Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Listopad 21 2017 21:58:16
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Turnieje PZSzach
Rok:    


Turnieje zatwierdzone przez Polski Związek Szachowy

Lp Numer Data rejestr. Data roz./zak. Nazwa turnieju Miejsce Sędzia www
1 8611 2017-11-21 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Tureckego w Szachach Szybkich Turek/Hostel Barbórka ul.Legionów Polskich 8 Krzysztof Szadkowski wyświetl
2 8610 2017-11-21 R: 2017-11-19
Z: 2017-11-19
Turniej dla dzieci o puchar dyrektora MDK Wołomin (na V i IV kategorię) MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
3 8609 2017-11-21 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
Turniej na V i IV kategorię o puchar dyrektora MDK Wołomin MDK Wołomin ul. Marianska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
4 8608 2017-11-20 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-19
XX Sułkowicka Jesień Szachowa 2017 grupa B Sułkowicki Ośrodek Kultury ul. 1-go maja 70 Jan Zapała wyświetl
5 8607 2017-11-20 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-19
XX Sułkowowicka Jesień Szachowa 2017 grupa A Sułkowicki Ośrodek Kultury ul. 1-go maja 70 Jan Zapała wyświetl
6 8606 2017-11-20 R: 2017-11-17
Z: 2017-11-19
Szachy w Harmonijce. VI Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK Toruń Adam Pituła
7 8605 2017-11-20 R: 2017-11-12
Z: 2017-11-12
II Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Burmistrza Obornik Oborniki FA Maciej Cybulski
8 8604 2017-11-20 R: 2017-11-19
Z: 2017-11-19
XXIV SUWALSKA LIGA SZKOLNA - do lat 13 i gimnazja (2002 r. i mł.) - III Turniej SP nr 11 w Suwałkach, ul. Szpitalna 66 Paweł Jaroch wyświetl
9 8603 2017-11-20 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-19
Turniej o puchar dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. I kat kob.) MDK Wolomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
10 8602 2017-11-20 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2017 - Grupa A MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5 Marta Wolska wyświetl
11 8601 2017-11-20 R: 2017-11-19
Z: 2017-11-19
VI Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek Warszawa, Szkoła Podstawowa nr 341, ul. Oławska 3 Akademia Kształcenia Umysłu Sebastian Sentowski wyświetl
12 8600 2017-11-20 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Dzieci do lat 7 - dziewczęta Sz.P. nr 18 Pszczyna, ul. Księżycowa 25 NA Hieronim Halamus wyświetl
13 8599 2017-11-20 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Dzieci do lat 7 - chłopcy Sz.P. nr 18 Pszczyna, ul. Księżycowa 25 NA Hieronim Halamus wyświetl
14 8598 2017-11-20 R: 2017-11-19
Z: 2017-11-19
VII Memoriał Franciszka Prochownika<br>Otwarte Mistrzostwa Woj. Opolskiego P'15 Strzelce Opolskie FA Michał Wejsig wyświetl
15 8597 2017-11-19 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich - Turniej B Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czaplach koło Świecia Jarosław Wiśniewski wyświetl
16 8596 2017-11-19 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Świeckiego w Szachach Szybkich - Turniej A Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czaplach koło Świecia Jarosław Wiśniewski wyświetl
17 8595 2017-11-19 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
FOCUS na Szachy - Turniej Szachów Szybkich dla Juniorów do lat 10 Centrum Handlowe FOCUS w Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47 w Bydgoszczy Jarosław Wiśniewski wyświetl
18 8594 2017-11-19 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
FOCUS na Szachy - Turniej Szachów Błyskawicznych FIDE OPEN Centrum Handlowe FOCUS w Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47 w Bydgoszczy Jarosław Wiśniewski wyświetl
19 8593 2017-11-19 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
FOCUS na Szachy - Turniej Szachów Szybkich dla Juniorów do lat 13 Centrum Handlowe FOCUS w Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 39-47 w Bydgoszczy Jarosław Wiśniewski wyświetl
20 8592 2017-11-19 R: 2017-11-19
Z: 2017-11-19
3. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
21 8591 2017-11-19 R: 2017-10-07
Z: 2017-11-18
OTWARTE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU KŁODZKIEGO Grupa A Srebrna Góra, Kłodzko, Ścinawka Średnia Kazimierz Szydełko wyświetl
22 8590 2017-11-19 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
23 8589 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
XXIII Turniej o puchar BKS Chemik Bydgoszcz Ulrich Jahr wyświetl
24 8588 2017-11-18 R: 2017-11-18
Z: 2017-11-18
3. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
25 8587 2017-11-18 R: 2017-11-17
Z: 2017-11-17
16. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
26 8586 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2002 i starsi Hotel "Gościniec Wodzisławski", ul. Bogumińska 46, 44-300 Wodzisław Śl Matusiak Andrzej wyświetl
27 8585 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2007-2003 Hotel "Gościniec Wodzisławski", ul. Bogumińska 46, 44-300 Wodzisław Śl Matusiak Andrzej wyświetl
28 8584 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
VII turniej szachowy z okazji Święta Niepodległości rocznik 2008 i młodsi Hotel "Gościniec Wodzisławski", ul. Bogumińska 46, 44-300 Wodzisław Śl Matusiak Andrzej wyświetl
29 8583 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
VII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa B Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
30 8582 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
VII Turniej Szachowy o Szablę Piłsudskiego - Grupa A Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
31 8581 2017-11-16 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
Turniej Niepodległości 2017 - gr. B Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
32 8580 2017-11-16 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
Turniej Niepodległości 2017 - gr. A Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
33 8578 2017-11-14 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości " Wąsewska Wieża -Turniej B Hala Sportowa GCSiR w Wąsewie, - godz. 9,00 - I runda Sobociński Sławomir wyświetl
34 8577 2017-11-14 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
I Festiwal Szachowy z okazji Święta Niepodległości " Wąsewska Wieża -Turniej A Hala Sportowa GCSiR w Wąsewie, - godz. 9,00 - I runda Sobociński Sławomir wyświetl
35 8576 2017-11-14 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
X Turnieju z okazji Święta Niepodległości pod patronatem Wójta Gminy Grajewo Szkoła Podstawowa w Wierzbowie Gmina Grajewo Zbigniew Okulewicz wyświetl
36 8575 2017-11-14 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
II OTWARTE MISTRZOSTWA POWIATU CHOSZCZEŃSKIEGO W SZACHACH SZYBKICH Choszczeński Dom Kultury Oskar Rosłon wyświetl
37 8574 2017-11-12 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
Wewnętrzny Turniej Klasyfikacyjny MDK na V i IV kategorię MDK Białystok Janusz Taranienko wyświetl
38 8573 2017-11-12 R: 2017-11-12
Z: 2017-11-12
OTWARTE MISTRZOSTWA GILOWIC O PUCHAR GILOWIC GILOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
39 8572 2017-11-12 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-12
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2017 - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
40 8571 2017-11-13 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
Festiwal Niepodległości: VII Memoriał Reginy Gerleckiej - Open B Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
41 8570 2017-11-12 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
TSz z okazji Świeta Niepodleglosci - 660 lat Ketrzyna Kętrzyn hala MOSiRu ul. Kazimierza Wielkiego 12 przy SP nr5 Andrzej Gula wyświetl
42 8569 2017-11-12 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
VI TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI - GRUPA A ZIELONA GÓRA FA Marek Matlak wyświetl
43 8568 2017-11-12 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
XXII Memoriał Szachowy im. Emila Oleja SP 21 Katowice Podlesie, ul.Malczewskiego 1 NA Hieronim Halamus wyświetl
44 8567 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipuszu, ul. Młyńska 12 Zdzisław Pelowski wyświetl
45 8566 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Błyskawicznych Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipuszu, ul. Młyńska 12 Zdzisław Pelowski wyświetl
46 8565 2017-11-12 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T13 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
47 8564 2017-11-12 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T11 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
48 8563 2017-11-12 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T9 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
49 8562 2017-11-12 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T7 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
50 8561 2017-11-18 R: 2017-11-11
Z: 2017-11-11
Turniej z okazji Święta Niepodległości Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
51 8560 2017-11-12 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Szachowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Najmłodszych - Chrzanów 2017 T Open FIDE ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
52 8559 2017-11-11 R: 2017-11-10
Z: 2017-11-10
15. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
53 8558 2017-11-11 R: 2017-11-10
Z: 2017-11-10
Grand Prix Polonii Wroclaw Wrocław Artur Czyż wyświetl
54 8557 2017-11-18 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Turniej Urodzinowy Prezesa Husarii Biesiekierz Biesiekierz Tomasz Kamieniecki wyświetl
55 8556 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Turniej o puchar Szkoły Szachowej TALENT-2005 r. i młodsi (bk i V kat) FAMILY ACADEMY, ul. Anny German 15 January Jedynak wyświetl
56 8555 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Firlej Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej Piotr Opolski wyświetl
57 8554 2017-11-11 R: 2017-10-28
Z: 2017-11-04
Festiwal Niepodległości: VII Memoriał Reginy Gerleckiej Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
58 8553 2017-11-11 R: 2017-10-28
Z: 2017-11-04
Turniej Jesienny 2 Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
59 8552 2017-11-11 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-21
TURNIEJ JESIENNY 1 Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
60 8551 2017-11-11 R: 2017-11-05
Z: 2017-11-05
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Aktywne XI Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Dariusz Różycki wyświetl
61 8550 2017-11-11 R: 2017-11-03
Z: 2017-11-05
II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - Grupa A Kolbuszowa Krzysztof Skiba wyświetl
62 8549 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-05
II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa B Kolbuszowa Krzysztof Skiba wyświetl
63 8548 2017-11-11 R: 2017-11-05
Z: 2017-11-05
II TSz o Puchar Prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu - grupa C Kolbuszowa Krzysztof Skiba wyświetl
64 8547 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-05
Pierwsze Kroki 2017 Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
65 8546 2017-11-11 R: 2017-09-21
Z: 2017-11-02
Na III kategorię w Hetmanie 5_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewgłości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
66 8545 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-05
VIII Hetmańska Buława Puszczy Mariańskiej Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
67 8544 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-05
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK JESIEŃ 2017 - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
68 8543 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-05
Grand Prix Chylice-Piaseczno: Rozważne XI Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Wojciech Różycki wyświetl
69 8542 2017-11-11 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-28
VIII Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego - Gr. D- Przedszkola - na kat. V i IV Sokółka Tomasz Kozłowski wyświetl
70 8541 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Otwarty Turniej Szachowy w cyklu Grand Prix Torunia 2017/18 - runda 2 - OPEN A Toruń Adam Pituła wyświetl
71 8540 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
72 8539 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
Mistrzostwa Garnizonu w Szachach Szybkich z okazji Święta Niepodległości Klub DGW, Al. Niepodległości 141a, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
73 8538 2017-11-11 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-28
VIII Puchar Marszałka Woj. Podl. - Gr. C - Szk. Podst. kl I-III - na kat. V i IV Sokółka Tomasz Kozłowski wyświetl
74 8537 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 2A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
75 8536 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 6 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
76 8535 2017-11-11 R: 2017-11-04
Z: 2017-11-04
V Turniej Szachowy o Puchar Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Trzebnicy Trzebnica IA Rafał Siwik wyświetl
77 8534 2017-11-11 R: 2017-11-03
Z: 2017-11-03
14. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
78 8533 2017-11-11 R: 2017-11-03
Z: 2017-11-03
Grand Prix Polonii Wrocław 20171103 Wrocław Artur Czyż wyświetl
79 8532 2017-10-30 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
XIV ODWAGA-MIŁOŚĆ-POKÓJ 39 ROCZNICA WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA GR_B Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA, Plac Stare Miasto 2, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
80 8531 2017-10-30 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-22
Turniej Klasyfikacyjny - grupa B Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
81 8530 2017-10-30 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
Turniej Klasyfikacyjny - grupa A Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
82 8529 2017-10-30 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
XIV ODWAGA-MIŁOŚĆ-POKÓJ 39 ROCZNICA WYBORU KAROLA WOJTYŁY NA PAPIEŻA Gr A Stowarzyszenie Centrum Młodzieży ARKA, Plac Stare Miasto 2, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
83 8528 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C9 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
84 8527 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D13 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
85 8526 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D11 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
86 8525 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorek OP-SL D9 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
87 8524 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C13 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
88 8523 2017-10-30 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-29
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów OP-SL C11 OW Sudety Pokrzywna IA Łukasz Brożek wyświetl
89 8521 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr.B (dzieci do lat 10) Lipinki Piotr Kretowicz wyświetl
90 8520 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
Turniej szachowy o Puchar Prezesa ULKS Lipinki - gr. A - OPEN Lipinki Piotr Kretowicz wyświetl
91 8519 2017-10-29 R: 2017-10-29
Z: 2017-10-29
Turniej Orłów - mistrz października 2017 Kowalew k. Pleszewa Tomasz Kinas wyświetl
92 8518 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
93 8517 2017-10-29 R: 2017-10-29
Z: 2017-10-29
V Otwarty Turniej Szachowy SzachMatek Państwo Miasto, Warszawa ul. Andersa 29 Akademia Kształcenia Umysłu Sebastian Sentowski wyświetl
94 8516 2017-10-29 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-29
II OTWARTE MISTRZOSTWA KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, u.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
95 8515 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-29
Turnieje Fide w Ursusie grupa B: ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
96 8514 2017-10-29 R: 2017-10-29
Z: 2017-10-29
XII TURNIEJ O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA NA RZECZ ROZWOJU HAŁCNOWA BIELSKO-BIAŁA IA Jacek Matlak wyświetl
97 8513 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-28
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
98 8512 2017-10-29 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-27
Turniej piątkowy (3) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
99 8511 2017-10-29 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-28
Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Junorów w Szachach Szybkich Legnica IA Rafał Siwik wyświetl
100 8510 2017-10-28 R: 2017-10-27
Z: 2017-10-27
Turniej Błyskawiczny w Sztutowie Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny ALGA w Sztutowie, ul. Gdańska 47a Wiesław Libura wyświetl
101 8509 2017-10-28 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-28
Mecz Scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska&UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. Puszcza Mariańska, Grodzisk Mazowiecki Daniel Koliński wyświetl
102 8508 2017-10-28 R: 2017-10-28
Z: 2017-10-28
XVII Turniej Szachowy - Dom Kultury Kamienica BIELSKO-BIAŁA IA Jacek Matlak wyświetl
103 8507 2017-10-28 R: 2017-10-27
Z: 2017-10-27
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - sezon 1 - turniej 1 Kraków Paweł Mroziński wyświetl
104 8506 2017-10-28 R: 2017-10-27
Z: 2017-10-27
13. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
105 8505 2017-10-28 R: 2017-10-27
Z: 2017-10-27
GP Polonii Wrocław Wrocław Artur Czyż wyświetl
106 8504 2017-10-28 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
Mistrzostwa Ziemi Międzyrzeckiej w Szachach Szybkich - FIDE Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
107 8503 2017-10-28 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-15
Weekend przy szachownicy z Krakowskim Klubem Szachistów Kraków Jacek Wolak wyświetl
108 8502 2017-10-28 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
TURNIEJ CZEKOLADOWY w Hetmanie, Grupa A - FIDE Wrocław Marek Ścisły wyświetl
109 8501 2017-10-28 R: 2017-09-28
Z: 2017-11-16
Na II kategorię w Hetmanie 4_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
110 8500 2017-10-28 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Szybkich Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Wiesław Libura wyświetl
111 8499 2017-10-25 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
V OTWARTE MISTRZOSTWA UKS KORONA GDAŃSK Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Wiesław Libura wyświetl
112 8498 2017-10-28 R: 2017-09-25
Z: 2017-10-23
Szachowe poniedziałki w Przełomie (1) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
113 8497 2017-10-25 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupy A + B Stadion Olimpijski Wrocław KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
114 8496 2017-10-28 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
I Turniej Weekendowy Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej Aleksander Kędzierski wyświetl
115 8495 2017-10-23 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-21
Mistrzostwa Wojska Polskiego w Szachach 2017 Cieszyn IA Agnieszka Brustman wyświetl
116 8494 2017-10-23 R: 2017-10-13
Z: 2017-10-13
GP Polonii Wrocław 20171013 Wrocław Artur Czyż wyświetl
117 8493 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
Jesienny Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
118 8492 2017-10-23 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
Szachowe Grand Prix CHESS AND NUTRITION - ur. 2006-2007 Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
119 8491 2017-10-23 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
Szachowe Grand Prix CHESS AND NUTRITION - ur. 2008 i młodsi Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
120 8490 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
XIV Memoriał Szachowy bł. bpa Leona Wetmańskiego Gimnazjum im. Jana Pawła II - Al. Jana Pawła II nr 16, 09-530 Gąbin Paweł Flak wyświetl
121 8489 2017-10-23 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
Jesienny turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
122 8488 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
Turniej o Puchar Białego i Czarnego Gońca Chorzów, ul. Łagiewnicka 18 Martin Surman wyświetl
123 8487 2017-10-23 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-22
Festiwal Szachowy Rudzka Jesień 2017 - Grupa A do 13 lat Sala konferencyjna ODK Country Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 Maciej Janiszewski wyświetl
124 8486 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D11 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
125 8485 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D13 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
126 8484 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - D09 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
127 8483 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C13 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
128 8482 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C11 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
129 8481 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-20
Eliminacje Międzywojewódzkie (DS+LB) do Finałów MPM - C09 Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
130 8480 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
Jesienny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.) SP 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
131 8479 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
MINI-ELO Suwałki 2017 (3) SuwałkI ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
132 8478 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-22
Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
133 8477 2017-10-23 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
2. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
134 8476 2017-10-23 R: 2017-10-22
Z: 2017-10-22
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
135 8475 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
Jesienny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
136 8474 2017-10-23 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
III Wąbrzeski Turniej Szachów Szybkich FIDE Wąbrzeski Dom Kultury, ul. Wolności 47 Jarosław Wiśniewski wyświetl
137 8473 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
1 INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICHÓW - GÓRA ŻAR 2017 Międzybrodzie Żywieckie IA Jacek Matlak wyświetl
138 8472 2017-10-21 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
XIV Gminny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Białe Błota Szkoła Podstawowa im. Juliusza Vernea w Białych Błotach, ul. Czysta 1A Jarosław Wiśniewski wyświetl
139 8471 2017-10-21 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-15
I Turniej Szachowy FIDE OPEN - Stajnia Gliszcz Gliszcz Jarosław Wiśniewski wyświetl
140 8470 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2009 i młodsze Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
141 8469 2017-10-23 R: 2017-10-21
Z: 2017-10-21
2. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
142 8468 2017-10-23 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-20
12. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
143 8467 2017-10-23 R: 2017-10-20
Z: 2017-10-20
Grand Prix Polonii Wrocław 20171020 Wrocław Artur Czyż wyświetl
144 8466 2017-10-23 R: 2017-10-08
Z: 2017-10-08
Uznam Chess Cup 2017 DK SŁowianin w Świnoujściu Kazimierz Łaszewski wyświetl
145 8465 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Grand Prix RAPID WAWERSKI - Turniej II ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
146 8464 2017-10-23 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-15
X Otwocka Jesień Szachowa - Turniej klasyfikacyjny na V i IV kategorię Powiatowy MDK Otwock, ul. Poniatowskiego 10 Marcin Dobrowolski wyświetl
147 8463 2017-10-23 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-15
Grand Prix KLASYK WAWERSKI - Turniej II ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
148 8462 2017-10-23 R: 2017-10-06
Z: 2017-10-13
Turniej piątkowy (2) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
149 8461 2017-10-17 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
II Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Błyskawicznych Pęgów IA Rafał Siwik wyświetl
150 8460 2017-10-17 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-09
Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. szachową Łomża, ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wyświetl
151 8459 2017-10-17 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-15
Jesienny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 FIDE) Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
152 8458 2017-10-17 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-15
2. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
153 8457 2017-10-17 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
VI Międzynarodowy Turniej Szachowy Pamięci Marii Trafalskiej. Grupa OPEN Hotel Mercure Gdańsk Posejdon, Gdańsk ul. Kapliczna 30 Marek Dackiewicz wyświetl
154 8456 2017-10-17 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
V Otwarty Turniej Szachowy SP 62 - Klasy IV-VII SP 62 Kraków, ul. Ćwikłowa1 Brak wyświetl
155 8455 2017-10-17 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
V Otwarty Turniej Szachowy SP 62 - Klasy I-III SP 62 Kraków, ul. Ćwikłowa1 Brak wyświetl
156 8454 2017-10-21 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-15
Szachogranie: Turniej do lat 12 Liceum Ogólnokształcącym im. I Dywizji Kościuszkowskiej w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 17 Dariusz Różycki wyświetl
157 8453 2017-10-17 R: 2017-10-15
Z: 2017-10-15
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
158 8452 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, D13 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
159 8451 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, D11 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
160 8450 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, C13 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
161 8449 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, D9 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
162 8448 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, C11 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
163 8447 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-06
Eliminacje Międzywojewódzkie Juniorów MP-PK, C9 Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
164 8446 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
XIII cykl 4 Pory Roku - Jesień z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
165 8445 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D18 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
166 8444 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D16 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
167 8443 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D14 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
168 8442 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
169 8441 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D10 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
170 8440 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>D08 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
171 8439 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C18 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
172 8438 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C16 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
173 8437 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C14 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
174 8436 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C12 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
175 8435 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C10 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
