R: 2017-07-04
Z: 2017-08-11
188th YMCA Summer 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
144 8179 2017-08-16 R: 2017-07-04
Z: 2017-08-11
187th YMCA Summer 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
145 8178 2017-08-13 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
www.GRRAMY.pl BLITZ Gimnazjum nr 13 Wroc豉w, ul.Reja 3 IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
146 8177 2017-08-13 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
147 8176 2017-08-12 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-30
Indywidualne Mistrz. Polski Amator闚 w szachach 2017, FIDE do 1800 Sielpia Wielka, OW ㄆcznik, ul. Spacerowa 11 FA Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
148 8175 2017-08-12 R: 2017-08-07
Z: 2017-08-12
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mr庵owo 2017 - A Open Mr庵owo OW Polonez ul. M造nowa 51 Andrzej Gula wy鈍ietl
149 8174 2017-08-12 R: 2017-08-07
Z: 2017-08-12
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mr庵owo 2017 - B Junior (do 14 lat) Mr庵owo OW Polonez ul. M造nowa 51 Andrzej Gula wy鈍ietl
150 8173 2017-08-12 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-11
2. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
151 8172 2017-08-12 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-05
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN B do 1700 ELO (lub od III kat.) Suwalki Pawe Jaroch
152 8171 2017-08-12 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-05
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN A od 1700 ELO (lub od II kat.) Suwalki Pawe Jaroch
153 8170 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa B Obra Janusz Ku郾ierz wy鈍ietl
154 8169 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa C Obra Janusz Ku郾ierz wy鈍ietl
155 8168 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa A Obra Janusz Ku郾ierz wy鈍ietl
156 8167 2017-08-12 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-06
XIX TSz o Puchar Przewodnicz帷ego MSG Mr庵owo OW Polonez ul. M造nowa 51 Andrzej Gula wy鈍ietl
157 8166 2017-08-12 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski Junior闚 - I Liga Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
158 8165 2017-08-12 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski Junior闚 - Ekstraliga Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
159 8164 2017-08-12 R: 2017-08-05
Z: 2017-08-05
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 5 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
160 8163 2017-08-12 R: 2017-08-05
Z: 2017-08-05
Fide OPEN BLITZ Suwalki - III Festiwal Szachowy Suwalki Pawe Jaroch
161 8162 2017-08-12 R: 2017-08-04
Z: 2017-08-04
1. RUNDA GRAND PRIX BIAΒGOSTOKU "LATO-JESIE 2017" Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
162 8161 2017-08-04 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-30
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II i III kategori szachow. Sielpia Wielka. OW ㄆcznik, ul. Spacerowa 11 FA Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
163 8160 2017-08-04 R: 2017-08-01
Z: 2017-08-03
Turniej towarzysz帷y III Festiwalowi Szachowemu Suwa趾i Pawe Jaroch
164 8159 2017-08-04 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-02
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN C-D Suwalki Pawe Jaroch
165 8158 2017-08-04 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-18
Grupa B na obozie w Soko這wsku Soko這wsku Wies豉w Janocha wy鈍ietl
166 8157 2017-08-04 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Letni Turniej Szachowy - Grupa B2 Rawicz Wies豉w Janocha wy鈍ietl
167 8156 2017-08-04 R: 2017-06-30
Z: 2017-06-30
Letni Turniej Szachowy - Grupa B1 Rawicz Wies豉w Janocha wy鈍ietl
168 8155 2017-08-04 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski Junior闚 2017 - II Liga Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
169 8154 2017-08-04 R: 2017-07-22
Z: 2017-07-30
SZCZYRK FIDE OPEN - Turniej Otwarty Towarzysz帷y DMPJ 2017 Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
170 8153 2017-08-04 R: 2017-07-24
Z: 2017-07-30
MFSz KLUKOM CHESS 2017 OPEN A OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Ros這n wy鈍ietl
171 8152 2017-07-29 R: 2017-07-29
Z: 2017-07-29
KLUKOM RAPID FIDE OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Ros這n wy鈍ietl
172 8151 2017-07-27 R: 2017-07-25
Z: 2017-07-25
Szczyrk FIDE Blitz OPEN Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
173 8150 2017-07-27 R: 2017-07-12
Z: 2017-07-26
Maraton 407 Rocznica bitwy pod K逝szynem im. hetmana Stanis豉wa 草趾iewskiego Radomig, Radom, ul. Domagalskiego 13 a Marek Nied德iecki wy鈍ietl
174 8149 2017-07-27 R: 2017-07-26
Z: 2017-07-26
KLUKOM BLITZ FIDE OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Ros這n wy鈍ietl
175 8148 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Grand Prix Polski Amator闚 - Turawa 2017 OW Peters Turawa k/Opola Marcin Tabo豉 wy鈍ietl
176 8147 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Turawa 2017 - grupa C Turawa Marcin Tabo豉 wy鈍ietl
177 8146 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Turawa 2017 - grupa B Turawa Marcin Tabo豉 wy鈍ietl
178 8145 2017-07-25 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-23
A. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. centralne ZSP im. j. Kochanowskiego w W璕rowie ul. Bohater闚 Warszawy 10 Waldemar Kulik wy鈍ietl
179 8144 2017-07-25 R: 2017-07-22
Z: 2017-07-23
B. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. II i I kob. ZSP im. Jana Kochanowskiego w W璕rowie ul. Bohater闚 Warszawy 10 Waldemar Kulik wy鈍ietl
180 8143 2017-07-25 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-23
C. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - dla pocz徠kuj帷ych ZSP im. Jana Kochanowskiego w W璕rowie - dla pocz徠kuj帷ych Waldemar Kulik wy鈍ietl
181 8142 2017-07-25 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-23
I Memoria Tadeusza Sobkowiaka Mor庵 Andrzej Gula wy鈍ietl
182 8141 2017-07-25 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-21
Turniej O Puchar M造nika - B M造nik Marian Rutkowski wy鈍ietl
183 8140 2017-07-25 R: 2017-07-14
Z: 2017-07-14
Blitz w Kowalewie MGOK Kowalewo Pawe Mrozi雟ki wy鈍ietl
184 8139 2017-07-25 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-22
I Turniej Klasyczny od 1250 Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
185 8138 2017-07-22 R: 2016-10-16
Z: 2017-05-30
III Liga Senior闚 woj. Lubuskiego 2016/17 Lubuskie Pawe Partyka wy鈍ietl
186 8137 2017-07-22 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-16
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2017 r. S璠zisz闚 Ma這polski, Rzesz闚 Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
187 8136 2017-07-22 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-26
I FIDE Blitz Open o Puchar Burmistrza Kcyni Szko豉 Podstawowa w Kcyni, ul. Wyrzyska 12 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
188 8135 2017-07-22 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-26
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa KP Junior闚 w Szachach B造skawicznych - ch這pcy Szko豉 Podstawowa w Kcyni, ul. Wyrzyska 12 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
189 8134 2017-07-22 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-21
Turniej o Puchar M造nika -A. M造nik Marian Rutkowski wy鈍ietl
190 8133 2017-07-22 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017, Turniej B Dobczyce IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
191 8132 2017-07-22 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017, Turniej A Dobczyce IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
192 8131 2017-07-20 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Ba速yku - turniej b造skawiczny Dar堯wko. OW G鏎nik ul. Sosnowa 1 Kowalak Piotr wy鈍ietl
193 8130 2017-07-22 R: 2017-07-17
Z: 2017-07-20
Otwarte Mistrzostwa P這cka Junior闚 w Szachach Klasycznych Zesp馧 Szk馧 Technicznych w P這cku, ul. Kili雟kiego 4 Pawe Flak wy鈍ietl
194 8129 2017-07-22 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-16
Mi璠zynarodowe Szachowe Lato Pozna 2017 Lech WSUS ul.G這gowska 26 Ma貪orzata Napiera豉 wy鈍ietl
195 8128 2017-07-22 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-16
Mi璠zynarodowe Szachowe Lato Pozna 2017 JUNIORZY Wy窺za Szko豉 Umiej皻no軼i Spo貫cznych, Pozna, ul.G這gowska 26, sala nr 219 Ma貪orzata Napiera豉 wy鈍ietl
196 8127 2017-07-22 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN C Kowalewo Pomorskie Pawe Jaroch wy鈍ietl
197 8126 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C Warszawa FA Pawe Suwarski wy鈍ietl
198 8125 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B Warszawa FA Pawe Suwarski wy鈍ietl
199 8124 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A Warszawa FA Pawe Suwarski wy鈍ietl
200 8123 2017-07-22 R: 2017-07-16
Z: 2017-07-16
Mistrzostwa Miasta Puck 84-100 Puck, u.Lipowa 3c, MOKSIR Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
201 8122 2017-07-22 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-13
Turniej klasyfikacyjny "Wakacje z Szachami w Cieszynie" Cieszyn ㄆkasz Foltyn wy鈍ietl
202 8121 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
Turniej b造skawiczny Police Open 2017 Police Witalis Sapis wy鈍ietl
203 8120 2017-07-17 R: 2017-07-05
Z: 2017-07-13
XXXII Mi璠zynarodowy Turniej im. T. Gniota Police IA Witalis Sapis wy鈍ietl
204 8119 2017-07-17 R: 2017-06-23
Z: 2017-07-01
25. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIOROW OD LAT 60 Mi璠zyzdroje Hotel ***Wolin ul. Nowomy郵iwska 76 FA Stefan Ha逝bek wy鈍ietl
205 8118 2017-07-17 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)*** Tle Ulrich Jahr wy鈍ietl
206 8117 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***JUNIORZY Tle Ulrich Jahr wy鈍ietl
207 8116 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN Tle Ulrich Jahr wy鈍ietl
208 8115 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
*** IV Festiwal Szachowy" Bory Tucholskie" - Blitz w Tleniu (FIDE)*** Tle Ulrich Jahr wy鈍ietl
209 8114 2017-07-17 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-08
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Pawe Or這wski wy鈍ietl
210 8113 2017-07-17 R: 2017-07-14
Z: 2017-07-14
XIV Wakacyjny Turniej Szachowy - (10z10) na V i IV kat. - START 10:00 Lubartowski O鈔odek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wy鈍ietl
211 8112 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-15
XVI Mi璠zynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowie雟twa WSD Ksi篹y Pallotyn闚, ul. Kili雟kiego 20, O速arzew Zygmunt Wielecki wy鈍ietl
212 8111 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Mi璠zynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 10 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
213 8110 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Mi璠zynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do 1700 ELO Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
214 8109 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN A+B Kowalewo Pomorskie Pawe Jaroch wy鈍ietl
215 8108 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Mi璠zynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 8 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
216 8106 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Mi璠zynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
217 8105 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN D (do lat 13) Kowalewo Pomorskie Pawe Jaroch wy鈍ietl
218 8104 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN E (do lat 10) Kowalewo Pomorskie Pawe Jaroch wy鈍ietl
219 8103 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-07
Sarbinowo 2017 OW Ba速yk Sarbinowo IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
220 8102 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN F (do lat 8) Kowalewo Pomorskie Pawe Jaroch wy鈍ietl
221 8101 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny C - na kat. III Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
222 8100 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny B - na II kategori Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
223 8099 2017-07-17 R: 2017-06-30
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny D - na V i IV kategori Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
224 8098 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Dar堯wko ChessinChrzanow turniej G Zgrupowanie ChessinChrzanow Dar堯wko FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
225 8097 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Dar堯wko ChessinChrzanow turniej H Zgrupaowanie ChessinChrzanow Darl闚ko FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
226 8096 2017-07-13 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-09
Turniej integracyjny SKOCZEK S璠zisz闚 M逍.- SZAROTKA Wadowice G鏎ne - gr. A S璠zisz闚 Ma這polski Robert Stefa雟ki wy鈍ietl
227 8095 2017-07-14 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - ur.2008 i mlodsi Krakow Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
228 8094 2017-07-13 R: 2017-07-12
Z: 2017-07-12
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2005 i mlodsi Krakow Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
229 8093 2017-07-13 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN A FIDE Krakow Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
230 8092 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D Warszawa FA Pawe Suwarski wy鈍ietl
231 8091 2017-07-14 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
232 8090 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Turniej o Kategorie na Domaniewskiej gr. C Domaniewska 37A, Warszawa Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
233 8089 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa na Domaniewskiej 37 Gr D Domaniewska 37A, Warszawa Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
234 8088 2017-07-12 R: 2017-03-06
Z: 2017-06-26
Turniej na Domaniewskiej Gr. B Domaniewska 37 A Warszawa Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
235 8087 2017-07-12 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa SP 107 Nowoursynowska 210/212, Warszawa Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
236 8086 2017-07-12 R: 2017-03-07
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Sp 340 gr A Lokajskiego 3, Warszawa Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
237 8085 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 鏚zkiego w Szachach Klasycznych Piotrk闚 Trybunalski Rafa Siwik wy鈍ietl
238 8084 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach B造skawicznych Piotrk闚 Trybunalski IA Rafa Siwik wy鈍ietl
239 8083 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach B造skawicznych Piotrk闚 Trybunalski IA Rafa Siwik wy鈍ietl
240 8082 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach B造skawicznych Piotrk闚 Trybunalski IA Rafa Siwik wy鈍ietl
241 8081 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski w Szachach B造skawicznych Piotrk闚 Trybunalski IA Rafa Siwik wy鈍ietl
242 8080 2017-07-12 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 3 OKiE SM WOla ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
243 8079 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MINI ELO - V TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
244 8078 2017-07-12 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-08
II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 2017 Jan闚 k/Sok馧ki J霩ef Bochenko wy鈍ietl
245 8077 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie 2 OKiE SM WOLA ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
246 8076 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-09
Wakacyjny kurs dla nauczycieli w Zielonce Zielonka, ul. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
247 8075 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open D Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
248 8073 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open C Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
249 8072 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open B Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
250 8071 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open A Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
251 8069 2017-07-12 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-26
Dar堯wko ChessinChrzanow turniej A Dar堯wko, ob霩 Chess in Chrzan闚 FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
252 8068 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. D - 17 ur. 1999 - 2001 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
253 8067 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. D - 15 ur. 2002 - 2003 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
254 8066 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. D - 11 ur. 2006 - 2007 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
255 8065 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. C - 17 ur. 1999 - 2001 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
256 8064 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. C - 15 ur. 2002 - 2003 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
257 8063 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. C - 13 ur. 2004 - 2005 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
258 8062 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. C - 11 ur. 2006 - 2007 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
259 8061 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Junior闚 2017 gr. D - 13 ur. 2004 - 2005 Skorz璚in, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopyd這wski wy鈍ietl
260 8060 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B Szklarska Por瑿a Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
261 8059 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA A Szklarska Por瑿a Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
262 8058 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
XXVIII Og鏊nopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - BLITZ Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
263 8057 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Og鏊nopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr D Jun. 2007 i m. Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
264 8056 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Og鏊nopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-2006 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
265 8055 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Og鏊nopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr B do R=1800 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
266 8054 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Og鏊nopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr A od R=1801 wzwy Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
267 8053 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 w Bydgoszczy - dziewcz皻a Przysta Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
268 8052 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 w Bydgoszczy - ch這pcy Przysta Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
269 8051 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Ba速yku - turniej b造skawiczny Dar堯wko. OW G鏎nik ul. Sosnowa 1 Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
270 8050 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open D Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
271 8049 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open C Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
272 8048 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open B Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
273 8047 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open A Dar堯wko IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
