Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Lipiec 21 2017 06:50:05
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Turnieje PZSzach
Rok:    


Turnieje zatwierdzone przez Polski Związek Szachowy

Lp Numer Data rejestr. Data roz./zak. Nazwa turnieju Miejsce Sędzia www
1 8131 2017-07-20 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Bałtyku - turniej błyskawiczny Darłówko. OW Górnik ul. Sosnowa 1 Kowalak Piotr wyświetl
2 8121 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
Turniej błyskawiczny Police Open 2017 Police Witalis Sapis wyświetl
3 8120 2017-07-17 R: 2017-07-05
Z: 2017-07-13
XXXII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota Police IA Witalis Sapis wyświetl
4 8119 2017-07-17 R: 2017-06-23
Z: 2017-07-01
25. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIOROW OD LAT 60 Międzyzdroje Hotel ***Wolin ul. Nowomyśliwska 76 FA Stefan Hałubek wyświetl
5 8118 2017-07-17 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)*** Tleń Ulrich Jahr wyświetl
6 8117 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***JUNIORZY Tleń Ulrich Jahr wyświetl
7 8116 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN Tleń Ulrich Jahr wyświetl
8 8115 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
*** IV Festiwal Szachowy" Bory Tucholskie" - Blitz w Tleniu (FIDE)*** Tleń Ulrich Jahr wyświetl
9 8114 2017-07-17 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-08
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Paweł Orłowski wyświetl
10 8113 2017-07-17 R: 2017-07-14
Z: 2017-07-14
XIV Wakacyjny Turniej Szachowy - (10z10) na V i IV kat. - START 10:00 Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wyświetl
11 8112 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-15
XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa WSD Księży Pallotynów, ul. Kilińskiego 20, Ołtarzew Zygmunt Wielecki wyświetl
12 8111 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 10 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
13 8110 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do 1700 ELO Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
14 8109 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN A+B Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
15 8108 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 8 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
16 8106 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
17 8105 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN D (do lat 13) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
18 8104 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN E (do lat 10) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
19 8103 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-07
Sarbinowo 2017 OW Bałtyk Sarbinowo IA Łukasz Brożek wyświetl
20 8102 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN F (do lat 8) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
21 8101 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny C - na kat. III Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
22 8100 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny B - na II kategorię Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
23 8099 2017-07-17 R: 2017-06-30
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny D - na V i IV kategorię Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
24 8098 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Darłówko ChessinChrzanow turniej G Zgrupowanie ChessinChrzanow Darłówko FA Katarzyna Walenciak wyświetl
25 8097 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Darłówko ChessinChrzanow turniej H Zgrupaowanie ChessinChrzanow Darlówko FA Katarzyna Walenciak wyświetl
26 8096 2017-07-13 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-09
Turniej integracyjny SKOCZEK Sędziszów Młp.- SZAROTKA Wadowice Górne - gr. A Sędziszów Małopolski Robert Stefański wyświetl
27 8095 2017-07-14 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - ur.2008 i mlodsi Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
28 8094 2017-07-13 R: 2017-07-12
Z: 2017-07-12
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2005 i mlodsi Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
29 8093 2017-07-13 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN A FIDE Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
30 8092 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
31 8091 2017-07-14 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
32 8090 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Turniej o Kategorie na Domaniewskiej gr. C Domaniewska 37A, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
33 8089 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa na Domaniewskiej 37 Gr D Domaniewska 37A, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
34 8088 2017-07-12 R: 2017-03-06
Z: 2017-06-26
Turniej na Domaniewskiej Gr. B Domaniewska 37 A Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
35 8087 2017-07-12 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa SP 107 Nowoursynowska 210/212, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
36 8086 2017-07-12 R: 2017-03-07
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Sp 340 gr A Lokajskiego 3, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
37 8085 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych Piotrków Trybunalski Rafał Siwik wyświetl
38 8084 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
39 8083 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
40 8082 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
41 8081 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
42 8080 2017-07-12 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 3 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
43 8079 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MINI ELO - V TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
44 8078 2017-07-12 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-08
II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 2017 Janów k/Sokółki Józef Bochenko wyświetl
45 8077 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie 2 OKiE SM WOLA ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
46 8076 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-09
Wakacyjny kurs dla nauczycieli w Zielonce Zielonka, ul. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
47 8075 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
48 8073 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
49 8072 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
50 8071 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
51 8069 2017-07-12 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-26
Darłówko ChessinChrzanow turniej A Darłówko, obóz Chess in Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
52 8068 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 17 ur. 1999 - 2001 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
53 8067 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 15 ur. 2002 - 2003 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
54 8066 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 11 ur. 2006 - 2007 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
55 8065 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 17 ur. 1999 - 2001 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
56 8064 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 15 ur. 2002 - 2003 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
57 8063 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 13 ur. 2004 - 2005 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
58 8062 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 11 ur. 2006 - 2007 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
59 8061 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 13 ur. 2004 - 2005 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
60 8060 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B Szklarska Poręba Aleksander Czerwoński wyświetl
61 8059 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA A Szklarska Poręba Aleksander Czerwoński wyświetl
62 8058 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - BLITZ Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
63 8057 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr D Jun. 2007 i mł. Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
64 8056 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-2006 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
65 8055 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr B do R=1800 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
66 8054 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr A od R=1801 wzwyż Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
67 8053 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - dziewczęta Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jarosław Wiśniewski wyświetl
68 8052 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - chłopcy Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jarosław Wiśniewski wyświetl
69 8051 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Bałtyku - turniej błyskawiczny Darłówko. OW Górnik ul. Sosnowa 1 Tomasz Stefaniak wyświetl
70 8050 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
71 8049 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
72 8048 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
73 8047 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
74 8046 2017-07-06 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-06
Szybkie wakacyjne w Hetmanie 4_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
75 8045 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 2 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
76 8044 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2017 - T3 - C13 + C16 Szkoła Podstawowa Nr 9 Łomża ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
77 8043 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2017 - T1 - D10 + C10 Szkoła Podstawowa Nr 9 Łomża ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
78 8042 2017-07-06 R: 2017-07-04
Z: 2017-07-05
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa D Sokółka Leszek Zega wyświetl
79 8041 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię Pawilon Kultury Jacek Kiciński
80 8040 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa A Sokółka Leszek Zega wyświetl
81 8039 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa C Sokółka Leszek Zega wyświetl
82 8038 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B Sokółka Leszek Zega wyświetl
83 8037 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division E U 8 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
84 8036 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division D U 10 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
85 8035 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division C U 13 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
86 8034 2017-07-04 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Blitz Division Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
87 8033 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division B Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
88 8032 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
89 8031 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej szachow szybkich ŁAZY IA Jacek Matlak wyświetl
90 8030 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny ŁAZY IA Jacek Matlak wyświetl
91 8029 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE < 1600) ŁAZY - OW BRYZA Grażyna Turzyńska wyświetl
92 8028 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A ŁAZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wyświetl
93 8027 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D ŁAZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wyświetl
94 8026 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
II Turniej Szachowy o "Szydłowiecką Złotą Wstęgę" - FIDE Szydłowiec Wojciech Bednarczyk wyświetl
95 8025 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42 <br> Sala konferencyjna, poziom 2 Marek Dackiewicz wyświetl
96 8024 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - szachy błyskawiczne Sokółka Leszek Zega wyświetl
97 8023 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-01
OSTRZYCE 2017 Ostrzyce Zygmunt Wielecki wyświetl
98 8022 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Woj. Turniej Szach do 12,14,16,18 i OPEN w ramach IX MT Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
99 8021 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-02
OPEN FIDE Suwalki do 1800 ELO - A Suwalki Paweł Jaroch
100 8020 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-02
II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN Reńska Wieś, ul. Reński Koniec 2 (budynek GOK) FA Michał Wejsig wyświetl
101 8019 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Wojewódzki Turniej Młodzików do 8,10 lat, IX Miedz. Tur Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
102 8018 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-01
I Otwarty Maraton Nocny w szachach błyskawicznych Grzybowice 2017 r Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
103 8017 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1600-1800 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
104 8016 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1400 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
105 8015 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1000-1250 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
106 8014 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię Majerczykówka FA Bogdan Obrochta wyświetl
107 8013 2017-07-06 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-29
Turniej o Puchar UMKS Wieża Ostrołęka Ostrołęka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ Tadeusz Nalewajk wyświetl
108 8012 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-29
Turniej klasyfikacyjny na III kategorię Majerczykówka FA Bogdan Obrochta wyświetl
109 8011 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
II Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia)-grupaB Al. Niepodległości 141, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
110 8010 2017-07-06 R: 2017-05-18
Z: 2017-06-15
Na III kategorię w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
111 8009 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-29
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
112 8008 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-29
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
113 8007 2017-06-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
114 8006 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa E szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
115 8005 2017-07-06 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Wieliczka w Szachach Grupa A LO Wieliczka IA Andrzej Irlik wyświetl
116 8004 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
117 8003 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
118 8002 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach GRAND PRIX 2017 J.Zukertort Lublin, Centrum Kultury ul. Peowiaków IA - Zbigniew Pyda wyświetl
119 8001 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
120 8000 2017-07-06 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
121 7999 2017-07-06 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_A Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
122 7998 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Chłopcy Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
123 7997 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Dziewczęta Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
124 7996 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 grA - do FIDE (maks. 2199 elo) Przemków Artur Adamek wyświetl