176 8434 2017-10-15 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach Szybkich na rok 2017<br>C08 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Ogrodowa 50 , 43-170 Łaziska Górne FA Michał Wejsig wyświetl
177 8433 2017-10-14 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
2. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
178 8432 2017-10-14 R: 2017-10-13
Z: 2017-10-13
11. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
179 8431 2017-10-14 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
180 8430 2017-10-14 R: 2017-10-14
Z: 2017-10-14
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 8 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
181 8429 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-09
Turniej klasyfikacyjny na III i II kat. szachową Łomża, ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wyświetl
182 8428 2017-10-15 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kat. szachową Łomża, ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wyświetl
183 8427 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
MECZ Towarzyski: KKSz - UKS Lider Prądnicka 43, Kraków Kamil Baryczka wyświetl
184 8426 2017-10-14 R: 2017-10-06
Z: 2017-10-06
GP Polonii Wrocław 20171006 Wrocław Artur Czyż wyświetl
185 8425 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-09-24
MEMORIAŁ HALINY STUSIŃSKIEJ Bogate Marian Rutkowski wyświetl
186 8424 2017-10-15 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-24
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Chłopcy (2007-2009) Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
187 8423 2017-10-15 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-24
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (ZP+WP) - Dziewczynki (2007-2009) Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
188 8422 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-09-29
Otwarty Turniej Błyskawiczny o Puchar Dyrektora Centrum Fala 1 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
189 8421 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-11 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
190 8420 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-13 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
191 8419 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) D-9 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
192 8418 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-9 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
193 8417 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-11 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
194 8416 2017-10-15 R: 2017-09-24
Z: 2017-10-01
Eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików-(ZP+WP) C-13 Łazy Tomasz Kamieniecki wyświetl
195 8415 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-09
Turniej Indywidualny Koźmińska 2017 Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Warszawa ul. Koźmińska 7 Adam Umiastowski wyświetl
196 8414 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
II Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów - grupa A SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
197 8413 2017-10-14 R: 2017-10-08
Z: 2017-10-08
II Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów - grupa C SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
198 8412 2017-10-15 R: 2017-08-24
Z: 2017-10-08
I Turniej Kołowy AKU Zielonka, ul. Gen. Brzozy-Brzeziny 25A Akademia Kształcenia Umysłu Sebastian Sentowski wyświetl
199 8411 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
V Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wyświetl
200 8410 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
V Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wyświetl
201 8409 2017-10-15 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA SENIORÓW STARSZYCH 55+ Choszczeński Dom Kultury Oskar Rosłon wyświetl
202 8408 2017-10-15 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-08
Mistrzostwa Włocławka 2017 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
203 8407 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
XII Memoriał im. Henryka Karnówki Tarnowskie Góry IA Łukasz Brożek wyświetl
204 8406 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
II Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego Juniorów - grupa B SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
205 8405 2017-10-14 R: 2017-10-08
Z: 2017-10-08
X Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
206 8404 2017-10-14 R: 2017-10-08
Z: 2017-10-08
1. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 (ur. 1998 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
207 8403 2017-10-14 R: 2017-10-01
Z: 2017-10-01
Turniej Szachowy o okazji 10 Lat SKOCZKA - do lat 9 zgłoszony do FIDE Czerwionka, ul. Wolności 2a (Sala Gimnastyczna) przy boisku IA Łukasz Brożek wyświetl
208 8402 2017-10-14 R: 2017-10-01
Z: 2017-10-01
Turniej Szachowy o okazji 10 Lat SKOCZKA - do lat 12 zgłoszony do FIDE Czerwionka, ul. Wolności 2a (Sala Gimnastyczna) przy boisku IA Łukasz Brożek wyświetl
209 8401 2017-10-14 R: 2017-10-01
Z: 2017-10-01
Turniej Szachowy o okazji 10 Lat SKOCZKA - OPEN zgłoszony do FIDE Czerwionka, ul. Wolności 2a (Sala Gimnastyczna) przy boisku IA Łukasz Brożek wyświetl
210 8400 2017-10-14 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-08
XII Memoriał im. Henryka Karnówki - do lat 14 Tarnowskie Góry IA Łukasz Brożek wyświetl
211 8399 2017-10-08 R: 2017-09-29
Z: 2017-10-01
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów w Szachach Klasycznych Łuków,Hala Sportowa MSZ ul. Kryńskiego 10 Piotr Piwowarczyk wyświetl
212 8398 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-10-01
40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa B 0-1699 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wyświetl
213 8397 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-10-01
40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa A 1700-2199 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wyświetl
214 8396 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
40 Otwarty Turniej Szachowy z okazji "Zabrzańskiej Jesieni" - Grupa D do 8 lat Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wyświetl
215 8395 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -9) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
216 8394 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -11) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
217 8393 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -13) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
218 8392 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -11) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
219 8391 2017-10-08 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
ZIELONY MAT 2017 - TURNIEJ 3A Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze, ul. Francuska 25a FA Marek Matlak wyświetl
220 8390 2017-10-08 R: 2017-10-07
Z: 2017-10-07
1. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 10 (ur. 2008 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
221 8389 2017-10-08 R: 2017-10-06
Z: 2017-10-06
10. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
222 8388 2017-10-08 R: 2017-09-28
Z: 2017-10-05
Szybkie w Hetmanie 5_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
223 8387 2017-10-08 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-10
Z Orłami po kategorię Kowalew k. Pleszewa Tomasz Kinas wyświetl
224 8386 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (D -13) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
225 8385 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-30
Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików PO-KP (C -9) Dom Wczasowy VIS Jastrzębia Góra Wiesław Libura wyświetl
226 8384 2017-10-08 R: 2017-09-29
Z: 2017-09-29
XVI Mistrzostwa Polski Lekarzy w Blitzu Mąchocice Kapitulne k/Kielc Janusz Wieczorek wyświetl
227 8383 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
XVI Mistrzostwa Polski Lekarzy Rapid Mąchocice Kapitulne k/Kielc Janusz Wieczorek wyświetl
228 8382 2017-10-08 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-29
Turniej piątkowy (1) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
229 8381 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-10-01
V Memoriał Szachowy pamięci Jana Kipczaka i Pawła Paradowskiego - gr. A Żarów Artur Adamek wyświetl
230 8380 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych - D9 Żarów Artur Adamek wyświetl
231 8379 2017-10-08 R: 2017-10-01
Z: 2017-10-01
Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne: Aktywne X Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech Różycki wyświetl
232 8378 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-10-01
Grand Prix Chylice--Piaseczno: Rozważne X Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
233 8377 2017-10-08 R: 2017-08-21
Z: 2017-09-30
I Lubelskie Spotkania Szachowe Turniej A Lublin Piotr Piwowarczyk wyświetl
234 8376 2017-10-08 R: 2017-10-01
Z: 2017-10-01
1. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 (ur. 2005 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
235 8375 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-10-01
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Kozach - grupa B (dla IV i III) LKS Orzeł Kozy Paździora Michał wyświetl
236 8374 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy w Kozach - grupa A (dla bk i V) LKS Orzeł Kozy Paździora Michał wyświetl
237 8373 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 7 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
238 8371 2017-10-08 R: 2017-09-29
Z: 2017-09-29
9. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
239 8370 2017-10-08 R: 2017-09-30
Z: 2017-09-30
1. RUNDA XXIII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 (ur. 2010 i młodsi) Białystok Leszek Zega wyświetl
240 8369 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
II Turniej Szachowy ZEFIR - RAPID 2017 - OPEN-Fide Dom Kultury Boguszowice Maciej Janiszewski wyświetl
241 8368 2017-10-08 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
IX edycja Memoriału im. Stanisława Sobolewskiego w setną rocznicę urodzin Strzelin IA Aleksander Sokólski wyświetl
242 8367 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
II Turniej Klasyfikacyjny w MCK Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej Aleksander Kędzierski wyświetl
243 8366 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
XIII Międzynarodowy Festiwal Szachowy Węgrów 2017 Węgrów Eliza Słupska wyświetl
244 8365 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 14 lat Starochorzowski Dom Kultury Rafał Faron wyświetl
245 8364 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 10 lat Starochorzowski Dom Kultury Rafał Faron wyświetl
246 8363 2017-10-08 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Memoriał Romana Bąka - juniorzy do 8 lat Starochorzowski Dom Kultury Rafał Faron wyświetl
247 8362 2017-09-26 R: 2017-09-10
Z: 2017-09-10
Obornicki Jesienny Turniej szachowy Oborniki FA Maciej Cybulski
248 8361 2017-09-26 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
Turniej Szachowy "Skoczki" - OPEN A Slopanowo FA Maciej Cybulski
249 8360 2017-09-25 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-17
IX GRAND PRIX - turniej nr 1. Grupa A - OPEN Suchedniów hotel "Paradiso", ul.Harcerska 12 Tomasz Stefaniak wyświetl
250 8359 2017-09-25 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-22
Memoriał Romana Bąka - Otwarte Mistrzostwa Śląska Chorzów FA Bogdan Obrochta wyświetl
251 8358 2017-09-25 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-22
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-13 Suchedniów, OW. "Paradiso" ST wyświetl
252 8357 2017-10-28 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-22
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA C-11 Suchedniów, OW. "Paradiso" ST wyświetl
253 8356 2017-09-25 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-22
Eliminacje do MPJ i MPM 2018. (LD+SK). GRUPA D-9 Suchedniów, OW. "Paradiso" ST wyświetl
254 8355 2017-09-25 R: 2017-09-14
Z: 2017-09-17
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (CHŁOPCY) Suchedniów, ul. Harcerska 12 ST wyświetl
255 8354 2017-09-25 R: 2017-09-14
Z: 2017-09-17
Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików. LD+SK (DZIEWCZYNKI) Suchedniów, ul. Harcerska 12 ST wyświetl
256 8353 2017-10-14 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
GRAND-PRIX WADOWIC W SZACHACH - Turniej nr 793 - 2017 Wadowice Adam Madej wyświetl
257 8352 2017-09-25 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-22
GP Polonii Wroclaw 20170922 Wrocław Artur Czyż wyświetl
258 8351 2017-09-25 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa B Oława Łukasz Kłykow wyświetl
259 8350 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D9 Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
260 8349 2017-09-25 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-23
Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow grupa B SP8 Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
261 8348 2017-09-25 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-24
Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z co najmniej II kat. (ur.2002 i młodsi) STANIĄTKI - Dom Kultury Kamil Baryczka wyświetl
262 8347 2017-09-25 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Otwarty Turniej Szachowy dla zaw. z kat. III i IV-męską (ur.2004 i młodsi) STANIĄTKI - Dom Kultury Stanisław Turecki wyświetl
263 8346 2017-09-25 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Otwarty Turniej Szachowy do IV kat. kobiecej (ur. 2007 i młodsi) STANIĄTKI - sala gimnasyczna SP Stanisław Turecki wyświetl
264 8345 2017-09-25 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-24
Otwarty turniej szachowy dla zaw. bez kategorii STANIĄTKI - DOM KULTURY Kamil Baryczka wyświetl
265 8344 2017-09-24 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-24
MISTRZOSTWA MIĘDZYRZECZA - FIDE Międzyrzecz FA Przemysław Owczarek wyświetl
266 8343 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - D13 Wasilków Leszek Zega wyświetl
267 8342 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - D11 Wasilków Leszek Zega wyświetl
268 8341 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2018 - D09 Wasilków Leszek Zega wyświetl
269 8340 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - C13 Wasilków Leszek Zega wyświetl
270 8339 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów OOM'2018 - C11 Wasilków Leszek Zega wyświetl
271 8338 2017-09-24 R: 2017-09-19
Z: 2017-09-24
Eliminacje Międzywojewódzkie Strefy PL-LU do Finałów MPM'2018 - C09 Wasilków Leszek Zega wyświetl
272 8337 2017-09-24 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-22
8. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
273 8336 2017-09-24 R: 2017-09-24
Z: 2017-09-24
WETERANI PRZY SZACHOWNICY 2017 Giżycko Klub Seniora ul. Królowej Jadwigi 9B Andrzej Gula wyświetl
274 8335 2017-09-24 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
IX Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
275 8334 2017-09-24 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
Indywidualne Mistrzostwa Wojew. Podlaskiego Kobiet w Szachach Błyskawicznych Wasilków Leszek Zega wyświetl
276 8333 2017-09-24 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Szachach Błyskawicznych Wasilków Leszek Zega wyświetl
277 8332 2017-09-24 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
XXVII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2017 - Grupa B do rank. R=1800 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
278 8331 2017-09-24 R: 2017-09-23
Z: 2017-09-23
XXVII Ogólnopolski Memoriał Szachowy Jana Gietki 2017 - Grupa A od R=1801 wzwyż Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
279 8330 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C13 Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
280 8329 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C11 Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
281 8328 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - C9 Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
282 8327 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D13 (dziewczęta rocznik 2005 i 2004) Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
283 8326 2017-09-24 R: 2017-09-18
Z: 2017-09-23
Eliminacje Strefowe WM-MA 2017 - D11 Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
284 8324 2017-09-24 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-01
Puchar Krakowskiego Klubu Szachistów w szachach błyskawicznych Kraków Jacek Wolak wyświetl
285 8323 2017-09-24 R: 2017-09-22
Z: 2017-09-23
Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow A SP8 Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
286 8322 2017-09-23 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-10
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach - I liga Poronin-Limba IA Zenon Chojnicki wyświetl
287 8321 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
XX Turniej o Puchar Zamku Malborskiego Malbork - sala Muzeum Zamkowego "Karwan" Lech Gałkowski wyświetl
288 8320 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
OŁAWA AUTUMN CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A Oława IA Rafał Siwik wyświetl
289 8319 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej Kołowy Chess in Chrzanów A (fide) ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
290 8318 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej klasyfikacyjny Chess in Chrzanow SP8 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
291 8317 2017-09-23 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Turniej Kołowy Chess in Chrzanów B ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C FA Katarzyna Walenciak wyświetl
292 8316 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
I Festiwal Szachowy o Puchar Pałacu w Olszanicy - Blitz Olszanica Krzysztof Skiba wyświetl
293 8315 2017-09-23 R: 2017-09-07
Z: 2017-09-07
<b>Turniej szachów błyskawicznych przy II Lidze w Szklarskiej Porębie </b> Szklarska Poręba Aleksander Czerwoński wyświetl
294 8314 2017-09-18 R: 2017-09-17
Z: 2017-09-17
VI Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22, godz.09,00 zapisy, I runda 10,00 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
295 8313 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
III Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin, al. Piłsudskiego 22, godz.16,00 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
296 8312 2017-09-18 R: 2017-08-29
Z: 2017-09-07
Ogólnopolski-Szachowy Turniej Integracyjny " FIANCHETTO " w Jastrzębiej Górze Ośrodek VIS ul. Królewska 13 Jerzy Olszewski (P) wyświetl
297 8311 2017-09-18 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-10
Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga Szklarska Poręba IA Rafał Siwik wyświetl
298 8310 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
GP Polonii Wrocław Wrocław Artur Czyż wyświetl
299 8309 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - chłopcy Chorzów, ul. Lompy 13 - Młodzieżowy Dom Kultury IA Łukasz Brożek wyświetl
300 8308 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-17
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików OP/SL - dziewczęta Chorzów, ul. Lompy 13 - Młodzieżowy Dom Kultury IA Łukasz Brożek wyświetl
301 8307 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
I Festiwal Szachowy o Puchar Pałacu w Olszanicy Olszanica Krzysztof Skiba wyświetl
302 8306 2017-09-23 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (do 2199 ELO) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
303 8305 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
304 8304 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
II Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1200) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
305 8303 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D18 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
306 8302 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D16 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
307 8301 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - D14 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
308 8300 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Szybkich - D12 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
309 8299 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D10 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
310 8298 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - D08 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
311 8297 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C18 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
312 8296 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C16 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
313 8295 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C14 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
314 8294 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - C12 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
315 8293 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C10 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
316 8292 2017-09-17 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-08
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Szybkich - C08 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
317 8291 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D18 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
318 8290 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D16 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
319 8289 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D14 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
320 8288 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych - D12 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
321 8287 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D10 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
322 8286 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - D08 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
323 8285 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C18 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
324 8284 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C16 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
325 8283 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C14 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
326 8282 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - C12 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
327 8281 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C10 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
328 8280 2017-09-17 R: 2017-08-08
Z: 2017-08-09
Mistrzostwa Polski Młodzików w Szachach Błyskawicznych - C08 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
329 8279 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-17
XXVII MEMORIAŁ ALEKSANDRA KUBASZEWSKIEGO I EDWARDA KRAMKA - OPEN FIDE Choszczeński Dom Kultury Oskar Rosłon wyświetl
330 8278 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2017-2018 - Turniej 1A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
331 8277 2017-09-18 R: 2017-09-16
Z: 2017-09-16
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 5 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
332 8276 2017-09-18 R: 2017-09-15
Z: 2017-09-15
7. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
333 8275 2017-09-18 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
I Otwarte Mistrzostwa Roztoki Juniorów Gr-B Roztoka Remiza OSP Stanisław Gamoń wyświetl
334 8274 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
Festiwal Szachowy P60 Grupa OPEN Rudzkie Lato 2017 Sala konferencyjna ODK Country Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 Maciej Janiszewski wyświetl
335 8273 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
Festiwal Szachowy P60 Grupa do 13 lat Rudzkie Lato 2017 Sala konferencyjna ODK Country Ruda Śląska Bykowina ul. Sztygarska 9 Maciej Janiszewski wyświetl
336 8272 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
II Turniej Ożanna 2017 Ożanna (k. Leżajska) Artur Chowaniec wyświetl
337 8271 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
FIDE OPEN Blitz - Ozanna 2017 Ozanna Artur Chowaniec wyświetl
338 8270 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-08
GP Polonii Wrocław Klub Szachowy Polonia Wrocław Artur Czyż wyświetl
339 8269 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
XIII cykl 4 Pory Roku - Lato z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
340 8268 2017-09-18 R: 2017-09-10
Z: 2017-09-10
VI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BACHUSA - GRUPA A ZIELONA GÓRA FA Marek Matlak wyświetl
341 8267 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
MMM2017 WM-MA - chłopcy Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
342 8266 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
MMM2017 WM-MA - dziewczęta Bęsia Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Andrzej Gula wyświetl
343 8265 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-10
TURNIEJ SZACHOWY BESKIDY CUP-MAUXION CHOCOLATES CIESZYN IA Jacek Matlak wyświetl
344 8264 2017-09-18 R: 2017-09-03
Z: 2017-09-03
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp2 Wilkasy GOK ul. Olsztyńska 54 Bogdan Jeżak wyświetl
345 8263 2017-09-14 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Festiwal Szachowy Wikasy 2017-Gp1 Wilkasy GOK ul. Olsztyńska 54 Bogdan Jeżak wyświetl
346 8262 2017-09-18 R: 2017-09-09
Z: 2017-09-09
XXIV Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
347 8261 2017-09-18 R: 2017-09-08
Z: 2017-09-08
6. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
348 8260 2017-09-18 R: 2017-09-03
Z: 2017-09-03
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej finalowy (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
349 8259 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
XIII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
350 8258 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
XIII Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN C ur.2008 i młodsi TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
351 8257 2017-09-18 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
XIII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Kraków, ul.Reymonta 22 - Hala Główna TS Wisła Kraków Jarosław Pietraszewski wyświetl
352 8256 2017-09-18 R: 2017-09-06
Z: 2017-09-06
Finałowy V Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodległości 141, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
353 8255 2017-09-06 R: 2017-09-05
Z: 2017-09-05
I Turniej Akademii Szachowej Macieja Janiszewskiego dla V kategorii Zabrze, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wyświetl
354 8254 2017-09-06 R: 2017-08-30
Z: 2017-09-05
XXXII Puchar Grunwaldu Łajs Andrzej Gula wyświetl
355 8253 2017-09-06 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
2nd Luna Cup Hostel Luna, Łódź, ul. Limanowskiego 157 Rafał Kowalczyk wyświetl
356 8252 2017-09-05 R: 2017-09-04
Z: 2017-09-04
I Turniej Akademii Szachowej Macieja Janiszewskiego dla początkujących Zabrze, ul. Badestinusa 60 Maciej Janiszewski wyświetl
357 8251 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
Grand Prix w Wieży - Turniej nr 1. - KLASYK WIEŻOWAWERSKI Dom Parafialny Kościoła MBKP - ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
358 8250 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Grand Prix w Wieży - Turniej nr 1. - RAPID WAWERSKI Dom Parafialny Kościoła MBKP ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
359 8249 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-03
MISTRZOSTWA SUWAŁK JUNIORÓW MŁODSZYCH (9, 11, 13) Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
360 8248 2017-09-05 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-03
Mini-ELO Białystok 2017 (13) - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
361 8247 2017-09-05 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-03
Mini-ELO Białystok 2017 (13) - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