274 8046 2017-07-06 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-06
Szybkie wakacyjne w Hetmanie 4_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
275 8045 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 2 OKiE SM WOla ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
276 8044 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej - υm瘸 2017 - T3 - C13 + C16 Szko豉 Podstawowa Nr 9 υm瘸 ul. Ksi篹nej Anny 18 Soboci雟ki S豉womir wy鈍ietl
277 8043 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska M這dzie篡 Szkolnej - υm瘸 2017 - T1 - D10 + C10 Szko豉 Podstawowa Nr 9 υm瘸 ul. Ksi篹nej Anny 18 Soboci雟ki S豉womir wy鈍ietl
278 8042 2017-07-06 R: 2017-07-04
Z: 2017-07-05
VIII Mi璠zynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOK茛KA 2017 - grupa D Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
279 8041 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Turniej klasyfikacyjny o III i II kategori Pawilon Kultury Jacek Kici雟ki
280 8040 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Mi璠zynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOK茛KA 2017 - grupa A Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
281 8039 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Mi璠zynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOK茛KA 2017 - grupa C Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
282 8038 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Mi璠zynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOK茛KA 2017 - grupa B Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
283 8037 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division E U 8 Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
284 8036 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division D U 10 Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
285 8035 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division C U 13 Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
286 8034 2017-07-04 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Blitz Division Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
287 8033 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division B Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
288 8032 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A Krak闚, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wy鈍ietl
289 8031 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej szachow szybkich xZY IA Jacek Matlak wy鈍ietl
290 8030 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny xZY IA Jacek Matlak wy鈍ietl
291 8029 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERx BAΡYKU - GRUPA C (FIDE < 1600) xZY - OW BRYZA Gra篡na Turzy雟ka wy鈍ietl
292 8028 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A xZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
293 8027 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERx BAΡYKU - GRUPA D xZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
294 8026 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
II Turniej Szachowy o "Szyd這wieck Z這t Wst璕" - FIDE Szyd這wiec Wojciech Bednarczyk wy鈍ietl
295 8025 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Indywidualne Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szko豉 ζci雟ka, Stare Miasto 42 <br> Sala konferencyjna, poziom 2 Marek Dackiewicz wy鈍ietl
296 8024 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
VIII Mi璠zynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOK茛KA 2017 - szachy b造skawiczne Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
297 8023 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-01
OSTRZYCE 2017 Ostrzyce Zygmunt Wielecki wy鈍ietl
298 8022 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Woj. Turniej Szach do 12,14,16,18 i OPEN w ramach IX MT Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
299 8021 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-02
OPEN FIDE Suwalki do 1800 ELO - A Suwalki Pawe Jaroch
300 8020 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-02
II MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN Re雟ka Wie, ul. Re雟ki Koniec 2 (budynek GOK) FA Micha Wejsig wy鈍ietl
301 8019 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Wojew鏚zki Turniej M這dzik闚 do 8,10 lat, IX Miedz. Tur Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
302 8018 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-01
I Otwarty Maraton Nocny w szachach b造skawicznych Grzybowice 2017 r 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
303 8017 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1600-1800 PZSzach Suwalki Pawe Jaroch
304 8016 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1400 PZSzach Suwalki Pawe Jaroch
305 8015 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1000-1250 PZSzach Suwalki Pawe Jaroch
306 8014 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny na IV kategori Majerczyk闚ka FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
307 8013 2017-07-06 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-29
Turniej o Puchar UMKS Wie瘸 Ostro喚ka Ostro喚ka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ Tadeusz Nalewajk wy鈍ietl
308 8012 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-29
Turniej klasyfikacyjny na III kategori Majerczyk闚ka FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
309 8011 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
II Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia)-grupaB Al. Niepodleg這軼i 141, VI pi皻ro, sala 607a Stefan Wronicz wy鈍ietl
310 8010 2017-07-06 R: 2017-05-18
Z: 2017-06-15
Na III kategori w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
311 8009 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-29
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 OKiE SM WOla ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
312 8008 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-29
IX Memoria imienia Braci Bieluczyk闚 - grupa C Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
313 8007 2017-06-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
314 8006 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-27
IX Memoria imienia Braci Bieluczyk闚 - grupa E szachy szybkie Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
315 8005 2017-07-06 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Wieliczka w Szachach Grupa A LO Wieliczka IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
316 8004 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-27
IX Memoria imienia Braci Bieluczyk闚 - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
317 8003 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-27
IX Memoria imienia Braci Bieluczyk闚 - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
318 8002 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
Indywidualne Mistrzostwa Polski Amator闚 w szachach GRAND PRIX 2017 J.Zukertort Lublin, Centrum Kultury ul. Peowiak闚 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
319 8001 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z norm mistrzowsk) Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
320 8000 2017-07-06 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski M篹czyzn Nies造sz帷ych Centrum Szkoleniowe, ul. Odr瑿na 4, Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
321 7999 2017-07-06 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_A Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
322 7998 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MI犵ZYWOJEW笈ZKIE MISTRZOSTA MΜDZIK紟 MP-PK - Ch這pcy Czudec IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
323 7997 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MI犵ZYWOJEW笈ZKIE MISTRZOSTA MΜDZIK紟 MP-PK - Dziewcz皻a Czudec IA Zenon Chojnicki wy鈍ietl
324 7996 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemk闚 2017 grA - do FIDE (maks. 2199 elo) Przemk闚 Artur Adamek wy鈍ietl
325 7995 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
IX Memoria imienia Braci Bieluczyk闚 - grupa D szachy b造skawiczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
326 7994 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemk闚 2017 - gr. B1 Przemk闚 Artur Adamek wy鈍ietl
327 7993 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemk闚 2017 - gr. C Przemk闚 Artur Adamek wy鈍ietl
328 7992 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
Turniej WKSz-1938 19th W這c豉wek Pawe Grochowalski wy鈍ietl
329 7991 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
II 安i皻oja雟ki Turniej Szachowy o Puchar Starosty Miejskie Centrum Kultury, Nowe Miasto Lub. Roman Biegajski wy鈍ietl
330 7990 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategori Zesp馧 Szk馧 nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wy鈍ietl
331 7989 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategori Zesp馧 Szk馧 nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wy鈍ietl
332 7988 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla os鏏 bez kategorii oraz z V kategori) Szko豉 Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
333 7987 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej Olimpic FIDE Pu豉wy Krzysztof G鏎a wy鈍ietl
334 7986 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szko豉 Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
335 7985 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Szachowe przywitanie wakacji: Piaseczno Piaseczno, pl. Pi連udskiego 9 Wojciech R騜ycki wy鈍ietl
336 7984 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2009 i m這dsze Szko豉 Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
337 7983 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-24
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategori Zesp馧 Szk馧 nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wy鈍ietl
338 7982 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
339 7981 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
340 7980 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
341 7979 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-23
183rd YMCA Spring 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
342 7978 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
343 7977 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Junior闚<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
344 7976 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
SUCHY B紑 OPEN - grupa A OW Suchy B鏎 Marcin Tabo豉 wy鈍ietl
345 7975 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
346 7974 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
347 7973 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
348 7972 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa B Gorz闚 Wielkopolski Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
349 7971 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa A Gorz闚 Wielkopolski Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
350 7970 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa K.Sz. Mied Legnica Schronisko M這dzie穎we Legnica Piotr Kowalak wy鈍ietl
351 7969 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
352 7968 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Junior闚<br>w Szachach Klasycznych na 2017-CD18 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
353 7966 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
354 7965 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
355 7964 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Junior闚<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
356 7963 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Junior闚<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
357 7962 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa 奸御ka Junior闚<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Micha Wejsig wy鈍ietl
358 7961 2017-06-23 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Dru篡nowe Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Senior闚 - IV Liga WOJEW笈ZTWO POMORSKIE Wies豉w Libura wy鈍ietl
359 7960 2017-06-23 R: 2017-05-17
Z: 2017-06-21
Turniej szachowy Wiosna w NOK 2017 NOK ul.Paderewskiego 1A Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
360 7959 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Czernikowo Marek Kubicki wy鈍ietl
361 7958 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) Czernikowo Marek Kubicki wy鈍ietl
362 7957 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Junior闚 - ch這pcy do lat 18 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. 妃idowicza 69 Wies豉w Libura wy鈍ietl
363 7956 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Junior闚 - ch這pcy do lat 13 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. 妃idowicza 69 Wies豉w Libura wy鈍ietl
364 7955 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Junior闚 - ch這pcy do lat 11 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. 妃idowicza 69 Wies豉w Libura wy鈍ietl
365 7954 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Junior闚 - ch這pcy do lat 9 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. 妃idowicza 69 Wies豉w Libura wy鈍ietl
366 7953 2017-06-23 R: 2017-05-25
Z: 2017-06-22
Na II kategori w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
367 7952 2017-06-22 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
II Turniej Kwalifikacyjny SP Micha堯w Micha堯w Kami Koli雟ki wy鈍ietl
368 7951 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-05-31
Turniej klasyfikacyjny w SP 3 w Markach Marki, Pomnikowa 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
369 7950 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-06-21
Turniej klasyfikacyjny na V kategori Na喚cz闚 Jan B豉szczak wy鈍ietl
370 7949 2017-06-22 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-21
Turniej Szachowy - Wy窺za Szko豉 Ekonomii i Innowacji w Lublinie Wy窺za Szko豉 Ekonomii i Innowacji w Lublinie Piotr Opolski wy鈍ietl
371 7948 2017-06-22 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-17
Turniej klasyfikacyjny w Grajewie - ranking do 1800 Szk馧ka Szachowa w Grajewie Zbigniew Okulewicz wy鈍ietl
372 7947 2017-06-21 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Janowski Turniej Szachowy 2017 (FIDE RAPID) Jan闚 Lubelski IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
373 7946 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR紟 DO LAT 7 - ch這pcy OW Limba Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
374 7945 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR紟 DO LAT 7 - dziewcz皻a OW Limba Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
375 7944 2017-06-20 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Elbl庵 Elbl庵 鈍ietlica ESM Sielanka ul. P趾 D帳ka 64 Bogdan Siwo wy鈍ietl
376 7943 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR紟 DO LAT 6 - dziewcz皻a OW Limba Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
377 7942 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOR紟 DO LAT 6 - ch這pcy OW Limba Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
378 7941 2017-06-20 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej 5 (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
379 7940 2017-06-20 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Kurs podstawowy dla nauczycieli - turniej klasyfikacyjny Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
380 7939 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-16
GP Polonii Wroc豉w KSz Polonia Wroc豉w Marta Wolska wy鈍ietl
381 7938 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJOW. Memorial Wladyslawa Kmiecika Przedwojow Micha Wagiel wy鈍ietl
382 7937 2017-06-20 R: 2017-05-27
Z: 2017-06-19
Ko堯wka na 1400-1600 dla Powsinian i okolic ZSP Chylice Wojciech R騜ycki wy鈍ietl
383 7936 2017-06-20 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-12
Mistrzostwa ZSP im.Ks.J. Twardowskiego w Chylicach Chylice ul.Dworska 5 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
384 7935 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C17 (C17+D17) Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
385 7934 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C15 Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
386 7933 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C13 Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
387 7932 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C11 Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
388 7931 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM U19 (C19+D19) Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
389 7930 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Turniej z okazji Dni W這c豉wka 2017 W這c豉wek Pawe Grochowalski wy鈍ietl
390 7929 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - D15 (D15+D13) Olsztyn ZSE ul. Ba速ycka 37 Andrzej Gula wy鈍ietl
391 7928 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA PΜCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2017 Sp馧dzielczy Dom Kultury w P這cku przy ul. Krzywoustego 3 Pawe Flak wy鈍ietl
392 7927 2017-06-29 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 - do lat 9 ROKiS, Al. Jana Paw豉 II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wy鈍ietl
393 7926 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 - do lat 11 ROKiS, Al. Jana Paw豉 II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wy鈍ietl
394 7925 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 - do lat 13 ROKiS, Al. Jana Paw豉 II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wy鈍ietl
395 7924 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 - do lat 15 ROKiS, Al. Jana Paw豉 II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wy鈍ietl
396 7923 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 - do lat 18 ROKiS, Al. Jana Paw豉 II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wy鈍ietl
397 7922 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 Strefy Podlasko-Lubelskiej - Ch這pcy Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
398 7921 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Mi璠zywojew鏚zkie Mistrzostwa M這dzik闚 Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewcz皻a Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
399 7920 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Nies造sz帷ych i G逝choniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odr瑿na 4, Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
400 7919 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski M篹czyzn G逝choniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odr瑿na 4, Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
401 7918 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
VI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
402 7917 2017-06-20 R: 2017-03-24
Z: 2017-06-16
X Mistrzostwa UKS Pionier 2017 Jastrz瑿ie-Zdr鎩 Krzysztof Orzechowski wy鈍ietl
403 7916 2017-06-21 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Grand Prix - Turniej IX - gr.C Gorlice Piotr Kretowicz wy鈍ietl
404 7914 2017-06-23 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-14
VI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - "IDEA 2017" Rewal Maciej Skocz wy鈍ietl
405 7913 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 D14-18 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wy鈍ietl
406 7912 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 D12 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wy鈍ietl
407 7911 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 D10 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wy鈍ietl
408 7910 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 C18 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wy鈍ietl
409 7909 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 C14 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wy鈍ietl