125 7995 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa D szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
126 7994 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B1 Przemków Artur Adamek wyświetl
127 7993 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. C Przemków Artur Adamek wyświetl
128 7992 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
Turniej WKSz-1938 19th Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
129 7991 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
II Świętojański Turniej Szachowy o Puchar Starosty Miejskie Centrum Kultury, Nowe Miasto Lub. Roman Biegajski wyświetl
130 7990 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
131 7989 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
132 7988 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
133 7987 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej Olimpic FIDE Puławy Krzysztof Góra wyświetl
134 7986 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
135 7985 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Szachowe przywitanie wakacji: Piaseczno Piaseczno, pl. Piłsudskiego 9 Wojciech Różycki wyświetl
136 7984 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2009 i młodsze Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
137 7983 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-24
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
138 7982 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
139 7981 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
140 7980 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
141 7979 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-23
183rd YMCA Spring 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
142 7978 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
143 7977 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
144 7976 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
SUCHY BÓR OPEN - grupa A OW Suchy Bór Marcin Taboła wyświetl
145 7975 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
146 7974 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
147 7973 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
148 7972 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa B Gorzów Wielkopolski Aleksander Czerwoński wyświetl
149 7971 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa A Gorzów Wielkopolski Aleksander Czerwoński wyświetl
150 7970 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa K.Sz. Miedź Legnica Schronisko Młodzieżowe Legnica Piotr Kowalak wyświetl
151 7969 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
152 7968 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017-CD18 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
153 7966 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
154 7965 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
155 7964 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
156 7963 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
157 7962 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
158 7961 2017-06-23 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga WOJEWÓDZTWO POMORSKIE Wiesław Libura wyświetl
159 7960 2017-06-23 R: 2017-05-17
Z: 2017-06-21
Turniej szachowy Wiosna w NOK 2017 NOK ul.Paderewskiego 1A Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
160 7959 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
161 7958 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
162 7957 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 18 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
163 7956 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 13 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
164 7955 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 11 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
165 7954 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 9 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
166 7953 2017-06-23 R: 2017-05-25
Z: 2017-06-22
Na II kategorię w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewgłości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
167 7952 2017-06-22 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
II Turniej Kwalifikacyjny SP Michałów Michałów Kami Koliński wyświetl
168 7951 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-05-31
Turniej klasyfikacyjny w SP 3 w Markach Marki, Pomnikowa 3 Robert Krasiewicz wyświetl
169 7950 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-06-21
Turniej klasyfikacyjny na V kategorię Nałęczów Jan Błaszczak wyświetl
170 7949 2017-06-22 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-21
Turniej Szachowy - Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Piotr Opolski wyświetl
171 7948 2017-06-22 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-17
Turniej klasyfikacyjny w Grajewie - ranking do 1800 Szkółka Szachowa w Grajewie Zbigniew Okulewicz wyświetl
172 7947 2017-06-21 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Janowski Turniej Szachowy 2017 (FIDE RAPID) Janów Lubelski IA - Zbigniew Pyda wyświetl
173 7946 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 7 - chłopcy OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
174 7945 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 7 - dziewczęta OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
175 7944 2017-06-20 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Elbląg Elbląg świetlica ESM Sielanka ul. Płk Dąbka 64 Bogdan Siwoń wyświetl
176 7943 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 6 - dziewczęta OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
177 7942 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 6 - chłopcy OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
178 7941 2017-06-20 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 5 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
179 7940 2017-06-20 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Kurs podstawowy dla nauczycieli - turniej klasyfikacyjny Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
180 7939 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-16
GP Polonii Wrocław KSz Polonia Wrocław Marta Wolska wyświetl
181 7938 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJOW. Memorial Wladyslawa Kmiecika Przedwojow Michał Wagiel wyświetl
182 7937 2017-06-20 R: 2017-05-27
Z: 2017-06-19
Kołówka na 1400-1600 dla Powsinian i okolic ZSP Chylice Wojciech Różycki wyświetl
183 7936 2017-06-20 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-12
Mistrzostwa ZSP im.Ks.J. Twardowskiego w Chylicach Chylice ul.Dworska 5 Dariusz Różycki wyświetl
184 7935 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C17 (C17+D17) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
185 7934 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C15 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
186 7933 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C13 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
187 7932 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C11 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
188 7931 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM U19 (C19+D19) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
189 7930 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Turniej z okazji Dni Włocławka 2017 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
190 7929 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - D15 (D15+D13) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
191 7928 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2017 Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku przy ul. Krzywoustego 3 Paweł Flak wyświetl
192 7927 2017-06-29 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 9 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
193 7926 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 11 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
194 7925 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 13 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
195 7924 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 15 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
196 7923 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 18 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
197 7922 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy Wasilków Leszek Zega wyświetl
198 7921 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta Wasilków Leszek Zega wyświetl
199 7920 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących i Głuchoniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
200 7919 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Głuchoniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
201 7918 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
VI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
202 7917 2017-06-20 R: 2017-03-24
Z: 2017-06-16
X Mistrzostwa UKS Pionier 2017 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Orzechowski wyświetl
203 7916 2017-06-21 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Grand Prix - Turniej IX - gr.C Gorlice Piotr Kretowicz wyświetl
204 7914 2017-06-23 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-14
VI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - "IDEA 2017" Rewal Maciej Skocz wyświetl
205 7913 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14-18 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
206 7912 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D12 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
207 7911 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D10 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
208 7910 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C18 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
209 7909 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C14 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
210 7908 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C12 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 ST wyświetl
211 7907 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000-2001 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
212 7906 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002-2003 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
213 7905 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004-2005 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
214 7904 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006-2007 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
215 7903 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 9 lat - ur. 2008-2009 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
216 7902 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000 - 2001. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
217 7901 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002 - 2003. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
218 7900 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004 - 2005. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
219 7899 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006 - 2007. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
220 7898 2017-06-15 R: 2017-06-05
Z: 2017-06-09
MDK turniej klasyfikacyjny warsztatów szachowych Mińsk Mazowiecki Andrzej Koseski wyświetl
221 7897 2017-06-15 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
I Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodległości 141, VI p. sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
222 7896 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
223 7895 2017-06-15 R: 2017-04-07
Z: 2017-06-09
Klasyczna Liga Łódzka Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ Łódź, ul. POW 3/5, sala C140 Rafał Kowalczyk wyświetl
224 7894 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
225 7893 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
226 7892 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 2199 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
227 7891 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9 (2008 i młodsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
228 7890 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 1400 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
229 7889 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
230 7888 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
231 7887 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 9 (2008 i młodsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
232 7886 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB) - dziewczęta Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
233 7885 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS+LB) chłopcy Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
234 7884 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Gdyni - Grupa OPEN Gdynia Anna Mrozińska wyświetl
235 7883 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Lodowy (Kawowa) Jelenia Góra Emilia Kmiecik wyświetl
236 7882 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
I Dziecięcy Turniej Szachowy w Grajewie Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka Zbigniew Okulewicz wyświetl
237 7881 2017-06-15 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Brok na II i III kategorię Brok Krzysztof Góra wyświetl
238 7880 2017-06-15 R: 2017-05-24
Z: 2017-05-24
Turniej klasyfikacyjny V LO Warszawaj Warszawa Krzysztof Góra wyświetl
239 7879 2017-06-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga województwo śląskie Krzysztof Orzechowski wyświetl
240 7878 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Turniej Dla Dzieci o puchar Burmistrza Wołomina na V i IV kat. MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
241 7877 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej o puchar Burmistrza Wolomina na V i IV kat. MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
242 7876 2017-06-12 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C Wrocław Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
243 7875 2017-06-12 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa D Wrocław Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
244 7874 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - MISTRZOSTWA WĘGROWA 2017 Węgrów Eliza Słupska wyświetl
245 7873 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III, II kat. i I kob.) MDK Wolomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
246 7872 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
V Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich Pęgów IA Rafał Siwik wyświetl
247 7871 2017-06-12 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-09
GP Polonii Wrocław KSz Polonia Wrocław Marta Wolska wyświetl
248 7870 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi GOK w Rozogach Plac Jana Pawła II Andrzej Gula wyświetl
249 7869 2017-06-11 R: 2017-05-13
Z: 2017-06-10
Turniej szkoleniowy 1800-2000 Rada Osiedla "Grunwaldzkie" Mirosław Kaznowski
250 7868 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Juniorzy - Turniej o kategorie do 1100 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
251 7867 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy - Turniej o kategorie 1200-1400 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
252 7866 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy do lat 13 - Turniej o kategorie 1600-1800 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
253 7865 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech Różycki wyświetl
254 7864 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wyświetl
255 7863 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o kategie grupa do lat 15 Świetlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