362 8246 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-30
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA B Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
363 8245 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-30
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - V TURNIEJ SZACHOWY DĄBKI 2017 - GRUPA A Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
364 8244 2017-09-02 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open B Suwalki FA Maciej Cybulski
365 8243 2017-09-02 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
MIEDZYNARODOWY MEMORIAL IRENY WARAKOMSKIEJ - TURNIEJ A ELO 2100 Suwalki FA Maciej Cybulski
366 8242 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
XXVIII Memoriał Szachowy Józefa Kochana Koszalin Tomasz Kamieniecki wyświetl
367 8241 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-27
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy w Poznaniu - OPEN A Poznan FA Maciej Cybulski
368 8240 2017-09-02 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
Mistrzostwa Wielkopolski w Szachach Blyskawicznych Poznan FA Judek Magdalena
369 8239 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
370 8238 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - KLASY V - VI Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
371 8237 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - KLASY III - IV Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
372 8236 2017-09-02 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-29
XVII OGÓLNOPOLSKIE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - KLASY I - II Dąbki k/Darłowa Waldemar Gałażewski wyświetl
373 8235 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-28
Turniej szachów Błyskawicznych przy turnieju "V DabkiChess Open" Dąbki k.Darłowa Aleksander Czerwoński wyświetl
374 8234 2017-09-05 R: 2017-09-02
Z: 2017-09-02
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 6 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
375 8233 2017-09-02 R: 2017-09-01
Z: 2017-09-01
5. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
376 8232 2017-09-02 R: 2017-08-30
Z: 2017-08-30
Edukacja przez Szachy w Szkole Bogucin 2017 Bogucin Piotr Piwowarczyk wyświetl
377 8231 2017-09-02 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa B Mikoszewo ul. Długa 4 Marcin Dobrowolski wyświetl
378 8230 2017-09-02 R: 2017-08-30
Z: 2017-08-30
IV Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodległości 141, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
379 8229 2017-09-02 R: 2017-08-25
Z: 2017-08-25
Edukacja przez szachy w szkole - Śląsk Katowice IA Łukasz Brożek
380 8228 2017-09-02 R: 2017-08-03
Z: 2017-08-05
Turniej Klasyfikacyjny - Kolonia Szachowa Centrum Natury Beskid Szczyrk Łukasz Foltyn wyświetl
381 8227 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-30
Pożegnanie Lata 2017 - gr.B Gorlice Piotr Kretowicz wyświetl
382 8226 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open E Polanica-Zdroj IA Rafał Siwik
383 8225 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open D Polanica-Zdroj IA Rafał Siwik
384 8224 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open C Polanica-Zdroj IA Rafał Siwik
385 8223 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open B Polanica-Zdroj IA Rafał Siwik
386 8222 2017-09-02 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-27
53. Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im. Akiby Rubinsteina - Open A Polanica-Zdroj IA Rafał Siwik
387 8221 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-29
Wyścig po kategorie szachowe - turniej dla IV kat i silniejszych. Start 9:00 Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
388 8220 2017-09-02 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA B (MŁODZICY) Nowa hala gimnastyczna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, ul. Reja 3 Marta Wolska wyświetl
389 8219 2017-09-02 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
32. Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka - GRUPA C (JUNIORZY) Nowa hala gimnastyczna Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej we Wrocławiu, ul. Reja 3 Marta Wolska wyświetl
390 8218 2017-09-02 R: 2017-08-28
Z: 2017-08-28
Wyścig po kategorie szachowe - dla V i bez kategorii - start 9:00 Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
391 8217 2017-09-02 R: 2017-07-03
Z: 2017-08-28
Wakacyjne ELOgranie w Hetmanie Klub DGW, Al. Niepodległości 141, lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
392 8216 2017-09-02 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-27
TURNIEJ KLUBU MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI - LATO 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia ul. Zawiszy Czarnego 1. Zdzisław Merta wyświetl
393 8215 2017-09-02 R: 2017-08-26
Z: 2017-08-27
Pożegnanie Wakacji 2017 Zespół Szkół Ogólnokształcących Sokółka ul. Osiedle Zielone 2 Józef Bochenko wyświetl
394 8214 2017-09-02 R: 2017-08-27
Z: 2017-08-27
III Mistrzostwa Leżajska w Szachach Błyskawicznych Leżajsk Artur Chowaniec wyświetl
395 8213 2017-08-27 R: 2017-08-26
Z: 2017-08-26
I Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega 2017 Gr. A Seniorzy Tarnobrzeg Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
396 8212 2017-08-27 R: 2017-08-27
Z: 2017-08-27
XXIII Solidarnościowy Turniej Szachowy "SIERPIEŃ 2017" - Grupa A Seniorzy Mielec Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
397 8211 2017-08-27 R: 2017-08-25
Z: 2017-08-25
4. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
398 8210 2017-08-27 R: 2017-08-22
Z: 2017-08-27
OFSz Kopernik 2017 Open A i B Olsztyn Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
399 8209 2017-08-27 R: 2017-08-16
Z: 2017-08-21
TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY OSTRÓDA BOGUSŁAWA FIJASA Ostróda Wiesław Libura wyświetl
400 8208 2017-08-27 R: 2017-08-14
Z: 2017-08-21
TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OSTRÓDY CZESŁAWA NAJMOWICZA OSTRÓDA Wiesław Libura wyświetl
401 8207 2017-08-27 R: 2017-08-19
Z: 2017-08-19
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy - Turniej Błyskawiczny Ostróda Wiesław Libura wyświetl
402 8206 2017-08-27 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Turniej Klasyfikacyjny Grupa A Mikoszewo ul. Długa 4 Marcin Dobrowolski wyświetl
403 8205 2017-08-27 R: 2017-08-21
Z: 2017-08-26
Festiwal Szachowy SOLAR Mikoszewo 2017 - Open Mikoszewo ul. Długa 4 Marcin Dobrowolski wyświetl
404 8204 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - A Mikoszewo, Ośrodek Wypoczynkowy "Leśny Zakątek", ul.Gdańska 14 Robert Krasiewicz wyświetl
405 8203 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - C Mikoszewo, Ośrodek Wypoczynkowy "Leśny Zakątek", ul.Gdańska 14 Robert Krasiewicz wyświetl
406 8202 2017-08-27 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-26
V Festiwal Szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - B Mikoszewo, Ośrodek Wypoczynkowy "Leśny Zakątek", ul.Gdańska 14 Robert Krasiewicz wyświetl
407 8201 2017-08-25 R: 2017-08-24
Z: 2017-08-24
V Festiwal szachowy "Bursztynowe Wybrzeże" 2017 - Turniej Blitza Mikoszewo, Ośrodek Wypoczynkowy "Leśny Zakątek", ul.Gdańska 14 Robert Krasiewicz wyświetl
408 8200 2017-08-25 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open D Suwalki Mikołaj Bura wyświetl
409 8199 2017-08-25 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda - Szachowe Nadzieje Ostróda Wiesław Libura wyświetl
410 8198 2017-08-25 R: 2017-08-17
Z: 2017-08-20
III MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE Stare Mierzwice Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
411 8197 2017-08-25 R: 2017-08-17
Z: 2017-08-20
III MIĘDZYNARODOWE SARNACKIE SPOTKANIA SZACHOWE Stare Mierzwice Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
412 8196 2017-08-25 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-18
I Miedzynarodowy Memorial Ireny Warakomskiej - Open C Suwalki Igor Pyrkosz wyświetl
413 8195 2017-08-25 R: 2017-08-20
Z: 2017-08-20
Turniej Szachowy o Puchar Lata 84-100 Puck, ul.Lipowa 3c, MOKSIR Zdzisław Merta wyświetl
414 8194 2017-08-20 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
V Memoriał Szachowy im. Jana Derbisza Bystrowice Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
415 8193 2017-08-20 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-20
Hajduczek 2017 Open A Krynica Robert Karnasiewicz wyświetl
416 8192 2017-08-20 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-19
Hajduczek BLITZ Krynica Zdroj Krzysztof Tomkiewicz wyświetl
417 8191 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-19
WAKACJE z SZACHAMI - grupa A Szydłowiec Krzysztof Góra wyświetl
418 8190 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-19
WAKACJE z SZACHAMI - grupa B Szydłowiec Kot Anna wyświetl
419 8189 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 10 Ostróda Wiesław Libura wyświetl
420 8188 2017-08-20 R: 2017-08-15
Z: 2017-08-15
XIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy Ostróda-Szachowe Nadzieje do lat 8 Ostróda Wiesław Libura wyświetl
421 8187 2017-08-20 R: 2017-08-18
Z: 2017-08-18
3. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
422 8186 2017-08-20 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-26
Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Kolonie Szczyrk 2017 - grupa A Beskid Centrum Natury - Szczyrk ul. Sosnowa 7 Piotr Straupisz wyświetl
423 8185 2017-08-20 R: 2017-08-10
Z: 2017-08-15
WROCŁAW OPEN 2017 Gimnazjum nr 13 Wrocław, ul.Reja 3 Michał Dzikowski wyświetl
424 8184 2017-08-16 R: 2017-08-16
Z: 2017-08-16
I GM Tournament Gens Una Sumus Krakow FA Cybulski Maciej
425 8183 2017-08-16 R: 2017-07-29
Z: 2017-07-29
II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA RUCIANEGO-NIDY Wyłuszczarnia Nasion (sala konferencyjna), Ruciane-Nida, ul. Dworcowa 1. Paweł Orłowski wyświetl
426 8182 2017-08-16 R: 2017-07-30
Z: 2017-07-30
XVIII OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BISKUPCA Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, ul. Matejki 5 Paweł Orłowski wyświetl
427 8181 2017-08-16 R: 2017-07-12
Z: 2017-08-11
189th YMCA Summer 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
428 8180 2017-08-16 R: 2017-07-04
Z: 2017-08-11
188th YMCA Summer 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
429 8179 2017-08-16 R: 2017-07-04
Z: 2017-08-11
187th YMCA Summer 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
430 8178 2017-08-13 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
www.GRRAMY.pl BLITZ Gimnazjum nr 13 Wrocław, ul.Reja 3 IA Aleksander Sokólski wyświetl
431 8177 2017-08-13 R: 2017-08-13
Z: 2017-08-13
VIII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
432 8176 2017-08-12 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-30
Indywidualne Mistrz. Polski Amatorów w szachach 2017, FIDE do 1800 Sielpia Wielka, OW Łucznik, ul. Spacerowa 11 FA Tomasz Stefaniak wyświetl
433 8175 2017-08-12 R: 2017-08-07
Z: 2017-08-12
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - A Open Mrągowo OW Polonez ul. Młynowa 51 Andrzej Gula wyświetl
434 8174 2017-08-12 R: 2017-08-07
Z: 2017-08-12
TSz Szkoleniowo-Wypoczynkowy Mrągowo 2017 - B Junior (do 14 lat) Mrągowo OW Polonez ul. Młynowa 51 Andrzej Gula wyświetl
435 8173 2017-08-12 R: 2017-08-11
Z: 2017-08-11
2. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
436 8172 2017-08-12 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-05
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN B do 1700 ELO (lub od III kat.) Suwalki Paweł Jaroch
437 8171 2017-08-12 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-05
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN A od 1700 ELO (lub od II kat.) Suwalki Paweł Jaroch
438 8170 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa B Obra Janusz Kuśnierz wyświetl
439 8169 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa C Obra Janusz Kuśnierz wyświetl
440 8168 2017-08-12 R: 2017-08-02
Z: 2017-08-06
Obra Lato Open 2017 grupa A Obra Janusz Kuśnierz wyświetl
441 8167 2017-08-12 R: 2017-08-06
Z: 2017-08-06
XIX TSz o Puchar Przewodniczącego MSG Mrągowo OW Polonez ul. Młynowa 51 Andrzej Gula wyświetl
442 8166 2017-08-12 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - I Liga Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk IA Łukasz Brożek wyświetl
443 8165 2017-08-12 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a 43-370 Szczyrk IA Łukasz Brożek wyświetl
444 8164 2017-08-12 R: 2017-08-05
Z: 2017-08-05
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 5 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
445 8163 2017-08-12 R: 2017-08-05
Z: 2017-08-05
Fide OPEN BLITZ Suwalki - III Festiwal Szachowy Suwalki Paweł Jaroch
446 8162 2017-08-12 R: 2017-08-04
Z: 2017-08-04
1. RUNDA GRAND PRIX BIAŁEGOSTOKU "LATO-JESIEŃ 2017" Białystok Leszek Zega wyświetl
447 8161 2017-08-04 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-30
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II i III kategorię szachową. Sielpia Wielka. OW Łucznik, ul. Spacerowa 11 FA Tomasz Stefaniak wyświetl
448 8160 2017-08-04 R: 2017-08-01
Z: 2017-08-03
Turniej towarzyszący III Festiwalowi Szachowemu Suwałki Paweł Jaroch
449 8159 2017-08-04 R: 2017-07-31
Z: 2017-08-02
III Festiwal Szachowy Suwalszczyzna 2017 - OPEN C-D Suwalki Paweł Jaroch
450 8158 2017-08-04 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-18
Grupa B na obozie w Sokołowsku Sokołowsku Wiesław Janocha wyświetl
451 8157 2017-08-04 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Letni Turniej Szachowy - Grupa B2 Rawicz Wiesław Janocha wyświetl
452 8156 2017-08-04 R: 2017-06-30
Z: 2017-06-30
Letni Turniej Szachowy - Grupa B1 Rawicz Wiesław Janocha wyświetl
453 8155 2017-08-04 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-30
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 - II Liga Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
454 8154 2017-08-04 R: 2017-07-22
Z: 2017-07-30
SZCZYRK FIDE OPEN - Turniej Otwarty Towarzyszący DMPJ 2017 Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
455 8153 2017-08-04 R: 2017-07-24
Z: 2017-07-30
MFSz KLUKOM CHESS 2017 OPEN A OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Rosłon wyświetl
456 8152 2017-07-29 R: 2017-07-29
Z: 2017-07-29
KLUKOM RAPID FIDE OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Rosłon wyświetl
457 8151 2017-07-27 R: 2017-07-25
Z: 2017-07-25
Szczyrk FIDE Blitz OPEN Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
458 8150 2017-07-27 R: 2017-07-12
Z: 2017-07-26
Maraton 407 Rocznica bitwy pod Kłuszynem im. hetmana Stanisława Żółkiewskiego Radomig, Radom, ul. Domagalskiego 13 a Marek Niedźwiecki wyświetl
459 8149 2017-07-27 R: 2017-07-26
Z: 2017-07-26
KLUKOM BLITZ FIDE OSW Choszczno ul. Sportowa 1 73-200 Choszczno Oskar Rosłon wyświetl
460 8148 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Grand Prix Polski Amatorów - Turawa 2017 OW Peters Turawa k/Opola Marcin Taboła wyświetl
461 8147 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Turawa 2017 - grupa C Turawa Marcin Taboła wyświetl
462 8146 2017-07-25 R: 2017-06-26
Z: 2017-07-02
Turawa 2017 - grupa B Turawa Marcin Taboła wyświetl
463 8145 2017-07-25 R: 2017-07-21
Z: 2017-07-23
A. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. centralne ZSP im. j. Kochanowskiego w Węgrowie ul. Bohaterów Warszawy 10 Waldemar Kulik wyświetl
464 8144 2017-07-25 R: 2017-07-22
Z: 2017-07-23
B. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - na kat. II i I kob. ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie ul. Bohaterów Warszawy 10 Waldemar Kulik wyświetl
465 8143 2017-07-25 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-23
C. II TURNIEJ SZACHOWY *Szachy z Janem Kochanowskim* - dla początkujących ZSP im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie - dla początkujących Waldemar Kulik wyświetl
466 8142 2017-07-25 R: 2017-07-23
Z: 2017-07-23
I Memoriał Tadeusza Sobkowiaka Morąg Andrzej Gula wyświetl
467 8141 2017-07-25 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-21
Turniej O Puchar Młynika - B Młynik Marian Rutkowski wyświetl
468 8140 2017-07-25 R: 2017-07-14
Z: 2017-07-14
Blitz w Kowalewie MGOK Kowalewo Paweł Mroziński wyświetl
469 8139 2017-07-25 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-22
I Turniej Klasyczny od 1250 Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
470 8138 2017-07-22 R: 2016-10-16
Z: 2017-05-30
III Liga Seniorów woj. Lubuskiego 2016/17 Lubuskie Paweł Partyka wyświetl
471 8137 2017-07-22 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-16
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w szachach na 2017 r. Sędziszów Małopolski, Rzeszów Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
472 8136 2017-07-22 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-26
I FIDE Blitz Open o Puchar Burmistrza Kcyni Szkoła Podstawowa w Kcyni, ul. Wyrzyska 12 Jarosław Wiśniewski wyświetl
473 8135 2017-07-22 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-26
Mistrzostwa Województwa KP Juniorów w Szachach Błyskawicznych - chłopcy Szkoła Podstawowa w Kcyni, ul. Wyrzyska 12 Jarosław Wiśniewski wyświetl
474 8134 2017-07-22 R: 2017-07-15
Z: 2017-07-21
Turniej o Puchar Młynika -A. Młynik Marian Rutkowski wyświetl
475 8133 2017-07-22 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017, Turniej B Dobczyce IA Andrzej Irlik wyświetl
476 8132 2017-07-22 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XXV Miedzynarodowy Festiwal Szachowy im.Jozefa Dominika Dobczyce2017, Turniej A Dobczyce IA Andrzej Irlik wyświetl
477 8131 2017-07-20 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Bałtyku - turniej błyskawiczny Darłówko. OW Górnik ul. Sosnowa 1 Kowalak Piotr wyświetl
478 8130 2017-07-22 R: 2017-07-17
Z: 2017-07-20
Otwarte Mistrzostwa Płocka Juniorów w Szachach Klasycznych Zespół Szkół Technicznych w Płocku, ul. Kilińskiego 4 Paweł Flak wyświetl
479 8129 2017-07-22 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-16
Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2017 Lech WSUS ul.Głogowska 26 Małgorzata Napierała wyświetl
480 8128 2017-07-22 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-16
Międzynarodowe Szachowe Lato Poznań 2017 JUNIORZY Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Poznań, ul.Głogowska 26, sala nr 219 Małgorzata Napierała wyświetl
481 8127 2017-07-22 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN C Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
482 8126 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. C Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
483 8125 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. B Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
484 8124 2017-07-22 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-17
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
485 8123 2017-07-22 R: 2017-07-16
Z: 2017-07-16
Mistrzostwa Miasta Puck 84-100 Puck, u.Lipowa 3c, MOKSIR Zdzisław Merta wyświetl
486 8122 2017-07-22 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-13
Turniej klasyfikacyjny "Wakacje z Szachami w Cieszynie" Cieszyn Łukasz Foltyn wyświetl
487 8121 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
Turniej błyskawiczny Police Open 2017 Police Witalis Sapis wyświetl
488 8120 2017-07-17 R: 2017-07-05
Z: 2017-07-13
XXXII Międzynarodowy Turniej im. T. Gniota Police IA Witalis Sapis wyświetl
489 8119 2017-07-17 R: 2017-06-23
Z: 2017-07-01
25. OTWARTY TURNIEJ LANDU BRANDENBURGII SENIOROW OD LAT 60 Międzyzdroje Hotel ***Wolin ul. Nowomyśliwska 76 FA Stefan Hałubek wyświetl
490 8118 2017-07-17 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
*** IV Festiwal Szachowy " Bory Tucholskie"- Rapid w Tleniu ( FIDE)*** Tleń Ulrich Jahr wyświetl
491 8117 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych***JUNIORZY Tleń Ulrich Jahr wyświetl
492 8116 2017-07-17 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-05
*** IV Otwarte Mistrzostwa Kujaw i Pomorza w Szachach Klasycznych ***OPEN Tleń Ulrich Jahr wyświetl
493 8115 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
*** IV Festiwal Szachowy" Bory Tucholskie" - Blitz w Tleniu (FIDE)*** Tleń Ulrich Jahr wyświetl
494 8114 2017-07-17 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-08
I MIEDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA BARCZEWA Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15 Paweł Orłowski wyświetl
495 8113 2017-07-17 R: 2017-07-14
Z: 2017-07-14
XIV Wakacyjny Turniej Szachowy - (10z10) na V i IV kat. - START 10:00 Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wyświetl
496 8112 2017-07-17 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-15
XVI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Duchowieństwa WSD Księży Pallotynów, ul. Kilińskiego 20, Ołtarzew Zygmunt Wielecki wyświetl
497 8111 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 10 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
498 8110 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do 1700 ELO Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
499 8109 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN A+B Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
500 8108 2017-07-17 R: 2017-07-13
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie - do lat 8 Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
501 8106 2017-07-17 R: 2017-07-11
Z: 2017-07-16
XIII Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy w Pszczynie Pszczyna, ul. Basztowa 4 (Hala Sportowa) IA Łukasz Brożek wyświetl
502 8105 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN D (do lat 13) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
503 8104 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN E (do lat 10) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
504 8103 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-07
Sarbinowo 2017 OW Bałtyk Sarbinowo IA Łukasz Brożek wyświetl
505 8102 2017-07-17 R: 2017-07-10
Z: 2017-07-16
XXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN F (do lat 8) Kowalewo Pomorskie Paweł Jaroch wyświetl
506 8101 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny C - na kat. III Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
507 8100 2017-07-17 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Turniej klasyfikacyjny B - na II kategorię Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
508 8099 2017-07-17 R: 2017-06-30
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny D - na V i IV kategorię Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
509 8098 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Darłówko ChessinChrzanow turniej G Zgrupowanie ChessinChrzanow Darłówko FA Katarzyna Walenciak wyświetl
510 8097 2017-07-17 R: 2017-06-27
Z: 2017-07-03
Darłówko ChessinChrzanow turniej H Zgrupaowanie ChessinChrzanow Darlówko FA Katarzyna Walenciak wyświetl
511 8096 2017-07-13 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-09
Turniej integracyjny SKOCZEK Sędziszów Młp.- SZAROTKA Wadowice Górne - gr. A Sędziszów Małopolski Robert Stefański wyświetl
512 8095 2017-07-14 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - ur.2008 i mlodsi Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
513 8094 2017-07-13 R: 2017-07-12
Z: 2017-07-12
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - FIDE - ur.2005 i mlodsi Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
514 8093 2017-07-13 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Miedzynarodowe Mistrzostwa Krakowa - OPEN A FIDE Krakow Jarosław Pietraszewski wyświetl
515 8092 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. D Warszawa FA Paweł Suwarski wyświetl
516 8091 2017-07-14 R: 2017-07-09
Z: 2017-07-09
VII Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
517 8090 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Turniej o Kategorie na Domaniewskiej gr. C Domaniewska 37A, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
518 8089 2017-07-12 R: 2017-03-08
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa na Domaniewskiej 37 Gr D Domaniewska 37A, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
519 8088 2017-07-12 R: 2017-03-06
Z: 2017-06-26
Turniej na Domaniewskiej Gr. B Domaniewska 37 A Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
520 8087 2017-07-12 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa SP 107 Nowoursynowska 210/212, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
521 8086 2017-07-12 R: 2017-03-07
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Sp 340 gr A Lokajskiego 3, Warszawa Rusłan Antoniewski wyświetl
522 8085 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych Piotrków Trybunalski Rafał Siwik wyświetl
523 8084 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
524 8083 2017-07-12 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
525 8082 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
526 8081 2017-07-12 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Piotrków Trybunalski IA Rafał Siwik wyświetl
527 8080 2017-07-12 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 3 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
528 8079 2017-07-12 R: 2017-07-08
Z: 2017-07-09
MINI ELO - V TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
529 8078 2017-07-12 R: 2017-07-07
Z: 2017-07-08
II Turniej Szachowy - Puchar Janowa 2017 Janów k/Sokółki Józef Bochenko wyświetl
530 8077 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-07
Wakacje z Szachami na Bemowie 2 OKiE SM WOLA ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
531 8076 2017-07-12 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-09
Wakacyjny kurs dla nauczycieli w Zielonce Zielonka, ul. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
532 8075 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
533 8073 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
534 8072 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
535 8071 2017-07-08 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
536 8069 2017-07-12 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-26
Darłówko ChessinChrzanow turniej A Darłówko, obóz Chess in Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
537 8068 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 17 ur. 1999 - 2001 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
538 8067 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 15 ur. 2002 - 2003 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
539 8066 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 11 ur. 2006 - 2007 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
540 8065 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 17 ur. 1999 - 2001 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
541 8064 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 15 ur. 2002 - 2003 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
542 8063 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 13 ur. 2004 - 2005 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
543 8062 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. C - 11 ur. 2006 - 2007 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
544 8061 2017-07-07 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-22
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów 2017 gr. D - 13 ur. 2004 - 2005 Skorzęcin, Aleja Handlowa OW Zbyszko i Karolinka Waldemar Kopydłowski wyświetl
545 8060 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA B Szklarska Poręba Aleksander Czerwoński wyświetl
546 8059 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-02
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - X Turniej Szachowy "Sudety 2017" GRUPA A Szklarska Poręba Aleksander Czerwoński wyświetl
547 8058 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 - BLITZ Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
548 8057 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr D Jun. 2007 i mł. Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
549 8056 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr C Jun. 2003-2006 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