410 7908 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 安i皻okrzyskiego Junior闚 C12 Szko豉 Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 ST wy鈍ietl
411 7907 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Junior闚 na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000-2001 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
412 7906 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Junior闚 na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002-2003 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
413 7905 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Junior闚 na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004-2005 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
414 7904 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Junior闚 na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006-2007 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
415 7903 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Junior闚 na 2017 r. do 9 lat - ur. 2008-2009 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
416 7902 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000 - 2001. Wi郾iowa Krzysztof Skiba wy鈍ietl
417 7901 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002 - 2003. Wi郾iowa Krzysztof Skiba wy鈍ietl
418 7900 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004 - 2005. Wi郾iowa Krzysztof Skiba wy鈍ietl
419 7899 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006 - 2007. Wi郾iowa Krzysztof Skiba wy鈍ietl
420 7898 2017-06-15 R: 2017-06-05
Z: 2017-06-09
MDK turniej klasyfikacyjny warsztat闚 szachowych Mi雟k Mazowiecki Andrzej Koseski wy鈍ietl
421 7897 2017-06-15 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
I Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodleg這軼i 141, VI p. sala 607a Stefan Wronicz wy鈍ietl
422 7896 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie G鏎ne Szachy Aktywne Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
423 7895 2017-06-15 R: 2017-04-07
Z: 2017-06-09
Klasyczna Liga 鏚zka Wydzia Ekonomiczno-Socjologiczny U 鏚, ul. POW 3/5, sala C140 Rafa Kowalczyk wy鈍ietl
424 7894 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Junior闚 do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
425 7893 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Junior闚 do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
426 7892 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 2199 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
427 7891 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Juniorek do lat 9 (2008 i m這dsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
428 7890 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 1400 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
429 7889 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Juniorek do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
430 7888 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Juniorek do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
431 7887 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Junior闚 do lat 9 (2008 i m這dsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Pawe Jaroch wy鈍ietl
432 7886 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne M這dzik闚 (DS-LB) - dziewcz皻a Kudowa Zdr鎩 Artur Adamek wy鈍ietl
433 7885 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne M這dzik闚 (DS+LB) ch這pcy Kudowa Zdr鎩 Artur Adamek wy鈍ietl
434 7884 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Gdyni - Grupa OPEN Gdynia Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
435 7883 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Lodowy (Kawowa) Jelenia G鏎a Emilia Kmiecik wy鈍ietl
436 7882 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
I Dzieci璚y Turniej Szachowy w Grajewie Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka Zbigniew Okulewicz wy鈍ietl
437 7881 2017-06-15 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Brok na II i III kategori Brok Krzysztof G鏎a wy鈍ietl
438 7880 2017-06-15 R: 2017-05-24
Z: 2017-05-24
Turniej klasyfikacyjny V LO Warszawaj Warszawa Krzysztof G鏎a wy鈍ietl
439 7879 2017-06-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Dru篡nowe Mistrzostwa 奸御ka Junior闚 - I Liga wojew鏚ztwo 郵御kie Krzysztof Orzechowski wy鈍ietl
440 7878 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Turniej Dla Dzieci o puchar Burmistrza Wo這mina na V i IV kat. MDK Wo這min ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
441 7877 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej o puchar Burmistrza Wolomina na V i IV kat. MDK Wo這min ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
442 7876 2017-06-12 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wroc豉wska Olimpiada M這dzie篡 grupa C Wroc豉w Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wroc豉wska wy鈍ietl
443 7875 2017-06-12 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wroc豉wska Olimpiada M這dzie篡 grupa D Wroc豉w Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wroc豉wska wy鈍ietl
444 7874 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - MISTRZOSTWA W癿ROWA 2017 W璕r闚 Eliza S逝pska wy鈍ietl
445 7873 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Turniej o Puchar Burmistrza Wo這mina (na III, II kat. i I kob.) MDK Wolomin ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
446 7872 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
V Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich P璕闚 IA Rafa Siwik wy鈍ietl
447 7871 2017-06-12 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-09
GP Polonii Wroc豉w KSz Polonia Wroc豉w Marta Wolska wy鈍ietl
448 7870 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
III OTSz O Puchar W鎩ta Gminy Rozogi GOK w Rozogach Plac Jana Paw豉 II Andrzej Gula wy鈍ietl
449 7869 2017-06-11 R: 2017-05-13
Z: 2017-06-10
Turniej szkoleniowy 1800-2000 Rada Osiedla "Grunwaldzkie" Miros豉w Kaznowski
450 7868 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Juniorzy - Turniej o kategorie do 1100 Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
451 7867 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy - Turniej o kategorie 1200-1400 Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
452 7866 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy do lat 13 - Turniej o kategorie 1600-1800 Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
453 7865 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie G鏎ne Rozwa積e Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech R騜ycki wy鈍ietl
454 7864 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wy鈍ietl
455 7863 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o kategie grupa do lat 15 安ietlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
456 7862 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o normy centralne 安ietlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
457 7861 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
ZIELONY MAT 2017 - TURNIEJ 2A Wojew鏚zka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej G鏎ze, Al. Wojska Polskiego 9 FA Marek Matlak wy鈍ietl
458 7860 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wy鈍ietl
459 7859 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Kr鏊owej Jadwigi w Sierczy- Gr B (dz. 2004 i m) Szko豉 Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wy鈍ietl
460 7858 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Kr鏊owej Jadwigi w Sierczy- Gr A (ch. 2004 i m) Szko豉 Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wy鈍ietl
461 7857 2017-06-11 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Ekstraliga 奸御ka Junior闚 Silesia FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
462 7856 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. E, U08) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
463 7855 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. D, U12) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
464 7854 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. C, U16) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
465 7853 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. B, U10) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
466 7852 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci 鈔odowiska wojskowego LXXVI LO im. Marsza趾a J霩efa Pi連udskiego, ul. Kowelska 1 W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
467 7851 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategori o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
468 7850 2017-06-11 R: 2017-03-25
Z: 2017-06-17
I Turniej Ko這wy 1800 Puszcza Maria雟ka Kamil Koli雟ki wy鈍ietl
469 7849 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar dyrektora DK 安it Dom Kultury "安it" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
470 7848 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
II Mistrzostwa Szko造 Podstawowej nr 2 ul. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki Jacek Kici雟ki
471 7847 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej OPEN o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
472 7846 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci 鈔odowiska wojskowego LXXVI LO im. Marsza趾a J霩efa Pi連udskiego, ul. Kowelska 1 W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
473 7845 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 4 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
474 7844 2017-06-11 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
III Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE Wolin, ul. Spokojna 1 Szko豉 Podstawowa Przemys豉w ㄆkasiewicz wy鈍ietl
475 7843 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-09
Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr790 - Grupa:A Wadowice Adam Madej wy鈍ietl
476 7842 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
Turnierj klasyfikacyjny Brok II Brok Krzysztof G鏎a wy鈍ietl
477 7841 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-06-02
59 Og鏊nopolski Masowy Turniej Szachowy o "ZΜT WIE缺" - Fina Centralny 2017 Chotowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
478 7840 2017-06-09 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
XXIV Turniej o Puchar W鎩ta Gminy Szemud Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wy鈍ietl
479 7839 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XII OTSz o U危IECH DZIECKA Le瘸jsk 2017 Le瘸jsk Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
480 7838 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
XVII OTSz TALENTY 2017 Grupa A: Juniorzy od 15 lat i Seniorzy MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wy鈍ietl
481 7837 2017-06-09 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Dru篡nowe Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego Senior闚- III Liga wojew鏚ztwo pomorskie Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
482 7836 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE Choszcze雟ki Dom Kultury ul. Bohater闚 Warszawy 17 NA Kazimierz ζszewski wy鈍ietl
483 7835 2017-06-09 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
I Grand-Prix TS Wis豉 (RAPID - FIDE) - Turniej nr 5 Krak闚 - Sekcja Szachowa Dariusz Mikrut wy鈍ietl
484 7834 2017-06-09 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej o Puchar Starosty Tczewskiego 2017 r. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Ga趾owski wy鈍ietl
485 7833 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy <br>o Puchar W鎩ta Gminy Sitk闚ka-Nowiny MOSiR Nowiny k. Kielc T.Stefaniak wy鈍ietl
486 7832 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
V Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Kr鏊owi"(FIDE) Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
487 7831 2017-06-09 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN A FIDE 2200 Krak闚 Jaros豉w Pietaraszewski wy鈍ietl
488 7830 2017-06-09 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
VI Turniej Szachowy im. Kr鏊a Kazimierza Wielkiego w Kowalu Remiza OSP w Kowalu Janusz Augustowski wy鈍ietl
489 7829 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
X Memoria Szachowy Prof. Andrzeja Guzi雟kiego (do FIDE) Koszalin Tomasz Kamieniecki wy鈍ietl
490 7828 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
VII OG粌NOPOLSKI TURNIEJ BΧSKAWICZNY -FIDE- "BIAx DAMA" K紑NIK 28.05.2017 Zesp馧 Szk馧 w K鏎niku ul.Pozna雟ka 2 Pawe Staniszewski wy鈍ietl
491 7823 2017-06-09 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
VII Memoria im. prof. Romana Mariana Bugalskiego ZS nr 9 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wy鈍ietl
492 7822 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
*** Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE) 安iecie Ulrich Jahr wy鈍ietl
493 7821 2017-06-09 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
DMP - III LIGA SZACHOWA SENIOR紟 PK 2017 Kolbuszowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
494 7820 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
OxWA SUMMER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A O豉wa IA Rafa Siwik wy鈍ietl
495 7818 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XIII Mi璠zynarodowy Memoria Szachowy Wies豉wa Hanczarka Racib鏎z, ul. Karola Miarki 4 FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
496 7817 2017-06-08 R: 2017-05-19
Z: 2017-06-02
Turniej z okazji Dnia Dziecka Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
497 7816 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VII Turniej Szachowy Ziemii Odrow您闚 Szyd這wiec 2017 Szyd這wiec Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
498 7815 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VIII Turniej Szachowy Ziemii Odrow捫闚 gr. B Szyd這wiec Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
499 7814 2017-06-08 R: 2017-02-28
Z: 2017-06-06
Wtorkowy Turniej Szk馧ki Polonii Warszawa Warszawa Jerzy Owczarzak wy鈍ietl
500 7813 2017-06-08 R: 2017-03-14
Z: 2017-06-06
Turniej klasyfikacyjny na I kategori w OKK Akwarium OKK Akwarium w Rzeszowie, ul. Pu豉skiego 3 Maciej Wo幡iak wy鈍ietl
501 7812 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
VIII Turniej Szachowy o Puchar firmy EL-BUD Srem Maciej Cybulski
502 7811 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
Kategorie z Akademi Gambit Bialystok ㄆkasz Suchowierski
503 7810 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Micha這wa Michalowo ㄆkasz Suchowierski
504 7809 2017-06-08 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-12
V Szachowe Mistrzostwa Najm這dszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat. OW Limba Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15A WK wy鈍ietl
505 7808 2017-06-05 R: 2017-05-04
Z: 2017-06-01
Turniej Konstytucji 3 go Maja Gr. Cz Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
506 7807 2017-06-05 R: 2017-05-05
Z: 2017-06-02
Turniej Konstytucji 3-go Maja Gr. Pt Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
507 7806 2017-06-05 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na II kategori w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al Niepodleg這軼i 141, lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
508 7805 2017-06-05 R: 2017-02-17
Z: 2017-04-21
Mistrzostwa Sekcji Piast 字em Piast 字em Leon Miklosik wy鈍ietl
509 7804 2017-06-05 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla (FIDE<1600) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
510 7803 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
XLI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
511 7802 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Wojciechowy Turniej Szachowy Serock, ul. Pu速uska 35 FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
512 7801 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Bia造stok 2017 (12) - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
513 7800 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Bia造stok 2017 (12) - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
514 7799 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) i/lub krajowy minimum 1800 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
515 7798 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
516 7797 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
MISTRZOSTWA SUWAΘ MΜDZIK紟 8-10 LAT W SZACHACH Suwa趾i - SP 10 ul. Antoniewicza 5 (wej軼ie od ul. Lity雟kiego) Miko豉j Bura wy鈍ietl
517 7796 2017-06-04 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-02
Turniej pi徠kowy (5) Mi雟k Mazowiecki Krzysztof Parol wy鈍ietl
518 7795 2017-06-04 R: 2017-06-02
Z: 2017-06-03
IX OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
519 7794 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C i D (Gimnazja i Szko造 PonadGimnazjalne) Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych nr 5 w Zabrzu, ul. Pi連udskiego 29 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
520 7793 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szko造 Podstawowe kl. 1-3) FINA Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych nr 5 w Zabrzu, ul. Pi連udskiego 29 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
521 7792 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szko造 Podstawowe kl. 4-6) FINA Zesp馧 Szk馧 Og鏊nokszta販帷ych nr 5 w Zabrzu, ul. Pi連udskiego 29 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
522 7791 2017-06-01 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
IV SZACHOWA MAJ紟KA DLA DZIECI I MΜDZIE玆 r. 2008 i m這dsi Skierniewice Krzysztof Sitarek wy鈍ietl
523 7790 2017-06-01 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Turniej Szach闚 B造skawicznych z okazji Dni Lubartowa (Start 12:00) (FIDE) ul. Rynek II/ Plac przed Ratuszem Piotr Opolski wy鈍ietl
524 7789 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Ko堯wka u 鈍i皻ego Miko豉ja grupa B Warszawa, ul. Koszykowa24 m 7 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
525 7788 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Ko堯wka u 鈍i皻ego Miko豉ja grupa A Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
526 7787 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Ko堯wka u 鈍i皻ego Miko豉ja grupa C Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
527 7786 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Ko堯wka u 鈍i皻ego Miko豉ja grupa mistrzowska Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
528 7785 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Dru篡nowe Mistrzostwa 奸御ka Senior闚 - I Liga wojew鏚ztwo 郵御kie Krzysztof Orzechowski wy鈍ietl
529 7784 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada M這dzie篡 w Szachach Klasycznych Grupa D-10 Warszawa Domaniewska 37A Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
530 7783 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada M這dzie篡 w Szachach Klasycznych Grupa C-10 Warszawa ul. Domaniewska 37A Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
531 7782 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIA垶KA - Turniej B Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
532 7781 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Ekstraliga 奸御ka Silesia FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
533 7780 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej 4 (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
534 7779 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
Sienkiewiczowski Turniej Szachowy Szko豉 Podstawowa w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7 FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
535 7778 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
536 7777 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
537 7776 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
538 7775 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
539 7774 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