256 7862 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o normy centralne Świetlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
257 7861 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
ZIELONY MAT 2017 - TURNIEJ 2A Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze, Al. Wojska Polskiego 9 FA Marek Matlak wyświetl
258 7860 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wyświetl
259 7859 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Królowej Jadwigi w Sierczy- Gr B (dz. 2004 i mł) Szkoła Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
260 7858 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Królowej Jadwigi w Sierczy- Gr A (chł. 2004 i mł) Szkoła Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
261 7857 2017-06-11 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Ekstraliga Śląska Juniorów Silesia FA Bogdan Obrochta wyświetl
262 7856 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. E, U08) Kraków Jacek Wolak wyświetl
263 7855 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. D, U12) Kraków Jacek Wolak wyświetl
264 7854 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. C, U16) Kraków Jacek Wolak wyświetl
265 7853 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. B, U10) Kraków Jacek Wolak wyświetl
266 7852 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci środowiska wojskowego LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Kowelska 1 Włodzimierz Prażmowski wyświetl
267 7851 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Paweł Rymarowicz wyświetl
268 7850 2017-06-11 R: 2017-03-25
Z: 2017-06-17
I Turniej Kołowy 1800 Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
269 7849 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar dyrektora DK Świt Dom Kultury "Świt" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wyświetl
270 7848 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 ul. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki Jacek Kiciński
271 7847 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej OPEN o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Paweł Rymarowicz wyświetl
272 7846 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci środowiska wojskowego LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Kowelska 1 Włodzimierz Prażmowski wyświetl
273 7845 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 4 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
274 7844 2017-06-11 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
III Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE Wolin, ul. Spokojna 1 Szkoła Podstawowa Przemysław Łukasiewicz wyświetl
275 7843 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-09
Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr790 - Grupa:A Wadowice Adam Madej wyświetl
276 7842 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
Turnierj klasyfikacyjny Brok II Brok Krzysztof Góra wyświetl
277 7841 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-06-02
59 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 2017 Chotowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
278 7840 2017-06-09 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
XXIV Turniej o Puchar Wójta Gminy Szemud Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wyświetl
279 7839 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XII OTSz o UŚMIECH DZIECKA Leżajsk 2017 Leżajsk Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
280 7838 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
XVII OTSz TALENTY 2017 Grupa A: Juniorzy od 15 lat i Seniorzy MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
281 7837 2017-06-09 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga województwo pomorskie Anna Mrozińska wyświetl
282 7836 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE Choszczeński Dom Kultury ul. Bohaterów Warszawy 17 NA Kazimierz Łaszewski wyświetl
283 7835 2017-06-09 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - Turniej nr 5 Kraków - Sekcja Szachowa Dariusz Mikrut wyświetl
284 7834 2017-06-09 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej o Puchar Starosty Tczewskiego 2017 r. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Gałkowski wyświetl
285 7833 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XV Międzynarodowy Turniej Szachowy <br>o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny MOSiR Nowiny k. Kielc T.Stefaniak wyświetl
286 7832 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
V Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
287 7831 2017-06-09 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Kraków Jarosław Pietaraszewski wyświetl
288 7830 2017-06-09 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
VI Turniej Szachowy im. Króla Kazimierza Wielkiego w Kowalu Remiza OSP w Kowalu Janusz Augustowski wyświetl
289 7829 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
X Memoriał Szachowy Prof. Andrzeja Guzińskiego (do FIDE) Koszalin Tomasz Kamieniecki wyświetl
290 7828 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BŁYSKAWICZNY -FIDE- "BIAŁA DAMA" KÓRNIK 28.05.2017 Zespół Szkół w Kórniku ul.Poznańska 2 Paweł Staniszewski wyświetl
291 7823 2017-06-09 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
VII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego ZS nr 9 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
292 7822 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE) Świecie Ulrich Jahr wyświetl
293 7821 2017-06-09 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2017 Kolbuszowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
294 7820 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A Oława IA Rafał Siwik wyświetl
295 7818 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka Racibórz, ul. Karola Miarki 4 FA Bogdan Obrochta wyświetl
296 7817 2017-06-08 R: 2017-05-19
Z: 2017-06-02
Turniej z okazji Dnia Dziecka Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
297 7816 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VII Turniej Szachowy Ziemii Odrowązów Szydłowiec 2017 Szydłowiec Jacek Sieczkowski wyświetl
298 7815 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VIII Turniej Szachowy Ziemii Odrowążów gr. B Szydłowiec Jacek Sieczkowski wyświetl
299 7814 2017-06-08 R: 2017-02-28
Z: 2017-06-06
Wtorkowy Turniej Szkółki Polonii Warszawa Warszawa Jerzy Owczarzak wyświetl
300 7813 2017-06-08 R: 2017-03-14
Z: 2017-06-06
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium OKK Akwarium w Rzeszowie, ul. Pułaskiego 3 Maciej Woźniak wyświetl
301 7812 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
VIII Turniej Szachowy o Puchar firmy EL-BUD Srem Maciej Cybulski
302 7811 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
Kategorie z Akademią Gambit Bialystok Łukasz Suchowierski
303 7810 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Michałowa Michalowo Łukasz Suchowierski
304 7809 2017-06-08 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-12
V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat. OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A WK wyświetl
305 7808 2017-06-05 R: 2017-05-04
Z: 2017-06-01
Turniej Konstytucji 3 go Maja Gr. Cz Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
306 7807 2017-06-05 R: 2017-05-05
Z: 2017-06-02
Turniej Konstytucji 3-go Maja Gr. Pt Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
307 7806 2017-06-05 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na II kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al Niepodległości 141, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
308 7805 2017-06-05 R: 2017-02-17
Z: 2017-04-21
Mistrzostwa Sekcji Piast Śrem Piast Śrem Leon Miklosik wyświetl
309 7804 2017-06-05 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla (FIDE<1600) Kraków Jacek Wolak wyświetl
310 7803 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
XLI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
311 7802 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Wojciechowy Turniej Szachowy Serock, ul. Pułtuska 35 FA Ryszard Królikowski wyświetl
312 7801 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
313 7800 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
314 7799 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) i/lub krajowy minimum 1800 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
315 7798 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
316 7797 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW 8-10 LAT W SZACHACH Suwałki - SP 10 ul. Antoniewicza 5 (wejście od ul. Lityńskiego) Mikołaj Bura wyświetl
317 7796 2017-06-04 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-02
Turniej piątkowy (5) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
318 7795 2017-06-04 R: 2017-06-02
Z: 2017-06-03
IX OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
319 7794 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C i D (Gimnazja i Szkoły PonadGimnazjalne) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
320 7793 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3) FINAŁ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
321 7792 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6) FINAŁ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
322 7791 2017-06-01 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
IV SZACHOWA MAJÓWKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY r. 2008 i młodsi Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
323 7790 2017-06-01 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Turniej Szachów Błyskawicznych z okazji Dni Lubartowa (Start 12:00) (FIDE) ul. Rynek II/ Plac przed Ratuszem Piotr Opolski wyświetl
324 7789 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa B Warszawa, ul. Koszykowa24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
325 7788 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa A Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
326 7787 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa C Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
327 7786 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa mistrzowska Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
328 7785 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga województwo śląskie Krzysztof Orzechowski wyświetl
329 7784 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-10 Warszawa Domaniewska 37A Rusłan Antoniewski wyświetl
330 7783 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-10 Warszawa ul. Domaniewska 37A Rusłan Antoniewski wyświetl
331 7782 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej B Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
332 7781 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Ekstraliga Śląska Silesia FA Bogdan Obrochta wyświetl
333 7780 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 4 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
334 7779 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
Sienkiewiczowski Turniej Szachowy Szkoła Podstawowa w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7 FA Katarzyna Walenciak wyświetl
335 7778 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18 Wasilków Leszek Zega wyświetl
336 7777 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14 Wasilków Leszek Zega wyświetl
337 7776 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12 Wasilków Leszek Zega wyświetl
338 7775 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10 Wasilków Leszek Zega wyświetl
339 7774 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08 Wasilków Leszek Zega wyświetl
340 7773 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18 Wasilków Leszek Zega wyświetl
341 7772 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16 Wasilków Leszek Zega wyświetl
342 7771 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14 Wasilków Leszek Zega wyświetl
343 7770 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12 Wasilków Leszek Zega wyświetl
344 7769 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10 Wasilków Leszek Zega wyświetl
345 7768 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej A Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
346 7767 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08 Wasilków Leszek Zega wyświetl
347 7766 2017-05-28 R: 2016-11-20
Z: 2017-04-09
IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A 2016/2017 POZNAŃ Paweł Staniszewski wyświetl
348 7765 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-14 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
349 7764 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
350 7763 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach - do lat 13 ZSS Sokołów Podlaski Bosko 1 (wjazd od ul. Sadowej) Józef Flaziński wyświetl
351 7762 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
352 7761 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
353 7760 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
VI Memoriał Szachowy św. Jana Pawła II Gimnazjum w Gąbinie przy al. Jana Pawła II nr 16 Paweł Flak wyświetl
354 7758 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa Open - turniej otwarty Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
355 7757 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa C (r. 2007 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
356 7756 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa B (r. 2005 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
357 7755 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa A (r. 2003 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
358 7754 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Mistrzostwa Zespołu Szkół Nr76 w Szachach Szybkich Zespół Szkół Nr76 January Jedynak wyświetl
359 7753 2017-05-27 R: 2017-04-22
Z: 2017-05-21
III Liga Juniorów - 2017r - Małopolska Zabierzów, Kraków Busines Park Czesław Markiewicz wyświetl
360 7752 2017-05-27 R: 2017-05-10
Z: 2017-05-24
Maraton Szachowy 3 Maja RKSG RADOMIG, Radom, ul. Domagalskiego 13 A Marek Niedźwiecki wyświetl
361 7751 2017-05-27 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-26
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr790 - Grupa:B Wadowice Adam Madej wyświetl
362 7750 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - maj 2017 Kraków Jacek Wolak wyświetl
363 7749 2017-05-27 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-16
Turniej majowy KS Wesoła SealArt Adrianna Staniszewska wyświetl
364 7748 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 12 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
365 7747 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 10 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
366 7746 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 18 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
367 7745 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 16 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
368 7744 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 14 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
369 7743 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 12 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
370 7742 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 10 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
371 7741 2017-05-25 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-21
Szachy w Harmonijce. V Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK Toruń Adam Pituła wyświetl
372 7740 2017-05-25 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
Otwarty Puchar Akademii Gambit Bialystok Łukasz Suchowierski
373 7739 2017-05-25 R: 2017-05-22
Z: 2017-05-22
Szybkie w Hetmanie 3_2017 - do zdobycia V lub IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
374 7738 2017-05-25 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-12