550 8055 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr B do R=1800 Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
551 8054 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-02
XXVIII Ogólnopolski Kolonijno-Wypoczynkowy TSz Rudnik 2017 Gr A od R=1801 wzwyż Rudnik nad Sanem Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
552 8053 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - dziewczęta Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jarosław Wiśniewski wyświetl
553 8052 2017-07-06 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Bydgoszczy - chłopcy Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2 Jarosław Wiśniewski wyświetl
554 8051 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Bałtyku - turniej błyskawiczny Darłówko. OW Górnik ul. Sosnowa 1 Tomasz Stefaniak wyświetl
555 8050 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open D Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
556 8049 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open C Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
557 8048 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
558 8047 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-03
I Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open A Darłówko IA Zenon Chojnicki wyświetl
559 8046 2017-07-06 R: 2017-07-06
Z: 2017-07-06
Szybkie wakacyjne w Hetmanie 4_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
560 8045 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 2 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
561 8044 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2017 - T3 - C13 + C16 Szkoła Podstawowa Nr 9 Łomża ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
562 8043 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-27
XVII Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Łomża 2017 - T1 - D10 + C10 Szkoła Podstawowa Nr 9 Łomża ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
563 8042 2017-07-06 R: 2017-07-04
Z: 2017-07-05
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa D Sokółka Leszek Zega wyświetl
564 8041 2017-07-06 R: 2017-07-03
Z: 2017-07-05
Turniej klasyfikacyjny o III i II kategorię Pawilon Kultury Jacek Kiciński
565 8040 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-05
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa A Sokółka Leszek Zega wyświetl
566 8039 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa C Sokółka Leszek Zega wyświetl
567 8038 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-04
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - grupa B Sokółka Leszek Zega wyświetl
568 8037 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division E U 8 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
569 8036 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division D U 10 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
570 8035 2017-07-04 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division C U 13 Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
571 8034 2017-07-04 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Blitz Division Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
572 8033 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division B Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
573 8032 2017-07-04 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Spring in Krakow International Chess Championship of Malopolska Division A Kraków, ul. Lubicz 5, Hotel Europejski Mariusz Stanaszek wyświetl
574 8031 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej szachow szybkich ŁAZY IA Jacek Matlak wyświetl
575 8030 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
XIII Miedzynarodowy Festiwal Szachowy - Perla Baltyku - Turniej blyskawiczny ŁAZY IA Jacek Matlak wyświetl
576 8029 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA C (FIDE < 1600) ŁAZY - OW BRYZA Grażyna Turzyńska wyświetl
577 8028 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A ŁAZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wyświetl
578 8027 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-07-04
XIII MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERŁA BAŁTYKU - GRUPA D ŁAZY - OW BRYZA IA Jacek Matlak wyświetl
579 8026 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
II Turniej Szachowy o "Szydłowiecką Złotą Wstęgę" - FIDE Szydłowiec Wojciech Bednarczyk wyświetl
580 8025 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-01
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42 <br> Sala konferencyjna, poziom 2 Marek Dackiewicz wyświetl
581 8024 2017-07-06 R: 2017-07-02
Z: 2017-07-02
VIII Międzynarodowy Kresowy Festiwal Szachowy SOKÓŁKA 2017 - szachy błyskawiczne Sokółka Leszek Zega wyświetl
582 8023 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-07-01
OSTRZYCE 2017 Ostrzyce Zygmunt Wielecki wyświetl
583 8022 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Woj. Turniej Szach do 12,14,16,18 i OPEN w ramach IX MT Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
584 8021 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-02
OPEN FIDE Suwalki do 1800 ELO - A Suwalki Paweł Jaroch
585 8020 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-07-02
II MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY DOBRA CHEMIA OPEN Reńska Wieś, ul. Reński Koniec 2 (budynek GOK) FA Michał Wejsig wyświetl
586 8019 2017-07-06 R: 2017-07-01
Z: 2017-07-02
Wojewódzki Turniej Młodzików do 8,10 lat, IX Miedz. Tur Szach im. J. Zukertorta Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
587 8018 2017-07-06 R: 2017-06-30
Z: 2017-07-01
I Otwarty Maraton Nocny w szachach błyskawicznych Grzybowice 2017 r Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
588 8017 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1600-1800 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
589 8016 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1400 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
590 8015 2017-07-06 R: 2017-06-26
Z: 2017-06-29
II Szachowe Wakacje z Szkola Przyszlych Mistrzow - 1000-1250 PZSzach Suwalki Paweł Jaroch
591 8014 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-30
Turniej klasyfikacyjny na IV kategorię Majerczykówka FA Bogdan Obrochta wyświetl
592 8013 2017-07-06 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-29
Turniej o Puchar UMKS Wieża Ostrołęka Ostrołęka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ Tadeusz Nalewajk wyświetl
593 8012 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-29
Turniej klasyfikacyjny na III kategorię Majerczykówka FA Bogdan Obrochta wyświetl
594 8011 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-28
II Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia)-grupaB Al. Niepodległości 141, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
595 8010 2017-07-06 R: 2017-05-18
Z: 2017-06-15
Na III kategorię w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
596 8009 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-29
Wakacje z Szachami na Bemowie od 1000 OKiE SM WOla ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
597 8008 2017-07-06 R: 2017-06-28
Z: 2017-06-29
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
598 8007 2017-06-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_B Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
599 8006 2017-07-06 R: 2017-06-27
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa E szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
600 8005 2017-07-06 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
Mistrzostwa Wieliczka w Szachach Grupa A LO Wieliczka IA Andrzej Irlik wyświetl
601 8004 2017-07-06 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
602 8003 2017-07-06 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-27
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
603 8002 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w szachach GRAND PRIX 2017 J.Zukertort Lublin, Centrum Kultury ul. Peowiaków IA - Zbigniew Pyda wyświetl
604 8001 2017-07-06 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-25
IX Miedzynarodowy Turniej Szachowy im. Jana Zukertorta (z normą mistrzowską) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
605 8000 2017-07-06 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Niesłyszących Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
606 7999 2017-07-06 R: 2017-04-24
Z: 2017-06-26
Wiosenne granie w Hetmanie 2017_A Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
607 7998 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Chłopcy Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
608 7997 2017-06-26 R: 2017-06-01
Z: 2017-06-04
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTA MŁODZIKÓW MP-PK - Dziewczęta Czudec IA Zenon Chojnicki wyświetl
609 7996 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 grA - do FIDE (maks. 2199 elo) Przemków Artur Adamek wyświetl
610 7995 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
IX Memoriał imienia Braci Bieluczyków - grupa D szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
611 7994 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. B1 Przemków Artur Adamek wyświetl
612 7993 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
III Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Przemków 2017 - gr. C Przemków Artur Adamek wyświetl
613 7992 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
Turniej WKSz-1938 19th Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
614 7991 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
II Świętojański Turniej Szachowy o Puchar Starosty Miejskie Centrum Kultury, Nowe Miasto Lub. Roman Biegajski wyświetl
615 7990 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o III i II kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
616 7989 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
617 7988 2017-06-26 R: 2017-06-25
Z: 2017-06-25
Turniej E o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
618 7987 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej Olimpic FIDE Puławy Krzysztof Góra wyświetl
619 7986 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-25
Turniej C o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
620 7985 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Szachowe przywitanie wakacji: Piaseczno Piaseczno, pl. Piłsudskiego 9 Wojciech Różycki wyświetl
621 7984 2017-06-26 R: 2017-06-24
Z: 2017-06-24
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa - Dzieci z rocznika 2009 i młodsze Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
622 7983 2017-06-26 R: 2017-06-23
Z: 2017-06-24
"Witaj Lato" Zawody Szachowe o V i IV kategorię Zespół Szkół nr 51 Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
623 7982 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
624 7981 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
625 7980 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
626 7979 2017-06-26 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-23
183rd YMCA Spring 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
627 7978 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
628 7977 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-19
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C09 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
629 7976 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
SUCHY BÓR OPEN - grupa A OW Suchy Bór Marcin Taboła wyświetl
630 7975 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-20
186th YMCA Spring 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
631 7974 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-21
185th YMCA Spring 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
632 7973 2017-06-23 R: 2017-04-06
Z: 2017-06-22
184th YMCA Spring 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
633 7972 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa B Gorzów Wielkopolski Aleksander Czerwoński wyświetl
634 7971 2017-06-23 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-20
Festiwal Emanuela Laskera - grupa A Gorzów Wielkopolski Aleksander Czerwoński wyświetl
635 7970 2017-06-23 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
Turniej Szachowy o Puchar Prezesa K.Sz. Miedź Legnica Schronisko Młodzieżowe Legnica Piotr Kowalak wyświetl
636 7969 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
637 7968 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017-CD18 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
638 7966 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
639 7965 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorek<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - D13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
640 7964 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C15 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
641 7963 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C13 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
642 7962 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-21
Indywidualne Mistrzostwa Śląska Juniorów<br>w Szachach Klasycznych na 2017 - C11 Hala Sportowa, ul. Sapety 8a, 41-407 Imielin FA Michał Wejsig wyświetl
643 7961 2017-06-23 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów - IV Liga WOJEWÓDZTWO POMORSKIE Wiesław Libura wyświetl
644 7960 2017-06-23 R: 2017-05-17
Z: 2017-06-21
Turniej szachowy Wiosna w NOK 2017 NOK ul.Paderewskiego 1A Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
645 7959 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
646 7958 2017-06-23 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
I Czernikowski Festiwal Szachowy - Grupa A (od 1600) Czernikowo Marek Kubicki wyświetl
647 7957 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 18 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
648 7956 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 13 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
649 7955 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 11 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
650 7954 2017-06-23 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów - chłopcy do lat 9 Hala Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Śmidowicza 69 Wiesław Libura wyświetl
651 7953 2017-06-23 R: 2017-05-25
Z: 2017-06-22
Na II kategorię w Hetmanie 3_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewgłości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
652 7952 2017-06-22 R: 2017-06-21
Z: 2017-06-21
II Turniej Kwalifikacyjny SP Michałów Michałów Kami Koliński wyświetl
653 7951 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-05-31
Turniej klasyfikacyjny w SP 3 w Markach Marki, Pomnikowa 3 Robert Krasiewicz wyświetl
654 7950 2017-06-22 R: 2017-05-31
Z: 2017-06-21
Turniej klasyfikacyjny na V kategorię Nałęczów Jan Błaszczak wyświetl
655 7949 2017-06-22 R: 2017-06-20
Z: 2017-06-21
Turniej Szachowy - Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie Piotr Opolski wyświetl
656 7948 2017-06-22 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-17
Turniej klasyfikacyjny w Grajewie - ranking do 1800 Szkółka Szachowa w Grajewie Zbigniew Okulewicz wyświetl
657 7947 2017-06-21 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Janowski Turniej Szachowy 2017 (FIDE RAPID) Janów Lubelski IA - Zbigniew Pyda wyświetl
658 7946 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 7 - chłopcy OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
659 7945 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 7 - dziewczęta OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
660 7944 2017-06-20 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Elbląg Elbląg świetlica ESM Sielanka ul. Płk Dąbka 64 Bogdan Siwoń wyświetl
661 7943 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 6 - dziewczęta OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
662 7942 2017-06-22 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW DO LAT 6 - chłopcy OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A Katarzyna Walenciak wyświetl
663 7941 2017-06-20 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 5 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
664 7940 2017-06-20 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Kurs podstawowy dla nauczycieli - turniej klasyfikacyjny Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
665 7939 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-16
GP Polonii Wrocław KSz Polonia Wrocław Marta Wolska wyświetl
666 7938 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Turniej z okazji XX- Lecia UKS DEBIUT PRZEDWOJOW. Memorial Wladyslawa Kmiecika Przedwojow Michał Wagiel wyświetl
667 7937 2017-06-20 R: 2017-05-27
Z: 2017-06-19
Kołówka na 1400-1600 dla Powsinian i okolic ZSP Chylice Wojciech Różycki wyświetl
668 7936 2017-06-20 R: 2017-06-12
Z: 2017-06-12
Mistrzostwa ZSP im.Ks.J. Twardowskiego w Chylicach Chylice ul.Dworska 5 Dariusz Różycki wyświetl
669 7935 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C17 (C17+D17) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
670 7934 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C15 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
671 7933 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C13 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
672 7932 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - C11 Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
673 7931 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM U19 (C19+D19) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
674 7930 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
Turniej z okazji Dni Włocławka 2017 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
675 7929 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
IMWJ WM - D15 (D15+D13) Olsztyn ZSE ul. Bałtycka 37 Andrzej Gula wyświetl
676 7928 2017-06-20 R: 2017-06-15
Z: 2017-06-18
MISTRZOSTWA PŁOCKA W SZACHACH KLASYCZNYCH 2017 Spółdzielczy Dom Kultury w Płocku przy ul. Krzywoustego 3 Paweł Flak wyświetl
677 7927 2017-06-29 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 9 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
678 7926 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 11 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
679 7925 2017-06-19 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 13 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
680 7924 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 15 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
681 7923 2017-06-20 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-18
Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 - do lat 18 ROKiS, Al. Jana Pawła II 20, Radzymin Robert Krasiewicz wyświetl
682 7922 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej - Chłopcy Wasilków Leszek Zega wyświetl
683 7921 2017-06-20 R: 2017-06-16
Z: 2017-06-18
XI Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Strefy Podlasko-Lubelskiej Dziewczęta Wasilków Leszek Zega wyświetl
684 7920 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet Niesłyszących i Głuchoniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
685 7919 2017-06-26 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-18
Indywidualne Mistrzostwa Polski Mężczyzn Głuchoniewidomych Centrum Szkoleniowe, ul. Odrębna 4, Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
686 7918 2017-06-19 R: 2017-06-18
Z: 2017-06-18
VI Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
687 7917 2017-06-20 R: 2017-03-24
Z: 2017-06-16
X Mistrzostwa UKS Pionier 2017 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Orzechowski wyświetl
688 7916 2017-06-21 R: 2017-06-17
Z: 2017-06-17
Grand Prix - Turniej IX - gr.C Gorlice Piotr Kretowicz wyświetl
689 7914 2017-06-23 R: 2017-06-07
Z: 2017-06-14
VI INTEGRACYJNY TURNIEJ SZACHOWY - "IDEA 2017" Rewal Maciej Skocz wyświetl
690 7913 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D14-18 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
691 7912 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D12 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
692 7911 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów D10 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
693 7910 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C18 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
694 7909 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C14 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 st wyświetl
695 7908 2017-06-16 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego Juniorów C12 Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach, ul. Jurajska 7 ST wyświetl
696 7907 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000-2001 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
697 7906 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002-2003 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
698 7905 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004-2005 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
699 7904 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006-2007 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
700 7903 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorów na 2017 r. do 9 lat - ur. 2008-2009 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
701 7902 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 17 lat - ur. 2000 - 2001. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
702 7901 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 15 lat - ur. 2002 - 2003. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
703 7900 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 13 lat - ur. 2004 - 2005. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
704 7899 2017-06-16 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego Juniorek na 2017 r. do 11 lat - ur. 2006 - 2007. Wiśniowa Krzysztof Skiba wyświetl
705 7898 2017-06-15 R: 2017-06-05
Z: 2017-06-09
MDK turniej klasyfikacyjny warsztatów szachowych Mińsk Mazowiecki Andrzej Koseski wyświetl
706 7897 2017-06-15 R: 2017-06-14
Z: 2017-06-14
I Turniej o Puchar Uznania Stefana - II cykl ( V i IV kat. do zdobycia) Al. Niepodległości 141, VI p. sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
707 7896 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
708 7895 2017-06-15 R: 2017-04-07
Z: 2017-06-09
Klasyczna Liga Łódzka Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ Łódź, ul. POW 3/5, sala C140 Rafał Kowalczyk wyświetl
709 7894 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
710 7893 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
711 7892 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 2199 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
712 7891 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 9 (2008 i młodsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
713 7890 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
IV FIDE OPEN Solec Kujawski do 1400 (Elo) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
714 7889 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 11 (2006 i 2007) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
715 7888 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorek do lat 13 (2004 i 2005) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
716 7887 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Województwa Juniorów do lat 9 (2008 i młodsi) Solec Kujawski - Restauracja Jaskiniowa Paweł Jaroch wyświetl
717 7886 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS-LB) - dziewczęta Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
718 7885 2017-06-15 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików (DS+LB) chłopcy Kudowa Zdrój Artur Adamek wyświetl
719 7884 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Mistrzostwa Gdyni - Grupa OPEN Gdynia Anna Mrozińska wyświetl
720 7883 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Lodowy (Kawowa) Jelenia Góra Emilia Kmiecik wyświetl
721 7882 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
I Dziecięcy Turniej Szachowy w Grajewie Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka Zbigniew Okulewicz wyświetl
722 7881 2017-06-15 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Brok na II i III kategorię Brok Krzysztof Góra wyświetl
723 7880 2017-06-15 R: 2017-05-24
Z: 2017-05-24
Turniej klasyfikacyjny V LO Warszawaj Warszawa Krzysztof Góra wyświetl
724 7879 2017-06-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów - I Liga województwo śląskie Krzysztof Orzechowski wyświetl
725 7878 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
Turniej Dla Dzieci o puchar Burmistrza Wołomina na V i IV kat. MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
726 7877 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej o puchar Burmistrza Wolomina na V i IV kat. MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
727 7876 2017-06-12 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa C Wrocław Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
728 7875 2017-10-24 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Wrocławska Olimpiada Młodzieży grupa D Wrocław Stadion Olimpijski KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
729 7874 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY - MISTRZOSTWA WĘGROWA 2017 Węgrów Eliza Słupska wyświetl
730 7873 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Turniej o Puchar Burmistrza Wołomina (na III, II kat. i I kob.) MDK Wolomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
731 7872 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
V Mistrzostwa Powiatu Trzebnickiego w Szachach Szybkich Pęgów IA Rafał Siwik wyświetl
732 7871 2017-06-12 R: 2017-06-09
Z: 2017-06-09
GP Polonii Wrocław KSz Polonia Wrocław Marta Wolska wyświetl
733 7870 2017-06-15 R: 2017-06-11
Z: 2017-06-11
III OTSz O Puchar Wójta Gminy Rozogi GOK w Rozogach Plac Jana Pawła II Andrzej Gula wyświetl
734 7869 2017-06-11 R: 2017-05-13
Z: 2017-06-10
Turniej szkoleniowy 1800-2000 Rada Osiedla "Grunwaldzkie" Mirosław Kaznowski
735 7868 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Juniorzy - Turniej o kategorie do 1100 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
736 7867 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy - Turniej o kategorie 1200-1400 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
737 7866 2017-06-15 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Juniorzy do lat 13 - Turniej o kategorie 1600-1800 Poznan Maciej Cybulski wyświetl
738 7865 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Grand Prix Chylice--Piaseczno- Zalesie Górne Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech Różycki wyświetl
739 7864 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wyświetl
740 7863 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o kategie grupa do lat 15 Świetlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
741 7862 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-11
Otwarty Turniej o normy centralne Świetlica Dzielnicowa Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
742 7861 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
ZIELONY MAT 2017 - TURNIEJ 2A Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Zielonej Górze, Al. Wojska Polskiego 9 FA Marek Matlak wyświetl
743 7860 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-11
V Turniej Szachowy o Puchar Hotelu Katowice - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wyświetl
744 7859 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Królowej Jadwigi w Sierczy- Gr B (dz. 2004 i mł) Szkoła Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
745 7858 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
VIII TURNIEJ SZACHOWY im. Królowej Jadwigi w Sierczy- Gr A (chł. 2004 i mł) Szkoła Podstawowa w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
746 7857 2017-06-11 R: 2017-04-29
Z: 2017-06-10
Ekstraliga Śląska Juniorów Silesia FA Bogdan Obrochta wyświetl
747 7856 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. E, U08) Kraków Jacek Wolak wyświetl