540 7773 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 18 - C18 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
541 7772 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 16 - C16 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
542 7771 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 14 - C14 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
543 7770 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 12 - C12 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
544 7769 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 10 - C10 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
545 7768 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIA垶KA - Turniej A Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
546 7767 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Podlaskiego Junior闚 do lat 08 - C08 Wasilk闚 Leszek Zega wy鈍ietl
547 7766 2017-05-28 R: 2016-11-20
Z: 2017-04-09
IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIOR紟 GRUPA A 2016/2017 POZNA Pawe Staniszewski wy鈍ietl
548 7765 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada M這dzie篡 w Szachach Klasycznych Grupa C-14 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
549 7764 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada M這dzie篡 w Szachach Klasycznych Grupa C-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
550 7763 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Mistrzostwa Diecezji Drohiczy雟kiej w Szachach - do lat 13 ZSS Soko堯w Podlaski Bosko 1 (wjazd od ul. Sadowej) J霩ef Flazi雟ki wy鈍ietl
551 7762 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
552 7761 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada M這dzie篡 w Szachach Klasycznych Grupa D-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
553 7760 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
VI Memoria Szachowy 鈍. Jana Paw豉 II Gimnazjum w G帳inie przy al. Jana Paw豉 II nr 16 Pawe Flak wy鈍ietl
554 7758 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa Open - turniej otwarty Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
555 7757 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa C (r. 2007 i m.) Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
556 7756 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa B (r. 2005 i m.) Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
557 7755 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa A (r. 2003 i m.) Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
558 7754 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Mistrzostwa Zespo逝 Szk馧 Nr76 w Szachach Szybkich Zesp馧 Szk馧 Nr76 January Jedynak wy鈍ietl
559 7753 2017-05-27 R: 2017-04-22
Z: 2017-05-21
III Liga Junior闚 - 2017r - Ma這polska Zabierz闚, Krak闚 Busines Park Czes豉w Markiewicz wy鈍ietl
560 7752 2017-05-27 R: 2017-05-10
Z: 2017-05-24
Maraton Szachowy 3 Maja RKSG RADOMIG, Radom, ul. Domagalskiego 13 A Marek Nied德iecki wy鈍ietl
561 7751 2017-05-27 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-26
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr790 - Grupa:B Wadowice Adam Madej wy鈍ietl
562 7750 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachist闚 - maj 2017 Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
563 7749 2017-05-27 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-16
Turniej majowy KS Weso豉 SealArt Adrianna Staniszewska wy鈍ietl
564 7748 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich - Dziewcz皻a do lat 12 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
565 7747 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich - Dziewcz皻a do lat 10 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
566 7746 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich do lat 18 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
567 7745 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich do lat 16 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
568 7744 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich do lat 14 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
569 7743 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich - Ch這pcy do lat 12 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
570 7742 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka Junior闚 w Szachach Szybkich - Ch這pcy do lat 10 安idnica IA Rafa Siwik wy鈍ietl
571 7741 2017-05-25 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-21
Szachy w Harmonijce. V Turniej Szachowy o Nagrod Dziekana WH UMK Toru Adam Pitu豉 wy鈍ietl
572 7740 2017-05-25 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
Otwarty Puchar Akademii Gambit Bialystok ㄆkasz Suchowierski
573 7739 2017-05-25 R: 2017-05-22
Z: 2017-05-22
Szybkie w Hetmanie 3_2017 - do zdobycia V lub IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodleg這sci 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
574 7738 2017-05-25 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-12
Mistrzostwa Ko豉 Szachowego przy Klubie 'Tr鎩ka' w Siedlcach Klub 'Tr鎩ka' w Siedlcach Zdzis豉w Stefanoff wy鈍ietl
575 7737 2017-05-22 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 25-LECIA 涉RSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO grupa A 畝ry Tomasz Sowa wy鈍ietl
576 7736 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubart闚 (FIDE RAPID) Lubartowski O鈔odek Kultury Piotr Opolski wy鈍ietl
577 7735 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrz. Niebylca w szachach o Puchar W鎩ta Gminy Niebylec Jun. 01-05 Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
578 7734 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrzostwa Niebylca w szachach o Puchar W鎩ta Gminy Niebylec - OPEN Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
579 7733 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Kr鏊owi"(FIDE) Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
580 7732 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
II Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2017 w Szachach B造skawicznych (FIDE BLITZ) Lublin, al. Pi連udskiego 22, godz.16,50 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
581 7731 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-05
VIII GRAND PRIX - turniej nr 5. Grupa A - OPEN Kompleks 安i皻okrzyska Polana - Kielce-Zagna雟k/Chrusty Tomasz Stefaniak (FA) wy鈍ietl
582 7730 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-02
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Junior闚 Andrzej Mi皻kiewicz wy鈍ietl
583 7729 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
XXII Mi璠zynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (Open) Gorlice Piotr Kretowicz wy鈍ietl
584 7728 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
VII Memorial Marka Mokwy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Ga趾owski wy鈍ietl
585 7726 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Dru篡nowe Mistrzostwa Mazowsza Junior闚 2017 (wersja rankingowa) Warszawa, Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
586 7725 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa E (r. 2010 i m.) Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
587 7724 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyja幡i Polsko-W璕ierskiej<BR>Grupa D (r. 2009 i m.) Mi璠zynarodowe Centrum Kongresowe, Plac S豉wika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
588 7723 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Szachowy ㄆkowica CUP w Roztoce - Gr A. Roztoka Remiza OSP Stanis豉w Gamo wy鈍ietl
589 7722 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Turniej Szachowy ㄆkowica CUP w Roztoce - Gr B. Roztoka OSP. Stanis豉w Gamo wy鈍ietl
590 7721 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-21
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Wiosna 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
591 7720 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategori szachow WSA, ul. Studencka 19 Robert Michalak wy鈍ietl
592 7719 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-07
Turniej dla nauczycieli, kurs II edycja Brok Brok Adam Harazi雟ki
593 7718 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
I Mistrzostwa Powiatu Ostro喚ckiego dla dzieci pod Patronatem W鎩ta S. Prusika LELIS T.Nalewajk wy鈍ietl
594 7717 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJ紟KA W BAKAxRZEWIE "ZASZACHUJ U玆WKI" - grupa "B" Baka豉rzewo - SP Miko豉j Bura wy鈍ietl
595 7716 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJ紟KA W BAKAxRZEWIE "ZASZACHUJ U玆WKI" - grupa "A" Baka豉rzewo - SP Miko豉j Bura wy鈍ietl
596 7715 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Drugi Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gda雟ka - Junior OPEN (FIDE) SP 29 Leonardo, Mia趾i Szlak 74, Gda雟k Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
597 7714 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie G鏎ne Szachy Rozwa積e Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Wojciech R騜ycki wy鈍ietl
598 7713 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie G鏎ne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wej軼ie od al. R騜) Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
599 7712 2017-05-20 R: 2017-05-17
Z: 2017-05-17
III Turniej o Puchar Uznania w Hetmanie - I cykl 2017 (V i IV kat.) do zdobycia Al. Niepodleg這軼i 141a, VI pi皻ro, sala 607a Stefan Wronicz wy鈍ietl
600 7711 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
IV Rozgrywki o Kategorie w Wie篡 Wawer - GRUPA A+B (NA V i IV KATEGORI) ul. Rze嬌iarska 46 - Dom Parafialny Ko軼io豉 MBKP January Jedynak wy鈍ietl
601 7710 2017-05-20 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-08
Ogolnopolski Turniej Niewidomych i Slabowidzacych Chlopy IA Agnieszka Brustman wy鈍ietl
602 7709 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Rozgrywki o Kategorie w Wie篡 Wawer - GRUPA C+D (III/II kategoria) ul. Rze嬌iarska 46 January Jedynak wy鈍ietl
603 7708 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana 奸iwy - gr. D Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
604 7707 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana 奸iwy - gr. E Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
605 7706 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ SZACHOWYCH OR紟 do lat 12<br>OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIOR紟 - do FIDE Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
606 7705 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 do lat 8 - Dziewcz皻a Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
607 7704 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 do lat 8 - Ch這pcy Centrum Kongres闚 i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Micha Wejsig wy鈍ietl
608 7703 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Turniej szachowy dla dzieci do 12 lat z okazji 226 rocznicy Konstytucji 3 Maja Ostro喚ka I LO T.Nalewajk wy鈍ietl
609 7702 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Szachowa Maj闚ka - Grupa OPEN Gdynia- Chwarzno Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
610 7701 2017-05-20 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-07
DRU玆NOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZK茛 PODSTAWOWYCH POLANIKA - Chrusty k. Zagna雟ka FA Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
611 7700 2017-05-20 R: 2016-09-17
Z: 2017-05-07
III Dolno郵御ka Liga Szachowa 2016/2017 Dolny 奸御k IA Rafa Siwik wy鈍ietl
612 7699 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana 奸iwy - gr. FIDE Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
613 7698 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana 奸iwy - gr. B Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
614 7697 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana 奸iwy - gr. A Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
615 7696 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN B - z rank 1600 i ni窺zym TS Wis豉 Krak闚, ul.Reymonta 22, 30-059 Krak闚 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
616 7695 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Majowy Turniej Szachowy w I LO w Ostro喚ce Ostro喚ka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ T.Nalewajk wy鈍ietl
617 7694 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa B Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
618 7693 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa C Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
619 7692 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAΘI-05/2017" - B Suwa趾i ul. Szkolna 7 Miko豉j Bura wy鈍ietl
620 7691 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAΘI-05/2017" - A Suwa趾i ul. Szkolna 7 Miko豉j Bura wy鈍ietl
621 7690 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN A FIDE 2200 Krak闚 Jaros豉w Pietaraszewski wy鈍ietl
622 7689 2017-05-14 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 3 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
623 7688 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Sp馧dzielni Mieszkaniowej - Open A do lat 11 Bytom Martin Surman wy鈍ietl
624 7687 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Sp馧dzielni Mieszkaniowej - Open B do lat 8 Bytom Martin Surman wy鈍ietl
625 7686 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy Bialystok ㄆkasz Suchowierski
626 7685 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa B Krak闚 IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
627 7684 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa A Krak闚 IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
628 7683 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - VII Turniej Szachowy Mi璠zyzdroje 2017 - GRUPA A Mi璠zyzdroje Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
629 7682 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSK - VII Turniej Szachowy Mi璠zyzdroje 2017 GRUPA B Mi璠zyzdroje GW wy鈍ietl
630 7681 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
V PUCHAR 涉BIEGO KRAJU - STRUMIE 2017 - turniej 4 STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
631 7680 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej o puchar Dyrekcji PLiGSN w Wa豚rzychu Prywaten Liceum i Gimnazjum Si鏀tr Niepokalanek w Wa豚rzychu Pawe Kowalczyk wy鈍ietl
632 7679 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
XII Turniej Szachowy TS Wis豉 Krak闚 - OPEN C ur.2008 i m這dsi TS Wis豉 Krak闚, ul.Reymonta 22, 30-059 Krak闚 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
633 7678 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa A Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
634 7677 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na III kategori w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
635 7676 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na II kategori w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
636 7675 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzie Ziemi 2017 do lat 15 Szko豉 Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wy鈍ietl
637 7674 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzie Ziemi 2017 do lat 11 Szko豉 Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wy鈍ietl
638 7673 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzie Ziemi 2017 do lat 8 Szko豉 Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wy鈍ietl
639 7672 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa 奸御ka i Mistrzostwa Katowic w szachach b造skawicznych Katowice IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
640 7671 2017-05-14 R: 2017-05-11
Z: 2017-05-11
XXX Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach Wolsztyn Maciej Cybulski
641 7670 2017-05-14 R: 2017-05-04
Z: 2017-05-11
Turniej wiosenny ko這wy SP321, Szadkowskiego 3 Jacek Marks wy鈍ietl
642 7669 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok.607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
643 7668 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok.607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
644 7667 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia konstytucji 3 Maja WSA w υm篡, ul. Studencka 19 Robert Michalak wy鈍ietl
645 7666 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
XLVII Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Gniezno Magdalena Judek wy鈍ietl
646 7665 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom MDK nr1 Bytom ul. Powsta鎍闚 Warszawskich 12 Roman Kaula wy鈍ietl
647 7664 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Mistrzostwa KPZSzach Oldboj闚 2017 W這c豉wek Pawe Grochowalski wy鈍ietl
648 7663 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklik闚_2017 dla zawodnik闚 z IV kategori Gminny O鈔odek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wy鈍ietl
649 7662 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Bia造stok do Ekstraligi - Ch這pcy Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
650 7661 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklik闚_2017 dla zawodnik闚 z III kategori Gminny O鈔odek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wy鈍ietl
651 7660 2017-06-09 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700 Hotel Manor w Olsztynie ul.Kanarkowa 47 Bogdan Je瘸k wy鈍ietl
652 7659 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1800-1900 Hotel Manor w Olsztynie, ul.Kanarkowa 47 Bogdan Je瘸k wy鈍ietl
653 7658 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-05
Turniej pi徠kowy (4) Mi雟k Mazowiecki Krzysztof Parol wy鈍ietl
654 7657 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja 畝r闚 Marcin Korzekwa wy鈍ietl
655 7656 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej w Zaklikowie 2017 dla zawodnik闚 z V kategori i IV kobiec Gminny O鈔odek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wy鈍ietl
656 7655 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklik闚_2017 dla zawod. bez kategorii szach. Gminny O鈔odek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wy鈍ietl
657 7654 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN Rapid 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wy鈍ietl
658 7653 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK T犴ZA Tychy - Grupa B TYCHY IA Jacek Matlak wy鈍ietl
659 7652 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK T犴ZA Tychy - Grupa A TYCHY IA Jacek Matlak wy鈍ietl
660 7651 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
Otwarte Mistrzostwa S逝瘺 Mundurowych Regionu Radomskiego w Szachach Regionalna Dyrekcja Las闚 Pa雟twowych w Radomiu, ul. 25 Czerwca 68 Marek Nied德iecki wy鈍ietl
661 7650 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
XX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR W粑TA GMINY ΜDYGOWICE ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
662 7648 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
Maj闚ka przy Szachownicy Wroc豉w, Henryka Pobo積ego 3<br/> Damian Daniel wy鈍ietl
663 7647 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAΧSTOK WIOSNA 2017 - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
664 7646 2017-05-14 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAΧSTOK WIOSNA 2017 - grupa C Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
665 7645 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W NIDZICY Nidzica Zesp馧 Szk馧 nr 2 ul. Karola Barke 3 Andrzej Gula wy鈍ietl
666 7644 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAΧSTOK WIOSNA 2017 - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
667 7643 2017-05-14 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
OTWARTE BΧSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAΘ -2017 Suwa趾i ul. Ko軼iuszki 71 CENTRUM TR粑KI Miko豉j Bura wy鈍ietl
668 7642 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
Grzybowickie Spotkania 2017<Br> OPEN 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wy鈍ietl
669 7641 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategori szachow Szko豉 Podstawowa Nr 5 w Bia造mstoku Piotr Chilkiewicz wy鈍ietl