Mistrzostwa Koła Szachowego przy Klubie 'Trójka' w Siedlcach Klub 'Trójka' w Siedlcach Zdzisław Stefanoff wyświetl
375 7737 2017-05-22 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 25-LECIA ŻARSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO grupa A Żary Tomasz Sowa wyświetl
376 7736 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (FIDE RAPID) Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
377 7735 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrz. Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec Jun. 01-05 Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
378 7734 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrzostwa Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec - OPEN Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
379 7733 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
380 7732 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
II Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin, al. Piłsudskiego 22, godz.16,50 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
381 7731 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-05
VIII GRAND PRIX - turniej nr 5. Grupa A - OPEN Kompleks Świętokrzyska Polana - Kielce-Zagnańsk/Chrusty Tomasz Stefaniak (FA) wyświetl
382 7730 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-02
Mistrzostwa Województwa Juniorów Łódź Andrzej Miętkiewicz wyświetl
383 7729 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (Open) Gorlice Piotr Kretowicz wyświetl
384 7728 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
VII Memorial Marka Mokwy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Gałkowski wyświetl
385 7726 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa) Warszawa, Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
386 7725 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa E (r. 2010 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
387 7724 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa D (r. 2009 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
388 7723 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr A. Roztoka Remiza OSP Stanisław Gamoń wyświetl
389 7722 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr B. Roztoka OSP. Stanisław Gamoń wyświetl
390 7721 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-21
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Wiosna 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
391 7720 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową WSA, ul. Studencka 19 Robert Michalak wyświetl
392 7719 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-07
Turniej dla nauczycieli, kurs II edycja Brok Brok Adam Haraziński
393 7718 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
I Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego dla dzieci pod Patronatem Wójta S. Prusika LELIS T.Nalewajk wyświetl
394 7717 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "B" Bakałarzewo - SP Mikołaj Bura wyświetl
395 7716 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "A" Bakałarzewo - SP Mikołaj Bura wyświetl
396 7715 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Drugi Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - Junior OPEN (FIDE) SP 29 Leonardo, Miałki Szlak 74, Gdańsk Anna Mrozińska wyświetl
397 7714 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Wojciech Różycki wyświetl
398 7713 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) Dariusz Różycki wyświetl
399 7712 2017-05-20 R: 2017-05-17
Z: 2017-05-17
III Turniej o Puchar Uznania w Hetmanie - I cykl 2017 (V i IV kat.) do zdobycia Al. Niepodległości 141a, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
400 7711 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA A+B (NA V i IV KATEGORIĘ) ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła MBKP January Jedynak wyświetl
401 7710 2017-05-20 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-08
Ogolnopolski Turniej Niewidomych i Slabowidzacych Chlopy IA Agnieszka Brustman wyświetl
402 7709 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA C+D (III/II kategoria) ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
403 7708 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. D Kraków Jacek Wolak wyświetl
404 7707 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. E Kraków Jacek Wolak wyświetl
405 7706 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ SZACHOWYCH ORŁÓW do lat 12<br>OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIORÓW - do FIDE Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
406 7705 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
407 7704 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
408 7703 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Turniej szachowy dla dzieci do 12 lat z okazji 226 rocznicy Konstytucji 3 Maja Ostrołęka I LO T.Nalewajk wyświetl
409 7702 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Szachowa Majówka - Grupa OPEN Gdynia- Chwarzno Anna Mrozińska wyświetl
410 7701 2017-05-20 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-07
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POLANIKA - Chrusty k. Zagnańska FA Tomasz Stefaniak wyświetl
411 7700 2017-05-20 R: 2016-09-17
Z: 2017-05-07
III Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017 Dolny Śląsk IA Rafał Siwik wyświetl
412 7699 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. FIDE Kraków Jacek Wolak wyświetl
413 7698 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. B Kraków Jacek Wolak wyświetl
414 7697 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A Kraków Jacek Wolak wyświetl
415 7696 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
416 7695 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Majowy Turniej Szachowy w I LO w Ostrołęce Ostrołęka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ T.Nalewajk wyświetl
417 7694 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa B Poznan Maciej Cybulski wyświetl
418 7693 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa C Poznan Maciej Cybulski wyświetl
419 7692 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - B Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
420 7691 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
421 7690 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Kraków Jarosław Pietaraszewski wyświetl
422 7689 2017-05-14 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 3 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
423 7688 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open A do lat 11 Bytom Martin Surman wyświetl
424 7687 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open B do lat 8 Bytom Martin Surman wyświetl
425 7686 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy Bialystok Łukasz Suchowierski
426 7685 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa B Kraków IA Andrzej Irlik wyświetl
427 7684 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa A Kraków IA Andrzej Irlik wyświetl
428 7683 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 - GRUPA A Międzyzdroje Waldemar Gałażewski wyświetl
429 7682 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B Międzyzdroje GW wyświetl
430 7681 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 4 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
431 7680 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej o puchar Dyrekcji PLiGSN w Wałbrzychu Prywaten Liceum i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu Paweł Kowalczyk wyświetl
432 7679 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
XII Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN C ur.2008 i młodsi TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
433 7678 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa A Poznan Maciej Cybulski wyświetl
434 7677 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na III kategorię w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
435 7676 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na II kategorię w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewgłości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
436 7675 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 15 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
437 7674 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 11 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
438 7673 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 8 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
439 7672 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
440 7671 2017-05-14 R: 2017-05-11
Z: 2017-05-11
XXX Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach Wolsztyn Maciej Cybulski
441 7670 2017-05-14 R: 2017-05-04
Z: 2017-05-11
Turniej wiosenny kołowy SP321, Szadkowskiego 3 Jacek Marks wyświetl
442 7669 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
443 7668 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
444 7667 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia konstytucji 3 Maja WSA w Łomży, ul. Studencka 19 Robert Michalak wyświetl
445 7666 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
XLVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Gniezno Magdalena Judek wyświetl
446 7665 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom MDK nr1 Bytom ul. Powstańców Warszawskich 12 Roman Kaula wyświetl
447 7664 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Mistrzostwa KPZSzach Oldbojów 2017 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
448 7663 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z IV kategorią Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
449 7662 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Chłopcy Białystok Leszek Zega wyświetl
450 7661 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z III kategorią Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
451 7660 2017-06-09 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700 Hotel Manor w Olsztynie ul.Kanarkowa 47 Bogdan Jeżak wyświetl
452 7659 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1800-1900 Hotel Manor w Olsztynie, ul.Kanarkowa 47 Bogdan Jeżak wyświetl
453 7658 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-05
Turniej piątkowy (4) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
454 7657 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja Żarów Marcin Korzekwa wyświetl
455 7656 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej w Zaklikowie 2017 dla zawodników z V kategorią i IV kobiecą Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
456 7655 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawod. bez kategorii szach. Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
457 7654 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN Rapid Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
458 7653 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa B TYCHY IA Jacek Matlak wyświetl
459 7652 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa A TYCHY IA Jacek Matlak wyświetl
460 7651 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych Regionu Radomskiego w Szachach Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, ul. 25 Czerwca 68 Marek Niedźwiecki wyświetl
461 7650 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
XX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁODYGOWICE ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
462 7648 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
Majówka przy Szachownicy Wrocław, Henryka Pobożnego 3<br/> Damian Daniel wyświetl
463 7647 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
464 7646 2017-05-14 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
465 7645 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W NIDZICY Nidzica Zespół Szkół nr 2 ul. Karola Barke 3 Andrzej Gula wyświetl
466 7644 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
467 7643 2017-05-14 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK -2017 Suwałki ul. Kościuszki 71 CENTRUM TRÓJKI Mikołaj Bura wyświetl
468 7642 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
Grzybowickie Spotkania 2017<Br> OPEN Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
469 7641 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku Piotr Chilkiewicz wyświetl
470 7640 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I GRAND PRIX OSTROŁĘKI w SZACHACH DLA DZIECI DO 12 LAT PATRONAT JERZY GRABOWSKI Ostrołęka, PENSJONAT WIOLETTA ul.Rolna 31 Tadeusz Nalewajk wyświetl
471 7639 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
XX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2017 Krynica Zdrój IA Andrzej Filipowicz wyświetl
472 7638 2017-05-01 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targowek - open FIDE Warszawa FA Ryszard Królikowski
473 7637 2017-05-01 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
474 7636 2017-05-01 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-30
Grzybowickie Spotkania 2017 od 8 do lat 14 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
475 7635 2017-05-01 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - turniej nr 4 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
476 7634 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy<Br>Stowarzyszenia Fianchetto Krynica Zdrój, Ośrodek "Damis", ul. Pułaskiego 71/1 NA Janusz Wieczorek wyświetl
477 7633 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
Wielkopolska III Liga Juniorów Licheń Stary Krzysztof Szadkowski wyświetl
478 7632 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyżej) Chrusty / Zagnańsk FA Tomasz Stefaniak wyświetl
479 7631 2017-04-29 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-03
IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 4 (FIDE) Kraków Jarosław Pietraszewski wyświetl
480 7630 2017-04-29 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
I Strzelecki Turniej Szachów Błyskawicznych - Wiosna 2017 Dom Kultury w Strzelcach Opolskich Marcin Taboła wyświetl
481 7629 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
<b>Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN Galeria ECHO Kielce Tomasz Stefaniak wyświetl
482 7628 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
"Wars i Sawa grają w szachy" - turniej nauczycieli Szkoła Podstawowa nr 261 im. S. Kostki Potockiego w Warszawie Piotr Opolski wyświetl
483 7627 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
II Szwajcar z normą na I kategorię szachową Nadleśnictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzisław Pelowski wyświetl
484 7626 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
V Turniej Szachowy o Puchar Wdy Nadleśnictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzisław Pelowski wyświetl
485 7625 2017-04-29 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.04.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
486 7624 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.04.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
487 7623 2017-04-29 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
Grand Prix Polonii Wrocław 31.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
488 7622 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy(kl. 4 - 6) Zespoł Szkół nr 126 January Jedynak wyświetl
489 7621 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (kl. 1-3) ZESPÓŁ SZKOŁ nr 126 Warszawa January Jedynak wyświetl
490 7620 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (GIMNAZJUM) Zespoł Szkół nr 126 January Jedynak wyświetl
491 7619 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Wars i Sawa grają w szachy - turniej grupy D Warszawa, Wilanowska 26 IA Tomasz Delega wyświetl
492 7618 2017-04-29 R: 2017-03-28
Z: 2017-04-25
Mistrzostwa Osiedlowego Klubu Kwadrat Grupa B Klub Kwadrat, Radom, ul. Grzybowska 16 Marek Niedźwiecki wyświetl
493 7617 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej dla nauczycieli "Wars i Sawa grają w szachy" 4 edycja gr.2 Warszawa Adam Haraziński wyświetl