748 7855 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. D, U12) Kraków Jacek Wolak wyświetl
749 7854 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. C, U16) Kraków Jacek Wolak wyświetl
750 7853 2017-06-11 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla<br>(gr. B, U10) Kraków Jacek Wolak wyświetl
751 7852 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci środowiska wojskowego LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Kowelska 1 Włodzimierz Prażmowski wyświetl
752 7851 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Paweł Rymarowicz wyświetl
753 7850 2017-06-11 R: 2017-03-25
Z: 2017-06-17
I Turniej Kołowy 1800 Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
754 7849 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar dyrektora DK Świt Dom Kultury "Świt" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wyświetl
755 7848 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 2 ul. Westfala 3, Grodzisk Mazowiecki Jacek Kiciński
756 7847 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej OPEN o Puchar Kolei Mazowieckich MOSiR Karczew, ul. Boh. Westerplatte 55 Paweł Rymarowicz wyświetl
757 7846 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
Turniej z okazji Dnia Dziecka dla dzieci środowiska wojskowego LXXVI LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Kowelska 1 Włodzimierz Prażmowski wyświetl
758 7845 2017-06-11 R: 2017-06-10
Z: 2017-06-10
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 4 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
759 7844 2017-06-11 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
III Turniej szachowy o Puchar Burmistrza Wolina - Open FIDE Wolin, ul. Spokojna 1 Szkoła Podstawowa Przemysław Łukasiewicz wyświetl
760 7843 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-09
Grand Prix Wadowic w Szachach - Turniej nr790 - Grupa:A Wadowice Adam Madej wyświetl
761 7842 2017-06-11 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
Turnierj klasyfikacyjny Brok II Brok Krzysztof Góra wyświetl
762 7841 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-06-02
59 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy o "ZŁOTĄ WIEŻĘ" - Finał Centralny 2017 Chotowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
763 7840 2017-06-09 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
XXIV Turniej o Puchar Wójta Gminy Szemud Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wyświetl
764 7839 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XII OTSz o UŚMIECH DZIECKA Leżajsk 2017 Leżajsk Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
765 7838 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
XVII OTSz TALENTY 2017 Grupa A: Juniorzy od 15 lat i Seniorzy MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
766 7837 2017-06-09 R: 2017-02-05
Z: 2017-06-04
Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Seniorów- III Liga województwo pomorskie Anna Mrozińska wyświetl
767 7836 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
OTWARTE MISTRZOSTWA CHOSZCZNA W SZACHACH SZYBKICH - OPEN FIDE Choszczeński Dom Kultury ul. Bohaterów Warszawy 17 NA Kazimierz Łaszewski wyświetl
768 7835 2017-06-09 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - Turniej nr 5 Kraków - Sekcja Szachowa Dariusz Mikrut wyświetl
769 7834 2017-06-09 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej o Puchar Starosty Tczewskiego 2017 r. Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Gałkowski wyświetl
770 7833 2017-06-09 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XV Międzynarodowy Turniej Szachowy <br>o Puchar Wójta Gminy Sitkówka-Nowiny MOSiR Nowiny k. Kielc T.Stefaniak wyświetl
771 7832 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
V Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
772 7831 2017-06-09 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Kraków Jarosław Pietaraszewski wyświetl
773 7830 2017-06-09 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
VI Turniej Szachowy im. Króla Kazimierza Wielkiego w Kowalu Remiza OSP w Kowalu Janusz Augustowski wyświetl
774 7829 2017-06-09 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
X Memoriał Szachowy Prof. Andrzeja Guzińskiego (do FIDE) Koszalin Tomasz Kamieniecki wyświetl
775 7828 2017-06-09 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BŁYSKAWICZNY -FIDE- "BIAŁA DAMA" KÓRNIK 28.05.2017 Zespół Szkół w Kórniku ul.Poznańska 2 Paweł Staniszewski wyświetl
776 7823 2017-06-09 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
VII Memoriał im. prof. Romana Mariana Bugalskiego ZS nr 9 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
777 7822 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
*** Otwarte Mistrzostwa Województwa Kuj-Pom w Szachach Szybkich***(do FIDE) Świecie Ulrich Jahr wyświetl
778 7821 2017-06-09 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
DMP - III LIGA SZACHOWA SENIORÓW PK 2017 Kolbuszowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
779 7820 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
OŁAWA SUMMER CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A Oława IA Rafał Siwik wyświetl
780 7818 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
XIII Międzynarodowy Memoriał Szachowy Wiesława Hanczarka Racibórz, ul. Karola Miarki 4 FA Bogdan Obrochta wyświetl
781 7817 2017-06-08 R: 2017-05-19
Z: 2017-06-02
Turniej z okazji Dnia Dziecka Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
782 7816 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VII Turniej Szachowy Ziemii Odrowązów Szydłowiec 2017 Szydłowiec Jacek Sieczkowski wyświetl
783 7815 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
VIII Turniej Szachowy Ziemii Odrowążów gr. B Szydłowiec Jacek Sieczkowski wyświetl
784 7814 2017-06-08 R: 2017-02-28
Z: 2017-06-06
Wtorkowy Turniej Szkółki Polonii Warszawa Warszawa Jerzy Owczarzak wyświetl
785 7813 2017-06-08 R: 2017-03-14
Z: 2017-06-06
Turniej klasyfikacyjny na I kategorię w OKK Akwarium OKK Akwarium w Rzeszowie, ul. Pułaskiego 3 Maciej Woźniak wyświetl
786 7812 2017-06-09 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
VIII Turniej Szachowy o Puchar firmy EL-BUD Srem Maciej Cybulski
787 7811 2017-06-08 R: 2017-06-04
Z: 2017-06-04
Kategorie z Akademią Gambit Bialystok Łukasz Suchowierski
788 7810 2017-06-08 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-03
III Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Michałowa Michalowo Łukasz Suchowierski
789 7809 2017-06-08 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-12
V Szachowe Mistrzostwa Najmłodszych. Turniej klasyfikacyjny na III kat. OW Limba Poronin, ul. Kośne Hamry 15A WK wyświetl
790 7808 2017-06-05 R: 2017-05-04
Z: 2017-06-01
Turniej Konstytucji 3 go Maja Gr. Cz Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
791 7807 2017-06-05 R: 2017-05-05
Z: 2017-06-02
Turniej Konstytucji 3-go Maja Gr. Pt Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
792 7806 2017-06-05 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na II kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al Niepodległości 141, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
793 7805 2017-06-05 R: 2017-02-17
Z: 2017-04-21
Mistrzostwa Sekcji Piast Śrem Piast Śrem Leon Miklosik wyświetl
794 7804 2017-06-05 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Turniej Szachowy im. prof. Kazimierza Bartla (FIDE<1600) Kraków Jacek Wolak wyświetl
795 7803 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
XLI Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
796 7802 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
II Wojciechowy Turniej Szachowy Serock, ul. Pułtuska 35 FA Ryszard Królikowski wyświetl
797 7801 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
798 7800 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Mini-ELO Białystok 2017 (12) - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
799 7799 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - grupa A (ELO 1400-2199) i/lub krajowy minimum 1800 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
800 7798 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
Turnieje Fide w Ursusie - ELO do 1399 i/lub ranking krajowy minimum 1400 Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
801 7797 2017-06-04 R: 2017-06-03
Z: 2017-06-04
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW 8-10 LAT W SZACHACH Suwałki - SP 10 ul. Antoniewicza 5 (wejście od ul. Lityńskiego) Mikołaj Bura wyświetl
802 7796 2017-06-04 R: 2017-05-12
Z: 2017-06-02
Turniej piątkowy (5) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
803 7795 2017-06-04 R: 2017-06-02
Z: 2017-06-03
IX OTWARTY NOCNY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
804 7794 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa C i D (Gimnazja i Szkoły PonadGimnazjalne) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
805 7793 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa A (Szkoły Podstawowe kl. 1-3) FINAŁ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
806 7792 2017-06-04 R: 2017-05-29
Z: 2017-05-29
Szachowa Liga Szkolna - Grupa B (Szkoły Podstawowe kl. 4-6) FINAŁ Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu, ul. Piłsudskiego 29 Maciej Janiszewski wyświetl
807 7791 2017-06-01 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
IV SZACHOWA MAJÓWKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY r. 2008 i młodsi Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
808 7790 2017-06-01 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Turniej Szachów Błyskawicznych z okazji Dni Lubartowa (Start 12:00) (FIDE) ul. Rynek II/ Plac przed Ratuszem Piotr Opolski wyświetl
809 7789 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa B Warszawa, ul. Koszykowa24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
810 7788 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa A Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
811 7787 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa C Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
812 7786 2017-05-30 R: 2017-03-15
Z: 2017-05-28
III Chylicka Kołówka u świętego Mikołaja grupa mistrzowska Warszawa, ul. Koszykowa 24 m 7 Dariusz Różycki wyświetl
813 7785 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Seniorów - I Liga województwo śląskie Krzysztof Orzechowski wyświetl
814 7784 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-10 Warszawa Domaniewska 37A Rusłan Antoniewski wyświetl
815 7783 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-10 Warszawa ul. Domaniewska 37A Rusłan Antoniewski wyświetl
816 7782 2017-05-30 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej B Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
817 7781 2017-05-30 R: 2017-04-09
Z: 2017-05-28
Ekstraliga Śląska Silesia FA Bogdan Obrochta wyświetl
818 7780 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 4 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
819 7779 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
Sienkiewiczowski Turniej Szachowy Szkoła Podstawowa w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7 FA Katarzyna Walenciak wyświetl
820 7778 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 16 i 18 - D16+D18 Wasilków Leszek Zega wyświetl
821 7777 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 14 - D14 Wasilków Leszek Zega wyświetl
822 7776 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 12 - D12 Wasilków Leszek Zega wyświetl
823 7775 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 10 - D10 Wasilków Leszek Zega wyświetl
824 7774 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorek do lat 08 - D08 Wasilków Leszek Zega wyświetl
825 7773 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 18 - C18 Wasilków Leszek Zega wyświetl
826 7772 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 16 - C16 Wasilków Leszek Zega wyświetl
827 7771 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 14 - C14 Wasilków Leszek Zega wyświetl
828 7770 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 12 - C12 Wasilków Leszek Zega wyświetl
829 7769 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 10 - C10 Wasilków Leszek Zega wyświetl
830 7768 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
II MISTRZOSTWA GMINY PUSZCZA MARIAŃSKA - Turniej A Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
831 7767 2017-05-28 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-28
XIX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów do lat 08 - C08 Wasilków Leszek Zega wyświetl
832 7766 2017-05-28 R: 2016-11-20
Z: 2017-04-09
IV WIELKOPOLSKA LIGA SENIORÓW GRUPA A 2016/2017 POZNAŃ Paweł Staniszewski wyświetl
833 7765 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-14 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
834 7764 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa C-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
835 7763 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-27
XI Mistrzostwa Diecezji Drohiczyńskiej w Szachach - do lat 13 ZSS Sokołów Podlaski Bosko 1 (wjazd od ul. Sadowej) Józef Flaziński wyświetl
836 7762 2017-05-28 R: 2017-05-28
Z: 2017-05-28
V Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
837 7761 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
Warszawska Olimpiada Młodzieży w Szachach Klasycznych Grupa D-12 Warszawa, ul. Domaniewska 37 A Robert Krasiewicz wyświetl
838 7760 2017-05-28 R: 2017-05-27
Z: 2017-05-28
VI Memoriał Szachowy św. Jana Pawła II Gimnazjum w Gąbinie przy al. Jana Pawła II nr 16 Paweł Flak wyświetl
839 7758 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa Open - turniej otwarty Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
840 7757 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa C (r. 2007 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
841 7756 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa B (r. 2005 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
842 7755 2017-05-27 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa A (r. 2003 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
843 7754 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Mistrzostwa Zespołu Szkół Nr76 w Szachach Szybkich Zespół Szkół Nr76 January Jedynak wyświetl
844 7753 2017-05-27 R: 2017-04-22
Z: 2017-05-21
III Liga Juniorów - 2017r - Małopolska Zabierzów, Kraków Busines Park Czesław Markiewicz wyświetl
845 7752 2017-05-27 R: 2017-05-10
Z: 2017-05-24
Maraton Szachowy 3 Maja RKSG RADOMIG, Radom, ul. Domagalskiego 13 A Marek Niedźwiecki wyświetl
846 7751 2017-05-27 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-26
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr790 - Grupa:B Wadowice Adam Madej wyświetl
847 7750 2017-05-27 R: 2017-05-26
Z: 2017-05-26
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - maj 2017 Kraków Jacek Wolak wyświetl
848 7749 2017-05-27 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-16
Turniej majowy KS Wesoła SealArt Adrianna Staniszewska wyświetl
849 7748 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 12 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
850 7747 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Dziewczęta do lat 10 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
851 7746 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 18 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
852 7745 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 16 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
853 7744 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich do lat 14 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
854 7743 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 12 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
855 7742 2017-05-25 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich - Chłopcy do lat 10 Świdnica IA Rafał Siwik wyświetl
856 7741 2017-05-25 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-21
Szachy w Harmonijce. V Turniej Szachowy o Nagrodę Dziekana WH UMK Toruń Adam Pituła wyświetl
857 7740 2017-05-25 R: 2017-05-21
Z: 2017-05-21
Otwarty Puchar Akademii Gambit Bialystok Łukasz Suchowierski
858 7739 2017-05-25 R: 2017-05-22
Z: 2017-05-22
Szybkie w Hetmanie 3_2017 - do zdobycia V lub IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległosci 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
859 7738 2017-05-25 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-12
Mistrzostwa Koła Szachowego przy Klubie 'Trójka' w Siedlcach Klub 'Trójka' w Siedlcach Zdzisław Stefanoff wyświetl
860 7737 2017-05-22 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ SZACHOWY Z OKAZJI 25-LECIA ŻARSKIEGO KLUBU SZACHOWEGO grupa A Żary Tomasz Sowa wyświetl
861 7736 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
XVI Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów (FIDE RAPID) Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
862 7735 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrz. Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec Jun. 01-05 Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
863 7734 2017-05-22 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
V Otwarte Mistrzostwa Niebylca w szachach o Puchar Wójta Gminy Niebylec - OPEN Niebylec Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
864 7733 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
IV Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
865 7732 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-12
II Tur. z cyklu o Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin, al. Piłsudskiego 22, godz.16,50 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
866 7731 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-05
VIII GRAND PRIX - turniej nr 5. Grupa A - OPEN Kompleks Świętokrzyska Polana - Kielce-Zagnańsk/Chrusty Tomasz Stefaniak (FA) wyświetl
867 7730 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-02
Mistrzostwa Województwa Juniorów Łódź Andrzej Miętkiewicz wyświetl
868 7729 2017-05-22 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
XXII Międzynarodowe Mistrzostwa Gorlic - gr.C (Open) Gorlice Piotr Kretowicz wyświetl
869 7728 2017-05-22 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
VII Memorial Marka Mokwy Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie Lech Gałkowski wyświetl
870 7726 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Juniorów 2017 (wersja rankingowa) Warszawa, Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
871 7725 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa E (r. 2010 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
872 7724 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
V Szachowy Turniej Przyjaźni Polsko-Węgierskiej<BR>Grupa D (r. 2009 i mł.) Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
873 7723 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr A. Roztoka Remiza OSP Stanisław Gamoń wyświetl
874 7722 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Turniej Szachowy Łukowica CUP w Roztoce - Gr B. Roztoka OSP. Stanisław Gamoń wyświetl
875 7721 2017-05-22 R: 2017-05-12
Z: 2017-05-21
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Wiosna 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
876 7720 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-21
Turniej Klasyfikacyjny na III i II kategorię szachową WSA, ul. Studencka 19 Robert Michalak wyświetl
877 7719 2017-05-22 R: 2017-05-05
Z: 2017-05-07
Turniej dla nauczycieli, kurs II edycja Brok Brok Adam Haraziński
878 7718 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
I Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego dla dzieci pod Patronatem Wójta S. Prusika LELIS T.Nalewajk wyświetl
879 7717 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "B" Bakałarzewo - SP Mikołaj Bura wyświetl
880 7716 2017-05-22 R: 2017-05-19
Z: 2017-05-20
SZACHOWA MAJÓWKA W BAKAŁARZEWIE "ZASZACHUJ UŻYWKI" - grupa "A" Bakałarzewo - SP Mikołaj Bura wyświetl
881 7715 2017-05-22 R: 2017-05-20
Z: 2017-05-20
Drugi Miejski Turniej o Puchar Familijnego Gdańska - Junior OPEN (FIDE) SP 29 Leonardo, Miałki Szlak 74, Gdańsk Anna Mrozińska wyświetl
882 7714 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Wojciech Różycki wyświetl
883 7713 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) Dariusz Różycki wyświetl
884 7712 2017-05-20 R: 2017-05-17
Z: 2017-05-17
III Turniej o Puchar Uznania w Hetmanie - I cykl 2017 (V i IV kat.) do zdobycia Al. Niepodległości 141a, VI piętro, sala 607a Stefan Wronicz wyświetl
885 7711 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA A+B (NA V i IV KATEGORIĘ) ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła MBKP January Jedynak wyświetl
886 7710 2017-05-20 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-08
Ogolnopolski Turniej Niewidomych i Slabowidzacych Chlopy IA Agnieszka Brustman wyświetl
887 7709 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Rozgrywki o Kategorie w Wieży Wawer - GRUPA C+D (III/II kategoria) ul. Rzeźbiarska 46 January Jedynak wyświetl
888 7708 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. D Kraków Jacek Wolak wyświetl
889 7707 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. E Kraków Jacek Wolak wyświetl
890 7706 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ SZACHOWYCH ORŁÓW do lat 12<br>OTWARTY TURNIEJ DLA JUNIORÓW - do FIDE Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
891 7705 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Dziewczęta Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
892 7704 2017-05-15 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 8 - Chłopcy Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo ul. Wrzosowa 28a, Szczyrk FA Michał Wejsig wyświetl
893 7703 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Turniej szachowy dla dzieci do 12 lat z okazji 226 rocznicy Konstytucji 3 Maja Ostrołęka I LO T.Nalewajk wyświetl
894 7702 2017-05-20 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
Szachowa Majówka - Grupa OPEN Gdynia- Chwarzno Anna Mrozińska wyświetl
895 7701 2017-05-20 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-07
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POLANIKA - Chrusty k. Zagnańska FA Tomasz Stefaniak wyświetl
896 7700 2017-05-20 R: 2016-09-17
Z: 2017-05-07
III Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017 Dolny Śląsk IA Rafał Siwik wyświetl
897 7699 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. FIDE Kraków Jacek Wolak wyświetl
898 7698 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. B Kraków Jacek Wolak wyświetl
899 7697 2017-05-20 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
XIII Otwarty Turniej o laur arcymistrza Bogdana Śliwy - gr. A Kraków Jacek Wolak wyświetl
900 7696 2017-05-20 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
901 7695 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Majowy Turniej Szachowy w I LO w Ostrołęce Ostrołęka I LO ul.Traugutta 1/Internat/ T.Nalewajk wyświetl
902 7694 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa B Poznan Maciej Cybulski wyświetl
903 7693 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa C Poznan Maciej Cybulski wyświetl
904 7692 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - B Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
905 7691 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY "SUWAŁKI-05/2017" - A Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
906 7690 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
XII Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Kraków Jarosław Pietaraszewski wyświetl
907 7689 2017-05-14 R: 2017-05-14
Z: 2017-05-14
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 3 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
908 7688 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open A do lat 11 Bytom Martin Surman wyświetl
909 7687 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-14
IV Turniej o Puchar Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - Open B do lat 8 Bytom Martin Surman wyświetl
910 7686 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Wiosenny Turniej Szachowy Bialystok Łukasz Suchowierski
911 7685 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa B Kraków IA Andrzej Irlik wyświetl
912 7684 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Edukacja przez Szachy w Szkole - Turniej dla Nauczycieli, Grupa A Kraków IA Andrzej Irlik wyświetl
913 7683 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 - GRUPA A Międzyzdroje Waldemar Gałażewski wyświetl
914 7682 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Z SZACHAMI PRZEZ POLSKĘ - VII Turniej Szachowy Międzyzdroje 2017 GRUPA B Międzyzdroje GW wyświetl
915 7681 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 4 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
916 7680 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej o puchar Dyrekcji PLiGSN w Wałbrzychu Prywaten Liceum i Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu Paweł Kowalczyk wyświetl
917 7679 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
XII Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN C ur.2008 i młodsi TS Wisła Kraków, ul.Reymonta 22, 30-059 Kraków Dariusz Mikrut wyświetl
918 7678 2017-05-14 R: 2017-05-13
Z: 2017-05-13
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej: Juniorzy grupa A Poznan Maciej Cybulski wyświetl
919 7677 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na III kategorię w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
920 7676 2017-05-14 R: 2017-04-06
Z: 2017-05-11
Na II kategorię w Hetmanie 2_2017 Klub DGW, Al. Niepodlewgłości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
921 7675 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 15 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
922 7674 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 11 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
923 7673 2017-05-14 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Tydzień Ziemi 2017 do lat 8 Szkoła Podstawowa nr 22 w Zabrzu-Biskupicach ul:Bytomska 94 Bernard Sowa wyświetl
924 7672 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Mistrzostwa Śląska i Mistrzostwa Katowic w szachach błyskawicznych Katowice IA Łukasz Brożek wyświetl
925 7671 2017-05-14 R: 2017-05-11
Z: 2017-05-11
XXX Indywidualne Mistrzostwa Wolsztyna w Szachach Wolsztyn Maciej Cybulski
926 7670 2017-05-14 R: 2017-05-04
Z: 2017-05-11
Turniej wiosenny kołowy SP321, Szadkowskiego 3 Jacek Marks wyświetl
927 7669 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
928 7668 2017-05-14 R: 2017-05-08
Z: 2017-05-08
Szybkie w Hetmanie 2_2017 - do zdobycia V i IV kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
929 7667 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Otwarty Turniej z okazji Uchwalenia konstytucji 3 Maja WSA w Łomży, ul. Studencka 19 Robert Michalak wyświetl
930 7666 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
XLVII Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Gniezno Magdalena Judek wyświetl
931 7665 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MDK nr 1 Bytom MDK nr1 Bytom ul. Powstańców Warszawskich 12 Roman Kaula wyświetl
932 7664 2017-05-14 R: 2017-05-07
Z: 2017-05-07
Mistrzostwa KPZSzach Oldbojów 2017 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
933 7663 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z IV kategorią Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
934 7662 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-07
Turniej Kwalifikacyjny MUKS Stoczek 45 Białystok do Ekstraligi - Chłopcy Białystok Leszek Zega wyświetl
935 7661 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-07
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawodników z III kategorią Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
936 7660 2017-06-09 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1600-1700 Hotel Manor w Olsztynie ul.Kanarkowa 47 Bogdan Jeżak wyświetl
937 7659 2017-06-09 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
Turniej klasyfikacyjny 1800-1900 Hotel Manor w Olsztynie, ul.Kanarkowa 47 Bogdan Jeżak wyświetl