670 7640 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I GRAND PRIX OSTRO艼I w SZACHACH DLA DZIECI DO 12 LAT PATRONAT JERZY GRABOWSKI Ostro喚ka, PENSJONAT WIOLETTA ul.Rolna 31 Tadeusz Nalewajk wy鈍ietl
671 7639 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
XX Mi璠zynarodowy Turniej Krynica Open 2017 Krynica Zdr鎩 IA Andrzej Filipowicz wy鈍ietl
672 7638 2017-05-01 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targowek - open FIDE Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski
673 7637 2017-05-01 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej 3 (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
674 7636 2017-05-01 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-30
Grzybowickie Spotkania 2017 od 8 do lat 14 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wy鈍ietl
675 7635 2017-05-01 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
I Grand-Prix TS Wis豉 (RAPID - FIDE) - turniej nr 4 Krak闚 - Hala g堯wna Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
676 7634 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
Og鏊nopolski Integracyjny Turniej Szachowy<Br>Stowarzyszenia Fianchetto Krynica Zdr鎩, O鈔odek "Damis", ul. Pu豉skiego 71/1 NA Janusz Wieczorek wy鈍ietl
677 7633 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
Wielkopolska III Liga Junior闚 Liche Stary Krzysztof Szadkowski wy鈍ietl
678 7632 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wy瞠j) Chrusty / Zagna雟k FA Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
679 7631 2017-04-29 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-03
IV Grand-Prix TS Wis豉 Krak闚 - turniej nr 4 (FIDE) Krak闚 Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
680 7630 2017-04-29 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
I Strzelecki Turniej Szach闚 B造skawicznych - Wiosna 2017 Dom Kultury w Strzelcach Opolskich Marcin Tabo豉 wy鈍ietl
681 7629 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
<b>Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN Galeria ECHO Kielce Tomasz Stefaniak wy鈍ietl
682 7628 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
"Wars i Sawa graj w szachy" - turniej nauczycieli Szko豉 Podstawowa nr 261 im. S. Kostki Potockiego w Warszawie Piotr Opolski wy鈍ietl
683 7627 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
II Szwajcar z norm na I kategori szachow Nadle郾ictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzis豉w Pelowski wy鈍ietl
684 7626 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
V Turniej Szachowy o Puchar Wdy Nadle郾ictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzis豉w Pelowski wy鈍ietl
685 7625 2017-04-29 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 21.04.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
686 7624 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 7.04.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
687 7623 2017-04-29 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
Grand Prix Polonii Wroc豉w 31.03.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
688 7622 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy W這chy(kl. 4 - 6) Zespo Szk馧 nr 126 January Jedynak wy鈍ietl
689 7621 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy W這chy (kl. 1-3) ZESP茛 SZKO nr 126 Warszawa January Jedynak wy鈍ietl
690 7620 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy W這chy (GIMNAZJUM) Zespo Szk馧 nr 126 January Jedynak wy鈍ietl
691 7619 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Wars i Sawa graj w szachy - turniej grupy D Warszawa, Wilanowska 26 IA Tomasz Delega wy鈍ietl
692 7618 2017-04-29 R: 2017-03-28
Z: 2017-04-25
Mistrzostwa Osiedlowego Klubu Kwadrat Grupa B Klub Kwadrat, Radom, ul. Grzybowska 16 Marek Nied德iecki wy鈍ietl
693 7617 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej dla nauczycieli "Wars i Sawa graj w szachy" 4 edycja gr.2 Warszawa Adam Harazi雟ki wy鈍ietl
694 7616 2017-04-29 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Zielony Mat 2017 Dom Harcerza w Zielonej G鏎ze, ul. Dzika 6 FA Marek Matlak wy鈍ietl
695 7615 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach B造skawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
696 7614 2017-04-25 R: 2017-02-04
Z: 2017-04-22
Dru篡nowe Mistrzostwa Polski Junior闚 III Liga Podkarpacka 2017 Rzesz闚 Roman W御ik wy鈍ietl
697 7613 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
GP BLITZ - V 2017 ODK Zatorze, ul. Szeligowskiego 1, 62-510 Konin Tomasz Pilarski wy鈍ietl
698 7612 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KR粌OWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa B Jun. ur. 1999-2004 Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
699 7611 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KR粌OWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa A Seniorzy Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
700 7610 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr.A I Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Eugeniusza Romera ul. Jana Paw豉 II 41 Jan Zapa豉 wy鈍ietl
701 7609 2017-04-25 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Kr鏊owi"(FIDE) Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
702 7608 2017-04-25 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Mistrzostwa Pragi Po逝dnie Szk馧 Podstawowych do lat 9 SP 143, W-wa, Al.Stan闚 Zjednoczonych 27 Ma貪orzata Kaczorowska wy鈍ietl
703 7607 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Nauczyciele Wars i Sawa graj w szachy IV edycja grupa 3 Warszawa Magdalena Judek wy鈍ietl
704 7606 2017-04-25 R: 2017-02-02
Z: 2017-04-06
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie i normy centralne 安ietlica Dzielnicowa Zabrze - Grzybowice ul : Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
705 7605 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
706 7604 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
TURNIEJ KLUBOWY W SKOCZKU - TURNIEJ ZAMKNI邛Y Rozpoczynamy w sobot o 9.00 MOSIR Czerwionka-Leszczyny Micha Cicho wy鈍ietl
707 7603 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - ch這pcy do 7 lat Szko豉 Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
708 7602 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - ch這pcy do 8 lat Szko豉 Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
709 7601 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - dziewcz皻a do 8 lat Szko豉 Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
710 7599 2017-04-27 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla pocz徠kuj帷ych bez ogranicze wieku Zielonka, ul.ㄆkasi雟kiego 1/3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
711 7598 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-23
Turniej WKSz-1938 18th W這c豉wek Pawe Grochowalski wy鈍ietl
712 7597 2017-04-25 R: 2017-04-19
Z: 2017-04-23
XVI MISTRZOSTWA POLSKI SΣ浮 MUNDUROWYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
713 7596 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide) Zielonka, ul.ㄆkasi雟kiego 1/3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
714 7595 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
MISTRZOSTWA SUWAΘ MΜDZIK紟 DO LAT 8 W SZACHACH Suwa趾i ul. Szkolna 7 Miko豉j Bura wy鈍ietl
715 7594 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV, III i II kat. kob.) Zielonka, ul.ㄆkasi雟kiego 1/3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
716 7593 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wy鈍ietl
717 7592 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wy鈍ietl
718 7591 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i m這dszych Zielonka, ul.ㄆkasi雟kiego 1/3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
719 7590 2017-04-25 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-20
XII MISTRZOSTWA POLSKI SΣ浮 MUNDUROWYCH W GRZE BΧSKAWICZNEJ POKRZYWNA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
720 7589 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XXIII Grand Prix Gminy Jab這nna turniej 4A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jab這nnie, ul.Modli雟ka 102 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
721 7588 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka dziewcz徠 do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.G鏎alska 5 Wroc豉w Micha Dzikowski wy鈍ietl
722 7587 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego 奸御ka ch這pc闚 do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.G鏎alska 5 Wroc豉w Micha Dzikowski wy鈍ietl
723 7586 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-21
Turniej pi徠kowy (3) Mi雟k Mazowiecki Krzysztof Parol wy鈍ietl
724 7585 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachist闚 - kwiecie 2017 Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
725 7584 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej Czeremcha J霩ef Flazi雟ki wy鈍ietl
726 7583 2017-04-19 R: 2016-11-06
Z: 2017-04-09
IV Wielkopolska Liga Senior闚 B Wielkopolska Marcin Orzechowski wy鈍ietl
727 7582 2017-04-19 R: 2017-01-20
Z: 2017-03-31
XII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP 1 ZIELONA G紑A SP 1 Zielona G鏎a ul Wyszy雟kiego 17. Zdzis豉w Krzysztofiak wy鈍ietl
728 7581 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU open FIDE NIEPOΜMICE - ZAMEK KR粌EWSKI Irlik Andrzej wy鈍ietl
729 7580 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat. NIEPOΜMICE - ZAMEK KR粌EWSKI Irlik Andrzej wy鈍ietl
730 7579 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
731 7578 2017-04-19 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-14
Na II kategori w Hetmanie 1_2017 Klub DGW - Warszawa, Al. Niepodleg這軼i 141, lok.607A Pawe Gierech wy鈍ietl
732 7577 2017-04-19 R: 2016-10-10
Z: 2017-04-09
Wielkopolska III Liga Senior闚 Wielkopolska Maciej Sroczy雟ki wy鈍ietl
733 7576 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B (kategoria V i bez kateg) Warszawa Domaniewska 37 A Rus豉n Antoniewski wy鈍ietl
734 7575 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Junior闚 do lat 18 - Dziewcz皻a Ustro - Jaszowiec IA Rafa Siwik wy鈍ietl
735 7574 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Junior闚 do lat 16 - Dziewcz皻a Ustro - Jaszowiec IA Rafa Siwik wy鈍ietl
736 7573 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Junior闚 do lat 18 - Ch這pcy Ustro - Jaszowiec IA Rafa Siwik wy鈍ietl
737 7572 2017-04-13 R: 2017-01-25
Z: 2017-04-12
Ko堯wka na 1800 Z.S.P. im. Ks.J.Twardowskiego w Chylicach Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
738 7571 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Junior闚 do lat 16 - Ch這pcy Ustro - Jaszowiec IA Rafa Siwik wy鈍ietl
739 7570 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Otwarte Dru篡nowe Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szko豉 ζci雟ka, Stare Miasto 42 Marek Dackiewicz wy鈍ietl
740 7569 2017-04-12 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wy鈍ietl
741 7568 2017-04-21 R: 2017-02-06
Z: 2017-03-20
Mistrzostwo Zimy - Malbork 2017 Malbork Ratusz Stare Miasto 13 Roman Sobczy雟ki wy鈍ietl
742 7567 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach B造skawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
743 7566 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic Szko豉 Podstawowa nr 3 w Gryficach Kazimierz ζszewski wy鈍ietl
744 7565 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar W鎩ta Gminy BPiCAK w Dusznikach, ul. Jana Paw豉 II 8 Robert Go寮ziewicz wy鈍ietl
745 7564 2017-04-12 R: 2017-01-12
Z: 2017-04-03
Turniej Klasyfikacyjny GZSN "START" Gorz闚 Wielkopolski Maciej Skocz wy鈍ietl
746 7563 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Dolno郵御ki fina szach闚 dru篡nowych LZS "Z這ta Wie瘸" 2017 Nowa Bystrzyca Artur Adamek wy鈍ietl
747 7562 2017-04-13 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Le瘸jskiego Pensjonat Dw鏎 Szlachecki "OSTOJA", Biedacz闚 IA Olexandr Prohorov wy鈍ietl
748 7561 2017-04-11 R: 2017-02-28
Z: 2017-03-30
Mistrzostwa Towarzystwa Szachowego "Skoczek" 2017 S璠zisz闚 Ma這polski Robert Stefa雟ki
749 7560 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Wilanowski Turniej Uczni闚 Szk馧 Podstawowych Z.S.P. nr 3 w Warszawie ul.Przycz馧kowa 27 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
750 7559 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
II W-M TSz o Puchar Burmistrza Mor庵a Mor庵 Andrzej Gula wy鈍ietl
751 7558 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - Dziewcz皻a do lat 14 Drzonk闚 IA Rafa Siwik wy鈍ietl
752 7557 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Dziewczeta do lat 12 Drzonkow IA Rafa Siwik wy鈍ietl
753 7556 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Chlopcy do lat 14 Drzonkow IA Rafa Siwik wy鈍ietl
754 7555 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Og鏊nopolska Olimpiada M這dzie篡 - Chlopcy do lat 12 Drzonkow IA Rafa Siwik wy鈍ietl
755 7554 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A Dom Kultury w Starym Bielsku Pa寮ziora Micha wy鈍ietl
756 7553 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B Dom Kultury w Starym Bielsku Pa寮ziora Micha wy鈍ietl
757 7552 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
758 7551 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE ZDZ Ciechan闚 Marian Rutkowski wy鈍ietl
759 7550 2017-04-12 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-09
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR紟 W SZACHACH USTRO-JASZOWIEC IA Jacek Matlak wy鈍ietl
760 7549 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
761 7548 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Kr鏊owi"do 14 lat Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
762 7547 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
III ROZGRYWKI O V i IV KATEGORI W WIE玆 WAWER ul. Rze嬌iarska 46 - Dom Parafialny Ko軼io豉 MBKP January Jedynak wy鈍ietl
763 7546 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategori Weso豉 SP 353 SP 353 Weso豉 ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wy鈍ietl
764 7544 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-03-31
Turniej klasyfikacyjny na IV Suwa趾i Miko豉j Bura wy鈍ietl
765 7543 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na "ma陰" I kategori w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, AL. Niepodleg這軼i 141, lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
766 7542 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-04-06
Turniej klasyfikacyjny ASU 2017 Sok馧ka J霩ef Bochenko wy鈍ietl
767 7541 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie G鏎ne-Piaseczno Aktywne Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wy鈍ietl
768 7540 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-03-23
Na III kategori w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141, lok.607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
769 7539 2017-04-06 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Racib鏎z 2017 - do 15 lat Racib鏎z FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
770 7538 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
XVII Otwarty Turniej Szach闚 Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE RAPID) Lubartowski O鈔odek Kultury Piotr Opolski wy鈍ietl
771 7537 2017-04-06 R: 2016-03-19
Z: 2016-03-20
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E M這dzie穎wy Dom Kultury im. Miko豉ja Kopernika Wojciech Babijczuk wy鈍ietl
772 7536 2017-04-06 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E Elektroniczne Zak豉dy Naukowe Wojciech Babijczuk wy鈍ietl
773 7535 2017-04-12 R: 2017-03-13
Z: 2017-04-03
TURNIEJ SZACHOWY S.P. BAKAxRZEWO SP Baka豉rzewo Miko豉j Bura wy鈍ietl
774 7534 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozwa積e Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech R騜ycki wy鈍ietl
775 7533 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wi郾iowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-2005 Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
776 7532 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wi郾iowa 2017 Grupa A Seniorzy Wi郾iowa Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
777 7531 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wy鈍ietl
778 7530 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KxJA 2017 GR B Sala Widowiskowa Urz璠u Gminy w K豉ju Kamil Baryczka wy鈍ietl
779 7529 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KxJA 2017 GR A Sala Widowiskowa Urz璠u Gminy w K豉ju Kamil Baryczka wy鈍ietl
780 7528 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Barczewie, ul. S這wackiego 5 Pawe Or這wski wy鈍ietl
781 7527 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
P馧fina造 Mistrzostw Wielkopolski Junior闚 - strefa centralna (C17) Pozna Andrzej Ciesi雟ki wy鈍ietl
782 7525 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dw鎩ki - grupa C SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kici雟ki wy鈍ietl
783 7524 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
Pierwsze Urodziny Szachowej Dw鎩ki - grupa B SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kici雟ki wy鈍ietl
784 7523 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dw鎩ki - grupa A SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kici雟ki wy鈍ietl
785 7522 2017-04-04 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
" IV Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR" Lubartowski O鈔odek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wy鈍ietl
786 7521 2017-04-04 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-31
Turniej pi徠kowy (2) Mi雟k Mazowiecki Krzysztof Parol wy鈍ietl
787 7520 2017-04-06 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategori" - kl. 1-3 SP nr 314 im. Przyjaci馧 Ziemi ul. Poraj闚 3 w Warszawie Magdalena Judek wy鈍ietl
788 7519 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategori" - kl. 4-6 SP nr 314 im. Przyjaci馧 Ziemi ul. Poraj闚 3 w Warszawie Magdalena Judek wy鈍ietl
789 7518 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
V Mazowiecki Memoria Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pu速usku I Pu速usk Marian Rutkowski wy鈍ietl
790 7517 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
V PUCHAR 涉BIEGO KRAJU - STRUMIE 2017 - turniej 3 STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
791 7516 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017 Warszawa ul. Ksi捫璚a 4 Centrum Gie責owe IA Agnieszka Brustman wy鈍ietl
792 7515 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 6A STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
793 7514 2017-04-04 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-30
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORI ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
794 7513 2017-04-04 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
795 7512 2017-04-04 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-29
Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Maria雟ka Puszcza Maria雟ka Kamil Koli雟ki wy鈍ietl
796 7511 2017-03-29 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-26
DMR KPZSzach - Sezon 2016/2017 Wojew鏚ztwo Kujawsko-Pomorskie Pawe Jaroch
797 7510 2017-03-28 R: 2016-12-09
Z: 2017-03-07
Turniej KLASYFIKACYJNY w Hetmanie ODK ZATORZE Tomasz Pilarski wy鈍ietl
798 7509 2017-03-29 R: 2017-03-07
Z: 2017-03-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SP JELENIEWO-2017 Jeleniewo Miko豉j Bura wy鈍ietl
799 7508 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - turniej o V i IV kategorie. Grupa dla dzieci bez kategorii 鏚, Niciarniana 1/3 Rafa Kowalczyk wy鈍ietl
800 7507 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - Ranking 1100 - 1400 oraz doro郵i bez kategorii 鏚, Niciarniana 1/3 Rafa Kowalczyk wy鈍ietl
801 7505 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XVII Memorial Szachowy Danuty Widuch Tczew ul. Saperska 12 Lech Ga趾owski wy鈍ietl