494 7616 2017-04-29 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Zielony Mat 2017 Dom Harcerza w Zielonej Górze, ul. Dzika 6 FA Marek Matlak wyświetl
495 7615 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
496 7614 2017-04-25 R: 2017-02-04
Z: 2017-04-22
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2017 Rzeszów Roman Wąsik wyświetl
497 7613 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
GP BLITZ - V 2017 ODK Zatorze, ul. Szeligowskiego 1, 62-510 Konin Tomasz Pilarski wyświetl
498 7612 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa B Jun. ur. 1999-2004 Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
499 7611 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa A Seniorzy Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
500 7610 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr.A I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Jan Zapała wyświetl
501 7609 2017-04-25 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
502 7608 2017-04-25 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych do lat 9 SP 143, W-wa, Al.Stanów Zjednoczonych 27 Małgorzata Kaczorowska wyświetl
503 7607 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Nauczyciele Wars i Sawa grają w szachy IV edycja grupa 3 Warszawa Magdalena Judek wyświetl
504 7606 2017-04-25 R: 2017-02-02
Z: 2017-04-06
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie i normy centralne Świetlica Dzielnicowa Zabrze - Grzybowice ul : Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
505 7605 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
506 7604 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
TURNIEJ KLUBOWY W SKOCZKU - TURNIEJ ZAMKNIĘTY Rozpoczynamy w sobotę o 9.00 MOSIR Czerwionka-Leszczyny Michał Cichoń wyświetl
507 7603 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 7 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
508 7602 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 8 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
509 7601 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - dziewczęta do 8 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
510 7599 2017-04-27 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla początkujących bez ograniczeń wieku Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
511 7598 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-23
Turniej WKSz-1938 18th Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
512 7597 2017-04-25 R: 2017-04-19
Z: 2017-04-23
XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
513 7596 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide) Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
514 7595 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
515 7594 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV, III i II kat. kob.) Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
516 7593 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wyświetl
517 7592 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
518 7591 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i młodszych Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
519 7590 2017-04-25 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-20
XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
520 7589 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
521 7588 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego Śląska dziewcząt do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.Góralska 5 Wrocław Michał Dzikowski wyświetl
522 7587 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego Śląska chłopców do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.Góralska 5 Wrocław Michał Dzikowski wyświetl
523 7586 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-21
Turniej piątkowy (3) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
524 7585 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - kwiecień 2017 Kraków Jacek Wolak wyświetl
525 7584 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej Czeremcha Józef Flaziński wyświetl
526 7583 2017-04-19 R: 2016-11-06
Z: 2017-04-09
IV Wielkopolska Liga Seniorów B Wielkopolska Marcin Orzechowski wyświetl
527 7582 2017-04-19 R: 2017-01-20
Z: 2017-03-31
XII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP 1 ZIELONA GÓRA SP 1 Zielona Góra ul Wyszyńskiego 17. Zdzisław Krzysztofiak wyświetl
528 7581 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU open FIDE NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI Irlik Andrzej wyświetl
529 7580 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat. NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI Irlik Andrzej wyświetl
530 7579 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
531 7578 2017-04-19 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-14
Na II kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW - Warszawa, Al. Niepodległości 141, lok.607A Paweł Gierech wyświetl
532 7577 2017-04-19 R: 2016-10-10
Z: 2017-04-09
Wielkopolska III Liga Seniorów Wielkopolska Maciej Sroczyński wyświetl
533 7576 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B (kategoria V i bez kateg) Warszawa Domaniewska 37 A Rusłan Antoniewski wyświetl
534 7575 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
535 7574 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
536 7573 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
537 7572 2017-04-13 R: 2017-01-25
Z: 2017-04-12
Kołówka na 1800 Z.S.P. im. Ks.J.Twardowskiego w Chylicach Dariusz Różycki wyświetl
538 7571 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
539 7570 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42 Marek Dackiewicz wyświetl
540 7569 2017-04-12 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
541 7568 2017-04-21 R: 2017-02-06
Z: 2017-03-20
Mistrzostwo Zimy - Malbork 2017 Malbork Ratusz Stare Miasto 13 Roman Sobczyński wyświetl
542 7567 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
543 7566 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach Kazimierz Łaszewski wyświetl
544 7565 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta Gminy BPiCAK w Dusznikach, ul. Jana Pawła II 8 Robert Goździewicz wyświetl
545 7564 2017-04-12 R: 2017-01-12
Z: 2017-04-03
Turniej Klasyfikacyjny GZSN "START" Gorzów Wielkopolski Maciej Skocz wyświetl
546 7563 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2017 Nowa Bystrzyca Artur Adamek wyświetl
547 7562 2017-04-13 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego Pensjonat Dwór Szlachecki "OSTOJA", Biedaczów IA Olexandr Prohorov wyświetl
548 7561 2017-04-11 R: 2017-02-28
Z: 2017-03-30
Mistrzostwa Towarzystwa Szachowego "Skoczek" 2017 Sędziszów Małopolski Robert Stefański
549 7560 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Wilanowski Turniej Uczniów Szkół Podstawowych Z.S.P. nr 3 w Warszawie ul.Przyczółkowa 27 Dariusz Różycki wyświetl
550 7559 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga Morąg Andrzej Gula wyświetl
551 7558 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14 Drzonków IA Rafał Siwik wyświetl
552 7557 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Dziewczeta do lat 12 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
553 7556 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Chlopcy do lat 14 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
554 7555 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chlopcy do lat 12 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
555 7554 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A Dom Kultury w Starym Bielsku Paździora Michał wyświetl
556 7553 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B Dom Kultury w Starym Bielsku Paździora Michał wyświetl
557 7552 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
558 7551 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE ZDZ Ciechanów Marian Rutkowski wyświetl
559 7550 2017-04-12 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-09
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH USTROŃ-JASZOWIEC IA Jacek Matlak wyświetl
560 7549 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
561 7548 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi"do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
562 7547 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
III ROZGRYWKI O V i IV KATEGORIĘ W WIEŻY WAWER ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła MBKP January Jedynak wyświetl
563 7546 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
564 7544 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-03-31
Turniej klasyfikacyjny na IV Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
565 7543 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na "małą" I kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, AL. Niepodległości 141, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
566 7542 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-04-06
Turniej klasyfikacyjny ASU 2017 Sokółka Józef Bochenko wyświetl
567 7541 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wyświetl
568 7540 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-03-23
Na III kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141, lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
569 7539 2017-04-06 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 15 lat Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
570 7538 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
XVII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE RAPID) Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
571 7537 2017-04-06 R: 2016-03-19
Z: 2016-03-20
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika Wojciech Babijczuk wyświetl
572 7536 2017-04-06 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E Elektroniczne Zakłady Naukowe Wojciech Babijczuk wyświetl
573 7535 2017-04-12 R: 2017-03-13
Z: 2017-04-03
TURNIEJ SZACHOWY S.P. BAKAŁARZEWO SP Bakałarzewo Mikołaj Bura wyświetl
574 7534 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech Różycki wyświetl
575 7533 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-2005 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
576 7532 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa A Seniorzy Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
577 7531 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
578 7530 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR B Sala Widowiskowa Urzędu Gminy w Kłaju Kamil Baryczka wyświetl
579 7529 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR A Sala Widowiskowa Urzędu Gminy w Kłaju Kamil Baryczka wyświetl
580 7528 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Barczewie, ul. Słowackiego 5 Paweł Orłowski wyświetl
581 7527 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (C17) Poznań Andrzej Ciesiński wyświetl
582 7525 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
583 7524 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
584 7523 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
585 7522 2017-04-04 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
" IV Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR" Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wyświetl
586 7521 2017-04-04 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-31
Turniej piątkowy (2) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
587 7520 2017-04-06 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 1-3 SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 w Warszawie Magdalena Judek wyświetl
588 7519 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 4-6 SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 w Warszawie Magdalena Judek wyświetl
589 7518 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I Pułtusk Marian Rutkowski wyświetl
590 7517 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 3 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
591 7516 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017 Warszawa ul. Książęca 4 Centrum Giełdowe IA Agnieszka Brustman wyświetl
592 7515 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 6A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
593 7514 2017-04-04 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-30
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
594 7513 2017-04-04 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
595 7512 2017-04-04 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-29
Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
596 7511 2017-03-29 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-26
DMR KPZSzach - Sezon 2016/2017 Województwo Kujawsko-Pomorskie Paweł Jaroch
597 7510 2017-03-28 R: 2016-12-09
Z: 2017-03-07
Turniej KLASYFIKACYJNY w Hetmanie ODK ZATORZE Tomasz Pilarski wyświetl
598 7509 2017-03-29 R: 2017-03-07
Z: 2017-03-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SP JELENIEWO-2017 Jeleniewo Mikołaj Bura wyświetl
599 7508 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - turniej o V i IV kategorie. Grupa dla dzieci bez kategorii Łódź, Niciarniana 1/3 Rafał Kowalczyk wyświetl
600 7507 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - Ranking 1100 - 1400 oraz dorośli bez kategorii Łódź, Niciarniana 1/3 Rafał Kowalczyk wyświetl
601 7505 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XVII Memorial Szachowy Danuty Widuch Tczew ul. Saperska 12 Lech Gałkowski wyświetl
602 7504 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXIII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wyświetl
603 7503 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Wągrowiec IA Witalis Sapis
604 7502 2017-03-27 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3- OPEN Samorządowe Centrum Kultury w Morawicy ul. Spacerowa 7 Duliński Stanisław wyświetl
605 7501 2017-03-27 R: 2017-03-27
Z: 2017-03-27
Szybkie w Hetmanie 1_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
606 7500 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Szachowa Sobota - Open Gorzów Wielkopolski Radosław Świderski wyświetl
607 7499 2017-03-27 R: 2017-02-05
Z: 2017-03-26
DMP - III liga Śląska Seniorów województwo śląskie NA Hieronim Halamus wyświetl
608 7498 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
Puchar Prezydenta Świętochłowic dla dzieci i młodzieży z okazj 70-lecia Miasta Wieża KWK Polska 41-600 Świętochłowice ul:Wojska Polskiego 16 Bernard Sowa wyświetl
609 7497 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 14 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
610 7496 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 8 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
611 7495 2017-03-27 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.03.2017 KSz Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38 Marta Wolska wyświetl
612 7494 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 10 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
613 7493 2017-03-27 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-17
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
614 7492 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 3.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
615 7491 2017-03-27 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
616 7490 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN WROCŁAW XIV LO UL. BRUCKNERA 10 KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
617 7489 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka Białystok Leszek Zega wyświetl
618 7488 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. IV-VI Warszawa Michał Bartel wyświetl
619 7487 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. I-III Warszawa Michał Bartel wyświetl
620 7486 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego Orzysz Hala Widowiskowo-Sportowa Andrzej Gula wyświetl