938 7658 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-05
Turniej piątkowy (4) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
939 7657 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Turniej szachowy z okazji rocznicy Konstytucji 3 maja Żarów Marcin Korzekwa wyświetl
940 7656 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej w Zaklikowie 2017 dla zawodników z V kategorią i IV kobiecą Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
941 7655 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
II Wiosenny turniej klasyfikacyjny Zaklików_2017 dla zawod. bez kategorii szach. Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie Dominik Sondej wyświetl
942 7654 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
Grzybowickie Spotkania 2017 OPEN Rapid Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
943 7653 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa B TYCHY IA Jacek Matlak wyświetl
944 7652 2017-05-14 R: 2017-05-06
Z: 2017-05-06
III TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI O MISTRZOSTWO SDK TĘCZA Tychy - Grupa A TYCHY IA Jacek Matlak wyświetl
945 7651 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
Otwarte Mistrzostwa Służb Mundurowych Regionu Radomskiego w Szachach Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, ul. 25 Czerwca 68 Marek Niedźwiecki wyświetl
946 7650 2017-05-14 R: 2017-05-03
Z: 2017-05-03
XX OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY ŁODYGOWICE ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
947 7648 2017-05-14 R: 2017-04-28
Z: 2017-05-03
Majówka przy Szachownicy Wrocław, Henryka Pobożnego 3<br/> Damian Daniel wyświetl
948 7647 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
949 7646 2017-05-14 R: 2017-05-02
Z: 2017-05-03
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
950 7645 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W NIDZICY Nidzica Zespół Szkół nr 2 ul. Karola Barke 3 Andrzej Gula wyświetl
951 7644 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY BIAŁYSTOK WIOSNA 2017 - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
952 7643 2017-05-14 R: 2017-05-01
Z: 2017-05-01
OTWARTE BŁYSKAWICZNE MISTRZOSTWA SUWAŁK -2017 Suwałki ul. Kościuszki 71 CENTRUM TRÓJKI Mikołaj Bura wyświetl
953 7642 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-05-01
Grzybowickie Spotkania 2017<Br> OPEN Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
954 7641 2017-05-14 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-29
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku Piotr Chilkiewicz wyświetl
955 7640 2017-05-14 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
I GRAND PRIX OSTROŁĘKI w SZACHACH DLA DZIECI DO 12 LAT PATRONAT JERZY GRABOWSKI Ostrołęka, PENSJONAT WIOLETTA ul.Rolna 31 Tadeusz Nalewajk wyświetl
956 7639 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
XX Międzynarodowy Turniej Krynica Open 2017 Krynica Zdrój IA Andrzej Filipowicz wyświetl
957 7638 2017-05-01 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
XIV T.Sz. o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targowek - open FIDE Warszawa FA Ryszard Królikowski
958 7637 2017-05-01 R: 2017-04-30
Z: 2017-04-30
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 3 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
959 7636 2017-05-01 R: 2017-04-29
Z: 2017-04-30
Grzybowickie Spotkania 2017 od 8 do lat 14 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul; Badestinusa 60 Janusz Wieczorek wyświetl
960 7635 2017-05-01 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - turniej nr 4 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
961 7634 2017-05-01 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-27
Ogólnopolski Integracyjny Turniej Szachowy<Br>Stowarzyszenia Fianchetto Krynica Zdrój, Ośrodek "Damis", ul. Pułaskiego 71/1 NA Janusz Wieczorek wyświetl
962 7633 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
Wielkopolska III Liga Juniorów Licheń Stary Krzysztof Szadkowski wyświetl
963 7632 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
POLANIKA 2017 - grupa A (kategorie II i wyżej) Chrusty / Zagnańsk FA Tomasz Stefaniak wyświetl
964 7631 2017-04-29 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-03
IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 4 (FIDE) Kraków Jarosław Pietraszewski wyświetl
965 7630 2017-04-29 R: 2017-04-28
Z: 2017-04-28
I Strzelecki Turniej Szachów Błyskawicznych - Wiosna 2017 Dom Kultury w Strzelcach Opolskich Marcin Taboła wyświetl
966 7629 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
<b>Turniej o puchar Dyrektora Galerii ECHO w Kielcach. OPEN Galeria ECHO Kielce Tomasz Stefaniak wyświetl
967 7628 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
"Wars i Sawa grają w szachy" - turniej nauczycieli Szkoła Podstawowa nr 261 im. S. Kostki Potockiego w Warszawie Piotr Opolski wyświetl
968 7627 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
II Szwajcar z normą na I kategorię szachową Nadleśnictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzisław Pelowski wyświetl
969 7626 2017-04-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-04-23
V Turniej Szachowy o Puchar Wdy Nadleśnictwo w Lipuszu, ul. Brzozowa 2 Zdzisław Pelowski wyświetl
970 7625 2017-04-29 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Polonii Wrocław - 21.04.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
971 7624 2017-04-29 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Grand Prix Polonii Wrocław - 7.04.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
972 7623 2017-04-29 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
Grand Prix Polonii Wrocław 31.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
973 7622 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy(kl. 4 - 6) Zespoł Szkół nr 126 January Jedynak wyświetl
974 7621 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (kl. 1-3) ZESPÓŁ SZKOŁ nr 126 Warszawa January Jedynak wyświetl
975 7620 2017-04-29 R: 2017-04-24
Z: 2017-04-24
I Wiosenny Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza dzielnicy Włochy (GIMNAZJUM) Zespoł Szkół nr 126 January Jedynak wyświetl
976 7619 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Wars i Sawa grają w szachy - turniej grupy D Warszawa, Wilanowska 26 IA Tomasz Delega wyświetl
977 7618 2017-04-29 R: 2017-03-28
Z: 2017-04-25
Mistrzostwa Osiedlowego Klubu Kwadrat Grupa B Klub Kwadrat, Radom, ul. Grzybowska 16 Marek Niedźwiecki wyświetl
978 7617 2017-04-29 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej dla nauczycieli "Wars i Sawa grają w szachy" 4 edycja gr.2 Warszawa Adam Haraziński wyświetl
979 7616 2017-04-29 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Zielony Mat 2017 Dom Harcerza w Zielonej Górze, ul. Dzika 6 FA Marek Matlak wyświetl
980 7615 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
981 7614 2017-04-25 R: 2017-02-04
Z: 2017-04-22
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów III Liga Podkarpacka 2017 Rzeszów Roman Wąsik wyświetl
982 7613 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
GP BLITZ - V 2017 ODK Zatorze, ul. Szeligowskiego 1, 62-510 Konin Tomasz Pilarski wyświetl
983 7612 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa B Jun. ur. 1999-2004 Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
984 7611 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Turniej Szachowy o "SZACHY KRÓLOWEJ JADWIGI" 2017 - Grupa A Seniorzy Sandomierz Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
985 7610 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
XXXIII Szachowe Mistrzostwa Podhala o Puchar Burmistrza Rabki Zdroju Gr.A I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera ul. Jana Pawła II 41 Jan Zapała wyświetl
986 7609 2017-04-25 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M.Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi"(FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
987 7608 2017-04-25 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Mistrzostwa Pragi Południe Szkół Podstawowych do lat 9 SP 143, W-wa, Al.Stanów Zjednoczonych 27 Małgorzata Kaczorowska wyświetl
988 7607 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Nauczyciele Wars i Sawa grają w szachy IV edycja grupa 3 Warszawa Magdalena Judek wyświetl
989 7606 2017-04-25 R: 2017-02-02
Z: 2017-04-06
III Otwarty Turniej Szachowy o kategorie i normy centralne Świetlica Dzielnicowa Zabrze - Grzybowice ul : Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
990 7605 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
991 7604 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
TURNIEJ KLUBOWY W SKOCZKU - TURNIEJ ZAMKNIĘTY Rozpoczynamy w sobotę o 9.00 MOSIR Czerwionka-Leszczyny Michał Cichoń wyświetl
992 7603 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 7 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
993 7602 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - chłopcy do 8 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
994 7601 2017-04-25 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa w szachach o Puchar Burmistrza Ursusa - dziewczęta do 8 lat Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa Andrzej Żochowski wyświetl
995 7599 2017-04-27 R: 2017-04-23
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla początkujących bez ograniczeń wieku Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
996 7598 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-23
Turniej WKSz-1938 18th Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
997 7597 2017-04-25 R: 2017-04-19
Z: 2017-04-23
XVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
998 7596 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (Fide) Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
999 7595 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
MISTRZOSTWA SUWAŁK MŁODZIKÓW DO LAT 8 W SZACHACH Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
1000 7594 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-23
Otwarte Mistrzostwa Zielonki (dla IV, III i II kat. kob.) Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
1001 7593 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
I Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Wadowic Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wyświetl
1002 7592 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XIII cykl 4 Pory Roku - Wiosna z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
1003 7591 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Otwarte Mistrzostwa Zielonki dla dzieci ur. w 2007 i młodszych Zielonka, ul.Łukasińskiego 1/3 Robert Krasiewicz wyświetl
1004 7590 2017-04-25 R: 2017-04-20
Z: 2017-04-20
XII MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W GRZE BŁYSKAWICZNEJ POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
1005 7589 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 4A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
1006 7588 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego Śląska dziewcząt do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.Góralska 5 Wrocław Michał Dzikowski wyświetl
1007 7587 2017-04-25 R: 2017-04-22
Z: 2017-04-22
Mistrzostwa Dolnego Śląska chłopców do lat 7 Centrum Hasta La Vista, ul.Góralska 5 Wrocław Michał Dzikowski wyświetl
1008 7586 2017-04-25 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-21
Turniej piątkowy (3) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
1009 7585 2017-04-25 R: 2017-04-21
Z: 2017-04-21
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów - kwiecień 2017 Kraków Jacek Wolak wyświetl
1010 7584 2017-04-25 R: 2017-04-18
Z: 2017-04-18
VII Diecezjalny Turniej Szachowy Nadziei Wielkanocnej Czeremcha Józef Flaziński wyświetl
1011 7583 2017-04-19 R: 2016-11-06
Z: 2017-04-09
IV Wielkopolska Liga Seniorów B Wielkopolska Marcin Orzechowski wyświetl
1012 7582 2017-04-19 R: 2017-01-20
Z: 2017-03-31
XII SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY W SP 1 ZIELONA GÓRA SP 1 Zielona Góra ul Wyszyńskiego 17. Zdzisław Krzysztofiak wyświetl
1013 7581 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU open FIDE NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI Irlik Andrzej wyświetl
1014 7580 2017-04-19 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
KROK DO SUKCESU - Open FIDE dla co najmniej II kat. NIEPOŁOMICE - ZAMEK KRÓLEWSKI Irlik Andrzej wyświetl
1015 7579 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
XL Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
1016 7578 2017-04-19 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-14
Na II kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW - Warszawa, Al. Niepodległości 141, lok.607A Paweł Gierech wyświetl
1017 7577 2017-04-19 R: 2016-10-10
Z: 2017-04-09
Wielkopolska III Liga Seniorów Wielkopolska Maciej Sroczyński wyświetl
1018 7576 2017-04-19 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
VIII Mistrzostwa Mokotowa w Szachach Klasycznych Gr. B (kategoria V i bez kateg) Warszawa Domaniewska 37 A Rusłan Antoniewski wyświetl
1019 7575 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Dziewczęta Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
1020 7574 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Dziewczęta Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
1021 7573 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18 - Chłopcy Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
1022 7572 2017-04-13 R: 2017-01-25
Z: 2017-04-12
Kołówka na 1800 Z.S.P. im. Ks.J.Twardowskiego w Chylicach Dariusz Różycki wyświetl
1023 7571 2017-04-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-19
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 - Chłopcy Ustroń - Jaszowiec IA Rafał Siwik wyświetl
1024 7570 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Szachach Szybkich Malbork, Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42 Marek Dackiewicz wyświetl
1025 7569 2017-04-12 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
1026 7568 2017-04-21 R: 2017-02-06
Z: 2017-03-20
Mistrzostwo Zimy - Malbork 2017 Malbork Ratusz Stare Miasto 13 Roman Sobczyński wyświetl
1027 7567 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-07
Puchar Lublina 2017 w Szachach Błyskawicznych (FIDE BLITZ) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1028 7566 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
XV Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach Kazimierz Łaszewski wyświetl
1029 7565 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Gminy Duszniki w szachach o Puchar Wójta Gminy BPiCAK w Dusznikach, ul. Jana Pawła II 8 Robert Goździewicz wyświetl
1030 7564 2017-04-12 R: 2017-01-12
Z: 2017-04-03
Turniej Klasyfikacyjny GZSN "START" Gorzów Wielkopolski Maciej Skocz wyświetl
1031 7563 2017-04-12 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Dolnośląski finał szachów drużynowych LZS "Złota Wieża" 2017 Nowa Bystrzyca Artur Adamek wyświetl
1032 7562 2017-04-13 R: 2017-04-07
Z: 2017-04-09
Wielkanocny Turniej Szachowy o Puchar Starosty Powiatu Leżajskiego Pensjonat Dwór Szlachecki "OSTOJA", Biedaczów IA Olexandr Prohorov wyświetl
1033 7561 2017-04-11 R: 2017-02-28
Z: 2017-03-30
Mistrzostwa Towarzystwa Szachowego "Skoczek" 2017 Sędziszów Małopolski Robert Stefański
1034 7560 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Wilanowski Turniej Uczniów Szkół Podstawowych Z.S.P. nr 3 w Warszawie ul.Przyczółkowa 27 Dariusz Różycki wyświetl
1035 7559 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
II W-M TSz o Puchar Burmistrza Morąga Morąg Andrzej Gula wyświetl
1036 7558 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Dziewczęta do lat 14 Drzonków IA Rafał Siwik wyświetl
1037 7557 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Dziewczeta do lat 12 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
1038 7556 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogolnopolska Olimpiada Mlodziezy - Chlopcy do lat 14 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
1039 7555 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-08
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Chlopcy do lat 12 Drzonkow IA Rafał Siwik wyświetl
1040 7554 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa A Dom Kultury w Starym Bielsku Paździora Michał wyświetl
1041 7553 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
VI Turniej Klasyfikacyjny w Domu Kultury w Starym Bielsku - grupa B Dom Kultury w Starym Bielsku Paździora Michał wyświetl
1042 7552 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
8. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1043 7551 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-09
V TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA ZDZ W CIECHANOWIE ZDZ Ciechanów Marian Rutkowski wyświetl
1044 7550 2017-04-12 R: 2017-04-03
Z: 2017-04-09
MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH USTROŃ-JASZOWIEC IA Jacek Matlak wyświetl
1045 7549 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
IV Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
1046 7548 2017-04-12 R: 2017-04-09
Z: 2017-04-09
III TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi"do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1047 7547 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
III ROZGRYWKI O V i IV KATEGORIĘ W WIEŻY WAWER ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła MBKP January Jedynak wyświetl
1048 7546 2017-04-12 R: 2017-04-08
Z: 2017-04-08
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
1049 7544 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-03-31
Turniej klasyfikacyjny na IV Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
1050 7543 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-04-06
Na "małą" I kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, AL. Niepodległości 141, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1051 7542 2017-04-12 R: 2017-03-23
Z: 2017-04-06
Turniej klasyfikacyjny ASU 2017 Sokółka Józef Bochenko wyświetl
1052 7541 2017-04-12 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wyświetl
1053 7540 2017-04-12 R: 2017-03-02
Z: 2017-03-23
Na III kategorię w Hetmanie 1_2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141, lok.607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1054 7539 2017-04-06 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 15 lat Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
1055 7538 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
XVII Otwarty Turniej Szachów Klasycznych o Puchar Dyrektora LOK (FIDE RAPID) Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
1056 7537 2017-04-06 R: 2016-03-19
Z: 2016-03-20
III OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika Wojciech Babijczuk wyświetl
1057 7536 2017-04-06 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
IV OTWARTE MISTRZOSTWA WKS KOPERNIK - GRUPA E Elektroniczne Zakłady Naukowe Wojciech Babijczuk wyświetl
1058 7535 2017-04-12 R: 2017-03-13
Z: 2017-04-03
TURNIEJ SZACHOWY S.P. BAKAŁARZEWO SP Bakałarzewo Mikołaj Bura wyświetl
1059 7534 2017-04-12 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Wojciech Różycki wyświetl
1060 7533 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa B Juniorzy ur. 2000-2005 Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1061 7532 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
VII Otwarty Turniej Szachowy - Wiśniowa 2017 Grupa A Seniorzy Wiśniowa Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1062 7531 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Lotto Indywidualne Mistrzostwa Polski Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
1063 7530 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR B Sala Widowiskowa Urzędu Gminy w Kłaju Kamil Baryczka wyświetl
1064 7529 2017-04-04 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
I TURNIEJ SZACHOWY GRAND PRIX KŁAJA 2017 GR A Sala Widowiskowa Urzędu Gminy w Kłaju Kamil Baryczka wyświetl
1065 7528 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Turniej od 1700 PZSzach do 2199 FIDE Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Barczewie, ul. Słowackiego 5 Paweł Orłowski wyświetl
1066 7527 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Półfinały Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - strefa centralna (C17) Poznań Andrzej Ciesiński wyświetl
1067 7525 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa C SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
1068 7524 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa B SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
1069 7523 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-02
Pierwsze Urodziny Szachowej Dwójki - grupa A SP2, ul. Westfala 3, Grodzisk Maz. Jacek Kiciński wyświetl
1070 7522 2017-04-04 R: 2017-03-31
Z: 2017-03-31
" IV Turniej Szachow Blyskawicznych o Puchar Dyrektora MOSiR" Lubartowski Ośrodek Kultury ul. Rynek II 1 Piotr Opolski wyświetl
1071 7521 2017-04-04 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-31
Turniej piątkowy (2) Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
1072 7520 2017-04-06 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 1-3 SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 w Warszawie Magdalena Judek wyświetl
1073 7519 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
III Dzielnicowy Turniej Szachowy "Skok po kategorię" - kl. 4-6 SP nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 w Warszawie Magdalena Judek wyświetl
1074 7518 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
V Mazowiecki Memoriał Szachowy im. Zbigniewa Tyszkiewicza w Pułtusku I Pułtusk Marian Rutkowski wyświetl
1075 7517 2017-04-04 R: 2017-04-02
Z: 2017-04-02
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 3 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1076 7516 2017-04-04 R: 2017-03-20
Z: 2017-03-30
Budimex Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet'2017 Warszawa ul. Książęca 4 Centrum Giełdowe IA Agnieszka Brustman wyświetl
1077 7515 2017-04-04 R: 2017-04-01
Z: 2017-04-01
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 6A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1078 7514 2017-04-04 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-30
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA I KATEGORIĘ ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
1079 7513 2017-04-04 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 2 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
1080 7512 2017-04-04 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-29
Mecz Scheveningen ZP Studzieniec i UKS Hetman Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
1081 7511 2017-03-29 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-26
DMR KPZSzach - Sezon 2016/2017 Województwo Kujawsko-Pomorskie Paweł Jaroch
1082 7510 2017-03-28 R: 2016-12-09
Z: 2017-03-07
Turniej KLASYFIKACYJNY w Hetmanie ODK ZATORZE Tomasz Pilarski wyświetl
1083 7509 2017-03-29 R: 2017-03-07
Z: 2017-03-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SP JELENIEWO-2017 Jeleniewo Mikołaj Bura wyświetl
1084 7508 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - turniej o V i IV kategorie. Grupa dla dzieci bez kategorii Łódź, Niciarniana 1/3 Rafał Kowalczyk wyświetl
1085 7507 2017-03-29 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
"Szachowy marzec" - Ranking 1100 - 1400 oraz dorośli bez kategorii Łódź, Niciarniana 1/3 Rafał Kowalczyk wyświetl
1086 7505 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XVII Memorial Szachowy Danuty Widuch Tczew ul. Saperska 12 Lech Gałkowski wyświetl
1087 7504 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXIII TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY SZEMUD Widowiskowo - Sportowa w Szemudzie, ul. Szkolna 4 A Zygmunt Wielecki wyświetl
1088 7503 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących Wągrowiec IA Witalis Sapis
1089 7502 2017-03-27 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica -VIII GP - turniej 3- OPEN Samorządowe Centrum Kultury w Morawicy ul. Spacerowa 7 Duliński Stanisław wyświetl
1090 7501 2017-03-27 R: 2017-03-27
Z: 2017-03-27
Szybkie w Hetmanie 1_2017 - do zdobycia V i IV kategorie KLub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1091 7500 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Szachowa Sobota - Open Gorzów Wielkopolski Radosław Świderski wyświetl
1092 7499 2017-03-27 R: 2017-02-05
Z: 2017-03-26
DMP - III liga Śląska Seniorów województwo śląskie NA Hieronim Halamus wyświetl
1093 7498 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
Puchar Prezydenta Świętochłowic dla dzieci i młodzieży z okazj 70-lecia Miasta Wieża KWK Polska 41-600 Świętochłowice ul:Wojska Polskiego 16 Bernard Sowa wyświetl
1094 7497 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 14 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
1095 7496 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 8 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
1096 7495 2017-03-27 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.03.2017 KSz Polonia Wrocław, ul. Wita Stwosza 37-38 Marta Wolska wyświetl
1097 7494 2017-03-27 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Turniej Szachowy "Przedwiośnie z Matem"do lat 10 Świetlica Dzielnicowa Zabrze-Grzybowice ul: Badestinusa 60 Bernard Sowa wyświetl
1098 7493 2017-03-27 R: 2017-03-17
Z: 2017-03-17
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1099 7492 2017-03-27 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-03
Grand Prix Polonii Wrocław - 3.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1100 7491 2017-03-27 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.03.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1101 7490 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
CYKL 4 PÓR ROKU: WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY OPEN WROCŁAW XIV LO UL. BRUCKNERA 10 KS AZS Politechnika Wrocławska wyświetl
1102 7489 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
XXII Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Stoczka Białystok Leszek Zega wyświetl
1103 7488 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. IV-VI Warszawa Michał Bartel wyświetl
1104 7487 2017-03-27 R: 2017-03-22
Z: 2017-03-22
I Turniej Szachowy Szkoły Podstawowej nr 261 kl. I-III Warszawa Michał Bartel wyświetl
1105 7486 2017-03-27 R: 2017-03-26
Z: 2017-03-26
VII Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego Orzysz Hala Widowiskowo-Sportowa Andrzej Gula wyświetl
1106 7485 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
IV liga juniorów 2017 - Małopolska Zabierzów Jacek Wolak wyświetl
1107 7484 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Turniej klasyfikacyjny na III i II (I kobiecą) kategorię Otwock ul. Żeromskiego 235 Marcin Dobrowolski wyświetl
1108 7483 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-26
Mini-ELO Suwałki 2017 (1) Suwałki ul. Szkolna 7 Mikołaj Bura wyświetl
1109 7482 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa C - początkująca bez kateg. szachowej Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1110 7481 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy Grupa B - ranking 1100 - 1400 Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1111 7480 2017-03-27 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
II Klasyfikacyjny Turniej Szachowy - Grupa A - ranking od 1600 i powyżej Bałucki Ośrodek Kultury RONDO ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1112 7479 2017-03-27 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
III Puchar Wspólnoty Szkolnej PSP6 Warszawa Monika Herman wyświetl
1113 7478 2017-03-25 R: 2017-03-25
Z: 2017-03-25
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 3A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
1114 7477 2017-03-25 R: 2017-02-03
Z: 2017-03-03
III Obornicki Turniej imieniem Roberta Fischera Oborniki Maciej Cybulski
1115 7476 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa A Poznan Maciej Cybulski
1116 7475 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa B Poznan Maciej Cybulski
1117 7474 2017-03-25 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-24