802 7504 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXIII TURNIEJ O PUCHAR W粑TA GMINY SZEMUD Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wy鈍ietl
803 7503 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i S豉bowidz帷ych W庵rowiec IA Witalis Sapis
804 7502 2017-03-27 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3- OPEN Samorz康owe Centrum Kultury w Morawicy ul. Spacerowa 7 Duli雟ki Stanis豉w wy鈍ietl
805 7501 2017-03-27 R: 2017-03-27
Z: 2017-03-27
Szybkie w Hetmanie 1_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
806 7500 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Szachowa Sobota - Open Gorz闚 Wielkopolski Rados豉w 安iderski wy鈍ietl
807 7499 2017-03-27 R: 2017-02-05
Z: 2017-03-26
DMP - III liga 奸御ka Senior闚 wojew鏚ztwo 郵御kie NA Hieronim Halamus wy鈍ietl
808 7498 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
Puchar Prezydenta 安i皻och這wic dla dzieci i m這dzie篡 z okazj 70-lecia Miasta Wie瘸 KWK Polska 41-600 安i皻och這wice ul:Wojska Polskiego 16 Bernard Sowa wy鈍ietl
809 7497 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwio郾ie z Matem"do lat 14 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
810 7496 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwio郾ie z Matem"do lat 8 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
811 7495 2017-03-27 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-10
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 10.03.2017 KSz Polonia Wroc豉w, ul. Wita Stwosza 37-38 Marta Wolska wy鈍ietl
812 7494 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwio郾ie z Matem"do lat 10 安ietlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wy鈍ietl
813 7493 2017-03-27 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-17
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 17.03.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
814 7492 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 3.03.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
815 7491 2017-03-27 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 24.03.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
816 7490 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
CYKL 4 P紑 ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN WROCxW XIV LO UL. BRUCKNERA 10 KS AZS Politechnika Wroc豉wska wy鈍ietl
817 7489 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
818 7488 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szko造 Podstawowej nr 261 kl. IV-VI Warszawa Micha Bartel wy鈍ietl
819 7487 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szko造 Podstawowej nr 261 kl. I-III Warszawa Micha Bartel wy鈍ietl
820 7486 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
VII Memoria Krzysztofa Kierzkowskiego Orzysz Hala Widowiskowo-Sportowa Andrzej Gula wy鈍ietl
821 7485 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
IV liga junior闚 2017 - Ma這polska Zabierz闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
822 7484 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Turniej klasyfikacyjny na III i II (I kobiec) kategori Otwock ul. 疾romskiego 235 Marcin Dobrowolski wy鈍ietl
823 7483 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Mini-ELO Suwa趾i 2017 (1) Suwa趾i ul. Szkolna 7 Miko豉j Bura wy鈍ietl
824 7482 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa C - pocz徠kuj帷a bez kateg. szachowej Ba逝cki O鈔odek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
825 7481 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa B - ranking 1100 - 1400 Ba逝cki O鈔odek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
826 7480 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A - ranking od 1600 i powy瞠j Ba逝cki O鈔odek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
827 7479 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
III Puchar Wsp鏊noty Szkolnej PSP6 Warszawa Monika Herman wy鈍ietl
828 7478 2017-03-25 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
XXIII Grand Prix Gminy Jab這nna turniej 3A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jab這nnie, ul.Modli雟ka 102 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
829 7477 2017-03-25 R: 2017-02-03
Z: 2017-03-03
III Obornicki Turniej imieniem Roberta Fischera Oborniki Maciej Cybulski
830 7476 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa A Poznan Maciej Cybulski
831 7475 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa B Poznan Maciej Cybulski
832 7474 2017-03-25 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-24
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr786 (z norm na 2 kategori szachow) Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wy鈍ietl
833 7473 2017-03-25 R: 2017-03-21
Z: 2017-03-21
XXIII Memorial pamieci Stanislawa Skowronskiego Poznan Maciej Cybulski
834 7472 2017-03-25 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix KKSz 2016-2017 - turniej 5 Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
835 7471 2017-03-25 R: 2017-01-13
Z: 2017-03-24
179th YMCA Winter 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
836 7470 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa C (OPEN FIDE) Poznan Maciej Cybulski wy鈍ietl
837 7469 2017-03-25 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
IV Ogolnopolski Turniej Szachowy Pamieci Zolnierzy Wykletych Gniezno Maciej Cybulski wy鈍ietl
838 7468 2017-03-25 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-23
180th YMCA Winter 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
839 7467 2017-03-25 R: 2017-01-11
Z: 2017-03-22
181st YMCA Winter 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
840 7466 2017-03-25 R: 2017-01-10
Z: 2017-03-21
182nd YMCA Winter 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wy鈍ietl
841 7465 2017-03-25 R: 2017-01-09
Z: 2017-04-10
VII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2017 Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141a, lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
842 7464 2017-03-25 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzy雟kiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny Kakolewnica IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
843 7463 2017-03-25 R: 2017-01-31
Z: 2017-03-21
Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2017 rok Grupa B Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Nied德iecki wy鈍ietl
844 7462 2017-03-20 R: 2017-03-08
Z: 2017-03-18
XXI Turniej Szachowy BOGUSZOWICE - 2017 GIMNAZJUM NR 5, Boguszowice, ul. 真rawia 8 Maciej Janiszewski wy鈍ietl
845 7461 2017-03-20 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-17
Klasyczny Turniej Feryjny na I kategori - Grupa A (1600+) Jelenia G鏎a Stanis豉w Zygarowicz wy鈍ietl
846 7460 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Og鏊nopolski TSz o Puchar Burmistrza S璠ziszowa M逍. - Grupa OPEN S璠zisz闚 Ma這polski Krzysztof Skiba wy鈍ietl
847 7459 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Og鏊nopolski TSz o Puchar Burmistrza S璠ziszowa M逍. - Juniorzy 1999-2003r. S璠zisz闚 Ma這polski Krzysztof Skiba wy鈍ietl
848 7458 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
849 7457 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN A FIDE 2200 Zabierz闚 - Krak闚 Business Park, ul.Krakowska 280 Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
850 7456 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wis豉 Krakow - OPEN B - z rank 1600 i ni窺zym Zabierz闚 - Krak闚 Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
851 7455 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wis豉 Krak闚 - OPEN C ur.2008 i m這dsi Zabierz闚 - Krak闚 Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wy鈍ietl
852 7454 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
'II Turniej Szachowy z cyklu Pierwsze szlify-Turniej klasyfikacyjny na V i IV' Cieszyn ㄆkasz Foltyn wy鈍ietl
853 7453 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
854 7452 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
MINI ELO - IV TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
855 7451 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat10 (r.2007,2008) Czerwionka, ul. Wolno軼i 2a IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
856 7450 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemk闚 2017 - gr. B Przemk闚 Artur Adamek wy鈍ietl
857 7449 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 8 (r.2009 i m) Czerwionka, ul. Wolno軼i 2a IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
858 7448 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemk闚 2017 - gr. C Przemk闚 Artur Adamek wy鈍ietl
859 7447 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachist闚 - gr. E Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
860 7446 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachist闚 - gr. D1 Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
861 7445 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Or造 Pleszew Mistrz "Marzec" Pleszew Stanis豉w Dixa wy鈍ietl
862 7444 2017-03-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-03-17
Mecz scheveningen UKS Hetman Puszcza Maria雟ka - LogIN Skierniewice Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
863 7443 2017-03-20 R: 2017-03-14
Z: 2017-03-15
I Wiosenny Turniej Szachowy SP1 Wadowice Adam Madej wy鈍ietl
864 7442 2017-03-20 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-17
Turniej pi徠kowy Mi雟k Mazowiecki Krzysztof Parol wy鈍ietl
865 7441 2017-03-20 R: 2017-03-06
Z: 2017-03-15
Eliminacje X Mistrzostw UKS Pionier 2017 Jastrz瑿ie-Zdr鎩 Krzysztof Orzechowski wy鈍ietl
866 7440 2017-03-20 R: 2017-03-15
Z: 2017-03-16
Filia 15.03.2017 SP 321 ul. Szadkowskiego 3 Jacek Marks wy鈍ietl
867 7439 2017-03-20 R: 2017-01-19
Z: 2017-03-13
Turniej zimowy 2017 KS LogIN Skierniewice Krzysztof Sitarek wy鈍ietl
868 7438 2017-03-20 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-06
Zamkni皻y ko這wy turniej szachowy ZS1 Chrzan闚 FA Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
869 7437 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
OxWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A O豉wa ㄆkasz K造kow wy鈍ietl
870 7436 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
VI Turniej Szachowy O GDA垶K KORON - 1600-1700 Szko豉 Podstawowa nr 69 w Gda雟ku, ul. Zielony Tr鎩k徠 1 Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
871 7435 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
II ROZGRYWKI O KATEGORIE W WIE玆 WAWER (V/IV kat.) ul. Rze嬌iarska 46 - Dom Parafialny Ko軼io豉 January Jedynak wy鈍ietl
872 7434 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w 鏚zkim Planetarium - Grupa B1 i B2 Centrum Zaj耩 Pozaszkolnych - Planetarium ul. Pomorska 16a w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
873 7433 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w 鏚zkim Planetarium grupa A1 i A2 - BK Planetarium ul. Pomorska 16a w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
874 7432 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachist闚 - gr. B Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
875 7431 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachist闚 - gr. S Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
876 7430 2017-03-20 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Turniej Pami璚i 草軟ierzy Wykl皻ych w Ostro貫ce dla dzieci do 13 lat Ostro喚ka, Gimnazjum Nr 2 im.Danuty Siedzik闚ny"Inki" ul.Jaracza 5 T.Nalewajk wy鈍ietl
877 7429 2017-03-20 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Otwarte Mistrzostwa Tr鎩miasta w Szachach B造skawicznych Szko豉 Podstawowa nr 69 w Gda雟ku, ul. Zielony Tr鎩k徠 1 Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
878 7428 2017-03-13 R: 2017-03-13
Z: 2017-03-13
IV Turniej Jameson Pub Rzeszow IA Aleksandr Prohorow
879 7427 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa P這雟ka dla Dzieci i M這dzie篡 turniej B Niepubliczna SP."砰wio造" Marian Rutkowski wy鈍ietl
880 7426 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa P這雟ka dla Dzieci i M這dzie篡. Niepubliczna SP."砰wio造" Marian Rutkowski wy鈍ietl
881 7425 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
882 7424 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
883 7423 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Wiosenny turniej dla zawodnik闚 ur. w 2009 r. i m這dszych Szko豉 Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wy鈍ietl
884 7422 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodnik闚 z IV i III oraz II kobiec kat.) Szko豉 Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wy鈍ietl
885 7421 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
886 7420 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Kr鏊owi" do 14 lat Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
887 7419 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategori Weso豉 SP 353 SP 353 Weso豉 ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wy鈍ietl
888 7418 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ogranicze wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
889 7417 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Otwarte Mistrzostwa υm篡 Blitz 2017 - FIDE WSA w υm篡, ul. Studencka 19 Michalak Robert wy鈍ietl
890 7416 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 2 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
891 7415 2017-03-13 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa C PSP Nr 17, ul. Wierzbicka 89/93, Radom Marek Nied德iecki wy鈍ietl
892 7414 2017-03-13 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Szachowe Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa A PSP Nr 17,Radom, ul. Wierzbicka 89/93 Marek Nied德iecki wy鈍ietl
893 7413 2017-03-10 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Powiatu Wielu雟kiego w Szachach Klasycznych. MZS nr 3 w Wieluniu, ul. Traugutta 38 Waldemar Wolniaczyk wy鈍ietl
894 7412 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej B Nakielski O鈔odek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
895 7411 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Wojew鏚ztwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej A Nakielski O鈔odek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
896 7410 2017-03-10 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-05
IV Liga Wa豚rzyska Dolny 奸御k IA Rafa Siwik wy鈍ietl
897 7409 2017-03-10 R: 2016-10-16
Z: 2017-03-05
IV Liga 2016/2017 - okr璕 wroc豉wski i podwroc豉wski Dolny 奸御k Micha Dzikowski wy鈍ietl
898 7408 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie G鏎ne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wej軼ie od al. R騜) Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
899 7407 2017-03-10 R: 2017-02-13
Z: 2017-03-06
Turniej klasyfikacyjny υmza, ul. Mickiewicza 6 Wojciech Walewski wy鈍ietl
900 7406 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Mi璠zynarodowy Turniej M這dych Talent闚 w Szachach Aktywnych B 2007 i m. Szko豉 Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
901 7405 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Mi璠zynarodowy Turniej M這dych Talent闚 w Szachach Aktywnych A 2009 i m. Szko豉 Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
902 7404 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wy鈍ietl
903 7403 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
VII Bialska Liga Szachowa Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
904 7402 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 do lat 10 - Dziewcz皻a Karpacz IA Rafa Siwik wy鈍ietl
905 7401 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski M這dzik闚 do lat 10 - Ch這pcy Karpacz IA Rafa Siwik wy鈍ietl
906 7400 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mi雟ku Mazowieckim Mi雟k Mazowiecki ul. Warszawska 173 Andrzej Koseski wy鈍ietl
907 7399 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie G鏎ne Szachy Rozwa積e Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
908 7398 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
VI Memoria Janusza Heka Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
909 7397 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Szachowe Pocz徠ki 2017 Puszcza Maria雟ka Daniel Koli雟ki wy鈍ietl
910 7396 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Mi璠zynarodowy Turniej M這dych Talent闚 w Szachach Aktywnych C 2005 i m. Szko豉 Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
911 7395 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Mi璠zynarodowy Turniej M這dych Talent闚 w Szachach Aktywnych D 2003 i m Szko豉 Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
912 7394 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
I Marcowy RAPID Rzesz闚 Artur Chowaniec wy鈍ietl
913 7393 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 5A STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
914 7392 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
V PUCHAR 涉BIEGO KRAJU - STRUMIE 2017 - turniej 2 STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
915 7391 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XXVII Memoria im. b. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach Gimnazjum w G帳inie przy al. Jana Paw豉 II nr 16 Pawe Flak wy鈍ietl
916 7390 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
917 7389 2017-03-10 R: 2017-02-26
Z: 2017-02-26
Puchar Burmistrza Miasta Mi璠zyrzec Podlaski - turniej 1 (FIDE) Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
918 7388 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
I Grand-Prix TS Wis豉 (RAPID - FIDE) - turniej nr 3 Krak闚 - Hala g堯wna Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
919 7387 2017-02-28 R: 2017-01-14
Z: 2017-02-25
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B W這szakowice Wies豉w Janocha wy鈍ietl
920 7386 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
FERIE W OGNISKU PRACY POZASZKOLNEJ W ANDRYCHOWIE ANDRYCH紟 ADAM MADEJ wy鈍ietl
921 7385 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
Ferie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie Anrdrych闚 MADEJ ADAM wy鈍ietl
922 7384 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O II i III Kategori w PKS-ie WARSZAWA Bia這喚ka January Jedynak wy鈍ietl
923 7383 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 24.02.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
924 7382 2017-03-10 R: 2017-02-17
Z: 2017-02-17
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 17.02.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
925 7381 2017-03-10 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-10
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 10.02.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
926 7380 2017-03-04 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Grand Prix Polonii Wroc豉w 3.02.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
927 7379 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-08
OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Stani徠ki - FIDEgr B NIEPOΜMICE Stanis豉w Turecki wy鈍ietl
928 7378 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
Otwarte Mistrzostwa Woj. KP w Szachach B造skawicznych - Turniej indywidualny Liceum Og鏊nokszta販帷e im. Stanis豉wa Wyspia雟kiego w Szubinie Jaros豉w Wi郾iewski wy鈍ietl
929 7377 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B Karpacz Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
930 7376 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A Karpacz Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
931 7375 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-23
Turniej szach闚 b造skawicznych przy turnieju "Karkonosze 2017" KARPACZ "Nowa Kr鏊owa Karkonoszy" Aleksander Czerwo雟ki wy鈍ietl
932 7374 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2017 - Grupa A Open Wysoka k/ζ鎍uta Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
933 7373 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-07 Wysoka k/ζ鎍uta Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