621 7485 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
IV liga juniorów 2017 - Małopolska Zabierzów Jacek Wolak wyświetl
622 7484 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Turniej klasyfikacyjny na III i II (I kobiecą) kategorię Otwock ul. Żeromskiego 235 Marcin Dobrowolski wyświetl
623 7483 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Mini-ELO Suwałki 2017 (1) Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
624 7482 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa C - początkująca bez kateg. szachowej Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
625 7481 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa B - ranking 1100 - 1400 Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
626 7480 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A - ranking od 1600 i powyżej Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
627 7479 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
III Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP6 Warszawa Monika Herman wyświetl
628 7478 2017-03-25 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
629 7477 2017-03-25 R: 2017-02-03
Z: 2017-03-03
III Obornicki Turniej imieniem Roberta Fischera Oborniki Maciej Cybulski
630 7476 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa A Poznan Maciej Cybulski
631 7475 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa B Poznan Maciej Cybulski
632 7474 2017-03-25 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-24
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr786 (z normą na 2 kategorię szachową) Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wyświetl
633 7473 2017-03-25 R: 2017-03-21
Z: 2017-03-21
XXIII Memorial pamieci Stanislawa Skowronskiego Poznan Maciej Cybulski
634 7472 2017-03-25 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix KKSz 2016-2017 - turniej 5 Kraków Jacek Wolak wyświetl
635 7471 2017-03-25 R: 2017-01-13
Z: 2017-03-24
179th YMCA Winter 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
636 7470 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa C (OPEN FIDE) Poznan Maciej Cybulski wyświetl
637 7469 2017-03-25 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
IV Ogolnopolski Turniej Szachowy Pamieci Zolnierzy Wykletych Gniezno Maciej Cybulski wyświetl
638 7468 2017-03-25 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-23
180th YMCA Winter 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
639 7467 2017-03-25 R: 2017-01-11
Z: 2017-03-22
181st YMCA Winter 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
640 7466 2017-03-25 R: 2017-01-10
Z: 2017-03-21
182nd YMCA Winter 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
641 7465 2017-03-25 R: 2017-01-09
Z: 2017-04-10
VII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141a, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
642 7464 2017-03-25 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny Kakolewnica IA - Zbigniew Pyda wyświetl
643 7463 2017-03-25 R: 2017-01-31
Z: 2017-03-21
Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2017 rok Grupa B Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
644 7462 2017-03-20 R: 2017-03-08
Z: 2017-03-18
XXI Turniej Szachowy BOGUSZOWICE - 2017 GIMNAZJUM NR 5, Boguszowice, ul. Żurawia 8 Maciej Janiszewski wyświetl
645 7461 2017-03-20 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-17
Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorię - Grupa A (1600+) Jelenia Góra Stanisław Zygarowicz wyświetl
646 7460 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
647 7459 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 1999-2003r. Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
648 7458 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
649 7457 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Jarosław Pietraszewski wyświetl
650 7456 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wyświetl
651 7455 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN C ur.2008 i młodsi Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wyświetl
652 7454 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
'II Turniej Szachowy z cyklu Pierwsze szlify-Turniej klasyfikacyjny na V i IV' Cieszyn Łukasz Foltyn wyświetl
653 7453 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
654 7452 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
MINI ELO - IV TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
655 7451 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat10 (r.2007,2008) Czerwionka, ul. Wolności 2a IA Łukasz Brożek wyświetl
656 7450 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. B Przemków Artur Adamek wyświetl
657 7449 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 8 (r.2009 i mł) Czerwionka, ul. Wolności 2a IA Łukasz Brożek wyświetl
658 7448 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. C Przemków Artur Adamek wyświetl
659 7447 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. E Kraków Jacek Wolak wyświetl
660 7446 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D1 Kraków Jacek Wolak wyświetl
661 7445 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Orły Pleszew Mistrz "Marzec" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
662 7444 2017-03-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-03-17
Mecz scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - LogIN Skierniewice Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
663 7443 2017-03-20 R: 2017-03-14
Z: 2017-03-15
I Wiosenny Turniej Szachowy SP1 Wadowice Adam Madej wyświetl
664 7442 2017-03-20 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-17
Turniej piątkowy Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
665 7441 2017-03-20 R: 2017-03-06
Z: 2017-03-15
Eliminacje X Mistrzostw UKS Pionier 2017 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Orzechowski wyświetl
666 7440 2017-03-20 R: 2017-03-15
Z: 2017-03-16
Filia 15.03.2017 SP 321 ul. Szadkowskiego 3 Jacek Marks wyświetl
667 7439 2017-03-20 R: 2017-01-19
Z: 2017-03-13
Turniej zimowy 2017 KS LogIN Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
668 7438 2017-03-20 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-06
Zamknięty kołowy turniej szachowy ZS1 Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
669 7437 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A Oława Łukasz Kłykow wyświetl
670 7436 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
VI Turniej Szachowy O GDAŃSKĄ KORONĘ - 1600-1700 Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
671 7435 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
II ROZGRYWKI O KATEGORIE W WIEŻY WAWER (V/IV kat.) ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła January Jedynak wyświetl
672 7434 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w Łódzkim Planetarium - Grupa B1 i B2 Centrum Zajęć Pozaszkolnych - Planetarium ul. Pomorska 16a w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
673 7433 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w Łódzkim Planetarium grupa A1 i A2 - BK Planetarium ul. Pomorska 16a w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
674 7432 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B Kraków Jacek Wolak wyświetl
675 7431 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. S Kraków Jacek Wolak wyświetl
676 7430 2017-03-20 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Turniej Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Ostrołece dla dzieci do 13 lat Ostrołęka, Gimnazjum Nr 2 im.Danuty Siedzikówny"Inki" ul.Jaracza 5 T.Nalewajk wyświetl
677 7429 2017-03-20 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
678 7428 2017-03-13 R: 2017-03-13
Z: 2017-03-13
IV Turniej Jameson Pub Rzeszow IA Aleksandr Prohorow
679 7427 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży turniej B Niepubliczna SP."Żywioły" Marian Rutkowski wyświetl
680 7426 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży. Niepubliczna SP."Żywioły" Marian Rutkowski wyświetl
681 7425 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
682 7424 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
683 7423 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
684 7422 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.) Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
685 7421 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
686 7420 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi" do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
687 7419 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
688 7418 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
689 7417 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Otwarte Mistrzostwa Łomży Blitz 2017 - FIDE WSA w Łomży, ul. Studencka 19 Michalak Robert wyświetl
690 7416 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 2 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
691 7415 2017-03-13 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa C PSP Nr 17, ul. Wierzbicka 89/93, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
692 7414 2017-03-13 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Szachowe Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa A PSP Nr 17,Radom, ul. Wierzbicka 89/93 Marek Niedźwiecki wyświetl
693 7413 2017-03-10 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych. MZS nr 3 w Wieluniu, ul. Traugutta 38 Waldemar Wolniaczyk wyświetl
694 7412 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej B Nakielski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jarosław Wiśniewski wyświetl
695 7411 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej A Nakielski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jarosław Wiśniewski wyświetl
696 7410 2017-03-10 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-05
IV Liga Wałbrzyska Dolny Śląsk IA Rafał Siwik wyświetl
697 7409 2017-03-10 R: 2016-10-16
Z: 2017-03-05
IV Liga 2016/2017 - okręg wrocławski i podwrocławski Dolny Śląsk Michał Dzikowski wyświetl
698 7408 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) Dariusz Różycki wyświetl
699 7407 2017-03-10 R: 2017-02-13
Z: 2017-03-06
Turniej klasyfikacyjny Łomza, ul. Mickiewicza 6 Wojciech Walewski wyświetl
700 7406 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych B 2007 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
701 7405 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych A 2009 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
702 7404 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
703 7403 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
VII Bialska Liga Szachowa Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
704 7402 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta Karpacz IA Rafał Siwik wyświetl
705 7401 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy Karpacz IA Rafał Siwik wyświetl
706 7400 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 173 Andrzej Koseski wyświetl
707 7399 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Dariusz Różycki wyświetl
708 7398 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
VI Memoriał Janusza Heka Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
709 7397 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Szachowe Początki 2017 Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
710 7396 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych C 2005 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
711 7395 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych D 2003 i mł Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
712 7394 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
I Marcowy RAPID Rzeszów Artur Chowaniec wyświetl
713 7393 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 5A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
714 7392 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 2 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
715 7391 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XXVII Memoriał im. bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach Gimnazjum w Gąbinie przy al. Jana Pawła II nr 16 Paweł Flak wyświetl
716 7390 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
717 7389 2017-03-10 R: 2017-02-26
Z: 2017-02-26
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 1 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
718 7388 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - turniej nr 3 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
719 7387 2017-02-28 R: 2017-01-14
Z: 2017-02-25
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B Włoszakowice Wiesław Janocha wyświetl
720 7386 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
FERIE W OGNISKU PRACY POZASZKOLNEJ W ANDRYCHOWIE ANDRYCHÓW ADAM MADEJ wyświetl
721 7385 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
Ferie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie Anrdrychów MADEJ ADAM wyświetl
722 7384 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O II i III Kategorię w PKS-ie WARSZAWA Białołęka January Jedynak wyświetl
723 7383 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
724 7382 2017-03-10 R: 2017-02-17
Z: 2017-02-17
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
725 7381 2017-03-10 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
726 7380 2017-03-04 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Grand Prix Polonii Wrocław 3.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
727 7379 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-08
OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Staniątki - FIDEgr B NIEPOŁOMICE Stanisław Turecki wyświetl
728 7378 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
Otwarte Mistrzostwa Woj. KP w Szachach Błyskawicznych - Turniej indywidualny Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie Jarosław Wiśniewski wyświetl
729 7377 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B Karpacz Waldemar Gałażewski wyświetl
730 7376 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A Karpacz Waldemar Gałażewski wyświetl
731 7375 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-23
Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju "Karkonosze 2017" KARPACZ "Nowa Królowa Karkonoszy" Aleksander Czerwoński wyświetl
732 7374 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2017 - Grupa A Open Wysoka k/Łańcuta Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
733 7373 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-07 Wysoka k/Łańcuta Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
734 7372 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M. Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi" (FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
735 7371 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Turniej na III i II kategorię szachową WSA w Łomży ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wyświetl
736 7370 2017-02-27 R: 2017-02-02
Z: 2017-02-02
OPEN FIDE - Blitz Suwalki Paweł Jaroch
737 7369 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Aleje Jerozolimskie 49 FA Ryszard Królikowski wyświetl
738 7368 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Zielonkowskie Matowanie Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
739 7367 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
740 7366 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
741 7365 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 Karniewo Marian Rutkowski wyświetl
742 7364 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 -B Karniewo Marian Rutkowski wyświetl
743 7363 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
I Turniej Fide (do 2199 FIDE i od 1700 PZSzach) Ostróda Andrzej Gula wyświetl
744 7362 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O V i IV Kategorię w PKS-ie WARSZAWA January Jedynak wyświetl
745 7361 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-25