Grand Prix Wadowic w Szachach-Turniej nr786 (z normą na 2 kategorię szachową) Wadowice os.Kopernika 10 Adam Madej wyświetl
1118 7473 2017-03-25 R: 2017-03-21
Z: 2017-03-21
XXIII Memorial pamieci Stanislawa Skowronskiego Poznan Maciej Cybulski
1119 7472 2017-03-25 R: 2017-03-24
Z: 2017-03-24
Grand Prix KKSz 2016-2017 - turniej 5 Kraków Jacek Wolak wyświetl
1120 7471 2017-03-25 R: 2017-01-13
Z: 2017-03-24
179th YMCA Winter 2017-A Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
1121 7470 2017-03-25 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Turniej klasyfikacyjny w Piatkowskiej Szkole Spolecznej - Grupa C (OPEN FIDE) Poznan Maciej Cybulski wyświetl
1122 7469 2017-03-25 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
IV Ogolnopolski Turniej Szachowy Pamieci Zolnierzy Wykletych Gniezno Maciej Cybulski wyświetl
1123 7468 2017-03-25 R: 2017-01-12
Z: 2017-03-23
180th YMCA Winter 2017-B Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
1124 7467 2017-03-25 R: 2017-01-11
Z: 2017-03-22
181st YMCA Winter 2017-C Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
1125 7466 2017-03-25 R: 2017-01-10
Z: 2017-03-21
182nd YMCA Winter 2017-D Warszawa, ul.Konopnickiej 6 FA Marek Prus wyświetl
1126 7465 2017-03-25 R: 2017-01-09
Z: 2017-04-10
VII Otwarte Mistrzostwa Garnizonu Warszawa 2017 Klub DGW, Al. Niepodległości 141a, lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1127 7464 2017-03-25 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
Otwarte Mistrz. Powiatu Radzyńskiego w Szachach ramach Grand Prix Lubelszczyzny Kakolewnica IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1128 7463 2017-03-25 R: 2017-01-31
Z: 2017-03-21
Otwarte Mistrzostwa UKS ROSZADA na 2017 rok Grupa B Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
1129 7462 2017-03-20 R: 2017-03-08
Z: 2017-03-18
XXI Turniej Szachowy BOGUSZOWICE - 2017 GIMNAZJUM NR 5, Boguszowice, ul. Żurawia 8 Maciej Janiszewski wyświetl
1130 7461 2017-03-20 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-17
Klasyczny Turniej Feryjny na I kategorię - Grupa A (1600+) Jelenia Góra Stanisław Zygarowicz wyświetl
1131 7460 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Grupa OPEN Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
1132 7459 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
VII Ogólnopolski TSz o Puchar Burmistrza Sędziszowa Młp. - Juniorzy 1999-2003r. Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
1133 7458 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1134 7457 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN A FIDE 2200 Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Jarosław Pietraszewski wyświetl
1135 7456 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Krakow - OPEN B - z rank 1600 i niższym Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wyświetl
1136 7455 2017-03-20 R: 2017-03-19
Z: 2017-03-19
XI Turniej Szachowy TS Wisła Kraków - OPEN C ur.2008 i młodsi Zabierzów - Kraków Business Park, ul.Krakowska 280 Dariusz Mikrut wyświetl
1137 7454 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
'II Turniej Szachowy z cyklu Pierwsze szlify-Turniej klasyfikacyjny na V i IV' Cieszyn Łukasz Foltyn wyświetl
1138 7453 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
XXXIX Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
1139 7452 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
MINI ELO - IV TURNIEJ SZACHOWY "BESKIDY" STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1140 7451 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat10 (r.2007,2008) Czerwionka, ul. Wolności 2a IA Łukasz Brożek wyświetl
1141 7450 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. B Przemków Artur Adamek wyświetl
1142 7449 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-19
I Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Czerwionka-Leszczyny - do lat 8 (r.2009 i mł) Czerwionka, ul. Wolności 2a IA Łukasz Brożek wyświetl
1143 7448 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Klasyfikacyjny turniej szachowy Przemków 2017 - gr. C Przemków Artur Adamek wyświetl
1144 7447 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. E Kraków Jacek Wolak wyświetl
1145 7446 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. D1 Kraków Jacek Wolak wyświetl
1146 7445 2017-03-20 R: 2017-03-18
Z: 2017-03-18
Orły Pleszew Mistrz "Marzec" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
1147 7444 2017-03-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-03-17
Mecz scheveningen UKS Hetman Puszcza Mariańska - LogIN Skierniewice Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
1148 7443 2017-03-20 R: 2017-03-14
Z: 2017-03-15
I Wiosenny Turniej Szachowy SP1 Wadowice Adam Madej wyświetl
1149 7442 2017-03-20 R: 2017-03-10
Z: 2017-03-17
Turniej piątkowy Mińsk Mazowiecki Krzysztof Parol wyświetl
1150 7441 2017-03-20 R: 2017-03-06
Z: 2017-03-15
Eliminacje X Mistrzostw UKS Pionier 2017 Jastrzębie-Zdrój Krzysztof Orzechowski wyświetl
1151 7440 2017-03-20 R: 2017-03-15
Z: 2017-03-16
Filia 15.03.2017 SP 321 ul. Szadkowskiego 3 Jacek Marks wyświetl
1152 7439 2017-03-20 R: 2017-01-19
Z: 2017-03-13
Turniej zimowy 2017 KS LogIN Skierniewice Krzysztof Sitarek wyświetl
1153 7438 2017-03-20 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-06
Zamknięty kołowy turniej szachowy ZS1 Chrzanów FA Katarzyna Walenciak wyświetl
1154 7437 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
OŁAWA SPRING CHESS CLASSIC 2017 - Grupa A Oława Łukasz Kłykow wyświetl
1155 7436 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
VI Turniej Szachowy O GDAŃSKĄ KORONĘ - 1600-1700 Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
1156 7435 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
II ROZGRYWKI O KATEGORIE W WIEŻY WAWER (V/IV kat.) ul. Rzeźbiarska 46 - Dom Parafialny Kościoła January Jedynak wyświetl
1157 7434 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w Łódzkim Planetarium - Grupa B1 i B2 Centrum Zajęć Pozaszkolnych - Planetarium ul. Pomorska 16a w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1158 7433 2017-03-20 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci w Łódzkim Planetarium grupa A1 i A2 - BK Planetarium ul. Pomorska 16a w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1159 7432 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. B Kraków Jacek Wolak wyświetl
1160 7431 2017-03-20 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowskiego Klubu Szachistów - gr. S Kraków Jacek Wolak wyświetl
1161 7430 2017-03-20 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
II Turniej Pamięci Żółnierzy Wyklętych w Ostrołece dla dzieci do 13 lat Ostrołęka, Gimnazjum Nr 2 im.Danuty Siedzikówny"Inki" ul.Jaracza 5 T.Nalewajk wyświetl
1162 7429 2017-03-20 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Otwarte Mistrzostwa Trójmiasta w Szachach Błyskawicznych Szkoła Podstawowa nr 69 w Gdańsku, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
1163 7428 2017-03-13 R: 2017-03-13
Z: 2017-03-13
IV Turniej Jameson Pub Rzeszow IA Aleksandr Prohorow
1164 7427 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży turniej B Niepubliczna SP."Żywioły" Marian Rutkowski wyświetl
1165 7426 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
III Szachowe Otwarte Mistrzostwa Płońska dla Dzieci i Młodzieży. Niepubliczna SP."Żywioły" Marian Rutkowski wyświetl
1166 7425 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wiosenny Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
1167 7424 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
7. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1168 7423 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
Wiosenny turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
1169 7422 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-12
Wioswnny turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.) Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
1170 7421 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
III Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
1171 7420 2017-03-13 R: 2017-03-12
Z: 2017-03-12
II TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017"Szach Królowi" do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1172 7419 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Turniej C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
1173 7418 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Wiosenny turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
1174 7417 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
Otwarte Mistrzostwa Łomży Blitz 2017 - FIDE WSA w Łomży, ul. Studencka 19 Michalak Robert wyświetl
1175 7416 2017-03-13 R: 2017-03-11
Z: 2017-03-11
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 2 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
1176 7415 2017-03-13 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa C PSP Nr 17, ul. Wierzbicka 89/93, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
1177 7414 2017-03-13 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Otwarte Mistrzostwa Szachowe Nauczycieli Regionu Radomskiego Grupa A PSP Nr 17,Radom, ul. Wierzbicka 89/93 Marek Niedźwiecki wyświetl
1178 7413 2017-03-10 R: 2017-03-03
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Szachach Klasycznych. MZS nr 3 w Wieluniu, ul. Traugutta 38 Waldemar Wolniaczyk wyświetl
1179 7412 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej B Nakielski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jarosław Wiśniewski wyświetl
1180 7411 2017-03-09 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-11
70 Otwarte Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Turniej A Nakielski Ośrodek Kultury, ul. Mickiewicza 3 Jarosław Wiśniewski wyświetl
1181 7410 2017-03-10 R: 2016-11-06
Z: 2017-03-05
IV Liga Wałbrzyska Dolny Śląsk IA Rafał Siwik wyświetl
1182 7409 2017-03-10 R: 2016-10-16
Z: 2017-03-05
IV Liga 2016/2017 - okręg wrocławski i podwrocławski Dolny Śląsk Michał Dzikowski wyświetl
1183 7408 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 (wejście od al. Róż) Dariusz Różycki wyświetl
1184 7407 2017-03-10 R: 2017-02-13
Z: 2017-03-06
Turniej klasyfikacyjny Łomza, ul. Mickiewicza 6 Wojciech Walewski wyświetl
1185 7406 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych B 2007 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
1186 7405 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych A 2009 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
1187 7404 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIII cykl 4 Pory Roku - Zima z Szachami - OPEN Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
1188 7403 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
VII Bialska Liga Szachowa Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
1189 7402 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Dziewczęta Karpacz IA Rafał Siwik wyświetl
1190 7401 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-03-05
Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 - Chłopcy Karpacz IA Rafał Siwik wyświetl
1191 7400 2017-03-10 R: 2017-03-05
Z: 2017-03-05
XIV Indywidualne Mistrzostwa Miejskiego Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki ul. Warszawska 173 Andrzej Koseski wyświetl
1192 7399 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Grand Prix Chylice - Piaseczno - Zalesie Górne Szachy Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie ul.Gen.Sikorskiego 20 Dariusz Różycki wyświetl
1193 7398 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
VI Memoriał Janusza Heka Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
1194 7397 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-05
Szachowe Początki 2017 Puszcza Mariańska Daniel Koliński wyświetl
1195 7396 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych C 2005 i mł. Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
1196 7395 2017-03-10 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XXII Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych D 2003 i mł Szkoła Podstawowaj nr 8 w Trzebini, Osiedle ZWM 21 Katarzyna Walenciak wyświetl
1197 7394 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
I Marcowy RAPID Rzeszów Artur Chowaniec wyświetl
1198 7393 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 5A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1199 7392 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 2 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1200 7391 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
XXVII Memoriał im. bł. abpa A.J. Nowowiejskiego w szachach Gimnazjum w Gąbinie przy al. Jana Pawła II nr 16 Paweł Flak wyświetl
1201 7390 2017-03-10 R: 2017-03-04
Z: 2017-03-04
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1202 7389 2017-03-10 R: 2017-02-26
Z: 2017-02-26
Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski - turniej 1 (FIDE) Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
1203 7388 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
I Grand-Prix TS Wisła (RAPID - FIDE) - turniej nr 3 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
1204 7387 2017-02-28 R: 2017-01-14
Z: 2017-02-25
Zimowy Turniej Klasyfikacyjny - Grupa B Włoszakowice Wiesław Janocha wyświetl
1205 7386 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
FERIE W OGNISKU PRACY POZASZKOLNEJ W ANDRYCHOWIE ANDRYCHÓW ADAM MADEJ wyświetl
1206 7385 2017-03-04 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-06
Ferie w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie Anrdrychów MADEJ ADAM wyświetl
1207 7384 2017-03-10 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O II i III Kategorię w PKS-ie WARSZAWA Białołęka January Jedynak wyświetl
1208 7383 2017-03-10 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Polonii Wrocław - 24.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1209 7382 2017-03-10 R: 2017-02-17
Z: 2017-02-17
Grand Prix Polonii Wrocław - 17.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1210 7381 2017-03-10 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-10
Grand Prix Polonii Wrocław - 10.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1211 7380 2017-03-04 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Grand Prix Polonii Wrocław 3.02.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1212 7379 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-08
OTSz z okazji 45-lecia UKS Goniec Staniątki - FIDEgr B NIEPOŁOMICE Stanisław Turecki wyświetl
1213 7378 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
Otwarte Mistrzostwa Woj. KP w Szachach Błyskawicznych - Turniej indywidualny Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie Jarosław Wiśniewski wyświetl
1214 7377 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa B Karpacz Waldemar Gałażewski wyświetl
1215 7376 2017-02-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-25
XI Turniej Szachowy "Karkonosze" Grupa A Karpacz Waldemar Gałażewski wyświetl
1216 7375 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-23
Turniej szachów błyskawicznych przy turnieju "Karkonosze 2017" KARPACZ "Nowa Królowa Karkonoszy" Aleksander Czerwoński wyświetl
1217 7374 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2017 - Grupa A Open Wysoka k/Łańcuta Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1218 7373 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA"- Mistrz. Woj. PK 2017 - Grupa B Jun. 99-07 Wysoka k/Łańcuta Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1219 7372 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I Otwarty Turniej o puchar Prezydenta M. Lublin Cyklu2017 "Szach Królowi" (FIDE) Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1220 7371 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Turniej na III i II kategorię szachową WSA w Łomży ul. Studencka 19 Wojciech Walewski wyświetl
1221 7370 2017-02-27 R: 2017-02-02
Z: 2017-02-02
OPEN FIDE - Blitz Suwalki Paweł Jaroch
1222 7369 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
XXXVIII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Aleje Jerozolimskie 49 FA Ryszard Królikowski wyświetl
1223 7368 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Zielonkowskie Matowanie Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
1224 7367 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
1225 7366 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
Mini-ELO Białystok 2017 (11) - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
1226 7365 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 Karniewo Marian Rutkowski wyświetl
1227 7364 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Otwarty Turniej Szachowy Karniewo 2017 -B Karniewo Marian Rutkowski wyświetl
1228 7363 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
I Turniej Fide (do 2199 FIDE i od 1700 PZSzach) Ostróda Andrzej Gula wyświetl
1229 7362 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-26
FERIE Z SZACHAMI - O V i IV Kategorię w PKS-ie WARSZAWA January Jedynak wyświetl
1230 7361 2017-02-27 R: 2017-02-23
Z: 2017-02-25
Ferie z Szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
1231 7360 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa C Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
1232 7359 2017-02-27 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
XI Feryjny Festiwal Szachowy - grupa B Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie Robert Majdecki wyświetl
1233 7358 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
Turniej Szachowy do -- IV kat. Roztoka Swietlica OSP. Stanisław Gamoń wyświetl
1234 7357 2017-02-27 R: 2017-02-25
Z: 2017-02-25
II Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
1235 7356 2017-02-27 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-22
Turniej Klasyfikacyjny Stary Folwark 2017 Stary Fowlark Mikołaj Bura wyświetl
1236 7355 2017-02-27 R: 2017-02-20
Z: 2017-02-23
Ferie z szachami OKiE SM Wola Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
1237 7354 2017-02-27 R: 2017-02-24
Z: 2017-02-24
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów (luty 2017) Kraków Jacek Wolak wyświetl
1238 7353 2017-02-27 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-16
Feryjny Turniej o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej CENTRUM w Ostrołęce Szkoła Podstawowa nr 10 w Ostrołęce; sala nr 26; godz.:10.00 T.Nalewajk wyświetl
1239 7352 2017-02-27 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-24
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KAT. Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
1240 7351 2017-02-27 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
I TMT o puchar Prezydenta M.Lublin w ramach Cyklu 2017 "Szach Królowi" do 14 lat Lublin, al. Piłsudskiego 22 IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1241 7350 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
II Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
1242 7349 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
I Feryjny Wyścig po Kategorie - Grupa A (do 1600 ELO) Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
1243 7348 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
1244 7347 2017-02-22 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - OPEN A Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
1245 7346 2017-02-22 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
X JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Blitz Góra Św. Anny IA Rafał Siwik wyświetl
1246 7345 2017-02-22 R: 2017-02-16
Z: 2017-02-20
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1000 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
1247 7344 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
V Turniej Szachowy o Puchar DZSZACH Grupa A St.George Kudowa Zdrój Piotr Kowalak wyświetl
1248 7343 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-15
Feryjny Blyskawiczny Turniej Szachowy w Szkole Szachowej Gambit Torun Andrzej Harasimowicz
1249 7342 2017-02-22 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-18
Zimowy obóz szachowo-narciarski GRUPA A Lewin Kłodzki Michał Dzikowski wyświetl
1250 7341 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY FERIE WĘGRÓW 2017 Węgrów Eliza Słupska wyświetl
1251 7340 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - OPEN Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
1252 7339 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
VII TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR POMORSKIEJ AKADEMII SZACHOWEJ - Grupa 1600-1700 Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Zielony Trójkąt 1 Anna Mrozińska wyświetl
1253 7338 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-19
XVIII Mini-Elo Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
1254 7337 2017-02-20 R: 2017-02-19
Z: 2017-02-19
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1255 7336 2017-02-20 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-19
Turniej Klubu Marynarki Wojennej w Gdyni - Zima 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
1256 7335 2017-02-20 R: 2017-02-18
Z: 2017-02-18
Orły Pleszew "Mistrz Luty" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
1257 7334 2017-02-20 R: 2017-02-15
Z: 2017-02-17
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo od 1400 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
1258 7333 2017-02-20 R: 2017-02-14
Z: 2017-02-14
Ferie z Szachami OKiE Warszawa Bemowo do 1200 OKiE SM Wola Warszawa ul. Powstańców Śląskich 108 Adam Umiastowski wyświetl
1259 7332 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Małe Ciche - grupa OPEN DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche 34 Paweł Rymarowicz wyświetl
1260 7331 2017-02-20 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-17
Ferie Zimowe z Szachami Zakopane Małe Ciche - grupa na V i IV kategorię DW Anna Maria, 34-531 Murzasichle, Małe Ciche 34 Paweł Rymarowicz wyświetl
1261 7330 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group B Rybnik Hotel Politański Rafał Tymrakiewicz wyświetl
1262 7329 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
GAME OVER IX - Group A Rybnik Hotel Politański Rafał Tymrakiewicz wyświetl
1263 7328 2017-02-17 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
Ferie z szachami - turniej 2 Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
1264 7327 2017-02-17 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Otwarte Mistrzostwa Skarżyska-Kamiennej w Szachach Klasycznych 2017 Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej Aleksander Kędzierski wyświetl
1265 7326 2017-02-17 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Gorzycki Festiwal Szachowy 2017 Gorzyce Wielkie Magdalena Judek wyświetl
1266 7325 2017-02-17 R: 2017-02-13
Z: 2017-02-13
V Międzyszkolny Turniej Szachowy na kat.V i IV SP 163 Warszawa,ul.Osiecka 28/32 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
1267 7324 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa C (1000-1100) Toruń Marek Kubicki wyświetl
1268 7323 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
Toruński Feryjny Festiwal Szachowy - Grupa B (1200-1400) Toruń Marek Kubicki wyświetl
1269 7322 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Blitz o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Sędziszowie Młp. Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
1270 7321 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej - grupa B Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
1271 7320 2017-02-14 R: 2017-02-10
Z: 2017-02-12
II TSz o Puchar Ziemi Podkarpackiej Sędziszów Małopolski Krzysztof Skiba wyświetl
1272 7319 2017-02-14 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
VIII Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego - Obra Zima Open 2017 - grupa A Obra Janusz Kuśnierz wyświetl
1273 7318 2017-02-14 R: 2017-01-29
Z: 2017-01-29
Noworoczny Turniej Szachowy do FIDE - OPEN Koszalin Tomasz Kamieniecki wyświetl
1274 7317 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa B. MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wyświetl
1275 7316 2017-02-14 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Noworoczny Turniej Szachowy, Grupa A. MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5. Robert Korpalski wyświetl
1276 7315 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
I OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W UZDOWIE Uzdowo Andrzej Gula wyświetl
1277 7314 2017-02-14 R: 2017-02-08
Z: 2017-02-09
Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych gr. A+B ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
1278 7313 2017-02-14 R: 2017-01-21
Z: 2017-02-12
XIV Międzypowiatowa Liga Szachowa 2017 Żarów Damian Daniel wyświetl
1279 7312 2017-02-14 R: 2016-10-16
Z: 2017-02-05
IV Liga Legnicko-Jeleniogórska 2016/17 Dolny Śląsk Artur Adamek wyświetl
1280 7311 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017 Zespół Szkół nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
1281 7310 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa C Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J.Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
1282 7309 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa B Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J, Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
1283 7308 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
II Zimowy Otwarty Klasyfikacyjny Turniej Szachowy grupa A Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie Waldemar Kulik wyświetl
1284 7307 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na I kategorię szachową - ranking od 1800 Bałucki Ośrodek Kultury ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1285 7306 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
I Klasyfikacyjny turniej szachowy na V, IV ,III, i II kat. szach.(rank. do 1600) Bałucki Ośrodek Kultury ul. Limanowskiego 166 w Łodzi Piotr Straupisz wyświetl
1286 7305 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open B do lat 9 Katowice Martin Surman wyświetl
1287 7304 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
IV Turniej o Puchar Dyrektora MDK Koszutka - Open A do lat 11 Katowice Martin Surman wyświetl
1288 7303 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-12
OTWARTE MISTRZOSTWA SUWAŁK W SZACHACH SZYBKICH Suwałki - SP nr 10 ul. Lityńskiego Mikołaj Bura wyświetl
1289 7302 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
1290 7301 2017-02-14 R: 2016-12-11
Z: 2017-02-05
Otwarta Liga Mazowiecka 2016/2017 Warszawa Krzysztof Parol wyświetl
1291 7300 2017-02-14 R: 2017-02-12
Z: 2017-02-12
6. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1292 7299 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
1293 7298 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
V PUCHAR ŻABIEGO KRAJU - STRUMIEŃ 2017 - turniej 1 STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1294 7297 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
IV Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Rektora PWSZ - grupa B Ciechanów FA Ryszard Królikowski wyświetl
1295 7296 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 2A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
1296 7295 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1297 7294 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
III Gryfiński Turniej na V i IV kategorię szachową GRYFINO Pałacyk pod Lwami Krzysztof Rudnicki wyświetl
1298 7293 2017-02-14 R: 2017-02-11
Z: 2017-02-11
SZACHOWA LIGA SZKOLNA PODBESKIDZIA 2016-2017 - Turniej 4A STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1299 7292 2017-02-14 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Otwarty Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię szachową Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białymstoku Piotr Chilkiewicz wyświetl
1300 7291 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - grupa do lat 8 Szkoła Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA Łukasz Brożek wyświetl
1301 7290 2017-02-14 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Turniej Szachowy o Puchar Zimowego Króla - grupa do lat 10 Szkoła Podstawowa nr 21 w Katowicach, ul. Malczewskiego 1 IA Łukasz Brożek wyświetl