934 7372 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M. Lublin Cyklu2017 "Szach Kr鏊owi" (FIDE) Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
935 7371 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Turniej na III i II kategori szachow WSA w υm篡 ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wy鈍ietl
936 7370 2017-02-27 R: 2017-02-02
Z: 2017-02-02
OPEN FIDE - Blitz Suwalki Pawe Jaroch
937 7369 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Aleje Jerozolimskie 49 FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
938 7368 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Zielonkowskie Matowanie Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
939 7367 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Bia造stok 2017 (11) - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
940 7366 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Bia造stok 2017 (11) - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
941 7365 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 Karniewo Marian Rutkowski wy鈍ietl
942 7364 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 -B Karniewo Marian Rutkowski wy鈍ietl
943 7363 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
I Turniej Fide (do 2199 FIDE i od 1700 PZSzach) Ostr鏚a Andrzej Gula wy鈍ietl
944 7362 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O V i IV Kategori w PKS-ie WARSZAWA January Jedynak wy鈍ietl
945 7361 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-25
Ferie z Szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo OKiE SM Wola Warszawa ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
946 7360 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C Miejsko-Gminny O鈔odek Kultury w 奸esinie Robert Majdecki wy鈍ietl
947 7359 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B Miejsko-Gminny O鈔odek Kultury w 奸esinie Robert Majdecki wy鈍ietl
948 7358 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Turniej Szachowy do -- IV kat. Roztoka Swietlica OSP. Stanis豉w Gamo wy鈍ietl
949 7357 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
950 7356 2017-02-27 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-22
Turniej Klasyfikacyjny Stary Folwark 2017 Stary Fowlark Miko豉j Bura wy鈍ietl
951 7355 2017-02-27 R: 2017-02-20
Z: 2017-02-23
Ferie z szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
952 7354 2017-02-27 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachist闚 (luty 2017) Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
953 7353 2017-02-27 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-16
Feryjny Turniej o Puchar Prezesa Sp馧dzielni Mieszkaniowej CENTRUM w Ostro喚ce Szko豉 Podstawowa nr 10 w Ostro喚ce; sala nr 26; godz.:10.00 T.Nalewajk wy鈍ietl
954 7352 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT. Suwa趾i Miko豉j Bura wy鈍ietl
955 7351 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017 "Szach Kr鏊owi" do 14 lat Lublin, al. Pi連udskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
956 7350 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
II Feryjny Wy軼ig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wroc豉w IA Rafa Siwik wy鈍ietl
957 7349 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
I Feryjny Wy軼ig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wroc豉w IA Rafa Siwik wy鈍ietl
958 7348 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MI犵ZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - G紑A 名. ANNY - Open B G鏎a 安. Anny IA Rafa Siwik wy鈍ietl
959 7347 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MI犵ZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - G紑A 名. ANNY - OPEN A G鏎a 安. Anny IA Rafa Siwik wy鈍ietl
960 7346 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
X JUBILEUSZOWY MI犵ZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - G紑A 名. ANNY - Blitz G鏎a 安. Anny IA Rafa Siwik wy鈍ietl
961 7345 2017-02-22 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-20
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
962 7344 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
V Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A St.George Kudowa Zdr鎩 Piotr Kowalak wy鈍ietl
963 7343 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-15
Feryjny Blyskawiczny Turniej Szachowy w Szkole Szachowej Gambit Torun Andrzej Harasimowicz
964 7342 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
Zimowy ob霩 szachowo-narciarski GRUPA A Lewin K這dzki Micha Dzikowski wy鈍ietl
965 7341 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE W癿R紟 2017 W璕r闚 Eliza S逝pska wy鈍ietl
966 7340 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN Szko豉 Podstawowa nr 69, ul. Zielony Tr鎩k徠 1 Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
967 7339 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600-1700 Szko豉 Podstawowa nr 69, ul. Zielony Tr鎩k徠 1 Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
968 7338 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XVIII Mini-Elo Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
969 7337 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
970 7336 2017-02-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Zima 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
971 7335 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
Or造 Pleszew "Mistrz Luty" Pleszew Stanis豉w Dixa wy鈍ietl
972 7334 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-17
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1400 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
973 7333 2017-02-20 R: 2017-02-14
Z: 2017-02-14
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo do 1200 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powsta鎍闚 奸御kich 108 Adam Umiastowski wy鈍ietl
974 7332 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Ma貫 Ciche - grupa OPEN DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Ma貫 Ciche 34 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
975 7331 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Ma貫 Ciche - grupa na V i IV kategori DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Ma貫 Ciche 34 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
976 7330 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group B Rybnik Hotel Polita雟ki Rafa Tymrakiewicz wy鈍ietl
977 7329 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group A Rybnik Hotel Polita雟ki Rafa Tymrakiewicz wy鈍ietl
978 7328 2017-02-17 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
Ferie z szachami - turniej 2 Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
979 7327 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Otwarte Mistrzostwa Skar篡ska-Kamiennej w Szachach Klasycznych 2017 Miejskie Centrum Kultury w Skar篡sku-Kamiennej Aleksander K璠zierski wy鈍ietl
980 7326 2017-02-17 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Gorzycki Festiwal Szachowy 2017 Gorzyce Wielkie Magdalena Judek wy鈍ietl
981 7325 2017-02-17 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-13
V Mi璠zyszkolny Turniej Szachowy na kat.V i IV SP 163 Warszawa,ul.Osiecka 28/32 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
982 7324 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Toru雟ki Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Toru Marek Kubicki wy鈍ietl
983 7323 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
Toru雟ki Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400) Toru Marek Kubicki wy鈍ietl
984 7322 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Blitz o Puchar Prezesa Banku Sp馧dzielczego w S璠ziszowie M逍. S璠zisz闚 Ma這polski Krzysztof Skiba wy鈍ietl
985 7321 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B S璠zisz闚 Ma這polski Krzysztof Skiba wy鈍ietl
986 7320 2017-02-14 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej S璠zisz闚 Ma這polski Krzysztof Skiba wy鈍ietl
987 7319 2017-02-14 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
VIII Memoria im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa A Obra Janusz Ku郾ierz wy鈍ietl
988 7318 2017-02-14 R: 2017-01-29
Z: 2017-01-29
Noworoczny Turniej Szachowy do FIDE - OPEN Koszalin Tomasz Kamieniecki wy鈍ietl
989 7317 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa B. MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉w, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wy鈍ietl
990 7316 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa A. MDK 字鏚mie軼ie Wroc豉w, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wy鈍ietl
991 7315 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE Uzdowo Andrzej Gula wy鈍ietl
992 7314 2017-02-14 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-09
Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych gr. A+B ZS1 Chrzan闚 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
993 7313 2017-02-14 R: 2017-01-21
Z: 2017-02-12
XIV Mi璠zypowiatowa Liga Szachowa 2017 畝r闚 Damian Daniel wy鈍ietl
994 7312 2017-02-14 R: 2016-10-16
Z: 2017-02-05
IV Liga Legnicko-Jeleniog鏎ska 2016/17 Dolny 奸御k Artur Adamek wy鈍ietl
995 7311 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Memoria Dawida Przepi鏎ki open Warszawa 2017 Zesp馧 Szk馧 nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wy鈍ietl
996 7310 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa C Zesp馧 Szk馧 Ponadgimnazjalnych im. J.Kochanowskiego w W璕rowie Waldemar Kulik wy鈍ietl
997 7309 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa B Zesp馧 Szk馧 Ponadgimnazjalnych im. J, Kochanowskiego w W璕rowie Waldemar Kulik wy鈍ietl
998 7308 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa A Zesp馧 Szk馧 Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w W璕rowie Waldemar Kulik wy鈍ietl
999 7307 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na I kategori szachow - ranking od 1800 Ba逝cki O鈔odek Kultury ul. Limanowskiego 166 w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
1000 7306 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na V, IV ,III, i II kat. szach.(rank. do 1600) Ba逝cki O鈔odek Kultury ul. Limanowskiego 166 w υdzi Piotr Straupisz wy鈍ietl
1001 7305 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wy鈍ietl
1002 7304 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wy鈍ietl
1003 7303 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAΘ W SZACHACH SZYBKICH Suwa趾i - SP nr 10 ul. Lity雟kiego Miko豉j Bura wy鈍ietl
1004 7302 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Dru篡nowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wy鈍ietl
1005 7301 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Otwarta Liga Mazowiecka 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wy鈍ietl
1006 7300 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1007 7299 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ Ciechan闚 FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
1008 7298 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
V PUCHAR 涉BIEGO KRAJU - STRUMIE 2017 - turniej 1 STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1009 7297 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - grupa B Ciechan闚 FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
1010 7296 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
XXIII Grand Prix Gminy Jab這nna turniej 2A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jab這nnie, ul.Modli雟ka 102 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
1011 7295 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1012 7294 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Gryfi雟ki Turniej na V i IV kategori szachow GRYFINO Pa豉cyk pod Lwami Krzysztof Rudnicki wy鈍ietl
1013 7293 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 4A STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1014 7292 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategori szachow Szko豉 Podstawowa Nr 5 w Bia造mstoku Piotr Chilkiewicz wy鈍ietl
1015 7291 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Kr鏊a - grupa do lat 8 Szko豉 Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
1016 7290 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Kr鏊a - grupa do lat 10 Szko豉 Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
1017 7289 2017-02-17 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa A od 1600 Laliki IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
1018 7288 2017-02-14 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa B do 1400 Laliki IA ㄆkasz Bro瞠k wy鈍ietl
1019 7287 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawa這wy MDK Grupa D Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
1020 7286 2017-02-14 R: 2017-01-26
Z: 2017-02-02
Turniej Karnawa這wy MDK grupa C Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
1021 7285 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawa這wy MDK grupa B MDK Radom Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
1022 7284 2017-02-14 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-09
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych OPEN Fide ZS1 Chrzan闚, ul. Pogorska 8C Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1023 7283 2017-02-14 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami - turniej nr 1. Mi璠zyrzec Podlaski Tadeusz W璕rzyniak wy鈍ietl
1024 7282 2017-02-14 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa B 1000-1400 PZSzach Suwalki Maciej Cybulski
1025 7281 2017-02-14 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w szachach P'30 grupa B turniej 2 ZS1 Chrzan闚 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1026 7280 2017-02-08 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa A do ELO 1599 Suwalki Pawe Jaroch wy鈍ietl
1027 7279 2017-02-08 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych B bez kategorii ZS1 Chrzan闚 Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1028 7278 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Og鏊nopolski Turniej Szachowy Junior闚 Turniej B Dzieci do lat 12 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wy鈍ietl
1029 7277 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Og鏊nopolski Turniej Szachowy Junior闚 Turniej A Junior闚 do lat 18 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wy鈍ietl
1030 7276 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr B - Juniorzy ur. 2000-2005 Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
1031 7275 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr A - Seniorzy ur. 1999 i starsi Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
1032 7274 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 10 - szachy b造skawiczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1033 7273 2017-02-07 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych A - rank. PZSZach do 1400 ZS1 Chrzan闚, ul. Pogorska 8 C Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1034 7272 2017-02-07 R: 2016-12-08
Z: 2017-02-02
Na I kategori w Hetmanie KLub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141, sala 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
1035 7271 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie G鏎ne-Piaseczno Aktywne Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1036 7270 2017-02-17 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank 1600 i ni窺zym TS Wis豉 Krak闚 ul.Reymonta 22 (HalaTreningowa) Sekcja Strzelecka Dariusz Mikrut wy鈍ietl
1037 7269 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A FIDE 2200 TS Wis豉 Krak闚 ul.Reymonta 22 (Hala Treningowa) Sekcja Strzelecka Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
1038 7268 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy C ur.2008 i m這dsi TS Wis豉 Krak闚 ul.Reymonta 22 (Hala G堯wna) Sala Konferencyjna Dariusz Mikrut wy鈍ietl
1039 7267 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Mi璠zynarodowy Turniej Szachy bez granic Sok馧ka 2017 - grupa C Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
1040 7266 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Mi璠zynarodowy Turniej Szachy bez granic Sok馧ka 2017 - grupa B Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
1041 7265 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Mi璠zynarodowy Turniej Szachy bez granic Sok馧ka 2017 - grupa A Sok馧ka Leszek Zega wy鈍ietl
1042 7264 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
I OG粌NOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KO列IELEC 2017 - grupa A Ko軼ielec Krzysztof Szadkowski wy鈍ietl
1043 7263 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej dla zawodnik闚 ur. w 2009 r. i m這dszych Szko豉 Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1044 7262 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej dla dzieci o Puchar Dyrektora MDK Wo這min (na V i IV kat.) MDK Wolomin ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
1045 7261 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej F o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla os鏏 bez kategorii oraz z V kategori) Szko豉 Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
1046 7260 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 鏚zkiego Junior闚 w Szachach Szybkich do lat 10 Zgierz Andrzej Mi皻kiewicz wy鈍ietl
1047 7259 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa 鏚zkiego Junior闚 w Szachach Szybkich 11-18 lat Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Mi皻kiewicz wy鈍ietl
1048 7258 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1049 7257 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Puchar Dyrektora MDK Wo這min (na III i II kat. oraz I kat. kobiec) MDK Wo這min ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
1050 7256 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodnik闚 z IV i III oraz II kobiec kat.) Szko豉 Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1051 7255 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozwa積e Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1052 7254 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szko豉 Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
1053 7253 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ogranicze wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1054 7252 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Turniej na V i IV kat o puchar MDK Wo這min MDK Wo這min ul. Maria雟ka 7 Marcin 奸iwi雟ki wy鈍ietl
1055 7251 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa B Olsztyn ZSB ul. 皋軟ierska 15 Andrzej Gula wy鈍ietl
1056 7250 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Open A Olsztyn ZSB ul. 皋軟ierska 15 Andrzej Gula wy鈍ietl
1057 7249 2017-02-07 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Turniej szachow blyskawicznych przy Ogolnopolskich Mistrzostwach gminy Koscielec Ko軼ielec Krzysztof Szadkowski wy鈍ietl
1058 7248 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
GRAND PRIX ΜDYGOWICE 2017 - turniej 1 ΜDYGOWICE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1059 7247 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
MI犵ZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2017" Baka豉rzewo Miko豉j Bura wy鈍ietl
1060 7246 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 20 - szachy b造skawiczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1061 7245 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 14 - szachy b造skawiczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1062 7243 2017-01-31 R: 2017-01-03
Z: 2017-01-03
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GORA 03.01.2017 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GORA FA Stefan Ha逝bek wy鈍ietl
1063 7242 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
IV liga Malopolska (FIDE) Tarn闚, ul. Mo軼ickiego 12 Czes豉w Markiewicz wy鈍ietl
1064 7241 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Mi璠zynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa B Bogatynia Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