Ferie z Szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
746 7360 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
747 7359 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
748 7358 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Turniej Szachowy do -- IV kat. Roztoka Swietlica OSP. Stanisław Gamoń wyświetl
749 7357 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
750 7356 2017-02-27 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-22
Turniej Klasyfikacyjny Stary Folwark 2017 Stary Fowlark Mikołaj Bura wyświetl
751 7355 2017-02-27 R: 2017-02-20
Z: 2017-02-23
Ferie z szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
752 7354 2017-02-27 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (luty 2017) Kraków Jacek Wolak wyświetl
753 7353 2017-02-27 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-16
Feryjny Turniej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej CENTRUM w Ostrołęce Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce; sala nr 26; godz.:10.00 T.Nalewajk wyświetl
754 7352 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT. Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
755 7351 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017 "Szach Królowi" do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
756 7350 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
757 7349 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
758 7348 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
759 7347 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
760 7346 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Blitz Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
761 7345 2017-02-22 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-20
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
762 7344 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
V Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A St.George Kudowa Zdrój Piotr Kowalak wyświetl
763 7343 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-15
Feryjny Blyskawiczny Turniej Szachowy w Szkole Szachowej Gambit Torun Andrzej Harasimowicz
764 7342 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A Lewin Kłodzki Michał Dzikowski wyświetl
765 7341 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2017 Węgrów Eliza Słupska wyświetl
766 7340 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
767 7339 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600-1700 Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
768 7338 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XVIII Mini-Elo Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
769 7337 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
770 7336 2017-02-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Zima 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
771 7335 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
Orły Pleszew "Mistrz Luty" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
772 7334 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-17
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1400 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
773 7333 2017-02-20 R: 2017-02-14
Z: 2017-02-14
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo do 1200 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
774 7332 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Małe Ciche - grupa OPEN DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche 34 Paweł Rymarowicz wyświetl
775 7331 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Małe Ciche - grupa na V i IV kategorię DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche 34 Paweł Rymarowicz wyświetl
776 7330 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group B Rybnik Hotel Politański Rafał Tymrakiewicz wyświetl
777 7329 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group A Rybnik Hotel Politański Rafał Tymrakiewicz wyświetl
778 7328 2017-02-17 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
Ferie z szachami - turniej 2 Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
779 7327 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Otwarte Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Klasycznych 2017 Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej Aleksander Kędzierski wyświetl
780 7326 2017-02-17 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Gorzycki Festiwal Szachowy 2017 Gorzyce Wielkie Magdalena Judek wyświetl
781 7325 2017-02-17 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-13
V Międzyszkolny Turniej Szachowy na kat.V i IV SP 163 Warszawa,ul.Osiecka 28/32 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
782 7324 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Toruń Marek Kubicki wyświetl
783 7323 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400) Toruń Marek Kubicki wyświetl
784 7322 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp. Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
785 7321 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
786 7320 2017-02-14 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
787 7319 2017-02-14 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa A Obra Janusz Kuśnierz wyświetl
788 7318 2017-02-14 R: 2017-01-29
Z: 2017-01-29
Noworoczny Turniej Szachowy do FIDE - OPEN Koszalin Tomasz Kamieniecki wyświetl
789 7317 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa B. MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wyświetl
790 7316 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa A. MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wyświetl
791 7315 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE Uzdowo Andrzej Gula wyświetl
792 7314 2017-02-14 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-09
Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych gr. A+B ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
793 7313 2017-02-14 R: 2017-01-21
Z: 2017-02-12
XIV Międzypowiatowa Liga Szachowa 2017 Żarów Damian Daniel wyświetl
794 7312 2017-02-14 R: 2016-10-16
Z: 2017-02-05
IV Liga Legnicko-Jeleniogórska 2016/17 Dolny Śląsk Artur Adamek wyświetl
795 7311 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017 Zespół Szkół nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
796 7310 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa C Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J.Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
797 7309 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa B Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J, Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
798 7308 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa A Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
799 7307 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na I kategorię szachową - ranking od 1800 Bałucki Ośrodek Kultury ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
800 7306 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na V, IV ,III, i II kat. szach.(rank. do 1600) Bałucki Ośrodek Kultury ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
801 7305 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wyświetl
802 7304 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wyświetl
803 7303 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH Suwałki - SP nr 10 ul. Lityńskiego Mikołaj Bura wyświetl
804 7302 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
805 7301 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Otwarta Liga Mazowiecka 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
806 7300 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
807 7299 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
808 7298 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 1 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
809 7297 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - grupa B Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
810 7296 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
811 7295 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
812 7294 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Gryfiński Turniej na V i IV kategorię szachową GRYFINO Pałacyk pod Lwami Krzysztof Rudnicki wyświetl
813 7293 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 4A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
814 7292 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku Piotr Chilkiewicz wyświetl
815 7291 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - grupa do lat 8 Szkoła Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA Łukasz Brożek wyświetl
816 7290 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - grupa do lat 10 Szkoła Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA Łukasz Brożek wyświetl
817 7289 2017-02-17 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa A od 1600 Laliki IA Łukasz Brożek wyświetl
818 7288 2017-02-14 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa B do 1400 Laliki IA Łukasz Brożek wyświetl
819 7287 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawałowy MDK Grupa D Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
820 7286 2017-02-14 R: 2017-01-26
Z: 2017-02-02
Turniej Karnawałowy MDK grupa C Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
821 7285 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawałowy MDK grupa B MDK Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
822 7284 2017-02-14 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-09
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych OPEN Fide ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C Katarzyna Walenciak wyświetl
823 7283 2017-02-14 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami - turniej nr 1. Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
824 7282 2017-02-14 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa B 1000-1400 PZSzach Suwalki Maciej Cybulski
825 7281 2017-02-14 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w szachach P'30 grupa B turniej 2 ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
826 7280 2017-02-08 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa A do ELO 1599 Suwalki Paweł Jaroch wyświetl
827 7279 2017-02-08 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych B bez kategorii ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
828 7278 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej B Dzieci do lat 12 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
829 7277 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej A Juniorów do lat 18 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
830 7276 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr B - Juniorzy ur. 2000-2005 Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
831 7275 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr A - Seniorzy ur. 1999 i starsi Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
832 7274 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
833 7273 2017-02-07 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych A - rank. PZSZach do 1400 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8 C Katarzyna Walenciak wyświetl
834 7272 2017-02-07 R: 2016-12-08
Z: 2017-02-02
Na I kategorię w Hetmanie KLub DGW, Al. Niepodległości 141, sala 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
835 7271 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
836 7270 2017-02-17 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank 1600 i niższym TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (HalaTreningowa) Sekcja Strzelecka Dariusz Mikrut wyświetl
837 7269 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A FIDE 2200 TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (Hala Treningowa) Sekcja Strzelecka Jarosław Pietraszewski wyświetl
838 7268 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy C ur.2008 i młodsi TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (Hala Główna) Sala Konferencyjna Dariusz Mikrut wyświetl
839 7267 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa C Sokółka Leszek Zega wyświetl
840 7266 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B Sokółka Leszek Zega wyświetl
841 7265 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa A Sokółka Leszek Zega wyświetl
842 7264 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa A Kościelec Krzysztof Szadkowski wyświetl
843 7263 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
844 7262 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej dla dzieci o Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na V i IV kat.) MDK Wolomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
845 7261 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej F o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
846 7260 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich do lat 10 Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
847 7259 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
848 7258 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
849 7257 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. oraz I kat. kobiecą) MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
850 7256 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.) Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
851 7255 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
852 7254 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
853 7253 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
854 7252 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Turniej na V i IV kat o puchar MDK Wołomin MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
855 7251 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa B Olsztyn ZSB ul. Żołnierska 15 Andrzej Gula wyświetl
856 7250 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Open A Olsztyn ZSB ul. Żołnierska 15 Andrzej Gula wyświetl
857 7249 2017-02-07 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Turniej szachow blyskawicznych przy Ogolnopolskich Mistrzostwach gminy Koscielec Kościelec Krzysztof Szadkowski wyświetl
858 7248 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 1 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
859 7247 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2017" Bakałarzewo Mikołaj Bura wyświetl
860 7246 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
861 7245 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
862 7243 2017-01-31 R: 2017-01-03
Z: 2017-01-03
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GORA 03.01.2017 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GORA FA Stefan Hałubek wyświetl
863 7242 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
IV liga Malopolska (FIDE) Tarnów, ul. Mościckiego 12 Czesław Markiewicz wyświetl
864 7241 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa B Bogatynia Waldemar Gałażewski wyświetl
865 7240 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A Bogatynia Waldemar Gałażewski wyświetl
866 7239 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
V Turniej Noworoczny Rzeszów Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
867 7238 2017-01-31 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE Jastrzębia Góra, Dom Wczasowy VIS, ul. Królewska 5 Anna Mrozińska wyświetl
868 7237 2017-01-31 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
V SZACHOWI GIGANCI -TURNIEJ OPEN FIDE 21-22.01.2017 POZNAŃ POZNAŃ ZESPOŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU ul.Przełajowa 4 Paweł Staniszewski wyświetl
869 7236 2017-01-31 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-23
Mistrzostwa Klubowe Juniorów Młodszych - FERIE 2017 Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie Kazimierz Kozubal wyświetl
870 7235 2017-01-31 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2017 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE) Chodel IA - Zbigniew Pyda wyświetl