1302 7289 2017-02-17 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa A od 1600 Laliki IA Łukasz Brożek wyświetl
1303 7288 2017-02-14 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-22
Kolonie Zimowe - Laliki 2017 - Grupa B do 1400 Laliki IA Łukasz Brożek wyświetl
1304 7287 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawałowy MDK Grupa D Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
1305 7286 2017-02-14 R: 2017-01-26
Z: 2017-02-02
Turniej Karnawałowy MDK grupa C Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
1306 7285 2017-02-14 R: 2017-01-27
Z: 2017-02-03
Turniej Karnawałowy MDK grupa B MDK Radom Jacek Sieczkowski wyświetl
1307 7284 2017-02-14 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-09
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych OPEN Fide ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8C Katarzyna Walenciak wyświetl
1308 7283 2017-02-14 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami - turniej nr 1. Międzyrzec Podlaski Tadeusz Węgrzyniak wyświetl
1309 7282 2017-02-14 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa B 1000-1400 PZSzach Suwalki Maciej Cybulski
1310 7281 2017-02-14 R: 2017-02-07
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w szachach P'30 grupa B turniej 2 ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
1311 7280 2017-02-08 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-01
XVIII Turniej Szachowy FERIE ZIMOWE 2017 - Grupa A do ELO 1599 Suwalki Paweł Jaroch wyświetl
1312 7279 2017-02-08 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych B bez kategorii ZS1 Chrzanów Katarzyna Walenciak wyświetl
1313 7278 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej B Dzieci do lat 12 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
1314 7277 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-03
XXXIV Ogólnopolski Turniej Szachowy Juniorów Turniej A Juniorów do lat 18 MDK nr 1 w Bydgoszczy Mariusz Stoppel wyświetl
1315 7276 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr B - Juniorzy ur. 2000-2005 Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1316 7275 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Otwarty TSz o Mistrzostwo Gminy Frysztak 2017 gr A - Seniorzy ur. 1999 i starsi Frysztak - GOSiR Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1317 7274 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1318 7273 2017-02-07 R: 2017-02-06
Z: 2017-02-07
Otwarte Mistrzostwa Chrzanowa w Szachach Klasycznych A - rank. PZSZach do 1400 ZS1 Chrzanów, ul. Pogorska 8 C Katarzyna Walenciak wyświetl
1319 7272 2017-02-07 R: 2016-12-08
Z: 2017-02-02
Na I kategorię w Hetmanie KLub DGW, Al. Niepodległości 141, sala 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1320 7271 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
1321 7270 2017-02-17 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - Grupa B - z rank 1600 i niższym TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (HalaTreningowa) Sekcja Strzelecka Dariusz Mikrut wyświetl
1322 7269 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy - OPEN A FIDE 2200 TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (Hala Treningowa) Sekcja Strzelecka Jarosław Pietraszewski wyświetl
1323 7268 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
V Noworoczny Turniej Szachowy C ur.2008 i młodsi TS Wisła Kraków ul.Reymonta 22 (Hala Główna) Sala Konferencyjna Dariusz Mikrut wyświetl
1324 7267 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa C Sokółka Leszek Zega wyświetl
1325 7266 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa B Sokółka Leszek Zega wyświetl
1326 7265 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
V Międzynarodowy Turniej Szachy bez granic Sokółka 2017 - grupa A Sokółka Leszek Zega wyświetl
1327 7264 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-05
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2017 - grupa A Kościelec Krzysztof Szadkowski wyświetl
1328 7263 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej dla zawodników ur. w 2009 r. i młodszych Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
1329 7262 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej dla dzieci o Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na V i IV kat.) MDK Wolomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
1330 7261 2017-02-07 R: 2017-02-05
Z: 2017-02-05
Turniej F o Puchar Burmistrza Ursusa (Dla osób bez kategorii oraz z V kategorią) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
1331 7260 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich do lat 10 Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
1332 7259 2017-02-05 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorów w Szachach Szybkich 11-18 lat Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
1333 7258 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy Turniej Fide na Bemowie Warszawa, ul.Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
1334 7257 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Puchar Dyrektora MDK Wołomin (na III i II kat. oraz I kat. kobiecą) MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
1335 7256 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Zimowy turniej na Bemowie (dla zawodników z IV i III oraz II kobiecą kat.) Szkoła Podstawowa nr 321, ul Szadkowskiego 3, Warszawa-Bemowo Robert Krasiewicz wyświetl
1336 7255 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
1337 7254 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-05
Turniej D o Puchar Burmistrza Ursusa (Zawodnicy z rankingiem PZSzach od 1250) Szkoła Podstawowa nr 14 ul. Sosnkowskiego 10 Andrzej Żochowski wyświetl
1338 7253 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Zimowy turniej na Bemowie do V kat. szachowej bez ograniczeń wieku Warszawa-Bemowo, ul Szadkowskiego 3 Robert Krasiewicz wyświetl
1339 7252 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
Turniej na V i IV kat o puchar MDK Wołomin MDK Wołomin ul. Mariańska 7 Marcin Śliwiński wyświetl
1340 7251 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Grupa B Olsztyn ZSB ul. Żołnierska 15 Andrzej Gula wyświetl
1341 7250 2017-02-07 R: 2017-01-30
Z: 2017-02-04
FERIE Z SZACHAMI 2017 Open A Olsztyn ZSB ul. Żołnierska 15 Andrzej Gula wyświetl
1342 7249 2017-02-07 R: 2017-02-03
Z: 2017-02-03
Turniej szachow blyskawicznych przy Ogolnopolskich Mistrzostwach gminy Koscielec Kościelec Krzysztof Szadkowski wyświetl
1343 7248 2017-02-07 R: 2017-02-04
Z: 2017-02-04
GRAND PRIX ŁODYGOWICE 2017 - turniej 1 ŁODYGOWICE IA Jacek Matlak wyświetl
1344 7247 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY "FERIE-2017" Bakałarzewo Mikołaj Bura wyświetl
1345 7246 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1346 7245 2017-02-07 R: 2017-02-01
Z: 2017-02-01
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy błyskawiczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1347 7243 2017-01-31 R: 2017-01-03
Z: 2017-01-03
NOWOROCZNY TURNIEJ SZACHOWY P15 KAMIENNA GORA 03.01.2017 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GORA FA Stefan Hałubek wyświetl
1348 7242 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
IV liga Malopolska (FIDE) Tarnów, ul. Mościckiego 12 Czesław Markiewicz wyświetl
1349 7241 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa B Bogatynia Waldemar Gałażewski wyświetl
1350 7240 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
IX Międzynarodowy Turniej "U STYKU 3 GRANIC" Grupa A Bogatynia Waldemar Gałażewski wyświetl
1351 7239 2017-01-31 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
V Turniej Noworoczny Rzeszów Marian Bysiewicz (FA) wyświetl
1352 7238 2017-01-31 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
V Festiwal Szachowy "Gwiazda Północy" - Turniej Błyskawiczny zgłoszony do FIDE Jastrzębia Góra, Dom Wczasowy VIS, ul. Królewska 5 Anna Mrozińska wyświetl
1353 7237 2017-01-31 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
V SZACHOWI GIGANCI -TURNIEJ OPEN FIDE 21-22.01.2017 POZNAŃ POZNAŃ ZESPOŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W POZNANIU ul.Przełajowa 4 Paweł Staniszewski wyświetl
1354 7236 2017-01-31 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-23
Mistrzostwa Klubowe Juniorów Młodszych - FERIE 2017 Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie Kazimierz Kozubal wyświetl
1355 7235 2017-01-31 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2017 o Puchar Wójta Gminy Chodel (FIDE) Chodel IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1356 7233 2017-01-31 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
Sobota przy Szachownicy Gorzów Wlkp., ul.Chrobrego 28 Radosław Świderski wyświetl
1357 7232 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
1358 7231 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
1359 7230 2017-01-31 R: 2017-01-30
Z: 2017-01-31
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy szybkie Białystok Leszek Zega wyświetl
1360 7229 2017-01-31 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
Turniej szachowy na V i IV . kat. o puchar Dyrektora Domu Kultury Świt Dom Kultury "Świt" Warszawa, ul. Wysockiego 11 Robert Krasiewicz wyświetl
1361 7228 2017-01-30 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-29
Hello 2017 z arcymistrzynią Jolantą Zawadzką Zabrze, ul. K. Brodzińskiego 4 FA Tomasz Ptaszyński wyświetl
1362 7227 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa B (ELO 1300-2199) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
1363 7226 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-29
Turnieje Fide w Ursusie - grupa C (ELO do 1299 i/lub PZSzach od 1400) Dom Kultury Kolorowa, ul. Sosnkowskiego 16, Warszawa-Ursus Andrzej Żochowski wyświetl
1364 7225 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 10 Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
1365 7224 2017-01-29 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Akademickie Mistrzostwa Polski Turniej Drużynowy 21-22.01.2017, Lublin Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1366 7222 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
Grand Prix Polonii Wrocław - 27.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1367 7221 2017-01-29 R: 2017-01-20
Z: 2017-01-20
Grand Prix Polonii Wrocław 20.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1368 7220 2017-01-29 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Polonii Wrocław - 13.01.2017 Wrocław IA Aleksander Sokólski wyświetl
1369 7219 2017-01-29 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
Atlas Stacja Nowa Gdynia - Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2017 Stacja Nowa Gdynia - Zgierz, ul. Sosnowa 1 IA Aleksander Sokólski wyświetl
1370 7218 2017-01-29 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-23
IV Grand-Prix TS Wisła Kraków - turniej nr 1 (FIDE) Kraków Jarosław Pietraszewski wyświetl
1371 7217 2017-01-29 R: 2017-01-27
Z: 2017-01-27
I Grand-Prix TS Wisła (FIDE) - turniej nr 2 Kraków - Hala główna Jarosław Pietraszewski wyświetl
1372 7216 2017-01-29 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- Juniorzy do lat 14 Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
1373 7215 2017-01-28 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-28
V MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN Jastrzębia Góra Anna Mrozińska wyświetl
1374 7214 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
XXIII Grand Prix Gminy Jabłonna turniej 1A Gminne Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie, ul.Modlińska 102 Leszek Bałda sędzia klasy państwowej wyświetl
1375 7213 2017-01-28 R: 2017-01-28
Z: 2017-01-28
I Turniej z cyklu Grand Prix Klubu Marynarki Wojennej 2017 Klub Marynarki Wojennej, 81-301 Gdynia, ul.Zawiszy Czarnego 1 Zdzisław Merta wyświetl
1376 7212 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH TURNIEJ DZIECI POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wyświetl
1377 7211 2017-01-28 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-28
XXVII MIĘDZYNARODOWY PUCHAR GÓR OPAWSKICH POKRZYWNA (OW MIESZKO) IA Jacek Matlak wyświetl
1378 7210 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej B SP 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
1379 7209 2017-01-28 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-24
XXII Feryjny Festiwal Szachowy pod patronatem Prezesa SM "Perspektywa"-Turniej A SP 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18 Sobociński Sławomir wyświetl
1380 7208 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
VI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO "BESKIDU NISKIEGO" - TURNIEJ A Dukla Marian Lorenc wyświetl
1381 7207 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-27
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 10 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1382 7206 2017-01-27 R: 2016-10-25
Z: 2017-01-17
Turniej Mikołajkowy Klub Kwadrat, ul. Grzybowska 16, Radom Marek Niedźwiecki wyświetl
1383 7205 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej B MDK Białystok Janusz Taranienko wyświetl
1384 7204 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-25
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 20 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1385 7203 2017-01-27 R: 2017-01-23
Z: 2017-01-26
Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Juniorów do lat 14 - szachy klasyczne Białystok Leszek Zega wyświetl
1386 7202 2017-01-27 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej Klasyfikacyjny - Strzelce 2016 Strzelce Opolskie Marcin Taboła
1387 7201 2017-01-27 R: 2017-01-26
Z: 2017-01-26
XXVII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW BŁYSKAWICZNYCH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
1388 7200 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
XXXVII Weekendowy Turniej o Puchar Prezesa MZSzach Warszawa FA Ryszard Królikowski wyświetl
1389 7199 2017-01-27 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-13
Grand Prix Krakowskiego Klubu Szachistów 2016/7 - turniej A Kraków Jacek Wolak wyświetl
1390 7198 2017-01-27 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-25
FERIE Z AGUAFUN - MURZASICHLE Ośrodek wypoczynkowy Leśna Cisza Michał Cichoń wyświetl
1391 7197 2017-01-25 R: 2016-10-29
Z: 2017-01-14
Drużynowe Rozgrywki Juniorów o Puchar Dors-Klimczok 2016r. Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Imielin Maciej Janiszewski wyświetl
1392 7196 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa C Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
1393 7195 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa B Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
1394 7194 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Ferie z Szachami 2017 Turniej klasyfikacyjny - grupa A Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim Ryszard Żądło wyświetl
1395 7193 2017-01-25 R: 2017-01-24
Z: 2017-01-24
XXVII PUCHAR GÓR OPAWSKICH - TURNIEJ SZACHÓW SZYBKICH POKRZYWNA IA Jacek Matlak wyświetl
1396 7191 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-20
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 - do 9 lat Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
1397 7190 2017-01-25 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-21
XVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 OPEN FIDE Racibórz FA Bogdan Obrochta wyświetl
1398 7189 2017-01-25 R: 2016-10-22
Z: 2016-10-22
Otwarty Turniej Szachowy o kategorie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szkoła Podstawowa nr 8 w Dąbrowie Górniczej, ul.Krasińskiego 34 Rafael Pierzak wyświetl
1399 7188 2017-01-25 R: 2017-01-22
Z: 2017-01-22
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 20 - ur. w 1997 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1400 7187 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Po 1. semestrze w MDK - Turniej A MDK Białystok Kamila Klimaszewska wyświetl
1401 7186 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - Uczniowie Szkół Podstawowych Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Paweł Rymarowicz wyświetl
1402 7185 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w Szachach Szybkich - GIM i LO Warszawa Ochota, Gimnazjum ul. Jasielska 49/53 Paweł Rymarowicz wyświetl
1403 7184 2017-01-31 R: 2017-01-13
Z: 2017-01-22
Mistrzostwa Krosna w Szachach Klasycznych 2017 KROSNO Marian Lorenc wyświetl
1404 7183 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-22
Feryjny Turniej Szachowy w Bóbrce Zespół Szkół im. Józefa Blizińskiego w Bóbrce Godzisław Czerwiński wyświetl
1405 7181 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Turnieju C- klasyfikacyjny na V i IV kategorię Wesoła SP 353 SP 353 Wesoła ul.Cieplarniana IA Agnieszka Brustman wyświetl
1406 7180 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Orły Pleszew "Mistrz Styczeń" Pleszew Stanisław Dixa wyświetl
1407 7179 2017-01-25 R: 2017-01-21
Z: 2017-01-21
Rozgrywki o kategorię w Wieży Wawer ul. Rzeźbiarska 46 (Dom Parafialny - wejście od strony kancelarii) January Jedynak wyświetl
1408 7177 2017-01-25 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie Dariusz Różycki wyświetl
1409 7176 2017-01-25 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-19
Turniej o kategorię V,IV,III w Matczynie Matczyn Zbigniew Fitt wyświetl
1410 7175 2017-01-25 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1411 7174 2017-01-19 R: 2017-01-19
Z: 2017-01-19
XIV Feryjny Turniej Szachowy (4 z 4) na kategorię IV,V Lubartowski Ośrodek Kultury Piotr Opolski wyświetl
1412 7172 2017-02-13 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-18
Zimowy turniej szachowy dla dzieci i młodzieży P-30 Gliwice Ryszard Nowak wyświetl
1413 7171 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-15
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie Dariusz Różycki wyświetl
1414 7170 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-11 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
1415 7169 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-9 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
1416 7168 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-13 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
1417 7167 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH C-11 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
1418 7166 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA II KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1419 7165 2017-01-19 R: 2017-01-14
Z: 2017-01-14
PORONIN turniej błyskawiczny Poronin, ul. Kośne Hamry Katarzyna Walenciak wyświetl
1420 7164 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH CD-15,17 (ur. 2000-2003) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1421 7163 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1422 7162 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-13 (ur. 2004 i 2005) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1423 7161 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1424 7160 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-11 (ur. 2006 i 2007) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1425 7159 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1426 7158 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-9 (ur. 2008 i 2009) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1427 7157 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH D-7 (ur. 2010 i mł.) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1428 7156 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-15
SZKOLNE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH C-7 (ur. 2010 i mł.) OW LIMBA Poronin, ul. Kośne Hamry 15 A Katarzyna Walenciak wyświetl
1429 7155 2017-01-19 R: 2017-01-17
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1430 7154 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-17
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA III KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1431 7153 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
Memoriał Dawida Przepiórki open Warszawa 2017 Zespół Szkół nr 51 Warszawa ul. Staffa 3/5 Adam Umiastowski wyświetl
1432 7152 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA V i IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1433 7151 2017-01-19 R: 2017-01-16
Z: 2017-01-16
FERIE Z SZACHAMI - TURNIEJ KLASYFIKACYJNY NA IV KATEGORIĘ STRUMIEŃ IA Jacek Matlak wyświetl
1434 7150 2017-01-19 R: 2017-01-15
Z: 2017-01-15
5. RUNDA XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi Białystok Leszek Zega wyświetl
1435 7149 2017-01-19 R: 2017-01-12
Z: 2017-01-13
IX Szachowe Mistrzostwa Leśników im. J. Przygodzkiego Zagnańsk Jacek Sieczkowski wyświetl
1436 7148 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
1437 7147 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
1438 7146 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2017-01-04
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
1439 7145 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa D Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
1440 7144 2017-01-19 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa E Kraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a IA Andrzej Irlik wyświetl
1441 7143 2017-01-19 R: 2016-12-23
Z: 2016-12-23
Wigilia w PKS MAT Białołęka Myśliborska 100 January Jedynak
1442 7142 2017-01-19 R: 2016-11-30
Z: 2017-01-11
Kołówka na 1600 rankingu krajowego ZSP Chylice Różycki Dariusz wyświetl
1443 7141 2017-01-19 R: 2016-12-18
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie Górne-Piaseczno Aktywne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Monika Herman wyświetl
1444 7140 2017-01-19 R: 2016-12-17
Z: 2016-12-18
Grand Prix Chylice-Zalesie G.-Piaseczno Rozważne Zespół Szkół Publicznych w Chylicach im. Ks. J. Twardowskiego ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
1445 7139 2017-01-19 R: 2017-01-08
Z: 2017-01-08
VI Memorial Klaudiusza Mietusa i III Mistrzostwa COMARCH S.A. Kraków, ul. Życzkowskiego 23 Józef Bujak wyświetl
1446 7138 2017-01-12 R: 2016-10-20
Z: 2016-12-21
Mistrzostwa Prabut 2016 Prabuty Jan Bożek wyświetl
1447 7137 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
IV BOŻONARODZENIOWY TURNIEJ SZACHOWY - FIDE GRUPA A 7-8.01.2017 Poznań Centrum Sportu Politechnika Poznańska ul.Piotrowo 4 Paweł Staniszewski wyświetl
1448 7136 2017-01-12 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
Noworoczny Turniej Szachowy FIDE Wrocław IA Rafał Siwik wyświetl
1449 7135 2017-01-12 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-07
OTWARTE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W GRZE BŁYSKAWICZNEJ Stacja Nowa Gdynia Zgierz Andrzej Miętkiewicz wyświetl
1450 7134 2017-01-09 R: 2016-12-11
Z: 2016-12-11
TURNIEJ SZACHOWY MIKOŁAJOWY KAMIENNA GÓRA 2016 CENTRUM KULTURY KAMIENNA GÓRA FA Stefan Hałubek wyświetl
1451 7133 2017-01-09 R: 2017-01-07
Z: 2017-01-08
III Mareckie Mini-Elo Zielonka k/Warszawy, ul.Gen. Brzozy Brzeziny 25A Robert Krasiewicz wyświetl
1452 7132 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-08
IV Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Nauk o Zdrowiu PUM w Szczecinie - Grupa A Szczecin Arkadiusz Korbal wyświetl
1453 7131 2017-01-09 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
Turniej wewnętrzny UKS Lider SP w Sierczy Kamil Baryczka wyświetl
1454 7130 2017-01-09 R: 2017-01-06
Z: 2017-01-06
XI Mistrzostwa Klubu UKS HETMAN Puszcza Mariańska Puszcza Mariańska Kamil Koliński wyświetl
1455 7129 2017-01-09 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-29
Klubowy Turniej Klasyfikacyjny Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie Paweł Więcek
1456 7128 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-05
W Hetmanie o II kategorię KLub DGW, AL. Niepodległości 141 lok. 607 A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1457 7127 2017-01-09 R: 2016-11-29
Z: 2016-12-15
Otwarte Mistrzostwa Miasta Tomaszowa Lubelskiego 2016 Tomaszowski Dom Kultury Ryszard Probola wyświetl
1458 7126 2017-01-09 R: 2017-01-02
Z: 2017-01-03
Turniej klasyfikacyjny na IV kat. Suwałki Mikołaj Bura wyświetl
1459 7125 2017-05-05 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-31
Turniej Kadry Młodzików Podkarpacia P'59 Czudec Robert Karnasiewicz wyświetl
1460 7124 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN B Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wyświetl
1461 7123 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
Ogólnopolski Turniej Szachowy "Tu Powstała Polska" - OPEN A Instytut Kultury Europejskiej UAM ul. Kostrzewskiego 5-7, Gniezno Szymon Banach wyświetl
1462 7121 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Zygmunta Chmielewskiego w Lublinie 2016" - Open A (FIDE) Centrum Kultury IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1463 7120 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
"Szachy ze SKOKiem im. Z. Chmielewskiego w Lublinie" - TMT do 16 lat (FIDE) Lublin IA - Zbigniew Pyda wyświetl
1464 7119 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa D Białystok Leszek Zega wyświetl
1465 7118 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C Białystok Leszek Zega wyświetl
1466 7117 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B Białystok Leszek Zega wyświetl
1467 7116 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A Białystok Leszek Zega wyświetl
1468 7115 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-31
XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Rybnik 2016 - OPEN FIDE Rybnik Martin Surman wyświetl
1469 7114 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
W Hetmanie w ferie o III kategorie Klub DGW, Al. Niepodległości 141 lok. 607A Włodzimierz Prażmowski wyświetl
1470 7113 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
Sylwestrowy Blitz 2016 Włocławek Paweł Grochowalski wyświetl
1471 7112 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe od 1400 Warszawa 29.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
1472 7111 2017-01-04 R: 2016-12-30
Z: 2016-12-30
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 30.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
1473 7110 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
1474 7109 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN B (do 14 lat FIDE) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
1475 7108 2017-01-04 R: 2016-12-27
Z: 2016-12-30
XIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN C (do 10 lat) Kętrzyn Andrzej Gula wyświetl
1476 7107 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-30
Turniej Sylwestrowy Szkoła Podstawowa nr 2 Jacek Kiciński
1477 7106 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XXXV MEMORIAŁ IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - blitz Białystok Leszek Zega wyświetl
1478 7105 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-30
Turniej klasyfikacyjny "Ferie świąteczne z szachami" 2016 gr. B Konwiktorska 6 Jan Skurski wyświetl
1479 7104 2017-01-04 R: 2016-12-29
Z: 2016-12-29
XV Zimowe Zawody Szachowe do V kategorii Warszawa 29.12.2016 Zespół Szkół nr. 51 ul. Staffa 3/5 Hala Sportowa Adam Umiastowski wyświetl
1480 7103 2017-01-04 R: 2016-12-28
Z: 2016-12-28
KLASYFIKACYJNY TURNIEJ IMPRESJA GRUPA A do lat 18 Zabrze Park Hutniczy 10 Centrum miasta Restauracja Galeria Impresja Sala Koncertowa Tadeusz Bobecki wyświetl
1481 7068 2017-01-12 R: 2016-10-01
Z: 2016-12-18
II Chylicka Kołówka Kandydatów na Mistrza Sz.P. w Chylicach im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Dworska 2 Dariusz Różycki wyświetl
1482 6758 2017-01-18 R: 2016-10-03
Z: 2016-10-09
MISTRZOSTWA STREFY LUBUSKO DOLNOŚLĄSKIEJ W SZACHACH D-13 Pszczew Tomasz Sowa wyświetl
1483 6183 2017-01-11 R: 2016-05-14
Z: 2016-05-15
DMMJ z wynikami chłopców na damskich deskach Chylice Dariusz Różycki wyświetl
1484 5313 2017-01-28 R: 2015-09-18
Z: 2015-09-27
Mistrzostwa Włocławka w szachach klasycznych 2015 Włocławek, klub Stara Remiza Paweł Grochowalski wyświetl
1485 3331 2017-03-27 R: 2017-02-18
Z: 2017-03-26
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. IV LIGA (JUNIORZY) Kostomłoty, Ostrowiec Św. Tomasz Stefaniak wyświetl



Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006