1065 7240 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Mi璠zynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A Bogatynia Waldemar Ga豉瞠wski wy鈍ietl
1066 7239 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
V Turniej Noworoczny Rzesz闚 Marian Bysiewicz (FA) wy鈍ietl
1067 7238 2017-01-31 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
V Festiwal Szachowy "Gwiazda P馧nocy" - Turniej B造skawiczny zg這szony do FIDE Jastrz瑿ia G鏎a, Dom Wczasowy VIS, ul. Kr鏊ewska 5 Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
1068 7237 2017-01-31 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
V SZACHOWI GIGANCI -TURNIEJ OPEN FIDE 21-22.01.2017 POZNA POZNA ZESPO SZK茛 ㄐCZNO列I W POZNANIU ul.Prze豉jowa 4 Pawe Staniszewski wy鈍ietl
1069 7236 2017-01-31 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-23
Mistrzostwa Klubowe Junior闚 M這dszych - FERIE 2017 Szko豉 Podstawowa nr 1 w Brzozowie Kazimierz Kozubal wy鈍ietl
1070 7235 2017-01-31 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2017 o Puchar W鎩ta Gminy Chodel (FIDE) Chodel IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
1071 7233 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
Sobota przy Szachownicy Gorz闚 Wlkp., ul.Chrobrego 28 Rados豉w 安iderski wy鈍ietl
1072 7232 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 20 - szachy szybkie Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1073 7231 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 14 - szachy szybkie Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1074 7230 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 10 - szachy szybkie Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1075 7229 2017-01-31 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury 安it Dom Kultury "安it" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1076 7228 2017-01-30 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Hello 2017 z arcymistrzyni Jolant Zawadzk Zabrze, ul. K. Brodzi雟kiego 4 FA Tomasz Ptaszy雟ki wy鈍ietl
1077 7227 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO 1300-2199) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
1078 7226 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1299 i/lub PZSzach od 1400) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej 皋chowski wy鈍ietl
1079 7225 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA P茛NOCY"- Juniorzy do lat 10 Jastrz瑿ia G鏎a Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
1080 7224 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Dru篡nowy 21-22.01.2017, Lublin Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
1081 7222 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 27.01.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
1082 7221 2017-01-29 R: 2017-01-20
Z: 2017-01-20
Grand Prix Polonii Wroc豉w 20.01.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
1083 7220 2017-01-29 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Polonii Wroc豉w - 13.01.2017 Wroc豉w IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
1084 7219 2017-01-29 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017 Stacja Nowa Gdynia - Zgierz, ul. Sosnowa 1 IA Aleksander Sok鏊ski wy鈍ietl
1085 7218 2017-01-29 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-23
IV Grand-Prix TS Wis豉 Krak闚 - turniej nr 1 (FIDE) Krak闚 Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
1086 7217 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
I Grand-Prix TS Wis豉 (FIDE) - turniej nr 2 Krak闚 - Hala g堯wna Jaros豉w Pietraszewski wy鈍ietl
1087 7216 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA P茛NOCY"- Juniorzy do lat 14 Jastrz瑿ia G鏎a Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
1088 7215 2017-01-28 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA P茛NOCY"- OPEN Jastrz瑿ia G鏎a Anna Mrozi雟ka wy鈍ietl
1089 7214 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
XXIII Grand Prix Gminy Jab這nna turniej 1A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jab這nnie, ul.Modli雟ka 102 Leszek Ba責a s璠zia klasy pa雟twowej wy鈍ietl
1090 7213 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzis豉w Merta wy鈍ietl
1091 7212 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MI犵ZYNARODOWY PUCHAR G紑 OPAWSKICH TURNIEJ DZIECI POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1092 7211 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MI犵ZYNARODOWY PUCHAR G紑 OPAWSKICH POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1093 7210 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B SP 9 w υm篡 ul. Ksi篹nej Anny 18 Soboci雟ki S豉womir wy鈍ietl
1094 7209 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A SP 9 w υm篡 ul. Ksi篹nej Anny 18 Soboci雟ki S豉womir wy鈍ietl
1095 7208 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A Dukla Marian Lorenc wy鈍ietl
1096 7207 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 10 - szachy klasyczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1097 7206 2017-01-27 R: 2016-10-25
Z: 2017-01-17
Turniej Miko豉jkowy Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Nied德iecki wy鈍ietl
1098 7205 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej B MDK Bia造stok Janusz Taranienko wy鈍ietl
1099 7204 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-25
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 20 - szachy klasyczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1100 7203 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-26
Otwarte Mistrzostwa Bia貫gostoku Junior闚 do lat 14 - szachy klasyczne Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1101 7202 2017-01-27 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej Klasyfikacyjny - Strzelce 2016 Strzelce Opolskie Marcin Tabo豉
1102 7201 2017-01-27 R: 2017-01-26
Z: 2017-01-26
XXVII PUCHAR G紑 OPAWSKICH - TURNIEJ SZACH紟 BΧSKAWICZNYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1103 7200 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
XXXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Kr鏊ikowski wy鈍ietl
1104 7199 2017-01-27 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachist闚 2016/7 - turniej A Krak闚 Jacek Wolak wy鈍ietl
1105 7198 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-25
FERIE Z AGUAFUN - MURZASICHLE O鈔odek wypoczynkowy Le郾a Cisza Micha Cicho wy鈍ietl
1106 7197 2017-01-25 R: 2016-10-29
Z: 2017-01-14
Dru篡nowe Rozgrywki Junior闚 o Puchar Dors-Klimczok 2016r. Ruda 奸御ka, D帳rowa G鏎nicza, Imielin Maciej Janiszewski wy鈍ietl
1107 7196 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa C Szko豉 Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard 秧d這 wy鈍ietl
1108 7195 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa B Szko豉 Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard 秧d這 wy鈍ietl
1109 7194 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z Szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa A Szko豉 Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard 秧d這 wy鈍ietl
1110 7193 2017-01-25 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
XXVII PUCHAR G紑 OPAWSKICH - TURNIEJ SZACH紟 SZYBKICH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1111 7191 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Racib鏎z 2017 - do 9 lat Racib鏎z FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
1112 7190 2017-01-25 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-21
XVII Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Racib鏎z 2017 OPEN FIDE Racib鏎z FA Bogdan Obrochta wy鈍ietl
1113 7189 2017-01-25 R: 2016-10-22
Z: 2016-10-22
Otwarty Turniej Szachowy o kategorie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szko豉 Podstawowa nr 8 w D帳rowie G鏎niczej, ul.Krasi雟kiego 34 Rafael Pierzak wy鈍ietl
1114 7188 2017-01-25 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-22
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1115 7187 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej A MDK Bia造stok Kamila Klimaszewska wy鈍ietl
1116 7186 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - Uczniowie Szk馧 Podstawowych Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
1117 7185 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - GIM i LO Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Pawe Rymarowicz wy鈍ietl
1118 7184 2017-01-31 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-22
Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2017 KROSNO Marian Lorenc wy鈍ietl
1119 7183 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Feryjny Turniej Szachowy w B鏏rce Zesp馧 Szk馧 im. J霩efa Blizi雟kiego w B鏏rce Godzis豉w Czerwi雟ki wy鈍ietl
1120 7181 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Turnieju C- klasyfikacyjny na V i IV kategori Weso豉 SP 353 SP 353 Weso豉 ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wy鈍ietl
1121 7180 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Or造 Pleszew "Mistrz Stycze" Pleszew Stanis豉w Dixa wy鈍ietl
1122 7179 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Rozgrywki o kategori w Wie篡 Wawer ul. Rze嬌iarska 46 (Dom Parafialny - wej軼ie od strony kancelarii) January Jedynak wy鈍ietl
1123 7177 2017-01-25 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie G鏎ne-Piaseczno Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1124 7176 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Turniej o kategori V,IV,III w Matczynie Matczyn Zbigniew Fitt wy鈍ietl
1125 7175 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1126 7174 2017-01-19 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-19
XIV Feryjny Turniej Szachowy (4 z 4) na kategori IV,V Lubartowski O鈔odek Kultury Piotr Opolski wy鈍ietl
1127 7172 2017-02-13 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-18
Zimowy turniej szachowy dla dzieci i m這dzie篡 P-30 Gliwice Ryszard Nowak wy鈍ietl
1128 7171 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozwa積e Gimnazjum nr 1 im. Powsta鎍闚 Warszawy w Piasecznie Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1129 7170 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNO印﹖KIEJ W SZACHACH D-11 Pszczew Tomasz Sowa wy鈍ietl
1130 7169 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNO印﹖KIEJ W SZACHACH D-9 Pszczew Tomasz Sowa wy鈍ietl
1131 7168 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNO印﹖KIEJ W SZACHACH C-13 Pszczew Tomasz Sowa wy鈍ietl
1132 7167 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNO印﹖KIEJ W SZACHACH C-11 Pszczew Tomasz Sowa wy鈍ietl
1133 7166 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1134 7165 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
PORONIN turniej b造skawiczny Poronin, ul. Ko郾e Hamry Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1135 7164 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH CD-15,17 (ur. 2000-2003) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1136 7163 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1137 7162 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1138 7161 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1139 7160 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1140 7159 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1141 7158 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1142 7157 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-7 (ur. 2010 i m.) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1143 7156 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-7 (ur. 2010 i m.) OW LIMBA Poronin, ul. Ko郾e Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wy鈍ietl
1144 7155 2017-01-19 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1145 7154 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1146 7153 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Memoria Dawida Przepi鏎ki open Warszawa 2017 Zesp馧 Szk馧 nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wy鈍ietl
1147 7152 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1148 7151 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORI STRUMIE IA Jacek Matlak wy鈍ietl
1149 7150 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAΜSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i m這dsi Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1150 7149 2017-01-19 R: 2017-01-12
Z: 2017-01-13
IX Szachowe Mistrzostwa Le郾ik闚 im. J. Przygodzkiego Zagna雟k Jacek Sieczkowski wy鈍ietl
1151 7148 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A Krak闚, Hotel Galaxy, ul. G瘰ia 22a IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
1152 7147 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B Krak闚, Hotel Galaxy, ul. G瘰ia 22a IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
1153 7146 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C Krak闚, Hotel Galaxy, ul. G瘰ia 22a IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
1154 7145 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D Krak闚, Hotel Galaxy, ul. G瘰ia 22a IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
1155 7144 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa E Krak闚, Hotel Galaxy, ul. G瘰ia 22a IA Andrzej Irlik wy鈍ietl
1156 7143 2017-01-19 R: 2016-12-23
Z: 2016-12-23
Wigilia w PKS MAT Bia這喚ka My郵iborska 100 January Jedynak
1157 7142 2017-01-19 R: 2016-11-30
Z: 2017-01-11
Ko堯wka na 1600 rankingu krajowego ZSP Chylice R騜ycki Dariusz wy鈍ietl
1158 7141 2017-01-19 R: 2016-12-18
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie G鏎ne-Piaseczno Aktywne Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wy鈍ietl
1159 7140 2017-01-19 R: 2016-12-17
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozwa積e Zesp馧 Szk馧 Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1160 7139 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
VI Memorial Klaudiusza Mietusa i III Mistrzostwa COMARCH S.A. Krak闚, ul. 砰czkowskiego 23 J霩ef Bujak wy鈍ietl
1161 7138 2017-01-12 R: 2016-10-20
Z: 2016-12-21
Mistrzostwa Prabut 2016 Prabuty Jan Bo瞠k wy鈍ietl
1162 7137 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
IV BO烙NARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY - FIDE GRUPA A 7-8.01.2017 Pozna Centrum Sportu Politechnika Pozna雟ka ul.Piotrowo 4 Pawe Staniszewski wy鈍ietl
1163 7136 2017-01-12 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
Noworoczny Turniej Szachowy FIDE Wroc豉w IA Rafa Siwik wy鈍ietl
1164 7135 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEW笈ZTWA 笈ZKIEGO W GRZE BΧSKAWICZNEJ Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Mi皻kiewicz wy鈍ietl
1165 7134 2017-01-09 R: 2016-12-11
Z: 2016-12-11
TURNIEJ SZACHOWY MIKOxJOWY KAMIENNA G紑A 2016 CENTRUM KULTURY KAMIENNA G紑A FA Stefan Ha逝bek wy鈍ietl
1166 7133 2017-01-09 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
III Mareckie Mini-Elo Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wy鈍ietl
1167 7132 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-08
IV Turniej o Puchar Dziekana Wydzia逝 Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A Szczecin Arkadiusz Korbal wy鈍ietl
1168 7131 2017-01-09 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
Turniej wewn皻rzny UKS Lider SP w Sierczy Kamil Baryczka wy鈍ietl
1169 7130 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-06
XI Mistrzostwa Klubu UKS HETMAN Puszcza Maria雟ka Puszcza Maria雟ka Kamil Koli雟ki wy鈍ietl
1170 7129 2017-01-09 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-29
Klubowy Turniej Klasyfikacyjny Szko豉 Podstawowa nr 18 w Pszczynie Pawe Wi璚ek
1171 7128 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-05
W Hetmanie o II kategori KLub DGW, AL. Niepodleg這軼i 141 lok. 607 A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
1172 7127 2017-01-09 R: 2016-11-29
Z: 2016-12-15
Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2016 Tomaszowski Dom Kultury Ryszard Probola wy鈍ietl
1173 7126 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-03
Turniej klasyfikacyjny na IV kat. Suwa趾i Miko豉j Bura wy鈍ietl
1174 7125 2017-05-05 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-31
Turniej Kadry M這dzik闚 Podkarpacia P'59 Czudec Robert Karnasiewicz wy鈍ietl
1175 7124 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Og鏊nopolski Turniej Szachowy "Tu Powsta豉 Polska" - OPEN B Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wy鈍ietl
1176 7123 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
Og鏊nopolski Turniej Szachowy "Tu Powsta豉 Polska" - OPEN A Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wy鈍ietl
1177 7121 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2016" - Open A (FIDE) Centrum Kultury IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
1178 7120 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 16 lat (FIDE) Lublin IA - Zbigniew Pyda wy鈍ietl
1179 7119 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa D Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1180 7118 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1181 7117 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1182 7116 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1183 7115 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXIV Mi璠zynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - OPEN FIDE Rybnik Martin Surman wy鈍ietl
1184 7114 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
W Hetmanie w ferie o III kategorie Klub DGW, Al. Niepodleg這軼i 141 lok. 607A W這dzimierz Pra禦owski wy鈍ietl
1185 7113 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
Sylwestrowy Blitz 2016 W這c豉wek Pawe Grochowalski wy鈍ietl
1186 7112 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.2016 Zesp馧 Szk馧 nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wy鈍ietl
1187 7111 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 30.12.2016 Zesp馧 Szk馧 nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wy鈍ietl
1188 7110 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX K皻rzy雟ki Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE) K皻rzyn Andrzej Gula wy鈍ietl
1189 7109 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX K皻rzy雟ki Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE) K皻rzyn Andrzej Gula wy鈍ietl
1190 7108 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX K皻rzy雟ki Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat) K皻rzyn Andrzej Gula wy鈍ietl
1191 7107 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Turniej Sylwestrowy Szko豉 Podstawowa nr 2 Jacek Kici雟ki
1192 7106 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - blitz Bia造stok Leszek Zega wy鈍ietl
1193 7105 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej klasyfikacyjny "Ferie 鈍i徠eczne z szachami" 2016 gr. B Konwiktorska 6 Jan Skurski wy鈍ietl
1194 7104 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2016 Zesp馧 Szk馧 nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wy鈍ietl
1195 7103 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
KLASYFIKACYJNY TURNIEJ IMPRESJA GRUPA A do lat 18 Zabrze Park Hutniczy 10 Centrum miasta Restauracja Galeria Impresja Sala Koncertowa Tadeusz Bobecki wy鈍ietl
1196 7068 2017-01-12 R: 2016-10-01
Z: 2016-12-18
II Chylicka Ko堯wka Kandydat闚 na Mistrza Sz.P. w Chylicach im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Dworska 2 Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1197 6758 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNO印﹖KIEJ W SZACHACH D-13 Pszczew Tomasz Sowa wy鈍ietl
1198 6183 2017-01-11 R: 2016-05-14
Z: 2016-05-15
DMMJ z wynikami ch這pc闚 na damskich deskach Chylice Dariusz R騜ycki wy鈍ietl
1199 5313 2017-01-28 R: 2015-09-18
Z: 2015-09-27
Mistrzostwa W這c豉wka w szachach klasycznych 2015 W這c豉wek, klub Stara Remiza Pawe Grochowalski wy鈍ietl
1200 3331 2017-03-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-03-26
DRU玆NOWE MISTRZOSTWA WOJEW笈ZTWA 名I邛OKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY) Kostom這ty, Ostrowiec 安. Tomasz Stefaniak wy鈍ietl



Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006