871 7233 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
Sobota przy Szachownicy Gorzów Wlkp., ul.Chrobrego 28 Radosław Świderski wyświetl
872 7232 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
873 7231 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
874 7230 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
875 7229 2017-01-31 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt Dom Kultury "Świt" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wyświetl
876 7228 2017-01-30 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Hello 2017 z arcymistrzynią Jolantą Zawadzką Zabrze, ul. K. Brodzińskiego 4 FA Tomasz Ptaszyński wyświetl
877 7227 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO 1300-2199) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
878 7226 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1299 i/lub PZSzach od 1400) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
879 7225 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10 Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
880 7224 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 21-22.01.2017, Lublin Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
881 7222 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
882 7221 2017-01-29 R: 2017-01-20
Z: 2017-01-20
Grand Prix Polonii Wrocław 20.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
883 7220 2017-01-29 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Polonii Wrocław - 13.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
884 7219 2017-01-29 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017 Stacja Nowa Gdynia - Zgierz, ul. Sosnowa 1 IA Aleksander Sokólski wyświetl
885 7218 2017-01-29 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-23
IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 1 (FIDE) Kraków Jarosław Pietraszewski wyświetl
886 7217 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
I Grand-Prix TS Wisła (FIDE) - turniej nr 2 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
887 7216 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14 Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
888 7215 2017-01-28 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
889 7214 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
890 7213 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
891 7212 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH TURNIEJ DZIECI POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wyświetl
892 7211 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wyświetl
893 7210 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B SP 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
894 7209 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A SP 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
895 7208 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A Dukla Marian Lorenc wyświetl
896 7207 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
897 7206 2017-01-27 R: 2016-10-25
Z: 2017-01-17
Turniej Mikołajkowy Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
898 7205 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej B MDK Białystok Janusz Taranienko wyświetl
899 7204 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-25
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
900 7203 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-26
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
901 7202 2017-01-27 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej Klasyfikacyjny - Strzelce 2016 Strzelce Opolskie Marcin Taboła
902 7201 2017-01-27 R: 2017-01-26
Z: 2017-01-26
XXVII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
903 7200 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
XXXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
904 7199 2017-01-27 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów 2016/7 - turniej A Kraków Jacek Wolak wyświetl
905 7198 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-25
FERIE Z AGUAFUN - MURZASICHLE Ośrodek wypoczynkowy Leśna Cisza Michał Cichoń wyświetl
906 7197 2017-01-25 R: 2016-10-29
Z: 2017-01-14
Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2016r. Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Imielin Maciej Janiszewski wyświetl
907 7196 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa C Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
908 7195 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa B Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
909 7194 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z Szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa A Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
910 7193 2017-01-25 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
XXVII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
911 7191 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 9 lat Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
912 7190 2017-01-25 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-21
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 OPEN FIDE Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
913 7189 2017-01-25 R: 2016-10-22
Z: 2016-10-22
Otwarty Turniej Szachowy o kategorie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie Górniczej, ul.Krasińskiego 34 Rafael Pierzak wyświetl
914 7188 2017-01-25 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-22
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
915 7187 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej A MDK Białystok Kamila Klimaszewska wyświetl
916 7186 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - Uczniowie Szkół Podstawowych Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Paweł Rymarowicz wyświetl
917 7185 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - GIM i LO Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Paweł Rymarowicz wyświetl
918 7184 2017-01-31 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-22
Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2017 KROSNO Marian Lorenc wyświetl
919 7183 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Feryjny Turniej Szachowy w Bóbrce Zespół Szkół im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce Godzisław Czerwiński wyświetl
920 7181 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Turnieju C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
921 7180 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Orły Pleszew "Mistrz Styczeń" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
922 7179 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Rozgrywki o kategorię w Wieży Wawer ul. Rzeźbiarska 46 (Dom Parafialny - wejście od strony kancelarii) January Jedynak wyświetl
923 7177 2017-01-25 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie Dariusz Różycki wyświetl
924 7176 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Turniej o kategorię V,IV,III w Matczynie Matczyn Zbigniew Fitt wyświetl
925 7175 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
926 7174 2017-01-19 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-19
XIV Feryjny Turniej Szachowy (4 z 4) na kategorię IV,V Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
927 7172 2017-02-13 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-18
Zimowy turniej szachowy dla dzieci i młodzieży P-30 Gliwice Ryszard Nowak wyświetl
928 7171 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie Dariusz Różycki wyświetl
929 7170 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-11 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
930 7169 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-9 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
931 7168 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-13 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
932 7167 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-11 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
933 7166 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
934 7165 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
PORONIN turniej błyskawiczny Poronin, ul. Kośne Hamry Katarzyna Walenciak wyświetl
935 7164 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH CD-15,17 (ur. 2000-2003) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
936 7163 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
937 7162 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
938 7161 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
939 7160 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
940 7159 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
941 7158 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
942 7157 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-7 (ur. 2010 i mł.) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
943 7156 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-7 (ur. 2010 i mł.) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
944 7155 2017-01-19 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
945 7154 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
946 7153 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017 Zespół Szkół nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
947 7152 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
948 7151 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
949 7150 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
950 7149 2017-01-19 R: 2017-01-12
Z: 2017-01-13
IX Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego Zagnańsk Jacek Sieczkowski wyświetl
951 7148 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
952 7147 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
953 7146 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
954 7145 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
955 7144 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa E Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
956 7143 2017-01-19 R: 2016-12-23
Z: 2016-12-23
Wigilia w PKS MAT Białołęka Myśliborska 100 January Jedynak
957 7142 2017-01-19 R: 2016-11-30
Z: 2017-01-11
Kołówka na 1600 rankingu krajowego ZSP Chylice Różycki Dariusz wyświetl
958 7141 2017-01-19 R: 2016-12-18
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wyświetl
959 7140 2017-01-19 R: 2016-12-17
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
960 7139 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
VI Memorial Klaudiusza Mietusa i III Mistrzostwa COMARCH S.A. Kraków, ul. Życzkowskiego 23 Józef Bujak wyświetl
961 7138 2017-01-12 R: 2016-10-20
Z: 2016-12-21
Mistrzostwa Prabut 2016 Prabuty Jan Bożek wyświetl
962 7137 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
IV BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY - FIDE GRUPA A 7-8.01.2017 Poznań Centrum Sportu Politechnika Poznańska ul.Piotrowo 4 Paweł Staniszewski wyświetl
963 7136 2017-01-12 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
Noworoczny Turniej Szachowy FIDE Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
964 7135 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
965 7134 2017-01-09 R: 2016-12-11
Z: 2016-12-11
TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJOWY KAMIENNA GÓRA 2016 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GÓRA FA Stefan Hałubek wyświetl
966 7133 2017-01-09 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
III Mareckie Mini-Elo Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
967 7132 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-08
IV Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
968 7131 2017-01-09 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
Turniej wewnętrzny UKS Lider SP w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
969 7130 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-06
XI Mistrzostwa Klubu UKS HETMAN Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
970 7129 2017-01-09 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-29
Klubowy Turniej Klasyfikacyjny Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie Paweł Więcek
971 7128 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-05
W Hetmanie o II kategorię KLub DGW, AL. Niepodległości 141 lok. 607 A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
972 7127 2017-01-09 R: 2016-11-29
Z: 2016-12-15
Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2016 Tomaszowski Dom Kultury Ryszard Probola wyświetl
973 7126 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-03
Turniej klasyfikacyjny na IV kat. Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
974 7125 2017-05-05 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-31
Turniej Kadry Młodzików Podkarpacia P'59 Czudec Robert Karnasiewicz wyświetl
975 7124 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wyświetl
976 7123 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wyświetl
977 7122 2017-01-04 R: 2017-01-03
Z: 2017-01-03
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GORA 03.01.2017 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GORA FA Stefan Hałubek wyświetl
978 7121 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2016" - Open A (FIDE) Centrum Kultury IA - Zbigniew Pyda wyświetl
979 7120 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 16 lat (FIDE) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
980 7119 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa D Białystok Leszek Zega wyświetl
981 7118 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
982 7117 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
983 7116 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
984 7115 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - OPEN FIDE Rybnik Martin Surman wyświetl
985 7114 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
W Hetmanie w ferie o III kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
986 7113 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
Sylwestrowy Blitz 2016 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
987 7112 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
988 7111 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 30.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
989 7110 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
990 7109 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
991 7108 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
992 7107 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Turniej Sylwestrowy Szkoła Podstawowa nr 2 Jacek Kiciński
993 7106 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - blitz Białystok Leszek Zega wyświetl
994 7105 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej klasyfikacyjny "Ferie świąteczne z szachami" 2016 gr. B Konwiktorska 6 Jan Skurski wyświetl
995 7104 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
996 7103 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
KLASYFIKACYJNY TURNIEJ IMPRESJA GRUPA A do lat 18 Zabrze Park Hutniczy 10 Centrum miasta Restauracja Galeria Impresja Sala Koncertowa Tadeusz Bobecki wyświetl
997 7068 2017-01-12 R: 2016-10-01
Z: 2016-12-18
II Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza Sz.P. w Chylicach im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
998 6758 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-13 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
999 6183 2017-01-11 R: 2016-05-14
Z: 2016-05-15
DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach Chylice Dariusz Różycki wyświetl
1000 5313 2017-01-28 R: 2015-09-18
Z: 2015-09-27
Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2015 Włocławek, klub Stara Remiza Paweł Grochowalski wyświetl
1001 3331 2017-03-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-03-26
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY) Kostomłoty, Ostrowiec Św. Tomasz Stefaniak wyświetl



Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006